Czy Putin zabił polskiego Prezydenta?

The Daily Beast is an American news reporting and opinion website founded and formerly published by Tina Brown, former editor of Vanity Fair and The New Yorker as well as the short-lived Talk Magazine. The Daily Beast was launched on 6 October 2008, and is owned by IAC. John Avlon, an American journalist and political commentator as well as a CNN contributor, is the site's executive editor, and Rhona Murphy is its interim CEO. Brown stepped down as editor in September 2013.
The name of the site was taken from a fictional newspaper in Evelyn Waugh's novel Scoop.
On 12 November 2010, The Daily Beast and Newsweek announced a merger deal, creating a combined company, The Newsweek Daily Beast Company. On 3 Aug 2013 IAC, owner of The Daily Beast, sold Newsweek to IBT Media, owner of the International Business Times.

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika jazgdyni

12-04-2014 [07:07] - jazgdyni | Link:

I to jest właśnie potrzebne!

Należy stworzyć międzynarodowy temat i punktować kłamstwa i mistyfikacje.
By świat zaczął wątpić w pijanego generała.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

12-04-2014 [09:26] - NASZ_HENRY | Link:

Czy Putin wydając rozkaz był trzeźwy czy pijany ;-)

Obrazek użytkownika Janko Walski

12-04-2014 [11:19] - Janko Walski | Link:

Jeśli zasięg przekazu prawdziwego da się utrzymać poniżej pewnego progu to może służyć jako UWIARYGODNIENIE KŁAMSTWA. Ludzie zdezorientowani nadziewający się na taki przekaz automatycznie odrzucają widząc, że w głównym przekazie go nie ma (lub jest w formie karykaturalnej). Nie chcąc lub nie będąc w stanie merytorycznie rozstrzygnąć przyjmują skądinąd logicznie, że niemożliwe by WSZYSCY z różnorodnych głównych mediów umówili się.
Pozdrawiam serdecznie,
JW

Obrazek użytkownika hubert

12-04-2014 [14:05] - hubert | Link:

Tylko jedno pytanie, czy dalej podtrzymujesz obezwładnienie komputera na 15 metrach?
Pojawia się to jeszcze niekiedy w eterze nawet od strony ZP.

Obrazek użytkownika kano

12-04-2014 [20:01] - kano | Link:

Opieramy się nie tylko na zapisie FSM, to dawna historia. Zasilanie zanikło gdy samolot był w powietrzu. Proszę zajrzeć do ekspertyzy ATM, wszystkie skrzynki zakończyły zapis przed uderzeniem w ziemię.