Wkurzeni, Kaczyński, o. Rydzyk, Duda i z pewnością się uda!

Jakiś czas temu napisałem notkę pt. „Oburzeni, Kukiz, Duda i może się uda”. Reakcją „ortodoksyjnych” pisowców na tę notkę było wylanie na moją głowę hektolitrów pomyj i fekaliów. Zarzucono mi, że popieram zdrajcę, bo Piotr Duda tylko czeka, żeby wbić nóż w plecy Jarosława Kaczyńskiego. Że to wentyl, który chce upuścić powietrze z rosnącego w siłę PIS.
 
Przed chwilą na śląskim kongresie Prawa i Sprawiedliwości wystąpili ramię w ramię Jarosław Kaczyński z Piotrem Dudą. Pan Prezes jeszcze raz pokazał wielką polityczną roztropność, a Piotr Duda po swoim wystąpieniu dostał owacyjne brawa na stojąco od  zebranych.

UWAGA! Notki tej w żadnym razie nie piszę po to, żeby pokazać iż wyszło na moje.
 
Natomiast piszę ją dlatego, by „ortodoksyjni” sympatycy PIS wreszcie zrozumieli, że swoim zacietrzewieniem odbierającym im zdolność racjonalnego postrzegania rzeczywistości robią partii Jarosława Kaczyńskiego więcej złego niż dobrego.
 
Jeśli ci kochający przecież Polskę ludzie wyzbędą się obsesyjnej nieufności do wszystkich i wszystkiego z pewnością wygramy najbliższe wybory, które przecież będą decydować o losie Polski na całe dekady.
 
Krzysztof Pasierbiewicz (nauczyciel akademicki)

Post Scriptum
I jeszcze jedna kluczowo ważna sprawa.
Kaczyński i Ziobro muszą się dogadać! Dla dobra Polski! W imię stanu wyższej konieczności!!! 

Post Post Scriptum
Właśnie nowobrany prezes PIS Jarosław Kaczyński podziękował o. Rydzykowi i wezwał "Solidarność" słowami "Idźcie z nami!".

Patrz także:
„Oburzeni, Kukiz, Duda i może się uda”
http://salonowcy.salon24.pl/493747,oburzeni-kukiz-duda-i-moze-sie-uda
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika wandaherbert

29-06-2013 [13:41] - wandaherbert | Link:

Ja jestem jednym z nich ,ale nie wylewalem tych pomyj, tylko nie zgadzałem się z Pana huraoptymizmem.Byłbym szczęsliwy by miał Pan racje co do Dudy.Mam 70lat i duzo słyszałem tzw krzykaczy min. Wałesa,Jurczyk,Moczulski ,Giertych.Frasyniuk i wielu innych.Kim oni sa obecnie i jaką rolę pełnia w polityce ,to Panu nie trzeba mowić.Powtarzam będę szczesliwy ,gdy Duda będzie razem z PiSem walczyl o usuniecie rządu PO.Nie twierdzilem ,że Duda to Bolek2,ale nadal mam bardzo ograniczone zaufanie do Dudy .Jestem Ślązakiem i Duda powinnien mi być bliski ,ale darzę wiekszym zaufaniem Pana Śniadka

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

29-06-2013 [14:16] - Krzysztof Pasie... | Link:

Szczerze??? No, to Pani powiem, że ja też darzyłem pana Śniadka większą sympatią. Ale jest jak jest. I trzeba się dostosować do rozwoju wypadków. Bo tym razem nie chodzi o to, kto wygra wybory. Tym razem chodzi o Polskę. Jaką będzie przez następne dekady, a może na zawsze!

Pozdrawiam Panią serdecznie,
Krzysztof Pasierbiewicz

Obrazek użytkownika fritz

29-06-2013 [14:04] - fritz | Link:

Duda pokazuje zmiane frontu.
Dwie mozliwosci:
1. mamy wariant podobny do zaprezentowanego w Operacji "Wipler", tzn. nastepi ponowna spektakularne zmiana frontu przed kamapania wyborcza.

2. Ludzie kierujacy Duda doszli do wniosku, ze wolna, niezalezna Polska z Kaczynskim na czele jest nieprownywlanie mniejszym zlem dla nich, nie Polska zaanektowana przez Niemcy, co wlasnie herr Tusk przygowywuje.

Typuje na druga opcje.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

29-06-2013 [16:41] - Krzysztof Pasie... | Link:

Myślę, że jest znacznie więcej wariantów. Ale te Pańskie warto rozawżyć. W tym, między innymi upatruję sens blogowania.

Pozdrawiam serdecznie,
Krzysztof Pasierbiewicz

Obrazek użytkownika jozef

29-06-2013 [14:07] - jozef | Link:

Ortodoksi (nazwani tak dla uproszczeni) nie rozumieją, że p. Duda reprezentuje potrzeby części społeczeństwa. Reprezentując ich interesy ma obowiązek negocjować z każdą władzą. Poparł PiS bo PO całkowicie go zawiodła. Rząd stoi całkowicie po jednej stronie, zaburzając tak potrzebną równowagę. Pracownikom najemnym stała się krzywda wołająca o pomstę. Pamiętajmy jednak, że kiedy PiS przejmie rządy (oby jak najszybciej) związki zaczną wymagać i zetrą się z rządem. Każdy kto ma, lub miał dzieci to dobrze wie jak często trzeba im odmawiać. Na PiS czekają ogromne kłopoty związane z ogólny stanem gospodarki itp. Wspomnianymi "pomyjami" proszę się nie przejmować. Jest to cena którą płacy patrzący dalej i szerzej.
pozdrawiam

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

29-06-2013 [16:42] - Krzysztof Pasie... | Link:

Bardzo Panu dziękuję za ten rozważny i bardzo potrzebny komentarz.

Pozdrawiam serdecznie,
Krzysztof Pasierbiewicz

Obrazek użytkownika Pokrzywa

29-06-2013 [14:08] - Pokrzywa | Link:

Po prostu.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

29-06-2013 [16:48] - Krzysztof Pasie... | Link:

Być może, że posłuchał "ortodoksyjnych" pisowców.
Mnie natomiast niepokoi to, że dla Pani / Pana to, że posłuchał pisowców jest ważniejsze od meritum sprawy.
To jest właśnie ta buta płynąca z nienawistnej zajadłości, której przypadki, na szczęście w znakomitej mniejszości występują również w PIS-ie.
A wystarczy jedna taka butna wypowiedź, by media maistreamowe przypisały ją natychmiast całemu PIS-owi. Naprawdę Pani / Pan tego nie rozumie???

Pozdrawiam serdecznie,
Krzysztof Pasierbiewicz

Obrazek użytkownika Pokrzywa

29-06-2013 [18:31] - Pokrzywa | Link:

takiego skutecznego oddziaływania na media mainstreamowe
"butnej wypowiedzi" dowolnego komentatora.

Obrazek użytkownika Pokrzywa

29-06-2013 [19:22] - Pokrzywa | Link:

zamiast tej "nienawistnej zajadłości, której przypadki,
na szczęście w znakomitej mniejszości występują również w PIS".

Obrazek użytkownika dogard

29-06-2013 [14:54] - dogard | Link:

jezeli Pan tego nie chwyta to trudno; duda nie mial juz szans na dalsze plywanie dowolne.Dostal ostatnia szanse od zwiazkowcow, zadnej łaski nam nie robi.To,ze go tuSSkowi olewali to najmniejszy problem dla nas.Dzieki temu nabral do nich zapewne 'prawdziwej' sympatii i b. dobrze..

Obrazek użytkownika Matti

29-06-2013 [15:10] - Matti (niezweryfikowany) | Link:

Pan lepszy niż WSI widzę. Doskonale poinformowany - kto zdrajca, kto pachołek Moskwy, kto kacap, kto taki i owaki. Popatrz pan w lustro po czym zaśpiewaj sobie "tak, tak, ten w lustrze to niestety ja. TAK, TAK. Ten saaaaam"

Obrazek użytkownika dogard

29-06-2013 [15:26] - dogard | Link:

to odpowiem krotko-wsi mozesz sobie wsadzic tam gdzie ja ich mialem zawsze, zaprzancow kacapskich.Patrzac na siebie w lustro widze facia, ktory cale zycie byl normalnych antykomuchem,zawsze i wszedzie oraz mial gleboko takich frajerkow POdobnych tobie.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

29-06-2013 [16:52] - Krzysztof Pasie... | Link:

"to nie Duda,a SOLIDARNOŚĆ wygrała..."
-----------------------
Pozwolę sobie zauważyć, że to ta właśnie SOLIDARNOŚĆ go również wybrała na przewodniczącego - nie chwyta Pan tego?

Pozdrawiam serdecznie,
Krzysztof Pasierbiewicz
 

Obrazek użytkownika dogard

29-06-2013 [17:03] - dogard | Link:

wybrala, ale nie dla zartow ,a roboty-wiec dostal prikaz zwiazkowy: dosc bajdurzenia bo cie juz nie ma.To takie proste ,a skuteczne.O tem napomknalem i tyle.

Obrazek użytkownika Leszek

29-06-2013 [15:24] - Leszek | Link:

Ale moim zdaniem, w wypowiedziach przewodniczącego Dudy potrzeba więcej umiaru. Język z wiecu związkowego nie jest najlepszym do wykorzystania w trakcie konwencji największej partii opozycyjnej. Co prawda mówi prawdę ale... Wielu mącicieli opinii publicznej tylko czeka by wybrane fragmenty tych wypowiedzi wykorzystywać w swoich programach i czasopismach - strasząc nimi potencjalnych wyborców. A przecież wszystkim nam zależy by PiS miał więcej niż 30% głosów. Przekonani do zmian w Polsce nie zmienią zdania, należy natomiast pozyskać kolejne 10-15%. Z nimi trzeba delikatnie. To część lemingów, którzy muszą (przed samym sobą) przyznać się do błędu. A to cholernie jest dla nich trudne...

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

29-06-2013 [16:55] - Krzysztof Pasie... | Link:

Ma Pan rację. Ale tym razem to już będą nie tylko wybory a walka o Polskę. A w walce czasem trzeba ostro, bo jak nie my, to oni. Ale ma Pan wiele racji, że z lemingami trzeba postępować ostrożnie bo są nieprzewidywalni.

Pozdrawiam serdecznie,
Krzysztof Pasierbiewicz

Obrazek użytkownika dogard

29-06-2013 [17:07] - dogard | Link:

wszystkim jak leci..to sa dorosli ludzie i sami wybieraja .Jak nie sa cynikami POlszewii sami wiedza co zrobic.Delikatnie to trzeba dziecie klasc spac i utulac...mowimy o doroslych.

Obrazek użytkownika BHKaczorowski

29-06-2013 [22:27] - BHKaczorowski | Link:

Brawo - ze ci sie chcialo !!!

teraz wiem ze powinienem pisac bez tego ortodoksyjny , po prostu "becwal" , powinienem pisac .... .

PS. reszta , w innym komentarzu zawarta - do przemyslenia dla Panstwa .

Obrazek użytkownika BHKaczorowski

29-06-2013 [22:19] - BHKaczorowski | Link:

He he he - ale sie usmialem . Pan poglaskal, pies ogonem machnal.
Mozna by tak to opisac ... , Polityka , polityka tutaj g...o sie z zyciem styka .
Ale czy to bedzie zrozumiale dla "ortodoksyjnych" b.....ow ?!

A .... kolumna nieprzerwanie swoje .... . Jak kornik , tylko drzewo coraz bardziej twarde .

Strzezmy sie "przyjaciol" , od wrogow sami sie obronimy.
Kto choc troche ma pojecie jak sie te "klocki uklada" moze sie tylko usmiac z tego optymizmu .
Od poczatku do konca jakis belkot w formie radosnej , "a nie mowilem".
A jak sie zmieni to sie dopasuje i "tyz bydzie" ... , a nie mowilem .

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

29-06-2013 [23:22] - Krzysztof Pasie... | Link:

Pan się już dożywotnio skompromitował donosząc na mnie i na Nasze Blogi na Salonie24, gdzie Pańskiej notki nie dość, że nikt nie przeczytał, to także nie dodał komentarza  - patrz:
http://bhkaczorowski.salon24.pl/513617,ortodoksyjny-becwal-nazwal-mnie-trollem-i
A więc trollom juz dziękujemy,

Bez pozdrowień,
Krzysztof Pasierbiewicz

Obrazek użytkownika BHKaczorowski

30-06-2013 [00:41] - BHKaczorowski | Link:

Tez juz podziekujmy .

Obrazek użytkownika BHKaczorowski

29-06-2013 [22:50] - BHKaczorowski | Link:

Zaraz sie tu zleca "wspomagacze" . Ci z Wloch i ci z Austri , a jak , z Niemiec tez . Noooo miejscowych "b.....ow tez bedzie mozna policzyc .... , - "ksiadz , milicjant cztery q...y , dwoch zlodzieji no i .... , kto ?. Tacy stworzeni na dana okolicznosc . Na wszystkich portalach ci sami , zawsze pomoga , tylko nicki rozne.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

29-06-2013 [23:28] - Krzysztof Pasie... | Link:

"Zaraz się tu zlecą "wspomagacze" . Ci z Włoch i ci z Austri , a jak , z Niemiec też . Noooo miejscowych "b.....ów tez bedzie mozna policzyć .... , - "ksiądz , milicjant cztery q...y , dwóch złodzieji no i .... , kto ?. Tacy stworzeni na daną okoliczność . Na wszystkich portalach ci sami , zawsze pomogą , tylko nicki różne..."
--------------------------------------------------
Ależ proszę sobie zbytnio nie pochlebiać. Nikt się nie zleci, bo to, co Pan wypisuje już od dawna nikogo nie obchodzi.

Niech Pan może gdzieś wyjedzie na weekend i nie psuje powietrza na moim blogu.

Bez pozdrowień,
KP.
 

Obrazek użytkownika BHKaczorowski

30-06-2013 [00:20] - BHKaczorowski | Link:

To pan psuje powietrze i tu i na salonie24. Od dawna obserwuje ta pana grupe. Tak sobie lizecie i lizecie ...

To pan w swoich poprzednich wpisach "jojczyl" i sie o malo nie rozplakal ze tyle wejsc a komentarzy nie ma ....
Jeden z komentatorow napisal ze "B..a" nie komentuje" ale to pod wpisem innej "blogerki" , choc tyczylo sie pana .

Wlasnie , o wartosci pana belkotu ,to najlepiej swiadczy.

Zawsze sie pan dopasuje jak guma , jak prezerwatywa !!!
Czestuje pan czytelnikow lzawymi historyjkami rodzinnymi wyssanymi z palca . Tylko w tej swojej "madrosci" nie bierze pan pod uwage ze pewne fakty moga byc znane innym czytelnikom .

Nie wiem , ile razy by pan przelecial Rynek , przyklejajac sie do ,nie wiem ilu , inicjatyw w Krakowie to i tak
bedzie to ..... zalosne !
Ci z PiS-u , zaprawieni w bojach , wiedza doskonale kto zacz.... . Tu pan moze brylowac . Ale znow bez przesady.

Pana linia jest nazbyt czytelna . Dedykowalem kiedys panu wierszyk "Smok Wawelski" i przy tym niech pan pozostanie.
"LOKOMOTYWA" - to sie nie uda , nawet jak bedzie Kukiz i Duda .

Obrazek użytkownika bulsara

30-06-2013 [03:20] - bulsara | Link:

Kto to taki???
1.zawsze uważa zdanie innych jako nieadekwatne i złe
2.nie jest wrażliwa na uczucia innych
3.używa przemocy słownej w żartach
4.nie chce słuchać innych
5.stosuje oskarżenia,aby manipulować innymi i ich kontrolować
6.osądza i krytykuje innych
7.umniejsza znaczenie innych osób
8.nieustannie wyszydza innych
9.używa wyzwisk
Taka osoba to AGRESOR SŁOWNY
Szanowny Panie Kaczorowski mam wrażenie,że jest Pan osobą,której można parę cech z wyżej wymienionych przypisać/żal mi Pana,tak
zwyczajnie po ludzku/Mam ogromną prośbę,by nawet z nicka nigdzie mnie Pan nie wymieniał.Ludzi pańskiego pokroju omijam szerokim
łukiem.Sądzę iż w każdej dyskusji istotne są argumenty,szacunek dla adwersarza/nawet gdy prezentuje skrajne poglądy/.
Proszę brać przykład z prezesa Kaczyńskiego/jest sobą,mówi merytorycznie i nie ma w nim zacietrzewienia/
Takich obrońców jak Pan On napewno nie potrzebuje.Na ucho Panu powiem znam Pana Prezesa osobiście.
Nie pozdrawiam.

Obrazek użytkownika BHKaczorowski

30-06-2013 [03:52] - BHKaczorowski | Link:

Pani mi mdm.DAF przypomina , czy sie nie myle ...? To ta sama inteligencja .

Co do wymieniania " z nicka" to nie mam ochoty nie ma kogo ...
Dziwie sie ze pani mnie stale wymienia , sama bojac sie jak ognia .
A co do tego "UCHA" to odpowiem tak - slyszalem ... ze na ucho to chlop w szpitalu umarl !!!
Jest pani infantylna ... ale cenie ze nawet o trzeciej w nocy , ale na warcie i niesie pomoc .

PS. prosze wiecej nie pisac ze zna pani J,Kaczynskiego , mysle ze on o tym nie wie , gdyby wiedzial to by sie wstydzil.

Obrazek użytkownika bulsara

30-06-2013 [04:55] - bulsara | Link:

źle pan słyszał,w szpitalu to chłop na oko umarł.
ja jestem infantylna??? to powiem równie niegrzecznie ...pan jesteś zwyczajnym chamem mieszkającym w Weronie.
co w pana życiu jest dokumentnie schrzanione,że jest pan taki zgryźliwy???
wali pan we wszystkich po kolei/tych ,którzy domagają się merytorycznej dyskusji/jak cepem na oślep.
życzę panu mimo wszystko dużo zdrowia

ps.proszę stosować znaki diakrytyczne ,gdy pisze pan notki/chyba,że pan zapomniał,że takowe w polskim alfabecie istnieją/

jestem w nocnej podróży/pociąg/i mogę być na tzw."dyżurze"--zadowolony pan,mam nadzieję,że poprawi się panu nastrój i będzie
pan mniej napastliwy???

http://www.youtube.com/watch?v...

dedykacja muzyczna,proszę uważnie wysłuchać słów

Obrazek użytkownika goral

30-06-2013 [05:05] - goral | Link:

Niepotrzebnie zamieszczasz tutaj slowa samokrytyki.od tego jest konfesjonal..Serdecznie go polecam,bowiem blogowi exchibicjonisci budza u mie obrzydzenie...

Obrazek użytkownika bulsara

30-06-2013 [05:34] - bulsara | Link:

nie uczono w szkole czytania ze zrozumieniem?
samokrytykę to jak mi wiadomo składali towarzysze na zebraniach partyjnych
w mojej notce były wymienione cechy agresora słownego a nie samokrytyka
takie "nawalania" na blogach po prostu mnie irytują

pozdrawiam z konserwtywnego Krakowa

Obrazek użytkownika goral

30-06-2013 [06:07] - goral | Link:

Mnie natomiast nie interesuje co ciebie irytuje w tym jakims mitycznym "konserwatywnym krakowie"

Obrazek użytkownika bulsara

30-06-2013 [06:47] - bulsara | Link:

mityczny Kraków /zresztą nazwy innych mniej mitycznych miast piszemy z dużej litery/

pozdrówka

Obrazek użytkownika goral

30-06-2013 [05:01] - goral | Link:

juz sa.pod zmienionymi nickami...pozdrawiam z drugiej strony oceanu...PS.polemiki z tym "profesorskim" funkcyjnym przyglupem sa niepotrzebne..to "agent provocateur"..

Obrazek użytkownika BHKaczorowski

29-06-2013 [23:05] - BHKaczorowski | Link:

>>> Kaczynski i Ziobro musza sie dogadac ! Dla dobra Polski ! W imie wyzszej koniecznosci ! <<<

Jeszcze chwila a beda tu padac rozkazy dla Biura Politycznego PiS , a J.Kaczynskiego to sie bedzie czolgac za niewykonanie zadania !.

Po kiego "grzyba" teraz Kaczynskiemu Ziobro ...? , chyba na bigos u tego ... no - dysfunkcyjnego !!!

Wiem , zapewne PO by sie ucieszylo bardzo i to ma byc to - by nie zadrazniac . Gowin nastepny czeka w kolejce , a potem Schetyna itd.
Na koncu wszyscy sie pomodla w sanktuarium "Lagiewnickim" , ostoi PO i bedzie jak ...... dawniej !

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

30-06-2013 [00:46] - Krzysztof Pasie... | Link:

No to na Pańskie życzenie, zdradzam gościom "Naszych Blogów" kolejny dowód Pańskiej auto-kompromitacji - patrz:

http://bhkaczorowski.salon24.pl/513625,pasierbiewiczowi-umarl-kard-nagy

A teraz ci powiem gnojku!
Nie masz prawa wymawiać nazwiska śp. kardynała!
I zobowiązuję społeczność "Naszych Bolgów" by przepędziłła stąd tego nawiedzonego intruza.
Bo kardynał Nagy, do ostatnich dni był bez reszt oddany oddany sprawie polskiej, o którą walczymy.
Odezwijcie się wreszcie do jasnej cholery! W imię wielowiekowej dewizy: BÓG HONOR OJCZYZNA 

Krzysztof Pasierbiewicz

Post Srciptum - patrz: http://salonowcy.salon24.pl/515037,dom-wschodzacego-slonca

Obrazek użytkownika BHKaczorowski

30-06-2013 [02:51] - BHKaczorowski | Link:

Nazwanie mnie "gnojkiem" to z twojej geby zaszczyt.

Mlodosc - w niej tacy jak ty , do takich jak ja mowili - "gnojki"
Istniala taka kasta na ktora sie mowilo "bananowa mlodziez". Wolno im bylo wszystko . Byli ponad prawem , cos tak jak dzisiaj Jozef Bak.Ich wybryki po wyjsciu z "Piwnicy pod Baranami" ,obrastaly legenda wsrod mieszkancow Krakowa.Dosc napisac ze wtedy pierwszy raz widzialem sam. Porsche , chyba jedyny w kraju i wlascicielke pijana tanczaca na dachu tego samochodu .. , rano.

Mieszkanie z WUSW ( starsi czytelnicy wiedza co oznacza ten skrot). Ktos to musial zauwazyc i stad pokretne tlumaczenie ze mamusia zamienila sie z SB-kiem a ten ja nie poinformowal. Czy mozna w to uwierzyc , ktos te czasy pamieta , przezyl.
Ludzie rozumni wiedza ze takie mieszkania to zamieniano ale tylko miedzy swoimi. Tam nikt z tzw. "cywila" mieszkac nie mogl. SB-ek nawet wycieczke dziecka, ba szkole zglaszal i dostawal lub nie zgode zwierzchnika , a mieszkanie ? , z kims z poza resortu ?!

Wspomne tu jeszcze znajomosci z pracownikami ambasady/konsulatu Brytyjskiego . Wspolne wyjazdy , imprezy , rajenie kolezanek ze studiow na imprezy suto zakrapiane ( tu chyba za slynnego tenisiste "smoczek" robil) Nawet na tak zwane , sesje wyjazdowe do W-wy , parodniowe.To wszystko w czasach bitego PRL-u !!! Czy to mozliwe ... biedny student ?.
Matko Boska skad taki chlopak takie znajomosci , w tych czasach?! Ktos kto by sie tylko "otarl" o takiego Konsula czy jak go tam zwal , nie wyszedlby z Mogilskiej przez pare dni ... musialby (oni juz mieli swoje metody , taka gratka nie wypadla by im z rak) wspolpracowac , natychmiast i do konca swoich dni. A studia ... ? - caly czas w opozycji , protesty i co .... pozwolili skonczyc studia ? Mnie za znaleziona "bibule" w kieszeni palta w szatni ... relegowali ... , paru innym tez nie darowano za mniejsze klocki...

Nie znasz realiow Krakowa , nawet opowiadajac niewinna historyjke " butow na sloninie " , chyba cos sobie przypisujesz ... , takie buty mozna bylo kupic tylko w jednym miejscu na TANDECIE a nie w PDT-cie . W Rynku w domu towarowym , to chyba "walonki" ....., zaloze sie ze nie wiesz gdzie byla TANDETA . Nie znasz powiedzen Krakowskich ani miejsc z nimi zwiazanych ...
Cos tu jest nie tak z tym twoim krakowskim rodowodem..... ?

Obrazek użytkownika goral

30-06-2013 [06:01] - goral | Link:

Super!!! Ales pan im wygarnal.Nie lubia te "swiete krowy"jak im sie przypomina "bledy mlodosci"...Dla nich to byly "bledy"..wybaczyli szybko je sami sobie ..Dla innych,ofiar ich "bledow" to byly tragedie zyciowe..Az mnie "goraca krew zalewa" jak sobie pomysle z jaka latwoscia on relatywizuje przeszlosc swoja i srodowiska w ktorym sie obracal ten "bananowiec"
Pelny i Autentyczny moj Profesorski szacunek dla pana panie BH za panska prawosc o odwage.

Obrazek użytkownika Kazmirz

30-06-2013 [20:33] - Kazmirz | Link:

Panowie zapewniam ... nie tylko wy jedni byliscie skrzywdzeni przez komunistow , ale rowniez nie tylko wy macie patent na ... prawde.Doceniam wasza postawe w mlodosci , ale nie wiem czemu maja sluzyc te obecne "heroiczne" proby zdyskredytowania p. Krzysztofa. Postaci pozytywnej,nietuzinkowej i co najwazniejsze niezgorzknialej (przyznacie, czeste w naszym wieku hehe).Jestem zazenowany , czasami po prostu w.....ny (ech natura ciagnie ..... na dawny krakowski Kazimierz ) chamskim poziomem tych waszych personalnych atakow, chaosem myslenia. Nie znosze "cry babies"! Zyjemy teraz i jesli prawdziwie kochamy to co ma na imie Polska , to musimy znalezc rozwiazanie na nasze bolaczki - spokojnie , konsekwentnie i wspolnie .Wiem ,ze czasami ciezko o ten spokoj,ale naprawde to nie jest czas na frustracje, leczenie dawnych kompleksow , wspominki o charakterze gorzkich zali .Osobiscie w zyciu zawsze najbardziej obawialem sie smiesznosci ,panowie ... - mlodzi obserwuja. Bledy popelniaja wszyscy . Nalezy z nich tylko wyciagac wnioski i zmieniac swoje zycie - isc naprzod .Przeszlosci nie zmienimy , wiec nie ma co sie w niej zasklepiac , co jednak nie znaczy zapomniec. Prosze to na spokojnie sobie przemyslec.

Obrazek użytkownika goral

30-06-2013 [22:02] - goral | Link:

Nie przypominam sobie abym kiedykolwiek zapraszal cie do polemik ze soba.Oczywiscie mozesz sobie opiniowac jak chcesz.
Moje uwagi dotycza niejakiego P.Jak mu nie odpowiadaja to moze sie osobiscie do nich ustosunkowac.
Czy udzielil tobie pelnomocnitwa abys bronil jego watpliwej cnoty?
Jezeli nie,to spadaj jak mawia moj syn, i komentuj na swoj wlasny rachunek.Komentarze do komentarzy sa dowodem ubostwa ntelektualnego..

Obrazek użytkownika Kazmirz

01-07-2013 [02:27] - Kazmirz | Link:

Zmien tylko nicka , znam tu za wielka woda paru prawdziwych gorali =))

Obrazek użytkownika BHKaczorowski

01-07-2013 [20:13] - BHKaczorowski | Link:

I od razu w obronie "ortodoksyjnego becwala".
Ale do ... , proponuje pan jednym slowem cos jakby > gruba kreska < - tak sie znowu boicie !!!

Obrazek użytkownika kasia

01-07-2013 [20:53] - kasia | Link:

"ten Kazimirz , nowy nick " napisal i skonczyc z atakami personalnymi
wtedy gdy nie ma Pan argumentow na obrone swoich tez.
Pan nie zgadza sie z tym co napisal " Kazimirz" czy atakuje go Pan dlatego
ze SMIAL wyrazic swoje zdanie na temat zachowywania sie Pana i panu podobnych
na Naszych Blogach????
Pan Pasierbiewicz tez zostal Pana WROGIEM NR JEDEN od czasu gdy zwrocil Panu uwage ze
" nie zyczy sobie CHAMSKICH WPISOW na swoim blogu"....
Wiec jak to z panem jest Panie Kaczorowski?????

Obrazek użytkownika BHKaczorowski

01-07-2013 [22:02] - BHKaczorowski | Link:

Gdyby pani byla laskawa wskazac mi te slowa ,wyrazenia pisane przezemnie ktore uwaza pani za chamskie , ublizajace pasierbiewiczowi.
Bylbym zobowiazany.

Obrazek użytkownika kasia

01-07-2013 [22:21] - kasia | Link:

swoje wpisy pod blogiem p Pasierbiewicza i na salonie24 i zastanowic sie nad soba.
Ja nie mam na to czasu zeby analizowac pana wpisy.
Przykro mi...
Moze czas tez skonczyc te wojenki nikomu nie potrzebne i zaczac pisac na temat
i .... budowac MOSTY a nie MURY...

Obrazek użytkownika BHKaczorowski

01-07-2013 [22:43] - BHKaczorowski | Link:

Nie czytala pani a krytykuje wybuchajac jakims swietym oburzeniem ?!!!
Czy ktos pani to nakazal , poprosil ...?.

PS. przypominam sobie te polemiki o ksiazce Cenckiewicza i spolki dotyczacej ciemnej strony zycia Waslesy vel Bolka. Rozne "madre"glowy tak zajadle krytykowalyta ksiazke wybuchajac pogarda dla autorow .... , tylko zaden z nich tej ksiazki nie przeczytal.
To tak jak pani malo co wie , malo co umie, malo co czytala ... ale jadem i oburzeniem pluje wokolo !!!

Obrazek użytkownika kasia

01-07-2013 [23:31] - kasia | Link:

jest z ZYCIA WZIETA i wiem o tym zyciu bardzo duzo i jezeli zabieram glos w jakiejs sprawie
to tylko wtedy gdy mam o tej sprawie wiedze....
Skad Pan wie co ja czytam, co ja wiem i kim jestem????NIC Pan o mnie nie wie tak jak i o innych
forumowiczach ale .....Pan mnie i innych szufladkuje i ocenia....na jakiej podstawie i jakim
prawem????
Tak sie sklada tez ze mnie nikt nie moze NIC " nakazac"....naleze do tych
co to" sami szukaja guza" i takie boje jak z panem tocze na niezaleznej juz od lat ale tylko
wtedy gdy jestem przekonana ze mam racje....i jezeli wiem ze mam racje to nie schodze z pola walki...
Szanuje tez swoich przeciwnikow ...KTOKOLWIEK BY TO BYL...
Dobranoc.

Obrazek użytkownika BHKaczorowski

03-07-2013 [08:29] - BHKaczorowski | Link:

>>> ktokolwiek by to byl <<<
Czy np. Jaruzelskiego , Kiszczaka , ba - Michnika tez pani szanuje ....?. A bylych i obecnych konfidentow , ewidentnych zdrajcow Polski tez pani szanuje ....?

Obrazek użytkownika BHKaczorowski

01-07-2013 [22:23] - BHKaczorowski | Link:

Pani nic a nic nie zrozumiala z tego co napisalem do "KAZMIRZ" . No jak mozna pani odpowiedziec na tak infantylny komentarz ?.
prosze przeczytac jeszcze raz , a jak efekt bedzie ten sam to moze lepiej spytac mamy. Ktos moze sie znajdzie co pani wytlumaczy.

Obrazek użytkownika BHKaczorowski

02-07-2013 [23:51] - BHKaczorowski | Link:

A w ktorym to miejscu zwrocil mi uwage na moje chamskie zachowanie ?! czy to w tym wpisie gdzie nazwal mnie "gnojkiem" ... co ?!!!

Obrazek użytkownika Kazmirz

02-07-2013 [04:14] - Kazmirz | Link:

Niczego sie nie "boimy" - nie wiem dlaczego ta liczba mnoga , ale niech bedzie = )). Mieszkam poza Polska . Ojczyzny sie jednak nie wybiera ,dlatego mysle (czesto martwie) o Kraju nieustannie.
Gruba kreska to byla katastrofa i od poczatku bylem przeciw ,choc wtedy juz nie mieszkalem w kraju. Polacy przespali tamten czas , dali sie wymanewrowac - przede wszystkim zawiodly "elity" . Byla wielka szansa skonczyc z czerwona hydra .... byl dobry klimat dla Polski w wolnym swiecie. Teraz mamy zupelnie inne realia , wrog okrzepl , uwlaszczyl sie i legitymizowal (niestety !) na tzw. Zachodzie .Beszczelny zamach w Smolensku powinien kazdemu otworzyc oczy z czym mamy do czynienia. Nie mowie , zeby sie bac , ale zeby walczyc trzeba szerokiego frontu (szukac sojusznikow wszedzie) i dobrej woli zdecydowanej wiekszosci POLAKOW ! Pyskowki i wymachiwanie szabelka to woda na mlyn naszych wrogow .Marna to satysfakcja (na pewno b. romantyczna postawa hehe) byc zawsze w mniejszosci, chociaz po wlasciwej. Czy tego pan chce ? =))
Odezwalem sie powtornie ,mimo ,ze mialem spore opory - krakowska solidarnosc tym razem zwyciezyla.

PS. Osobne podziekowanie dla p. Kasi za swietne odczytanie moich intencji , pozdrawiam =))

Obrazek użytkownika BHKaczorowski

02-07-2013 [23:41] - BHKaczorowski | Link:

Pani Kasia jeszcze nic nie zdazyla napisac a pan juz jej intencje zna ... ha ha ha.

Obrazek użytkownika Kazmirz

03-07-2013 [02:28] - Kazmirz | Link:

Skonczylem z panem ,szkoda czasu..... =))

Obrazek użytkownika BHKaczorowski

03-07-2013 [08:20] - BHKaczorowski | Link:

Jak pan wroci do domu to bedzie pan pisal pod jakims swoim starym nickiem ... . Ostatnio z Krakowa zalozyl pan dwa konta ... ? , czy wiecej by ratowac swojego"kumpla". A moze jakies madre lacinskie wyrazenie ?. Sypal tak pan nimi do niedawna .

Obrazek użytkownika BlondiFromEriwan

02-07-2013 [15:16] - BlondiFromEriwan | Link:

Brawo ...
"Czy mozna w to uwierzyc , ktos te czasy pamieta , przezyl"

Moze pare cytatow .. (streszczenie dajace do myslenia)

"W ponurych czasach epoki wschodzącego Gierka, mimo że na uczelni zarabiałem tyle, co paryski kloszard,"

"W Nowy Rok 1974 zjechałem z kolegami z Hali Goryczkowej,"

"tu muszę zaznaczyć, że wtenczas jeździłem rzężącym maluchem"

To wszystko jeden post:
http://naszeblogi.pl/35267-bry...

Hmmm , Zarabia na uczelni jak kloszard , jest rok 1974 ... i nasz kloszard jezdzi maluchem ! Produkcje malucha rozpoczeto 6 czerwca 1973
czyli mial nasz kloszard rocznego malucha ... Czy mozna w to uwierzyc , ktos te czasy pamieta , przezyl ???

Mial szczescie w Totka jak Walesa?

Obrazek użytkownika BHKaczorowski

02-07-2013 [23:36] - BHKaczorowski | Link:

Totek czyli pienadze to jedno , ale nie wszystko . Trzeba bylo miec TALON . Kto talonami dysponowal , rozdawal , przekupywal .... wiemy , wiemy . A jeszcze za jakie zaslugi taki talon dawali ... tez wiemy !!!.

Obrazek użytkownika BHKaczorowski

30-06-2013 [03:18] - BHKaczorowski | Link:

On je bardzo pilnuje by bylo tak "inteligentnie"

Obrazek użytkownika BHKaczorowski

30-06-2013 [03:24] - BHKaczorowski | Link:

pasierbiewicz postradal zmysly ale ... nooo zwariowal.
A gdziez tam co zlego o Kard.Nagy .... moja modlitwa ?! - ci przeszkadza ?

Pasierbiewicz ty juz jestes "b....en , naturalnie plus b....l

Obrazek użytkownika goral

30-06-2013 [05:37] - goral | Link:

Waw!!!! Zapraszasz do "wypowiedzenia sie" wiec skorzystam..Ublizasz bratu w Chrystusie Panu od "gnojkow"..Wycierasz sobie ta paskudna wlasna "profesorska" gebe :Bodziewiczem,Etosem Akademickim,Bogiem,Honorem i Ojczyzna..
Takiej hipokryzji i zaklamania trudno znalezc..
Nic cie nie upowaznia do wypowiadania sie w naszym imieniu.
Znam cie.Znam rowniez twoja rzekoma "dzialalnosc akademicka" ze stud...ami.Wiec lepiej zamilcz..Bowiem "owoce" twojej "dzialalnosci pedagogicznej" moga przyniesc niespodziewany a cierpki plon..

Obrazek użytkownika Kazmirz

30-06-2013 [04:40] - Kazmirz | Link:

mamy wojne. "Jeśli ci kochający przecież Polskę ludzie wyzbędą się obsesyjnej nieufności do wszystkich i wszystkiego z pewnością wygramy najbliższe wybory, które przecież będą decydować o losie Polski na całe dekady."
Pelna zgoda P. Krzysztofie - wygrac wybory i usunac ten rujnujacy kraj rzad galganiarzy to zadanie na dzis - nasze byc , albo nie byc.Pozniej mozna bedzie przejsc do detali ,latwo nie bedzie ... wystarczy spojrzec czego doswiadczaja dzielni Wegrzy. Potrzebny szeroki front , nalezy pociagnac do urn jak najwiecej ludzi z tej milczacej 50% masy , inaczej bedzie znowu klapa . Sam PiS nie da rady ... Jaroslaw Kaczynski doskonale zdaje sobie z tego sprawe . Zdaja sobie z tego sprawe jego potezni wrogowie (wrogowie Polski) wewnetrzni i zewnetrzni i dlatego beda (juz sa ) dzialania rozbijackie . Sytuacja jest na tyle powazna ,ze nie czas na swary , albo bezuzyteczne, obierajace energie machanie szabelka. Czas na postawy obywatelskie , wybor .... nie pojscie do urny tez jest wyborem.
Wszystkim rozgoraczkowanym i tym dzielacym juz skore na niedzwiedziu dedykuje zapomniana fraszke Sztaudyngera.Cytuje z pamieci ,wiec prosze wybaczyc ewentualne bledy =)
Zly to polityk co sie wscieka
bo rozum lezy w tym czlowieka
ze gdy sie nie da to poczeka
Kto umie czekac ten bezprzecznie
doczekac musi sie koniecznie

PS. To czekanie w Polsce juz troche trwa ,wiec moze tym razem zima bedzie nasza =)

Obrazek użytkownika bulsara

30-06-2013 [05:05] - bulsara | Link:

zgadzam się w 100% z pańskim komentarzem
potrzeba nam dużo spokojnej,mądrej determinacji na dziś i jutro
pozdrawiam,

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

30-06-2013 [20:02] - Krzysztof Pasie... | Link:

Dobrze, że Pan to rozumie Panie Kazimierzu. Trzeba tłumaczyć to tym "ortodoksom", którzy szkodzą PIS-owi. Choć czasem ręce opadaj. Bardzo mi żal pana prezesa Kaczyńskiego, który musi jeść tę żabę. Bo on jako polityk nie może się na ten temat wypowiedzieć, bo musiałby skrytykować własną partię. Ale na szczęście od tego są blogerzy.

Pozdrawiam Pana serdecznie,
Krzysztof Pasierbiewicz
 

Obrazek użytkownika z Niemiec

30-06-2013 [08:07] - z Niemiec (niezweryfikowany) | Link:

Ponizej zacytuje jedna z Panskich odpowiedzi na komentarz:

" @wandaherbert
Krzysztof Pasie... - 29.06.2013 14:16
Szczerze??? No, to Pani powiem, że ja też darzyłem pana Śniadka większą sympatią. Ale jest jak jest. I trzeba się dostosować do rozwoju wypadków. Bo tym razem nie chodzi o to, kto wygra wybory. Tym razem chodzi o Polskę. Jaką będzie przez następne dekady, a może na zawsze!

Pozdrawiam Panią serdecznie,
Krzysztof Pasierbiewicz "
-----------------------------------------------
-----------------------------------------------
Napisal Pan, powtorze:

" Bo tym razem nie chodzi o to, kto wygra wybory. Tym razem chodzi o Polskę. Jaką będzie przez następne dekady, a może na zawsze "

Szanowny Panie profesorze, nie zebym Polsce i Polakom zle zyczyl, ale osobiscie jestem wielce sceptyczny
jesli chodzi o Wasza, polska przyszlosc. Wystarczy tylko popatrzec na komentarze pod Panska wpisem,
tyle jadu, tyle glupoty, tyle chamstwa rzadko sie spotyka. Dobrze by bylo jesli takie zjawisko dotyczyloby
tylko jednego jakiegos blogu, ale najgorszym jest to, ze sytuacja ta jest odzwierciedleniem klimatu
spolecznego w Polsce. Polak Polakowi wilkiem jest choc powinien byc bratem.
Kiedys, bedac w Polsce, uslyszalem takie powiedzenie: gdy dwoch Polakow dyskutuje o jakies sprawie,
to maja piec roznych pogladow na sposob jej rozwiazania, problem w tym, ze kompromisu nie potrafia znalesc.

Pozdrawiam Pana serdecznie zyczac przyjemnego dnia.

Obrazek użytkownika tagore

30-06-2013 [11:35] - tagore | Link:

Oprócz tych dwóch Polaków w dyskusji bierze udział
co najmniej jeszcze dwóch uczestników. Ograniczenie działania
w Polsce niemieckich fundacji politycznych poprzez ujawnienie
listy osób fizycznych i instytucji beneficjentów ich działalności
mogło by pomóc w uzyskaniu porozumienia.

tagore

Obrazek użytkownika z Niemiec

30-06-2013 [12:06] - z Niemiec (niezweryfikowany) | Link:

Wlasnie, lista osób fizycznych i instytucji beneficjentów,
to bylaby bardzo ciekawa lektura, pod warunkiem, ze bylaby
pelna i wpelni udokumentowana.

Obrazek użytkownika Pokrzywa

30-06-2013 [13:18] - Pokrzywa | Link:

Te same "wyrafinowane" metody.
Otóż, przyjdzie taki czas, że poprosimy o TĘ wiedzę.
Ale o tym kiedy i od kogo zdecydują polscy patrioci.

Obrazek użytkownika Kazmirz

30-06-2013 [17:35] - Kazmirz | Link:

Nie jest az tak zle. W Ameryce dyskusje polityczne na internecie sa rowniez b. zaciekle , nie brak tez niesmacznych atakow personalnych .Czytam niektore wypowiedzi i czasami przecieram oczy ze zdumienia. Ludzie wszedzie sa tylko ludzmi. Jednomyslnosc (skad ja znamy przyjacielu ? hehe) wcale nie musi byc dobra , z reguly jest sztuczna. Zydzi mawiaja o sobie , ze gdzie jest ich dwoch tam sa trzy opinie i wcale nie sa tym zbytnio zmartwieni . Mozna sie klocic ,ale jesli chodzi o kraj ojczysty bierzmy przyklad ze starszych braci w wierze . Oni sa przeciez teoretycznie w duzo gorszej sytuacji niz Polacy - my chociaz mamy (?) poteznych przyjaznych sasiadow u boku =))
Rowniez pozdrawiam i zycze nie tyle przyjemnego (przyjemnosc rozleniwia) co interesujacego dnia =)).

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

30-06-2013 [19:56] - Krzysztof Pasie... | Link:

Pisze Pan:
"Wystarczy tylko popatrzec na komentarze pod Panska wpisem, tyle jadu, tyle glupoty, tyle chamstwa rzadko sie spotyka..."

Odpowiadam:
No właśnie. Ci ludzie nie rozumieją jakim balastem są dla Jarosława Kaczyńskiego. Bo takie komentarze potwornie rujnują wizerunek PIS-u. A przecienicy polityczni cytują te komentarze jako dowód tego, że PIS to zbiorowisko niereformowalnych oszołomów. A najgorsze jest to, że ci ludzie są przekonani, iż wypisują te brednie dla dobra Polski. Pocieszam się tylko, że to jednak znakomita mniejszość w PIS-ie.
Chyba będę już tego rodzaju komentarze ignorował, bo odpowiadanie na nie nie ma sensu.

Dziękuję Panu za komentarz i serdecznie pozdrawiam,
Krzysztof Pasierbiewicz

Obrazek użytkownika KOCHAM POLSKE

30-06-2013 [09:00] - KOCHAM POLSKE | Link:

Po analizie tego co tu przeczytawszy, stwierdzam Nie ufam Panu

Obrazek użytkownika agnieszka

30-06-2013 [12:41] - agnieszka | Link:

Dzieki i serdecznie pozdrawiam

Ps. Stwierdzam to samo! I nie tylko po przeczytaniu tego co tu..., ale na podstawie tzw."caloksztaltu" wpisow szanownego autora, zwlaszcza tych ostatnich.
To - w ramach solidarnosci i podzieki dla tych wszystkich, ktorzy smia ( Ah !!! ) pisac, ze nie zgadzaja sie z tym co autor glosi i maja odmienne zdanie , czyli (wg. K.P. ) PiSowskimi ortodoksami, trolami,gnojkami " ,etc.

Strony