Prezentacja

Prezentacja wygłoszona na posiedzeniu Zespołu Parlamentarnego d/s Katastrofy Smoleńskiej w dniu 16.10.2013 r.

P.S.
W normalnie funkcjonującym państwie taka publiczna drwina z powagi Sejmu spotkałaby się reakcją, po której wszelkie rady na przyszłość jakimi kanałami przekazywać posłom Parlamentu informacje byłyby zbędne.
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika nurt

17-10-2013 [13:55] - nurt | Link:

- za wlk kawał merytorycznej pracy Państwa ekspertów; dzięki za lekcję patriotycznej postawy, równoznacznej tu
z wlk odwagą - i takąż odwagą cywilną.

"Przeto nie bójcie się ich: albowiem nie ma nic ukrytego, co by nie miało być ujawnione, ani nic tajnego, o czym by się dowiedzieć nie miano" Mt 10,26"

Tuskoidom zaś cyt. za Żołnierzem.
"Merde!" Cambronne, 1815

Obrazek użytkownika Temu Misiu

18-10-2013 [09:59] - Temu Misiu | Link:

Niepoważni i nieodpowiedzialni "ludzie" (podobno wybrani), rządzą naszym biednym krajem.
Praca jaką wykonali eksperci powołani do Zespółu Parlamentarnego jest bardzo ważna i przez wielu Polaków doceniana.
Dziękujemy

Obrazek użytkownika wiskla61

18-10-2013 [13:26] - wiskla61 | Link:

Ponad 30 lat temu, w czasie stanu wojennego, uwięzieni w Iławie dwaj członkowie Solidarności, historyk Antoni M. i fizyk Kazimierz N. dyskutowali , jak stawić opór prosowieckim jaruzelszczakom i kiszczakowcom....
Dziś w 2013 r. fizyk ze Stanów Zjednoczonych Kazimierz Nowaczyk i poseł Antoni Macierewicz znów się zmagają z obozem jaruzelszczaków i kiszczakowców, walczą o prawdę w sprawie smoleńskiej katastrofy....
Słyszę chichot historii...Odbieram ten głos jako przyjazny. Może dlatego, że uważam historię (jak i każdą naukę) za "drogę do prawdy", bardziej niż za "sumę poglądów historyków"....Wyrazy najwyższego szacunku dla obu panów: Nowaczyka i Macierewicza.

Obrazek użytkownika Temu Misiu

19-11-2013 [15:01] - Temu Misiu | Link:

Ludzie informują, że z powodu pańskiej obywatelskiej postawy - bo nikt się chyba nie spodziewał, że Pana stanowisko urośnie do rangi aktu patrotycznego bohaterstwa - czerwona zaraza uprzykrzyła Panu życie nawet za oceanem.
To już nie potrwa długo, między innymi dzięki Panu, bo krok po kroczku odzyskujemy Polskę. Manifestacje patriotyczne z okazji Święta Niepodległości, w tym roku, miały miejsce nie tylko w Warszawie, w Krakowie i w innych większych miastach. Ludzie manifestowali przywiązanie do Ojczyzny i tradycyjnych polskich wartości również w wielu, zdło by się, najdziwniejszych miejscach - "na swoim podwórku".
Polacy mają potrzebę być Narodem w swoim państwie i zaczynają tę potrzebę realizować przez gromadzenie się wokół narodowych świąt, wspólnych spraw. Ten ruch na dole, w terenie, szybko się rozwinie i kolejni obywatele będą się spontanicznie przyłączać.
Trzymaj się chłopie! - Zwyciężymy!