Zygmunt Miernik pobity przez policję rosyjską - zdjęcia

O wydarzeniach w Katowicach 10 lipca pisałem wcześniej tutaj: http://naszeblogi.pl/39664-godzina-w-w-katowicach-wyrzucamy-sowietow

Notatka powyżej zawiera łącza do filmów z wydarzeń. Jednym z zatrzymanych był Zygmunt Miernik, znany z protestów tortowych.

A oto jak wyglądał Zygmunt Miernik 10 lipca ok. godziny 22.30 po wyjściu z komisariatu rosyjskiego w Katowicach przy ul. Stawowej. Plamy na koszuli to krew:


Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Barszcz

12-07-2013 [16:37] - Barszcz | Link:

Panu - za przybliżenie tematu, mogłam posłac dalej, niech ludzie wiedzą. I dziękuję wszystkim uczestnikom akcji, szczególnie panom Miernikowi i Słomce.

Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika Rodak z Kanady

13-07-2013 [00:17] - Rodak z Kanady | Link:

...prawdopodobnie gdzieś bardzo wysoko zostały wydane rozkazy by działać ostrzej i ostrzej.Celem jest sprowokowanie potężnego konfliktu jako wydarzenie wyprzedzające.Robi się ciekawie ,ale tez  ta władza może już tylko zacząć strzelać do tłumów i zapełniać wiezienia.W pewnym sensie jak zawsze,sami jesteśmy sobie winni.Siedem lat tolerancji przejawów fundamentalistycznego sprawowania władzy,nieliczenie się z krytyka i flekowanie opozycji niczym w jakimś Bantustanie...Musiało dojść do takich zachowań .Obawiam się ,ze to tylko niewinnie wyglądający początek...