Nadzieja w Wyklętych

Rozpoczęły się obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Dla przypomnienia - ustanowione przez Lecha Kaczyńskiego, a poświęcone walczącym z okupantem sowieckim żołnierzom AK, NSZ, WiN, KWP i zwykłym obywatelom którzy im pomagali narażając się na szykany i śmierć. Wszystko w imię wolnej Polski.
Przez ostatnie dni, mocno zaangażowany byłem w budowę strony dla Społecznego Komitetu Obchodów i nie wspomniałbym o tym, gdyby nie mapa, która powstała przy okazji, obrazująca obchody święta w całej Polsce. W całej Polsce, w 300 miejscach na mapie. Tam już zwyciężyliśmy z sowieckim okupantem. 1 marca nie będzie żaden komuch podnosił twarzy by stawiać opór. W tych miejscach obaliliśmy już pomniki i zerwaliśmy tabliczki z nazwami Armii czy Gwardii Ludowej, czy czczących okupanta. A jeśli nawet jeszcze nie, to już tylko kwestia czasu.
Nie to co w telewizjach i gównym nurcie. Tam jeszcze, resztkami sił kłamstwo i fałsz oraz propaganda tryumfuje. Działacze PZPR wraz z kompanią II PRL urządzają nagonki na patriotów np.Macierewicza, nie przyznając funduszy na produkcję filmu, broniąc serwilistycznych wobec Rosji postaw. Włączyłem przypadkiem, wyłączyłem szybko. Te gęby znikną i kiedyś nie trzeba będzie wyłączać.
Kilka powyższych zdań opisuje różnicę między prawdą a kłamstwem. Kłamstwo zwyciężyć nie może.
Marzy mi się referendum, za rok, może 1 III 2015 w sprawie :

  • Czy jesteś za pozbawieniem praw publicznych zdrajców Polski ?  (Interpretacja jest oczywista)  A jeśli nie to : Czy jesteś za przywróceniem kary śmierci dla zdrajców Narodu Polskiego?
  • Czy jesteś za pozbawieniem praw publicznych dzieci i wnuków zdrajców Polski ?  (Interpretacja jest mniej oczywista, ale mam nadzieję że będziemy po publikacji kolejnych tomów Resortowych dzieci)
  • Czy jesteś za lustracją majątków zdrajców Polski i odebraniem wszystkich uzyskanych dzięki bezprawnej władzy w PRL lub wynikającej z okrągłostołowego układu ? (do tego potrzebna będzie szczegłowa analiza prawna)

Tego 1 III który mi się marzy, nie będzie już w Polsce pomników ani ulic z nazwami okupanta lub jego agentury zbrojnej lub cywilnej.
Zobaczcie na tej mapie, czy gdzieś obok Was nie ma miejsca w którym można zagłosować obecnością 3 x tak na pohybel komunie. Na pohybel komunie, bośmy dotąd jej nie obalili.
mapa_4

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Szamanka

27-02-2014 [16:16] - Szamanka | Link:

Tę tezę postawił Pan dr. Kazimierz Nowaczyk.
I ja także twierdzę, że odkąd służby mają media, są przedłużonym ramieniem Moskwy, używają polonu do zabijania, nie muszą już zatrudniać piwnicznych bestii. Dzisiejsi zbrodniarze i zdrajcy narodu mają śnieżnobiałe koszule, noszą krawaty i decydują o przyznawaniu orderów i pieniędzy. Zabijają inaczej, ale też skutecznie.