Napad Moskali na dom Adama Słomki - mamy FILM!

I pod drzwiami staną, i nocą kolbami w drzwi załomocą… TYLKO U NAS! Nikt inny tego nie sfilmuje! Reportaż z nocnego napadu policji na dom Adama Słomki!

5 listopada 2013 r. o godz. 6 rano milicja rosyjska wyłamała drzwi do mieszkania i uprowadziła Adama Słomkę, lidera Konfederacji Polski Niepodległej - Obóz Patriotyczny. Rosjanie wyjaśnili, że represje wobec A. Słomki związane są z pokojową akcją narodowego protestu przeciw okupacji rosyjskiej pod pomnikiem Armii Czerwonej na pl. Wolności w Katowicach 10 lipca 2013 r.

Za akcję uprowadzenia A. Słomki personalnie odpowiada prokurator z Katowic Jarosław Wilczyński. Z ramienia milicji akcją kierował Jarosław Miśkiewicz.
  
O próbie demontażu pomnika NKWD w Katowicach 10 lipca 2013 r. zobacz:
http://naszeblogi.pl/39664-godzina-w-w-katowicach-wyrzucamy-sowietow  
http://naszeblogi.pl/39881-z-kilofem-na-ruski-pomnik-godzina-w-w-katowicach  
http://naszeblogi.pl/39670-zygmunt-miernik-pobity-przez-policje-rosyjska-zdjecia  
  
Kontakt: tel. 511 060 559
ppraworzadnosc@gmail.com    
https://sites.google.com/site/wolnyczyn    
http://www.youtube.com/user/WolnyCzyn  
http://mariuszcysewski.blogspot.com
 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika dogard

06-11-2013 [09:54] - dogard | Link:

latka leca,a slomka wciaz samopas biega--musiec lubi indywidualne dzialania; wilk samotnik...

Obrazek użytkownika CrusadeNR

06-11-2013 [09:54] - CrusadeNR | Link:

I gdzie ci Moskale?

Obrazek użytkownika Janko Walski

06-11-2013 [10:48] - Janko Walski | Link:

Warto byłoby pokusić się o bilans interwencji "o szóstej rano" (w sensie z użyciem przymusu bezpośredniego jak to ładnie się nazywa) w ciągu ostatnich siedmiu lat i porównać z latami rządów Prawa i Sprawiedliwości, zwracając uwagę przede wszystkim na to wobec kogo policja stosowała radykalne środki. 

* FM - funkcjonariusze medialni

Obrazek użytkownika Mariusz Cysewski

09-11-2013 [17:59] - Mariusz Cysewski | Link:

A czy może Pan wyjaśnić jednomyślne głosowanie PIS za ustawą o dożywotnim więzieniu każdego kto nie spodoba się okupantowi? http://naszeblogi.pl/42002-sejm-nazi-polszy-za-polskimi-obozami-koncentracyjnymi
Czy realizacja tego łajdactwa zostanie odwołana w IV RP? To dlaczego dziś PIS właśnie za tym łajdactwem głosował?
Jednomyślnie. Nie znalazł się w PIS ANI JEDEN normalny poseł. Może nie jest to dokładne - normalny to ktoś na pewno się znalazł, a wynik 131:0 pewnie oznacza, że w tym wypadku zarządzono dyscyplinę głosowania.
Dyscyplinę łajdactwa.
Co więc miałoby różnić PIS od reszty tej sowieckiej swołoczy? Dlaczego mielibyśmy popierac jedną ruską swołocz przeciw innej ruskiej swołoczy? 
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika goral

06-11-2013 [11:43] - goral | Link:

Jest 6 Listopada 2013 roku.
W taki sam sposob przed ponad 31 laty "wyprowadzono"mnie z wlasnego domu w imieniu ICH Prawa..uzywajac tej samej argumentacji i prokuratorskich "uprawnien".
Panie Wilczynski,panie Miskiewicz..Jestesci zwyklymi bandytami.Tak jakimi byli poplecznicy mordercow G.Przemyka,J.Popieluszki i ci co"aresztowali" i mordowali Polakow z "Wujka".
Sluzycie Zlu i jestescie z wlasnego wyboru jego narzedziem z pelna swiadomoscia.
Oczywiscie nie zapominacie odebrac wlasnych "tustych pensji" z pieniedzy placonych przez Slomke i innych Polakow podatnikow na koniec miesiaca...Tylko mozna wam plunac w twarz ,co robie ..Tfu..
Bedziemy pamietac wasze nazwiska..Juz wasze dzieci ,tak jak wy spotykaja sie z pogarda w szkolach i zyciu towarzyskim..Tak jak wy zasluguja na to.
Czy jeszcze ktos ma watpliwosci w jakim panstwie zyja Polacy??
Ja nie mam.To panstwo faszystow spod znakow PO.SLD,PSL i Ruchu Paliglupa..