Odizolować Niesiołowskiego

„Gazeta Polska” wytoczy proces Stefanowi Niesiołowskiemu za jego obraźliwe słowa pod adresem dziennikarza  Samuela Pereiry. Rozmowa z przewodniczącym Sejmowej Komisji Narodowej została nagrana przez redakcję i miała miejsce dzisiaj. Oto jej kluczowy fragment:
 
*„-- Samuel Pereira z "Gazety Polskiej". Chciałem spytać pana jako przewodniczącego komisji...
- Ja z pisowskim szmatławcem nie rozmawiam, proszę pana. Jesteście pisowską, propagandową szmatą i z wami nie rozmawiam. Dobranoc.”
 
Po zakończeniu rozmowy, nie nastąpiło od razu rozłączenie i z drugiej strony słuchawki padło słowo „skur.....ny”.
 
Niesiołowskiemu uchodziło dotąd już tak wiele, że jest to wręcz niepojęte. Chciał go zabić Cyba, choć wcale o tym nawet nie myślał. Atakował z furią Ewę Stankiewicz i gdyby nie media, i inne kamery, pewnie by Ją dotkliwie pobił. To okaz wyjątkowego chama. I może pora na to, by wykluczyć tego  typa z polityki. Nie apelować do władz PO - a były już takie nieoficjalne apele - by go wycofać gdzieś do politycznej obory, bo łamie brutalnie podstawowe zasady obowiązujące w życiu publicznym, nie tylko w polityce. Za każdym razem, zrzuca się  wszystko na karb jego ograniczonej możliwości oceny rzeczywistości i swoich własnych czynów. Na potrzeby felietonu czy wpisu na blogu można Niesiołowskiego traktować jako niespełna rozumu, ale wydaje się, że czas z tym skończyć. Czas go w ogóle odizolować od polityki, od mediów, od społeczeństwa. Jeśli TVN 24 będzie go dalej zapraszać, ich sprawa. Jeśli zapraszanie buca i chama do studia telewizyjnego jest normalne, to są to standardy TVN, a nie nasze, respektujące minimum przyzwoitości i kultury osobistej u polityka, u każdego.  Miejsce Stefana Niesiołowskiego jest w politycznej oborze. Trzeba wierzyć w rozsądek wyborców, że takie typy, jak on, znikną raz na zawsze z polskiej polityki, bo ją niszczą, niszczą jej podstawy, niszczą jakikolwiek rozsądny dyskurs. To, że prostak i cham jest szefem Sejmowej Komisji Obrony Narodowej, jednej z najważniejszych komisji w polskim parlamencie, to świadczy tylko o tym, jak obronność naszego państwa traktuje Platforma Obywatelska i premier Donald Tusk. Do takiej Politycznej Obory (PO)  powinien trafić nie tylko Niesiołowski, tej trzody w polskiej polityce jest więcej. Ale od kogoś trzeba zacząć. Poseł Stefan Niesiołowski, jeden z liderów Politycznej Obory, jest numerem jeden do właściwego tam dla niego koryta.  
 
*http://niezalezna.pl/43924-jes...
 
   

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Magdalena

22-07-2013 [23:06] - Magdalena | Link:

Skoro po szczawiu i mirabelkach nie wyjechał na taczkach, wybaczy pan, ale nie dowierzam temu rozsądkowi.
Podobno Polacy sa czuli na punkcie dzieci. I co?

Obrazek użytkownika grzechg

22-07-2013 [23:10] - grzechg | Link:

Można tracić nadziei, ale zgadzam się, wyniki wyborów bardzo niepokoją, że ktoś taki w ogóle jest obecny w polityce.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

23-07-2013 [08:11] - NASZ_HENRY | Link:

On powie to co zwykle i na dwa, trzy dni Donald ma sPOkój medialny ;-)

Obrazek użytkownika grzechg

23-07-2013 [17:44] - grzechg | Link:

najbardziej świadome lekceważenie Polaków. Jeśli zwykły cham jest szefem Komisji Obrony Narodowej to są jeszcze jakieś wątpliwości?