Trzeba zacząć walić w Niemców

Pod rządami Tuska, czyli pod rządami elit tak zwanej III RP, bo przecież używamy skrótu III RP tylko dla porządku, bo to nie jest żadna następczyni II RP,  tylko atrapa wolnej i niepodległej Polski, tak więc pod tymi oto rządami jesteśmy popychani w każdym zakątku świata. Byle śmieć kpi z Polaków i z Polski, przypisuje nam wszystkie zbrodnie tego świata i topi nas w hektolitrach wypijanego alkoholu, choć w tej materii tak wiele zmieniło się w naszych obyczajach. Oczywiście, jesteśmy dyżurnymi antysemitami na każde zawołanie. Jeśli walą w nas germanofilscy Żydzi z USA, to jeszcze daje się to wytłumaczyć, bo oni nas nienawidzą od zawsze, czyli w zasadzie nie wiadomo od kiedy i dlaczego, bo ich przodkowie opuszczali Polskę pod zaborami i nie my im ścinaliśmy głowy, tylko Moskale i Kozacy, co tak dramatycznie opisał Julian Stryjkowski w „Austerii”. Potem masowo mordowali ich Niemcy, nazywani dziś dla świętego spokoju nazistami, dla świętego spokoju oczywiście samych Niemców, potomków nie tylko Bacha, Benza czy Gutenberga, ale także potomków niemieckich zbrodniarzy. Gdzieś, i w kimś ta krew płynęła, i płynie przecież nadal. Gwarancji na spokój Niemców nie ma, co dobitnie udowodnił kiedyś Stefan Kisielwski.
 
Zresztą oni już przechodzą sami siebie. Oto, potomkowie architektów masowych, przemysłowych zbrodni, oskarżają Polaków o antysemityzm. Czynią to przy różnych okazjach, co jakiś czas wrzucają do gazet „polskie obozy zagłady”, albo barwnie opiszą, jak to w Polsce pleni się faszyzm i są tym „faktem” mocno zdziwieni, bo przecież jesteśmy jego ofiarami faszyzmu. Z polityką informacyjną Niemców pięknie współgra polityka informacyjna Adama Michnika i jego coraz bardziej szmatławej gazety, której nawet już jego dawni wyznawcy nie chcą czytać, ani kupować. Niech sobie zamówi badania i się dowie, ilu fanów stracił, ale jemu chyba to jest już teraz obojętne, bo projekt ogłupienia części Polaków całkiem nieźle mu wyszedł. Mają więc Niemcy tendencję, by w nas do woli walić, oskarżać, kpić i szydzić, czego film o bandyckiej Armii Krajowej jest tego najlepszym dowodem. To, że wyemitowano ten polakożerczy obraz w TVP, to może jeszcze nie jest samo w sobie straszne, straszne jest to, że nie ma tu naszego zbiorowego oburzenia. Protestujemy, ale kto o tym wie? Kto nas poparł? 
 
Nadszedł czas, by zacząć walić w Niemców i w innych, tak jak oni w nas walą, bez opamiętania, od rodzimych Polakożerców po Baracka Obamę. Jeśli ktoś naprawdę uważa, że ten prezydent się bezwiednie pomylił, kiedy mówił o polskich obozach zagłady, to jest po prostu idiotą. Trzeba więc mówić światu, na przekór berlińskim hołdom Sikorskiego, o niemieckich zbrodniach, o mordowaniu przez nich Żydów, Polaków, o masowych grobach, o tysiącach szkieletów i czaszek w tysiącach miejsc w całej Polsce. Trzeba walić w nich, ponieważ oni liczą się tylko z siłą. Siła słowa to poważna i wielka broń. Kiedy chcieli nas zgładzić, bali się jedynie naszej siły, hartu ducha, naszej Armii Krajowej. Bali się do tego stopnia, że tyłki im drżały, gdy wychodzili wieczorem na ulice Warszawy. Niemcy są dzisiaj potęgą, są też naszym wielkim partnerem gospodarczym, ale to właśnie dlatego musimy jeszcze głośniej mówić dziś o ich zbrodniach, bo za moment, gdy staną się być może znowu hegemonem, to my zostaniemy w globalnej świadomości sprawcami tych strasznych zbrodni XX wieku i winowajcami wojen. Trudne do wyobrażenia? Bynajmniej. W Stanach Zjednoczonych zupełnie oficjalnie, i na co dzień, jesteśmy postrzegani jako sprawcy zagłady Żydów razem z nazistami. By nie było żadnych złudzeń, zawdzięczamy to w dużej mierze samym Żydom, tym amerykańskim Żydom, którzy nigdy nie poczuli zapachu prochu. Ani tego z walki o niepodległość Polski, a więc także o niepodległość ich Ojczyzny, ani tego z luf i armat izraelskiego wojska broniącego swojej i ich Ojczyzny przed Arabami. 
 
Jeśli teraz nie powstrzymamy antypolskiej i polakożerczej kampanii, i tu nad Wisłą, w Warszawie, i poza granicami naszego kraju, to w końcu zamienimy się z Niemcami miejscami w ich zbrodniczej przeszłości. W końcu będzie tak, że Polak to zbrodniarz i nazista, a Niemiec to dzielny partyzant antyfaszysta. Pojawi się, z jednej strony,  sto nowych list Schindlera, pompowanych przez Hollywood, a z drugiej, jakieś kolejne spreparowane Jedwabne i kolejne "pokłosia".  Trzeba walić prawdą po oczach, bez opamiętania. Trzeba wręcz krzyczeć tą prawdą. Bo mordowali nas Żydzi po 17 września w mundurach NKWD, bo donosili na nas i wyciągali nas z domów na wschodnich rubieżach Rzeczypospolitej. Tak długo, jak będziemy skundleni i rządzeni przez skundlonych tchórzy, tak długo to oni, Niemcy czy germanofilscy Żydzi z USA, będą w nas walić i oskarżać nas o wszystkie zbrodnie tego świata.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

28-07-2013 [10:41] - NASZ_HENRY | Link:

Wystarczy stosować zasadę wzajemności POlitycznej ;-)

Obrazek użytkownika grzechg

28-07-2013 [11:20] - grzechg | Link:

zdaniem to jest właśnie stosowanie tej zasady...:)

Obrazek użytkownika Magdalena

28-07-2013 [11:05] - Magdalena | Link:

Obrazek użytkownika grzechg

28-07-2013 [11:47] - grzechg | Link:

po niemieckich portalach, amerykańskich wszędzie, Na razie ciężko jeszcze ocenzurować sieć. Na razie.

Obrazek użytkownika fritz

28-07-2013 [15:02] - fritz | Link:

osiagniecia herrenrasse czy tez nowe wydanie herrenrasse dziasiaj.
Niemcy staly sie znowu centrum faszyzowania i nacjonalsocjalizowania Europy: w Uni sa narody narody wybrane, a to jest wlasnie nazizm, jeszcze bez komor gazowych, ale Urbanowi groza i wolne Polsce rzad JK- tez grozic beda.

Jestesmy ponownie w latach 30-tych.

Ciekawe, kiedy bedzie 45.

Orzel w klubie Roninie w ramach dyskusji z prof. Legutko mowil o nowym sposobie prowadzeniu wojny. Mowil o lemingach, ktore tak bardzo boja sie wojny, ze daja zarznac na inny sposob.
Wlasnie na sposob w jaki Niemcy teraz Polske zarzynaja.
Oczywiscie Orzel nie nazwal Niemiec ale metody prowadzanie wojny sa stosowane w calej przeciwko Polsce.

Niemcy wykanczaja teraz Polska.
Wszystko, co wyrzuca Niemcy jest poprawa sytuacji.

Obrazek użytkownika GAMA

28-07-2013 [15:30] - GAMA | Link:

Najlepszymi pomocnikami Niemców w zarzynaniu Żydów byli właśnie sami Żydzi. W literaturze można znaleźć dużo materiału na ten temat opracowanego przez Żydów którzy przeżyli okupację niemiecką (nazistowską ?)
Jak wskazuje film "nasze matki, nasi ojcowie", współcześni Niemcy są tacy sami jak Niemcy z czasów wojny, takie same niewiniątka. Marzy im się, aby to Polacy mordowali Polaków.

Obrazek użytkownika gorylisko

28-07-2013 [17:38] - gorylisko | Link:

j.w.
a i dafka pewnikiem marzy o brunatnej burce ;-)

Obrazek użytkownika Daf

28-07-2013 [21:12] - Daf (niezweryfikowany) | Link:

Wal pan po portalach ile wlezie, szczegolnie niemieckich, austriackich, szwajcarskich !!!

Efekt tego walenia moze byc nastepujacy:

- Ustalenia z Schengen beda zawieszone, kontrole na granicach (juz sa planowane) uniemozliwia wywoz do Polski kradzionych aut, maszyn rolniczych itp

- Dostep do swiadczen socjalnych w tych krajach dla Polakow bedzie znacznie utrudniony. Obecnie czasem stosowano traktowanie ulgowe ("biedni Polacy").

- Zamiast Polakow, nawet tych dobrze wyksztalconych i uczciwych - chetniej beda wszedzie zatrudniac np. Wegrow, Hiszpanow i innych.

- Stojacych na ulicach wielu miast ponizajacych sie Polakow, czekajacych na to, ze ktos ich zabierze i zatrudni na czarno za 4 - 5 euro/godz bedzie jeszcze skuteczniej wylapywala policja, bo ta procedura jest nielegalna.
Jest takze niemoralna - Niemcy, Austriacy, Szwajcarzy nazywaja to zachowanie Arbeitsstrich lub Arbeiterstrich ( Arbeit= praca; Strich= uliczna prostytucja ).
Sa tez jeszcze inne mozliwosci. O tym jak sobie niektore Polki w tych krajach radza - nie bede pisac !!!

A wiec wal pan po portalach !

Obrazek użytkownika GAMA

28-07-2013 [11:18] - GAMA | Link:

Już najwyższy czas, aby Polacy zrozumieli, że o swoją godność trzeba walczyć, a nie skomleć. Trzeba jednak uświadamiać Polaków, kogo należy wybierać do sejmu, senatu, samorządu itp. Uświadomienie ludziom kto jest pochodzenia żydowskiego, niemieckiego, czy rosyjskiego, nie jest antysemityzmem itp. idiotyzmem, ale prawem do informacji wyborcy. Wiadomo, że Żydzi amerykańscy (którzy nawet grosza nie dali na pomoc Żydom polskim w czasie okupacji) dążą do ograbienia Polski (innych narodów też). Dlatego popieram sugestię adekwatnych odpowiedzi na żydowskie i niemieckie oszczerstwa. Jeżeli na stanowisku szefa MSZ stoi mąż Żydówki amerykańskiej z wpływowej rodziny, to można sobie wyobrazić jaka jest jego niezależność. Służalczość Tuska i Sikorskiego, którym się marzy stanowisko w gnijącej Unii, czy Nato (oczywiśccie jest to tylko ich marzenie), doprowadziła już prawie do całkowitego rozkładu naszego państwa.
Dlatego uważam, że trzeba jasno, bez strachu tłumaczyć ludziom co to jest antysemityzm, a co to jest walka o nasze sprawy z międzynarodowym Żydowstwem. Co do Nazistów (tak nazywam współczesnych Niemców - wedle ich woli), sprawa jest podobna. Trzeba mówić o Nazistach prawdę i uświadomić ludziom, że współcześni Naziści są tacy sami jak ich matki i ojcowie (takie przesłanie ma ich film - gadzinówka).
Trzeba także tłómaczyć ludziom co to jest masońska Grupa Bilderberg (nawet gdyby to było tylko towarzystwo wzajemnej adoracji), co to jest loża B'nai B'rith, na której czele w Polsce stoi groteskowa osoba - Hatmann (zresztą wnuk porządnego Żyda - rabina).
Trzeba jasno uświadamiać ludziom, że masoneria w Polsce przedwojennej byłą zdelegalizowana, ponieważ jej działąnia były szkodliwe dla Polski.

Obrazek użytkownika z Niemiec

28-07-2013 [17:50] - z Niemiec (niezweryfikowany) | Link:

Uczyl Marcin Marcina, a sam glupi jak nierogacizna:))

Cytat:

" Uświadomienie ludziom kto jest pochodzenia żydowskiego, niemieckiego, czy rosyjskiego, nie jest antysemityzmem itp. idiotyzmem, ale prawem do informacji wyborcy."
----------------------------------
----------------------------------
Takie " uswiadamianie " to czystej wody SEGREGACJA rasowo - narodosciowa,
ktorej niepowstydziliby sie najbardziej zagorzali zwolennicy ideologii gloszonej
przez NSDAP.
****************************
****************************

Cytat:

" Dlatego popieram sugestię adekwatnych odpowiedzi na żydowskie i niemieckie oszczerstwa. "
----------------------------------
----------------------------------
Jakie oszczerstwa???

Czy moze o takie:

https://pl.wikipedia.org/wiki/...

" Jednym z elementów ideologii endecji był antysemityzm[32]. Dmowski uważał Żydów za wroga wewnętrznego – zagrożenie dla Polaków, element obcy, którego prawa należy ograniczać i – w miarę możliwości – usunąć z Polski[33]. Antysemityzm Narodowej Demokracji bazował głównie na kwestiach ekonomicznych[34][35]. Zagrożenie dla Polaków endecy widzieli w dużym udziale Żydów w handlu, rzemiośle i w warstwach wykształconych (adwokaci, lekarze)[36]."
---------------------
---------------------
To prawie jakby mysli wyjete z " Mein Kampf " autorstwa A. H.
a tu ktos probuje udowadniac, ze wsrod zolnierzy AK nie
bylo antysemitow, a " Poklosie " lub " Złote żniwa " to czcze
pomowienia szlachetnych i uczciwych Polakow przez wrazych Zydow.
Czy to nie jest aby relatywizowanie historii???

p.s.

Cytat:

" Trzeba także tłómaczyć ludziom..."
-------------
-------------
Bedzie wiecej pozytku dla wizerunku Polski
jak szanowna/y Pani/Pan nic juz nie bedzie TLUMACZYC:))

Obrazek użytkownika Daf

28-07-2013 [20:41] - Daf (niezweryfikowany) | Link:

A moze zechce Pani sobie sama wytlumaczyc, i moze tez osobom ktore maja podobne jak pani poglady,ze Grupa Bilderberga, Masoni, Zydzi itd. nikomu na swiecie nie przeszkadzaja ?

Masonem byl Mozart, prezydent USA Jefferson, b. szanowany burmistrz Wiednia dr. Zilk i wielu, wielu innych!Moze zechce Pani zrozumiec, ze za obecna tragiczna i ciagle pogarszajaca sie sytuacje w Polsce odpowiedzialni sa WYLACZNIE POLACY ?
Nie Niemcy, EU, Bilderberg, Masoni itd. - tylko POLACY ? Moze czas byloby przestac klamac, nauczyc sie poprawnego zachowania, szanowac sie wzajemnie i szanowac innych ?

Nie znam drugiego takiego kraju w Europie, a b. duzo widzialam, ktory by mial tak katastrofalne kontakty z sasiadami jak Polska.I za to tez sa odpowiedzialni wylacznie Polacy.

Obrazek użytkownika Daf

28-07-2013 [12:45] - Daf (niezweryfikowany) | Link:

"......tak wiec pod tymi oto rzadami jestesmy popychani w kazdym zakatku swiata."
___________
___________
Te rzady wybrali (i wybierali wczewsniej) sami Polacy. Na sympatie i szacunek trzeba sobie zasluzyc.

"Oto potomkowie architektow masowych, przemyslowych zbrodni oskarzaja Polakow o antysemityzm."
___________
___________

NIKT Polakow nie oskarza ! Czy chce Pan twierdzic, ze antysemityzmu w Polsce nigdy nie bylo i nie ma ? Zechce Pan laskawie przyjac do wiadomosci, ze historia Polski to czesc historii europejskiej i ze jest wystarczajaca ilosc zrodel literaturowych i dobrze wyksztalconych historykow (takze poza granicami Polski) zeby UDOWODNIC, ze ANTYSEMITYZM BYL. Czytajac niektore publikacje w sieci osmielam sie twierdzic, ze ANTYSEMITYZM jest !

"Nadszedl czas, zeby walic w Niemcow i w innych, tak jak oni w nas wala..."
__________
__________

To "walenie" na nic sie nie przyda. Wszyscy oni maja b. dobra opinie w swiecie. Trzeba zadbac o porzadek w Polsce i zaczac poprawnie wspolpracowac z innymi krajami.

"Jezeli teraz nie powstrzymamy antypolskiej i polakozerczej kampanii....."
__________
__________

Takiej kampanii poza granicami Polski NIE MA. Jest obojetnosc w stos. do Polski i Polakow. A to co sie w Polsce teraz dzieje, to sytuacja wyjatkowa w skali europejskiej.

Obrazek użytkownika gorylisko

28-07-2013 [13:52] - gorylisko | Link:

jak lubiani są rodacy hitlera i himmlera wystarczy popatrzeć w UK... pojęcia nie mam dlaczego JKM Elżbieta II w  dzień zwycięstwa i inne święta militarnych zwycięstw brytyjczyków nad w/w rodakami hitlera i himmlera rozdaje odznaczenia i awanse... zaś w samych władzach niemieckich koncernów jakoś tutaj szkopó nie jest za dużo...
co do lubienia szwabów we Włoszech... jeden pisarz we włoskim kinie widział jak włosi bili brawo podczas projekcji filmu gdzie niemiec pada...
niech pani nie gada głupot, niemców mało kto lubi, za wylgarne i chamskie zachowanie... ciekawe ze w kuroratach wrzeszczących szkopów można namierzyć od razu... i niech pani nie łże, że kampanii niema... a serial o nazi ojcach i nazi mamusiach... "polskie obozy koncentracyjne"
a "wypędzeni" którzy wcześniej wypędzili Polaków...
co do antysemityzmu, wy szwaby macie pod tym wzzględem duuuuuuużooooo większe osiągnięcia... np. podział na fizykę żydowską i aryjską, co ostatecznie skłoniło Alberta Einsteina do opuszczenia hitlerowa... no cała masa uczonych rozpraw na uniwersytetach niemieckich, gdzie "udowodniono" szkodliwość rasy żydowskiej... mało który kraj ma takie osiągnięcia w antysemityźmie naukowym... czy ogólnie, naukowym udowadnianu wyższości wobec podludzi...
jakby nie patrzeć, podludzie to termin wprowadzony do obiegu przez rodaków hitlera i goebbelsa 
paniusiu wsiadaj na swoją klimatyzowną miotłę i polataj wokół jakiegoś alpejskiego lodowca... oczywiście w burce w kolorze brunatnym...
to co, jak zwykle hejl merkel z putinem

Obrazek użytkownika bulsara

28-07-2013 [14:08] - bulsara | Link:

Jerzy Waldorff mawiał "muzyka łagodzi obyczaje" .
Na niedzielne popołudnie proponuję wysłuchanie http://www.youtube.com/watch?v...

Obrazek użytkownika bulsara

28-07-2013 [14:23] - bulsara | Link:

Ta propozycja muzyczna miała być umieszczona pod notką Pani Daf

Obrazek użytkownika gorylisko

28-07-2013 [15:04] - gorylisko | Link:

ona i tak będzie udawać, ze to jej nie dotyczy... z lotu miotły pewne sprawy z góry wyglądają tak idyllicznie jak trzecia rzesza w 1941

Obrazek użytkownika Daf

28-07-2013 [20:14] - Daf (niezweryfikowany) | Link:

Panie goryl, juz dawno przekroczyl pan granice dobrego smaku i przyzwoitosci. Panski brak wychowania i kultury osobistej (desant z czworakow de domo ???) nie usprawiedliwia panskiego zachowania.

Do tresci panskiego komentarza nie odniose sie - bzdury, chamstwa i glupoty. Gdyby to byl moj portal to bym pana przegonila.

Obrazek użytkownika BHKaczorowski1

29-07-2013 [07:22] - BHKaczorowski1 | Link:

i naumiej sie pisac po polsku ...

Obrazek użytkownika bulsara

28-07-2013 [17:16] - bulsara | Link:

Szanowna Pani

W jednej z notek pisała Pani,iż ogląda Pani Telewizję Trwam
Być może umknął Pani ten materiał http://www.youtube.com/watch?v...

Obrazek użytkownika Daf

28-07-2013 [17:59] - Daf (niezweryfikowany) | Link:

Szanowna Pani bulsaro,

ogladam i szanuje TV TRWAM, ale nie ze wszystkim musze sie zgadzac. Sa tez i inne zrodla moich informacji.Jest wystarczajaco duzo wiadomosci zrodlowych, zeby udowodnic, ze Polacy nie zawsze byli aniolami... Zapewniam Pania, ze sa tez na swiecie historycy, ktorzy beda potrafili to udowodnic, nie tylko w sprawie antysemityzmu, takze i w innych sprawach.
Wiec lepiej mowic prawde.
Nigdy nie poddawalam sie indoktrynacji, teraz tak modnej w Polsce i dzieki tym cechom charakteru wyniesionym z polskiego domu rodzinnego zrobilam w czysy i uczciwy sposob kariere w Polsce (w wyniku - nagroda rzadowa, duzo pieniedzy) a takze i tu gdzie teraz zyje. Takze bardzo przysluzylam sie Polakom, co nie bylo moim obowiazkiem.

Bezinteresowne ataki roznych osob tu na NB to zwyczajna bezinteresowna zawisc - jestem przekonana, ze te osoby nigdy niczego w zyciu nie osiagna, nawet szacunku otoczenia w ktorym przyszlo im zyc.
Zycze milego wieczoru

Obrazek użytkownika bulsara

28-07-2013 [18:50] - bulsara | Link:

Problem jest dużo szerszy.Nie ma dialogu.Pewne problemy są generalizowane.Tak jak w każdym środowisku zawodowym,społecznym
znajdzie się "czarna owca",tak niestety nigdy nie jest tak ,że jedna strona jest cacy a druga be.Wszak Biblia mówi --tylko
prawda nas wyzwoli.Rzecz w tym,by chcieć dochodzić do prawdy bez uprzedzeń,zacietrzewienia.
Inną bolesną dla mnie sprawą jest,iż idea z XVII wieku sformułowana przez Hobbes^a "Człowiek człowiekowi wilkiem" świetnie się miewa w naszych czasach--to co Pani nazywa bezinteresowną zawiścią.

Ale dziś dotarła cudowna wiadomość z Rio, papież Franciszek zaprosił młodzież na Swiatowe Dni Młodzieży do Krakowa w 2016 r.

pozdrawiam
bulsara,Kraków

Obrazek użytkownika Daf

28-07-2013 [20:27] - Daf (niezweryfikowany) | Link:

Pani bulsaro !
Tak rzeczywiscie cudowna wiadomosc z Rio. Tylko co bedzie po tych Swiatowych Dniach Mlodziezy ? Bo przeciez Jan Pawel II wlasnym zdrowiem przyplacil troske o Polakow - jak zostal potraktowany ?
Twierdze z cala odpowiedzialnoscia, ze Polska jest najbardziej zdemoralizowanym krajem ze wszystkich ex-komuszych krajow.
Znam bardzo dobrze z racji mojego zawodu Czechy, Slowacje i Wegry. Takiego chamstwa, glupoty, cwaniactwa, cynizmu nie ma tam w takiej skali jak w Polsce.
Dlatego tez Polacy nie ciesza sie wielka sympatia za granica.
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika bulsara

28-07-2013 [20:46] - bulsara | Link:

Witam !!!

Muszę nieskromnie przyznać,że podczas moich pobytów poza Polską nie doświadczyłam braku sympatii ze strony ludności tubylczej/
Widać miałam duzo szczęścia a może po prostu---empatia za empatię.

pozdrawiam

Obrazek użytkownika Daf

29-07-2013 [10:07] - Daf (niezweryfikowany) | Link:

Witam Pania !

To bardzo milo slyszec, ze ma Pani dobre wrazenia z pobytu za granica. Chce wierzyc, ze kiedys w Polsce bedzie porzadek i ze tacy "biznesmeni" z zagranicy, prostacy o ktorych Pani tu na portalu kiedys pisala, nie beda do Polski wpuszczani.
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika PiS be with you

29-07-2013 [05:47] - PiS be with you | Link:

(1) NIKT Polakow nie oskarza ! Czy chce Pan twierdzic, ze antysemityzmu w Polsce nigdy nie bylo i nie ma ?
Czytajac niektore publikacje w sieci osmielam sie twierdzic, ze ANTYSEMITYZM jest !
--- nikt nie oskarza ale ty TAK... radze otworzc oczy i wyciagnac glowe z piachu, lepiej widac rzeczywistosc....

(2) Trzeba zadbac o porzadek w Polsce i zaczac poprawnie wspolpracowac z innymi krajami.
--- jak to sie poprawnie wspolpracuje z innymi krajami? Tak jak POdly Tusk i Sikorski... jeden caluje Merkel PO tylku a drugi na kolanach przed CCCPutinem.

(3) Takiej kampanii poza granicami Polski NIE MA.
--- odpowiedz jest w drugiej czesci #1

Nie musze przypominac niejakiego Izraela Singera, ktory zapowiedzial ze bedzie niszczyl polska opinie w swiecie dopoki nie otrzyma haraczu w wysokosci 65 mld...
"Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy nękać ich tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym.

Opis: słowa wypowiedziane w dniu 19 kwietnia 1996 r. na Światowym Kongresie Żydów."

Nie musze przypominac atakow z Niemiec na S.p. prof. Lecha Kaczynskiego i Jaroslawa Kaczynskiego.
Nie musze przypominac ze z powodu antysmityzmu w Europie, Zydzi uciekali do Polski, bo tu mieli specialne uprawnienia..

Tak jak w calym swiecie, jest antysemityzm, to w stosunku do Polski, jest wiekszy antypolnizm ze strony Zydow... i to cie jakos nie boli. Moze zacznij pouczac Zydow zeby sznowali kraj ktory ich goscil od Krola Kazimierza Wielkiego "w XVII w., Polska była jednym z najbardziej tolerancyjnych państw Europy"

"Kazimierz Wielki niewątpliwie jako pierwszy uregulował sytuację prawną ludności żydowskiej, zatwierdzając dla kolejnych dzielnic swojego zjednoczonego królestwa przywilej Bolesława Pobożnego, a więc potwierdzenie przywilejów, czyli aktów, które określały status prawny i swobodę działalności ekonomicznej ludności żydowskiej - w ramach szerokiej akcji regulowania statusu prawnego, wydawania dokumentów prawnych dla całego Królestwa.

co do Niemiec i Rosji, jezeli jeszcze nie wiesz to teraz toczy sie wojna z Polska, tylko ze teraz nie walczy sie bronia, tylko ekonomia..

Obrazek użytkownika BHKaczorowski1

29-07-2013 [07:18] - BHKaczorowski1 | Link:

I to jest w niewielkim stopniu dobra odpowiedz dla "z Niemiec" , czyli Gebbelsa.
Ale szkoda czasu , to funkcjonariusz propagandy i dezinformacji ... olewac "gada" ...
To nie jest przypadek ze pojawili sie tu ... jest ich wiecej...

Obrazek użytkownika Daf

29-07-2013 [09:52] - Daf (niezweryfikowany) | Link:

Panskie rozwazania nie odpowiadaja prawdzie. Badaniami historycznymi zajmuja sie historycy. Historia Polski to czesc historii europejskiej, sa zatem dobrze wykwalifikowani w zakresie historii Polski, w Polsce i za granica, ktorzy beda w stanie przeprowadzic odpowiednie badania. Narazie zainteresowanie Polska w swiecie jest niewielkie.

Wojna skonczyla sie przed 70-ciu laty, caly cywilizowany swiat wrocil do normalnosci. Tylko w Polsce rozni nieudacznicy i impotenci intelektualni wracaja systematycznie do III Rzeszy. Droga do nikad, zachowanie zaslugujace na lekcewazenie i pogarde.

Nie przypominam sobie, zebym razem z Panem popijala gorzalke - dlatego prosze mnie nie tykac !

Obrazek użytkownika PiS be with you

29-07-2013 [15:59] - PiS be with you | Link:

niech sie Pani nie boi, takich jak Pani nie tykam, bo jeszcze moge zarazic sie zaklamaniem i choroba zaklinania prawdy... tak to Pani zna prawde, taka jaka glosil Gobbels. Niech mi pani wskaze w ktorym miejscu nie pisze prawdy....
Co do historykow, to wlasnie mamy takich jak POdly Tusk, WSI Komoruski, tez hostorycy z wyksztalcenia, i od zaklamywania prawdy. Niemcy z Zydami tez pracuja nad zaklamywaniem prawdy i przypisowaniem ich agresji na Polske i Polakow, skladajac wine na Polakow. To Niemcy nagrali film "Nasze matki...." sama prawda historyczna tak jak u GroSSa. Nasz MSZ tak werifikuje ta zaklamana historie ze siedza jak kundle pod krzeslem - cicho.
Tak wojna skonczyla sie 70 lat temu, no i wlasnie napisz dlaczego ostatnio ten paszkwil zostal nagrany przez Niemcow...Po co oni wracaja i zaklamuja historie. Widac ze w Niemczech nie brakuje roznych nieudaczniakow i impotentow intelektualnych ktorzy wracaja systematycznie do III Rzeszy i obarcza Polakow za ich mordercze czyny. Kazdy niemiec w rodzinie ma hitlerowca i na sile beda uciekali od prawdy, zwalajac wine na Polakow. Ciekawe
Ja nie musze z nikim POpijac gorzalke zeby odpisac na zaklamywanie i manipulacje historii Polski. Nie potepiam Pani, bo przeciaz kazdy broni swojego.... tylko niech Pani nie wciska ciemnoty, bo nie te czasy i nie ci ludzie.

Obrazek użytkownika z Niemiec

29-07-2013 [18:06] - z Niemiec (niezweryfikowany) | Link:

Tak, tak wszyscy to klamcy i Goebels´y,
a wystarczy tylko zajrzec chociazby na strony wikipedii
i juz mamy zupelnie inny obraz.
Do powaznej opracowan historycznych na ten temat nawet
nie odsylam bo to i tak jest tutaj bez sensu.

https://pl.wikipedia.org/wiki/...

" Jednym z elementów ideologii endecji był antysemityzm[32]. Dmowski uważał Żydów za wroga wewnętrznego – zagrożenie dla Polaków, element obcy, którego prawa należy ograniczać i – w miarę możliwości – usunąć z Polski[33]. Antysemityzm Narodowej Demokracji bazował głównie na kwestiach ekonomicznych[34][35]. Zagrożenie dla Polaków endecy widzieli w dużym udziale Żydów w handlu, rzemiośle i w warstwach wykształconych (adwokaci, lekarze)[36]."

Obrazek użytkownika PiS be with you

29-07-2013 [19:34] - PiS be with you | Link:

antysemityzm w wiekszosci to naduzycie, ktore Zydzi stosuja do niszczenia narodow... taki maly przyklad, jak kopniesz Polaka w dupe to jest to czyn kopniecia, jak kopniesz Zyda w dupe to on to nazywa antysemityzm....
Ja nie twierdze ze antysemityzm nie istnieje, tak jak ty nie mozesz zaprzeczyc ze antypolonizm nie istnieje z ich strony. Ja nie musze kochac wszystkich, zwlaszcza narod, ktory nie potrafi podziekowac za poswiecenia Polakow w ich obronie i ochrony w czasie WWII....Ile Polako zostalo przez Niemcow zabitych za przechowywanie Zydow.... Co do zagrozenia ze storny Zydow, to prawda, bo oni sie nie asymilowali, wyzyskiwali innych (jezeli byla czesciowa asymilacja to przez zmiane nazwisk i udawanie Polakow). Nie mowie ze wszyscy Zydzi sa zli, bo jednak trafiali sie patrioci. Inny przyklad, Polak na wsi mogl kupic wodke na kredyt, a za inne produkty musieli placic od reki. Inny przyklad, Zydzi w biznesie diamentami, robia tranzakcje na uscisk dloni, a ty idz i kup cos na uscisk dloni. Ty sie dziwisz ze Polacy, ktorzy czuja sie wyzyskiwani przez tych Zydow w handlu i biznesie nie przepadaja za nimi. Napisalem na temat Isreaela Singera, to jakos nie przemawia do was.... Nastepny Zyd Szechter vel Michnik, jezdzi do Niemieckiego magazynu skarzac sie na Polakow, wiec czy on nie jest antypolski. I za to mamy go kochac? Swinia zre polski chleb i ciagle szczuja na nas.
W tym czasie istnieje wiekszy antysemityzm w Francji czy USA, ale Zydzi i Niemcy ciagle przyklejaja ta twarz Polakom, wiadomo dlaczego... Polacy byli i sa za dobrzy. Powini pogonic do Izraela bo i tak ten narod nie doceni co sie dla nich zrobilo.

Obrazek użytkownika z Niemiec

29-07-2013 [20:13] - z Niemiec (niezweryfikowany) | Link:

Cytat:

" Ja nie twierdze ze antysemityzm nie istnieje..."
------------------------
------------------------
Wobec tego nie ma sie o co na Niemcow obrazac, ze w filmie
" Unsere Mütter, unsere Väter " umiescili epizod
o tym zjawisku w powiazaniu z oddzialem AK.

Obrazek użytkownika PiS be with you

29-07-2013 [21:18] - PiS be with you | Link:

Trzeba rozrozniac w jakim stopniu to moglo wystepowac. Na jakich dowodach oni nagrali ten film. Na czymn sie opierali. Czy to bylo nawazniejsze to co robilo AK? Wiadomo na co to bylo zalaczone zeby ukazac Polakow jako antysemitow. I taki przekaz ma isc w swiat. Poszukaj, do ilu panstw ten film zostal rozprowadzony. Czekam kiedy teraz nagraja film o Zydach jak sluzyli w NKWD i mordowali Polakow jak i o Niemcach ktorzy mordowali niewinnych, palili ludzi w piecach. Czekam kiedy Niemcy zaplaca za skradzione bogadctwa i za zniszczenie Warszawy. Trzeba byc prawdziwym ignorantem zeby nagrywac filmy, z wiedza ze bedzie kontrowersyjnym. To bylo zrobione celowo na Niemcow potrzeby. Taki przekaz w swiat, tak jak z raportem MAK.
Moze napisz cos o antysemitizmie Niemcow, antypolonizmie Niemcow. Niedawno w Niemczech pisano na temat odrodzenia sie faszyzmu tam, dlaczego tym sie nie zajmiecie, tylko mieszacie w Polsce. Sprzedales dusze Niemcom, wiec wara od Polski folksdojczu.

Obrazek użytkownika z Niemiec

29-07-2013 [23:00] - z Niemiec (niezweryfikowany) | Link:

Czesc I

Cytat:

" Trzeba rozrozniac w jakim stopniu to moglo wystepowac."
---------------------
---------------------
Na pewno nie w takim stopniu jak w Niemczech po 1933 roku,
ale na tyle duzym, ze nie mozna tego pomijac.
*******************
*******************

Cytat:

" Na jakich dowodach oni nagrali ten film. Na czymn sie opierali.
Czy to bylo nawazniejsze to co robilo AK? "
------------------------
------------------------
To nie byl film dokumentalny, wiec tworcy jego nie musieli sie
opierac na jakichkolwiek dowodach, wystaczy ze takie przelawy
w Polsce istnialy. ( co jest niezaprzeczalne )
Podobnie obok polskich bohaterow byli takze
Polacy - kolaboranci i szmalcownicy.
**********************
**********************

Cytat:

" Wiadomo na co to bylo zalaczone zeby ukazac Polakow jako antysemitow.
I taki przekaz ma isc w swiat."
-----------------------------
-----------------------------
Bzdura, kazdego kogo interesuje miedzywojenna historia Polski
wie o tych przejawach i nie potrzebny mu jest ten film.
**********************
**********************

Cytat:

" Poszukaj, do ilu panstw ten film zostal rozprowadzony."
-------------------------
-------------------------
Dostali go ci ktorzy go kupili, placac niemale pieniadze za to.
**********************
**********************

Cytat:

" Czekam kiedy teraz nagraja film o Zydach jak sluzyli w NKWD i mordowali Polakow "
----------------------------
----------------------------
Takie filny juz dawno powstaly, jednym ze slynniejszych byl film
o Reich - Ranickim, znanym w Niemczech jako " Literaturpapst ".

Obrazek użytkownika z Niemiec

29-07-2013 [23:31] - z Niemiec (niezweryfikowany) | Link:

Czesc II

Cytat:

" o Niemcach ktorzy mordowali niewinnych, palili ludzi w piecach."
---------------
---------------
Napisano o tym juz tysiace ksiazek.
**********************
**********************

Cytat:

" Czekam kiedy Niemcy zaplaca za skradzione bogadctwa i za zniszczenie Warszawy."
--------------------------------
--------------------------------
Te sprawy moze Polska poruszyc w trakcie przszlych negocjacji w sprawie
Traktatu Pokojowego z Niemcami.
******************
******************

Cytat:

" Moze napisz cos o antysemitizmie Niemcow, antypolonizmie Niemcow. Niedawno w Niemczech pisano na temat odrodzenia sie faszyzmu tam, dlaczego tym sie nie zajmiecie, tylko mieszacie w Polsce."
------------------------------
------------------------------
Najlepiej o to zapytaj zyjacych aktualnie w Niemczech Zydow i Polakow.
Zydow mamy kilkaset tysiecy, Polakow prawie dwa miliony, mysle ze gdyby
sie zle czuli u nas ( w Niemczech ) to by juz dawno zwiali gdzie pieprz rosnie.
******************************
******************************

Cytat:

" Sprzedales dusze Niemcom, wiec wara od Polski folksdojczu. "
-----------------------
-----------------------
Nic nikomu nie musialem sprzedawac, jestem Niemcem w Niemczech
urodzonym i wychowanym i nie Tobie decydowac o tym, czym ja sie zajmuje.

Obrazek użytkownika łucyna

30-07-2013 [00:53] - łucyna | Link:

!!!_ bo cie taki jeden dopadnie , o pieknej "opozycyjnej" przeszłosci ...

Obrazek użytkownika łucyna

30-07-2013 [00:39] - łucyna | Link:

Jaki ty oblatany jestes ... a moze bys tak cos w niemczech popisał bo tu brzydko czuc od ciebie.

Obrazek użytkownika Daf

29-07-2013 [19:04] - Daf (niezweryfikowany) | Link:

W kolko Macieju....Wszyscy sa winni, tylko nie Wy ! Prosze zrozumiec, ze Polska NIKT sie nie inteesuje za granica, ani Niemcy ani wszyscy inni. NIKT takze nie jest zainteresowany zaklamywaniem historii Polski.
Nauczyliscie sie lykac lgarstwa i myslicie, ze caly swiat Was oklamuje - a tak nie jest. Jestescie coraz bardziej agresywni i niegrzeczni - na dobre Wam to nie wyjdzie.

Film "Unsere Mütter, unsere Väter" jest poprawny i nie uda Wam sie calemu swiatu udowodnic, ze jest inaczej. Osmieszacie sie i to wszystko. Ale przeciez "Polak potrafi" - wiec dowalajcie Niemcom !!!!

Obrazek użytkownika łucyna

29-07-2013 [20:00] - łucyna | Link:

Czy ktos ma jeszcze jakies wątpliwosci ?!
Ta ulubienica , dysydentow tego portalu ... aaa szkoda pisac ...

Zbliza sie rocznica Powstania Warszawskiego ... wiedz , ze takie "panienki" , ci młodzi chłopcy , bohaterowie tamtych czasow , w najlepszym dla ciebie przypadku by ci łeb ogolili

Obrazek użytkownika PiS be with you

29-07-2013 [21:02] - PiS be with you | Link:

Pani Lucyno, to zadna mdmmm, ten czlowiek nie nadarmo ma ksywe DAF poniewaz ta organizacja Niemiecki Front Pracy (Narodowa Socialistyczna Unia) - der Deutsche Arbeitsfront (DAF) powstala po przejeciu wladzy przez Hitlera... taka ciekawostka. Dlatego tak zaciekle broni nazistow/Niemcow.

pozdrawiam.

Obrazek użytkownika PiS be with you

29-07-2013 [20:25] - PiS be with you | Link:

Widac ze nie czytasz i nie wiesz o czym mowisz. Po co Michnik wypowiada sie w Der Speigel na temat opozycji w Polsce, jak was to nie intersuje. Za co Bydloszewski dostaje tyle odznaczen od Niemcow...Nie mowie ze wszyscy sa winni, tylko ze Niemcy z Zydami systematcznie zaklamuja histore na temat WWII. Jezeli twierdzisz ze film ten nie zaklamuja historii to naprawde nie znasz historii, albo znasz historie pisana przez Gobbelsa. Tak Polak potrafi sie bronic, i tego szwaby nie moga zniesc. Oni wola miec niewolnikow przed soba, albo podludzi. Takiego Tuska do POklepywania. Kaczynski sie nie dal to musieli go wyeleminowac a drugiego osmieszac i szczuc na niego - straszac faszyzmem. Tak jest trudno udowodnic calemu swiatu ze jest inaczej bo machina propagandy jest przewaznie lewicowa ktora zwalcza Polakow i katolikow. Dowalanie Nimemcom nie jest niczym innym jak obrona i mowienie prawdy. Najgorzej jest jak jeszcze folksdojcze sluza propagandzie Gobbelsa. takie sprzedajne zaprzance.
Film "Unsere Mütter, unsere Väter" jest poprawny w propagandzie gobbelsowskiej.... lepszy tytul bylby "nasze nazistki i ich SS ojcowie/synowie"

Obrazek użytkownika BHKaczorowski1

28-07-2013 [23:47] - BHKaczorowski1 | Link:

Agentura niemiecka ... juz mysla ze sa u siebie i nam Polakom rozkazy wydawac chca ...
Piszac "agentura" nie mam na mysli DAF , bo to "pomyleniec" z ruskiej budy ... co raz jej sie zmienia zaleznie od okolicznosci ... agent to przynajmniej pisac musi sie naumiec , a nie "pieprzyc"... "jak Hela co spadła z dachu" ... stop - powinno byc jak "DAF co ją przy krawezniku przejechało" ...
A czy zauwazyliscie jak sie "smoczkowi wawelskiemu" zmieniło ?
Ale to jest interesujace ... podjął nastepną grę ... "grzmotnął" a teraz zdobywa zaufanie , ckliwymi wpisami i obserwuje co sie bedzie działo ...
Juz nie karze niezadrazniac i milczec (bo poparcie spada , nie wygramy ?!), nawet "złowrogo" , teraz na ulicy obejmie przywodztwo , takie kryterium jak "Tour de Pologne" ... . Taki SMOK z niego ... elyta.
Zaraz wazelina gumke naciagnie a ten z Niemiec ... poruszy ... ten temat naturalnie.

Obrazek użytkownika Basia

29-07-2013 [18:39] - Basia | Link:

jak świat światem. Ale Holokaust- przemysłowy ubój ludzi połączony z wykorzystaniem ich ciał jako surowca mającego być częścią budowania dobrobytu narodu niemieckiego to już zupełnie coś innego. Ktoś napisał, że ten czas w historii ludzkości był jak uderzenie tępym toporem.II Wojna Światowa wywołana przez ten naród, unaoczniła światu, że Niemcy mają w sobie silny gen psychopatycznego zbrodniarza. Nie dziwi mnie, że chcą na swój oszukańczy, szatańsko przewrotny sposób, zamącić tę potworną kartę w swojej historii. Ale to jest niemożliwe. Choćby płacili armii ludzi słabego serca, plamiących się kłamliwym pluciem na Nasz Naród, prawda i tak wygra. Bo taka jest natura prawdy.