Chrześcijanie zaczną uciekać przed lewactwem do Egiptu ?

Sąd w Kairze skazał na 11 lat wiezienia z zawieszeniu mężczyznę, który zniszczył (podarł i spalił) w czasie demonstracji egzemplarz Pisma Świętego. „....(źródło)

Małżeństwo, które uciekło z Niemiec, by móc uczyć swoje dzieci w domu, będzie mogło pozostać w USA. Sąd przyznał im azyl polityczny.”…” Zgodnie z niemieckim prawem rodzicom, którzy uchylają się od obowiązku szkolnego, grozi grzywna lub nawet więzienie. Amerykańskie media przypominają przypadki, gdy policjanci wraz z pracownikami opieki społecznej wkraczali do domów i odbierali rodzicom dzieci. W 2006 roku również do domu państwa Romeike przyszli policjanci i zaprowadzili ich dzieci do szkoły. Na wyjazd do USA małżeńtwo zdecydowało się rok później, gdy sąd orzekł, że w najpoważniejszych przypadkach pracownicy opieki społecznej mogą odbierać dzieci rodzicom. – Wiedzieliśmy, że musimy uciekać – opowiadał Uwe Romeike „.....(więcej )

Leszek Szymowski„Trzy miesiące – taki czas może spędzić w specjalnym ośrodku odosobnienia każdy, kto w Amsterdamie zostanie przyłapany na wypowiadaniu się negatywnie o homoseksualizmie i homoseksualistach. Na mocy decyzji rady miasta w jednej z dzielnic wybudowano ośrodek izolacji, w którym „homofob” ma zostać poddany reedukacji. Na specjalnych kursach wyszkoleni „eksperci” mają „wyleczyć” go z nienawiści. W internecie trudno znaleźć informacje, jak wygląda taka „reedukacja”. Dowiedzieć się można jedynie, że odbywają się liczne „rozmowy” z „homofobami”, które mają wpłynąć na zmianę ich postawy. Ewenementem jest natomiast to, że na osadzenie kogokolwiek w tym ośrodku odosobnienia nie potrzeba zgody sądu. Odbywa się to w trybie decyzji administracyjnej. Po raz pierwszy w dziejach nowożytnej Europy i po raz pierwszy w historii „demokracji” do zamknięcia obywatela nie jest potrzebna zgoda sądu! „ ….(więcej)
 
To zaskakujące, ale możliwe, że ludzie wyznający pewne poglądy będą leczeni „....”stwierdziła dr Kathleen Taylor z uniwersytetu w Oxfordzie.To zaskakujące stwierdzenie padło podczas wykładu na Hay Literary Festival w Walii, gdzie zastanawiano się, czy wiara "nacechowana negatywnie" może być uznana za zaburzenie psychiczne.”.....”Taylor zapewnia, żeleczenie fanatyków religijnych przyniesie pozytywne skutki dla społeczeństwa, bowiem poglądy, które wynikają z wiary mogą szkodzić większości obywateli. Co najbardziej ciekawe, a zarazem niepokojące, plany dotyczą nie tylko tak drastycznych przypadków jak ostatnie wydarzenia z Wielkiej Brytanii, ale nawet poglądy na... wychowanie dzieci: „.....”Nie mówię wyłącznie o oczywistych kandydatach jak radykalny islam czy niektóre ekstremistyczne kulty, ale także o pogląd taki, jak, ten w porządku jest bić dzieci- oznajmiła dr Taylor.Artykuł okraszony jest stwierdzeniami, że medycyna wkrótce poradzi sobie z takimi przypadkami. Zastanawia nas jedynie, kiedy orwellowskie podejście zostanie zastosowane.”. „....(więcej )

Memches „Wilders zgłosił postulat izolowania recydywistów w „wioskach dla szumowin". Polityk ten jest znany głównie z tego, że najistotniejsze zagrożenie dla Zachodu upatruje w islamie (szczególnie w kontekście imigracji z krajów muzułmańskich) jako religii , której zasady moralne są sprzeczne z laicko-liberalnymi wartościami. Chodzi tu również o piętnowanie przez islam homoseksualizmu. „......”Niedawno media donosiły o inicjatywie władz miejskich Amsterdamu mającej na celu resocjalizację osób, które są uciążliwe dla otoczenia. „....”Do kontenerów w przemysłowych rewirach holenderskiej stolicy mają być eksmitowani ludzie, którym zostanie dowiedzione, iż są szczególnie agresywni albo że prześladują homoseksualistów. „....(więcej )

Noam Chomsky „UTRZYMAJ SPOŁECZEŃSTWO W IGNORANCJI I PRZECIĘTNOŚCI
Spraw, aby społeczeństwo było niezdolne do zrozumienia technik oraz metod kontroli i zniewolenia. „Edukacja oferowana niższym klasom musi być na tyle uboga i przeciętna na ile to możliwe, aby przepaść ignorancji pomiędzy niższymi a wyższymi klasami była dla niższych klas niezrozumiała (zob. Silent Weapons for Quiet War).””....(więcej )

Piotr Cywiński” Dzieci nie są już sprawą małżeństw heteroseksualnych, ba, wkrótce nie będą nawet sprawą „rodzin” lesbijek czy gejów. Tego w każdym razie domaga się Melissa Harris-Perry z nowojorskiego kanału telewizji MSNBC. Ta czterdziestoletnia moderatorka magazynu politycznego twierdzi:”Musimy pożegnać się z ideą, że dzieci należą do ich rodziców i rodzin, i uznać, że należą do społeczeństwa.”.....”Na Harris-Perry spadła lawina krytyki, jakoby czerpała natchnienie z ideologii głoszonej przez Hitlera, Marksa, Lenina, Stalina i Mao Zedonga. Ona sama odparowuje na swym blogu: podoba się komuś czy nie, społeczeństwo ma i będzie miało interes w narodzinach dzieci, niezależnie od interesów i potrzeb rodziców - koniec, kropka. „...(więcej )

------
Mój komentarz

To co jeszcze dziś wydaje się czymś absurdalnym jutro już takim nie będzie. Egipt Mursiego i Bractwa Muzułmańskiego już niedługo może być państwem w którym prawa chrześcijan są bardziej chronione niż w niemieckiej , socjalistycznej Unii .

Co by się stało gdyby w takim Iranie mułłowie zmuszali chrześcijan do wysyłania dzieci do szkół w których zmusza się je do „ treningu „ seksualnego. Szkół , które piorą chrześcijańskim dzieciom mózgi .

„„Lekcje seksu dla czterolatka”...”Edukacji seksualnej powinny być poddane już małe dzieci – wynika z konferencji współorganizowanej przez MEN „...(więcej )

Co by się stało , gdyby w Pakistanie muzułmanie powiedzieli chrześcijanom ,że ich dzieci należą do muzułmańskiego państwa , a tym , którzy nie chcą , aby wychowywać ich dzieci na muzułmanów te dzieci odbierano . Co by się stało , gdyby w Arabii Saudyjskiej chciano w ogóle zlikwidować małżeństwa chrześcijańskie.

Musimy pożegnać się z ideą, że dzieci należą do ich rodziców i rodzin, i uznać, że należą do społeczeństwa”...” odoba się komuś czy nie, społeczeństwo ma i będzie miało interes w narodzinach dzieci, niezależnie od interesów i potrzeb rodziców - koniec, kropka. „ ...”w gruncie rzeczy:Nie chodzi o prawo homoseksualistów do zawarcia małżeństwa, ale o to, że instytucja małżeństwa powinna przestać istnieć.

Co by się stało, gdyby w Turcji praktykujących chrześcijan zaczęto wysyłać do.... zakładów psychiatrycznych , aby ich tam z chrześcijaństwa...wyleczyć

„„To zaskakujące, ale możliwe, że ludzie wyznający pewne poglądy będą leczeni „....”stwierdziła dr Kathleen Taylor z uniwersytetu w Oxfordzie.To zaskakujące stwierdzenie padło podczas wykładu na Hay Literary Festival w Walii, gdzie zastanawiano się, czy wiara "nacechowana negatywnie" może być uznana za zaburzenie psychiczne.”.....”Taylor zapewnia, żeleczenie fanatyków religijnych przyniesie pozytywne skutki dla społeczeństwa

Co by się stało , gdyby w Malezji bez sądu kierowano chrześcijan na trzy miesiące do obozów reedukacyjnych .

Islam idzie dokładnie w odwrotnym kierunku niż euro socjalizm , religia polityczna jak jest polityczna poprawność .

Sąd w Kairze skazał na 11 lat wiezienia z zawieszeniu mężczyznę, który zniszczył (podarł i spalił) w czasie demonstracji egzemplarz Pisma Świętego.

Już teraz to co robią z rodzinami i uch dziećmi Niemcy kwalifikuje się do uzyskania azylu politycznego w USA .

80 lat temu Żydzi zaczęli uciekać z niemieckiej socjalistycznej III Rzeszy . Czy niedługo chrześcijanie zaczną uciekać z niemieckiej socjalistycznej IV Rzeszy ?

video „Dr Rath - Polityczne perspektywy UE „
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz
Twitter
Linki do tekstów, które mnie zainteresowały umieszczam na osobnej stronie facebooka Marek Mojsiewicz „ Różne Takie

Grzegorz Górny „Węgierski dziennik „Magyar Nemzet” napisał, że podczas ostatniego spotkania Grupy Bilderbergu 6-9 czerwca w Hertfordshire w Wielkiej Brytanii poruszano problem sytuacji na Węgrzech „....”Brukselski korespondent „Magyar Nemzet” napisał, że przemawiając za zamkniętymi drzwiami Viviane Reding oświadczyła, iż pomoc finansową na akcję tworzenia negatywnej opinii o rządzie Viktora Orbána obiecały jej węgierskie środowiska pozarządowe finansowane z amerykańskich pieniędzy. Grupy te są gotowe do upubliczniania doniesień stawiających w złym świetle rządzący Fidesz w kontekście przyszłorocznych wyborów. Europejska komisarz miała dodać, że w tym planie znaczącą rolę odgrywać będzie były socjalistyczny premier Węgier Gordon Bajnai. „.....”W tym samym czasie, gdy na Wyspach Brytyjskich obradowała Grupa Bilderbergu, na Węgrzech doszło do publicznych wystąpień dwóch byłych lewicowych premierów tego kraju: Gordona Bajnaia i Ferenca Gyurcsányego. Ten pierwszy oświadczył, że pod rządami Fideszu Węgrzy są tak zastraszeni, że przypomina to najmroczniejsze czasy komunistyczne z lat 50-tych. Ten drugi z kolei stwierdził, że Węgrzy są dziś tak zalęknieni, iż boją się, że podczas wyborów zainstalowane w kabinach kamery będą obserwować, na kogo głosują. „...(źródło )

Profesor Andrzej Zybertowicz „W interesie kluczowych grup interesu, w tym środowisk, które obecnie kontrolują polskie państwo, jest karmienie obywateli papką. A jeśli nie udaje się nas, obywateli, karmić papką medialną, to [kolejnym wyborem tych środowisk] jest tworzenie szumu informacyjnego. Żebyśmy w tym szumie nie potrafili oddzielić ziarna od plew. „...”W związku z tym te media będą prawdopodobnie grały na naszych kompleksach, zwłaszcza na kompleksie postkolonialnym. Na przekonaniu, że my sami nie umiemy porządku zrobić. Że najlepiej będzie, jak te nasze koleje zakupi może Deutsche Bahn, niech LOT kupi ktoś z zagranicy.... Ten efekt mentalności żebraczej, który Platforma wykorzystuje w swoich przekazach, gdy mówi o tych 300-400 miliardach zdobytych z Unii, będzie wzmacniany. Wzmacniany będzie brak przekonania, że sami potrafimy się zreorganizować, że potrafimy dźwignąć się jako społeczeństwo, jako naród, do góry. Wzmacniane będzie przekonanie, że trzeba pozwolić wielkim korporacjom, może biurokracji unijnej, a może "wspaniałemu" kapitałowi Rosji zainwestować i postawić polską gospodarkę, Polskę,  na nogi. „....(źródło )

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika fritz

21-06-2013 [16:31] - fritz | Link:

Koniecznie obejrzec.

Obrazek użytkownika misio

21-06-2013 [17:21] - misio | Link:

Jak to możliwe, że facet, który doprowadził kraj do ruiny swobodnie sobie chodzi i dalej ryje?
Oby Orban się na tym nie przejechał bo u nas PiS popełnił podobny błąd na polu mediów - zamiast od razu zdecydowanym ruchem doprowadzić medialny rynek do normalności zostawił ubecji praktycznie całkowicie wolną rękę i skończyło się katastrofą.
Miejsce przestępców jest w więzieniu, oczywiście po rzetelnym procesie, i tego trzeba się trzymać.