Jak ogon kręci psem

W końcu antysystemowy Donald Trump awansował na naszego sukinsyna.

Wszystkie media jak na rozkaz zmieniły ton.  Po falach hejtu nastąpiła euforia, wręcz trumpomania.

Po kacu i związanej z nim depresji nastąpiła faza euforii.

Depresja ma dwie fazy – manię i euforię.

Nasz Donald pokazał  cojones.

Co takiego się wydarzyło ?

Nic wielkiego – po prostu z dwóch niszczycieli amerykańskich pływających sobie  po Morzu Śródziemnym wystrzelono  ca sześćdziesiąt pocisków Tomahawk w kierunku bazy wojskowej Szajrat w zachodniej części Syrii.

Kilka dni wcześniej z tej bazy wystartowały reżimowe samoloty, by bronią chemiczną zaatakować bezbronnych cywilów w Chan Szajchun na północnym zachodzie Syrii – zginęło 86 osób w tym 30 dzieci.

Waszyngton oskarżył o to reżim złowrogiego Assada.

Jeśli złowrogi Assad wydał taki rozkaz to nic głupszego nie mógł w swojej i tak już opłakanej sytuacji zrobić.

" Powstrzymanie i przeciwdziałanie rozprzestrzenianiu śmiercionośnej broni chemicznej leży w żywotnych interesach bezpieczeństwa Stanów Zjednoczonych " – powiedział Donald Trump po wydaniu rozkazu ataku.

Ktoś jeszcze pamięta jak PoUS-  G.W. Bush szukał broni jądrowej w Iraku i czym to szukanie się skończyło ?

No cóż. PoUS Donald Trump odnalazł jednak  swoje miejsce w szeregu. Zrozumiał po której stronie bułki jest masło i koszerna szyneczka.

Donald Trump =Hilaria Clinton.

Kto jest tym ogonem sterującym i kręcącym  psem ?

Apacze z Wall Street.

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek1taki

08-04-2017 [10:45] - Marek1taki | Link:

Ze strony USA to ostentacja bo, namiętnie zwane w polskojęzycznych mediach reżimem, państwo Asada nie miało do tego żadnego powodu, a wiadomo, że poprzedni atak chemiczny w Syrii przypisywany przez Waszyngton Damaszkowi okazał się prowokacją amerykańsko-izraelskich jaśminowych demokratów wyzwalających Syrię, którzy się zbiesili na terroryzm.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

08-04-2017 [11:14] - rolnik z mazur | Link:

Dokładnie tak. Pozdrawiam ro z m.

Obrazek użytkownika Art

08-04-2017 [12:57] - Art | Link:

Przepraszam,ale to nie Trump wydał rozkaz ataku na tę bazę.To Jared.Trump tylko odczytał przed kamerami.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

08-04-2017 [13:15] - rolnik z mazur | Link:

Jared z plemienia Apaczów z Wall Street. Pozdrawiam ro z m.

Obrazek użytkownika anakonda

09-04-2017 [11:34] - anakonda | Link:

Przedstawie moja prywatna " teorie spiskowa ", otoz majac na uwadze wypowiedz Trumpa w sprawie Korei Pol
( powiedzial, ze jezeli China jako najblizszy sojusznik nie wplynie na Kim Dzong Un´a aby ten zastopowal swoj program atomowych zbrojen, to USA,
jesli to uznaja za celowe, podejma na wlasna reke odpowiednie kroki. )
mysle, czy aby zarowno atak bronia chemiczna i atak rakietowy na baze Assada nie zostaly wymyslone w tym samym miejscu mianowicie w CIA.
Kto wie czy ta akcja nie byla " pokazowka " dla przebywajacego z wizyta w USA chinskiego przywodcy Xi Jinping´a, mowiac prosciej, zobac, to samo zrobie w Korei Pol.
 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

09-04-2017 [12:23] - rolnik z mazur | Link:

Trudno się oprzeć wrażeniu, że faktycznie chciał pokazać Xi jak kowboje załatwiają wierzgające i niepokorne byczki. Pozdrawiam ro z m.

Obrazek użytkownika paparazzi

08-04-2017 [15:34] - paparazzi | Link:

No dobrze a jak by nie zaatakował? Przed tym atakiem media w USA dzien i noc pokazywały martwe dzieci i dorosłe osoby. Porażone żywe istoty polewane woda. Co na to POTUS, "nic nie robi" a nie mówiliśmy, nie nadaje się na prezydenta ITD. Oczywiście są tez inne szczegóły bo polityka to jest gra w szachy.

 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

08-04-2017 [16:47] - rolnik z mazur | Link:

Zgoda. Polityka podobnie jak życie jest grą w szachy. Najpierw tworzymy problem a potem proponujemy rozwiązanie. Zapewne Trump musiał wydać lub zaakceptować taki rozkaz co potwierdza tylko tezę, że ostatnim wybranym w wolnych wyborach Potusem był JFK. Pozdrawiam ro z m.

Obrazek użytkownika Secesh

09-04-2017 [00:26] - Secesh | Link:

Byłbym bardziej ostrożny w ferowaniu wyroku nt wolnych wyborów JFK.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

09-04-2017 [06:22] - rolnik z mazur | Link:

Trudno zweryfikować taką tezę. Jednakże JFK próbował podważyć monopol prywatnego FED-u na druk dolarów - executive order 11110.  Jak skończył - każdy wie. Pozdrawiam

Obrazek użytkownika mmisiek

08-04-2017 [21:18] - mmisiek | Link:

Z tą bronią chemiczną to oczywista prowokacja, dokładnie taka sama jak za Obamy gdy już przebierano nogami aby bombardować Syrię i wprowadzać tam "demokrację" na wzór libijski.
Polityczny interes mają w tym praktycznie wszyscy, a i międzynarodowa lewica też by chętnie zobaczyła kolejną porządną rzeź chrześcijan więc powszechna radość jest zrozumiała.

 

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

09-04-2017 [06:24] - rolnik z mazur | Link:

Też tak sądzę. Pozdrawiam ro z m.