Godzina W w Katowicach! Wyrzucamy Sowietów!

10 lipca b.r. środowiska patriotyczne zorganizowały uroczyste usunięcie pomnika rosyjskich zbrodniarzy wojennych w Katowicach na pl. Wolności. Broniąc interesów swych panów, rząd najezdniczy od lat uniemożliwia demontaż pomnika zbrodniarzy. Również tym razem nasłał oddziały pseudopolicji i tajniaków z zadaniem obrony pomnika. Zebrani zaczęli protestować przeciw bezprawiu i uciekając się do biernego oporu udokumentowali po raz kolejny, że to Rosja jest rzeczywistym właścicielem tak rządu, jak i jego policji wszystkich rodzajów: jawnych, tajnych itd.

Za odmowę wykonywania poleceń Rosjanie zatrzymali (alfabetycznie): Mariusza Cysewskiego (dziennikarza, redaktora pisma „Wolny Czyn” KPN Obszaru V), Pawła Daniłowicza (studenta Politechniki w Gliwicach, który przypadkiem znalazł się na Placu Wolności i nieopatrznie telefonem filmował zatrzymania), Zygmunta Miernika (NSZZ Solidarność) słynnego z „protestów tortowych”, Adama Słomkę (b. posła, Przewodniczącego KPN-OP). Funkcjonariusze rosyjscy dusili do nieprzytomności Adama Słomkę, którego z placu Wolności zabrało pogotowie, a na komisariacie ciężko pobili Zygmunta Miernika (wyłamany bark). Rosjanie bili też dziennikarzy i przypadkowe osoby gdy te nagrywały ich przestępstwa np. telefonami komórkowymi a oddzieliły się od grupy; tak właśnie napadnięty i rzucony na ziemię został Paweł Daniłowicz, student który przypadkiem trafił na plac Wolności a o którym wiemy tylko dlatego, że trafił do jednego radiowozu wspólnie z red. Cysewskim, emerytowany górnik Andrzej Rank i Anna Przekupień, dziennikarka która filmowała tajniaków (na szczęście wyrwała się i uciekła).

Taktyka wyłapywania pojedynczo uczestników demonstracji patriotycznej sprawia, że być może nie o wszystkich poszkodowanych wiemy. Dlatego apelujemy o zgłaszanie się poszkodowanych do KPN-OP, Solidarności Walczącej, Solidarni 2010 i innych organizacji uczestniczących w proteście.

Wzywamy policję i wojsko by przeszły na stronę narodu.

Dziękujemy zakładowym komisjom Solidarności regionu za ogłoszenie gotowości strajkowej w obronie represjonowanych.
 
Kontakt: tel. 511 060 559
ppraworzadnosc@gmail.com
https://sites.google.com/site/wolnyczyn
http://www.youtube.com/user/wolnyczyn
http://3obieg.pl/author/WolnyCzyn
http://mariuszcysewski.blogspot.com
 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Pitek Antropus

11-07-2013 [20:28] - Pitek Antropus | Link:

... ciągle znajdują się chętni do wykonywania funkcji kapo i ZOMO.
"Ono" hoduje ich i indoktrynuje jak janczarów w jakiejś czarnej d....?
Słodka jest Babcia w złotych sandałkach, portretująca funkcyjnych.
Cha cha cha ...

Obrazek użytkownika Basia

12-07-2013 [07:47] - Basia | Link:

W końcu i dla was zabraknie ochłapów. Możemy WSZYSCY żyć w dostatnim, dobrze zarządzanym, wolnym kraju. To tacy tchórze i lenie jak wy doprowadzają narody do upadku. Popatrzcie na Koreę Północną! To dzieje się teraz. I dla wszystkich jest jasne, że za potworności, które tam się dzieją odpowiadają tacy jak wy!!! Lepiej by było dla was żebyście sczeźli przed czasem!!!

Obrazek użytkownika Janko Walski

12-07-2013 [21:45] - Janko Walski | Link:

będzie eskalacja stosowania tego typu środków. Wyrok skazujący, choć skandalicznie niski ubeka katującego manifestanta w Warszawie w dniu 11.11.11 za mało był nagłośniony. Oskarżenie reżysera Grzegorza Brauna o pobicie pięciu ubeków we Wrocławiu w 2008 roku dlatego, że odważył się spytać ich dowódcę dlaczego tak brutalnie traktują uczestników manifestacji zorganizowanej przez Narodowe Odrodzenie Polski było jednym z pierwszych testów faszystowskich/bolszewickich metod stosowanych przez reżim Tuska i Komorowskiego. Zdjęcia z ubeckiej akcji przeciwko młodym ludziom do tej pory wiszą na stronach GW. Pewnie służą jako instrukcja na szkoleniach.