Teledysk o rządach Tuska - FILM

Przedstawiam Państwu 167 sekundowy materiał pokazujący sposób sprawowania władzy przez premiera Donalda. Film ma postać teledysku, którego osnowę muzyczną stanowi bardzo znana piosenka. Proszę zobaczyć, jak mocny przekaz można uzyskać poprzez mariaż tekstu, muzyki i obrazu. A przecież, każdy z zaprezentowanych w clipie elementów jest doskonale znany większości widzów; jednak z osobna. Po prostu, odpowiedni komunikatu medialny może zwielokrotnić emocje odbiorcy. Pewnie dlatego władza tak bardzo boi się niezależnych produkcji o tragedii smoleńskiej.

Pomysł, aby piosenkę Krzysztofa Klenczona zilustrować migawkami dokumentującymi działania rządu Tuska wpadł do mojej głowy w czasie opublikowania przez tygodnik „W Sieci” słynnych smoleńskich zdjęć.
- Nie daję łajbie żadnych szans – zdaje się mówić, nad szczątkami prezydenckiego samolotu, bosman zielonej wyspy” Putinowi; w końcu mamy - Dziesięć w skali Beauforta.

Ze wszystkich filmików, jakie zrobiłem do tej pory (ponad czterdzieści), jest to moja najbardziej przemyślana i zaangażowana "produkcja". Dla młodzieży, która być może nie zna tekstu utworu, dodałem napisy.
Zapraszam na film.

https://vimeo.com/87945551 https://vimeo.com/eniknochal
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

02-03-2014 [14:40] - NASZ_HENRY | Link:

nie finansowana z EFSu, POKLu, MENu ani ORE!
Dziękuję w imieniu dzieci i młodzieży ;-)

EFS - europejski fundusz społeczny
POKL - program operacyjny kapitał ludzki
MEN - ministerstwo edukacji narodowej
ORE - ośrodek rozwoju edukacji

Obrazek użytkownika Szamanka

02-03-2014 [16:23] - Szamanka | Link:

Sterowany z niego clown, bez iskry bożej, polotu i wiedzy.
A my toniemy i widać to szczególnie dziś. Polskie urzędy wczoraj Wyklętym nawet flag nie wywiesiły!

Po Ukrainie Putin "odwiedzi" nas.

Gratuluję filmu.