„Nasza kanalia” Bauman

Sprowadzenie do Polski stalinowskiej kanalii i agenta Informacji wojskowej Baumana coraz bardziej wygląda na zaplanowaną pieczołowicie prowokację.
No, bo jak inaczej zrozumieć sytuację, kiedy po „wrocławskim wykładzie” kolejnym punktem jego tourne jest Poznań i to w 57 rocznicę krwawo stłumionego protestu Wielkopolan, którzy w 1956 roku wyszli właśnie pod koniec czerwca na ulice Poznania pod sztandarem z napisem „Chleba i Wolności”.
Jeśli dodamy do tego dzisiejszą wiedzę o tym, że w strzelaniu do robotników brała w Poznaniu udział macierzysta formacja bandyty Baumana, czyli KBW to mamy jak na obrazku dozorcę z ZOO, który poprzez pręty stalowej klatki próbuje wetknąć kij w zęby śpiącego niedźwiedzia by pokazać zagranicznej delegacji zwiedzającej ogród, jakie jest to dzikie, agresywne i wręcz faszystowskie zwierzę.

Obrona życiorysu Baumana, jaka idzie ze strony Gazety Wyborczej i zaprzyjaźnionych z nią mediów oraz „autorytetów” ze stajni Michnika to skandal, jeżeli do tego życiorysu bandyty dodamy jego czynny udział w zwalczaniu „Żołnierzy Wyklętych”.
Bauman jest dla Salonu III RP postacią jednoznacznie pozytywną, godną obwożenia go po polskich uniwersytetach, ale już jego ofiary, czyli polscy żołnierze z antykomunistycznego podziemia, których ten łajdak z zapałem tropił i zabijał już tak jednoznacznie i pozytywnie oceniani nie są.

Oto, co w lutym tego roku pisał z okazji Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”, Adam Michnik w Gazecie Wyborczej.
 "Żołnierze wyklęci'', czyli uczestnicy antysowieckiej i antykomunistycznej podziemnej partyzantki, są oceniani rozmaicie: dzielą i będą nadal dzielić…”
A ich tropiciele i zabójcy tacy jak Bauman?
Paweł Wroński w Gazecie Wyborczej o Baumanie: „jest jednym z najbardziej fascynujących intelektualistów współczesnego świata (…) Jego biografia nie dała mu wielkiego wyboru”

Ale to jeszcze nie koniec. Używając terminologii sportowej nadchodzi czas na stały fragment gry.
Teraz Wroński spluwa w łapy i chwyta za starą dobrą i wypróbowaną broń, czyli pałę antysemityzmu waląc:
„Nie boję się Legutków, Marczaków czy Wildsteinów (swoją drogą to jest dopiero kuriozum - Żyd śpiewający w jednym chórze z chłopcami z NOP-u, czy on naprawdę nie zdaje sobie sprawy, że po niego przyjdą w pierwszej kolejności?), bo to krzykacze, którzy sami skutecznie wykreślają się z grona ludzi cywilizowanych.”

Czy Wroński nie zdaje sobie sprawy, że w tym komsomolskim zapale i uniesieniu zupełnie obnażył nie tylko siebie, ale całe to towarzystwo wzajemnej adoracji skupione wokół Czerskiej?
Od kiedy to do grona osób cywilizowanych przynależy zbrodniarz, a z tego grona wyklucza się tych, którzy przeciwko niemu i jego zbrodniom protestują? Jaką cywilizację ma na myśli Wroński? Tę z Dzikich Pól, z którą się wyraźnie utożsamia?
On się dziwi, on nie może pojąć i uważa za kuriozum to, że Wildstein stanął razem z Polakami w jednym szeregu i potępia zbrodniarza, który jest przecież z pochodzenia Żydem, czyli „naszym” i należy go bronić bez względu na jego ofiary, które były przecież tylko polskimi gojami.

Czy Wroński naprawdę myśli, że Polacy to głupcy, dla których Żyd i żydokomuna to jedno i to samo oraz nie potrafią odróżnić Hemara od Ważyka, Wildsteina od Blumsztajna czy Praszkiera od Michnika?

Oto mamy wyłożonych na tacy moralistów straszących na każdym kroku świat polskim faszyzmem i rasizmem i jednocześnie w najbardziej prymitywny z możliwych sposobów nawołujący do solidarności plemiennej, która objawia się obroną „naszego bandyty”.
Bilans wizyty stalinowskiej kanalii, Baumana w Polsce summa summarum wypada korzystnie.
Jeszcze nigdy tak dobitnie i namacalnie Czerska nie obnażyła swojej obłudy, hipokryzji i antypolonizmu, jak podczas tego tourne stalinowskiego zbrodniarza po Polsce
Jeszcze nigdy nie potwierdziła w tak oczywisty sposób, że stosowane przez Stanisława Michalkiewicza ironiczne określenie „żydowska gazeta dla Polaków” może być dzisiaj uważane niemal za encyklopedyczną definicję.  

 http://wyborcza.pl/51,75968,14168955.html
http://m.wyborcza.pl/wyborcza/1,105405,14168955,Co_ma_Narodowe_Odrodzenie_Polski_do_AK_.html
http://wyborcza.pl/magazyn/1,129864,13113551,Zolnierze_wykleci__lesni_bracia.html
Artykuł opublikowany w ogólnopolskim tygodniku Warszawska Gazeta
 Polecam moją nową książkę, "Polacy, już czas" ozdobioną rysunkami śp. Arkadiusza "Gaspara"
 Gacparskiego, jak i poprzednią, „Jak zabijano Polskę”.
 Sprzedaż: www.polskaksiegarnianarodowa.pl, United Express, Warszawa, ul. Marii Konopnickiej 6
Najnowszy numer ogólnopolskiego tygodnika Warszawska Gazeta już w kioskach

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

10-07-2013 [13:11] - NASZ_HENRY | Link:

więc nie wypada mi zaprzeczać. Banan w klatce miał być jeszcze POkazany w grodzkiej bramie w Lublinie ;-)

Obrazek użytkownika Janko Walski

10-07-2013 [14:08] - Janko Walski | Link:

Myślę, że nie ja jeden, dlatego podaję link do kontrowersyjnego dla GW artykułu, w którym prosi o "przebaczenie w imieniu Żydów, którzy wraz z innymi Polakami przyczynili się do umocnienia okupacji sowieckiej w Polsce" http://www.rp.pl/artykul/1007958-Zyd---polski-patriota.html, zgrzytając zębami, że Hajdarowicza niechcący promuję. Po lekturze mam wrażenie, że wyraża opinię znacznej części Żydów żyjących w Polsce, być może nawet większości, że wreszcie zostało przełamane tabu i przyznany sobie patent na rację post-stalinowskich kanalii z GW i Polityki.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

10-07-2013 [14:42] - NASZ_HENRY | Link:

Hajdarowicz tylko za POsłańca robi, Michnik by tego przecież nie wydrukował ;-)

Obrazek użytkownika fritz

10-07-2013 [17:59] - fritz | Link:

przeciwnikow nie jest niczym innym niz rasistowskim, nazistowskim atakiem.

Nazisci robili wszyskto, zeby Polska zniknela, zeby Polakow exterminowac.

Obecnie nazisci jak widac maja dokladnie te same cele polityczne tylko antysemityzmem sie posluguja.

PS. "Komunisci to na czerowona poalkierowani nacjonalsocjalisci (nazisci)" stwiedzil niemiecki socjaldemokrate Schumacher. Ataki z czerskiej prowadzone przez baumana potwierdzaja jeszcze raz trafnosc tej wypowiedzi.

Obrazek użytkownika Rodak z Kanady

11-07-2013 [00:07] - Rodak z Kanady | Link:

Przynależność do mafii oraz wszelkiej przestępczej organizacji ma to do siebie ,ze trzeba być posłusznym,gotowym do poświeceń zawsze i wszędzie. Dodatkowo gdy chodzi o tzw  resorty specjalne czy siłowe jak mawiali starożytni czerwonoskórzy, czekistą  jest się do samej śmierci,ba, nawet rodzina powinna przejąć również  zobowiązania bo żyła i egzystuje z tego.Na zew służby trzeba zrobić wszystko ,by właśnie nie przestać być czekistą /zob.powyżej/. Tak wiec wezwanie służby jest tym najświętszym aktem  poświecenia  na ołtarzu systemu i wszelkich profitów.Takie widać zaistniały potrzeby i nawet "naukowy socjolog", choć leciwy niczym sam TW Wolski, staje gotowy służyć socjalistycznej ojczyźnie.Swoją drogą to ciekawe jak  się rozwijała linia jego potomków i sukcesorów.Dziadek czy ojciec który kładł podwaliny pod system ,nie będzie wszak zatapiał fundamentów kariery swojej rodzinie. Pamiętajmy ,ze służba bywa bezwzględna,przede wszystkim dla odstraszenia naiwnych naśladowników typu np. gen.Petelickiego, który nagle zapomniał skąd jego rod i skąd rosną nogi.System zaś/którego dawno już ponoć nie ma/ wykorzystuje ich niczym diabeł ,bo jest i był diabelski.Udziałowcy tego biznesu zawsze jednak przegrają, i to jest dla Nas pocieszeniem... lecz bardziej nadzieją.