Kukiz. Nie spocznę , póki tych skur...synów nie pogonimy

Kukiz „Przysięgam nie spocznę, póki tych wszystkich skurwysynów, cwaniaków, tych chorych na władze jumaków nie pogonimy. Wszystkich. Póki państwo nie zacznie funkcjonować, tak jak powinno „...(źródło )

Platforma Oburzonych Jesienią czeka nas nowy rozbiór Polski „....” Duda „A jeśli pan prezydent nie będzie chciał nam pomóc, to my wiemy co my mamy dalej robić; chcemy przywrócić Polakom więcej demokracji „.....”Niektóre wypowiedzi były bardzo ostre. Padały stwierdzenia, że żyjemy w państwie fałszu, bezprawia, partyjniackiego złodziejstwa, a także, że mamy do czynienia z eksterminacją narodu. Przestrzegano przed zbliżającym się jesienią kolejnym rozbiorem Polski, nawoływano do odsunięcia od władzy szkodników i rozbetonowania polskiej sceny. „...(źródło )Kazik „ Coście skurwysyny uczynili z ta krainą „ ...(więcej )

Leszek Szymowski„Trzy miesiące – taki czas może spędzić w specjalnym ośrodku odosobnienia każdy, kto w Amsterdamie zostanie przyłapany na wypowiadaniu się negatywnie o homoseksualizmie i homoseksualistach. Na mocy decyzji rady miasta w jednej z dzielnic wybudowano ośrodek izolacji, w którym „homofob” ma zostać poddany reedukacji. Na specjalnych kursach wyszkoleni „eksperci” mają „wyleczyć” go z nienawiści. W internecie trudno znaleźć informacje, jak wygląda taka „reedukacja”. Dowiedzieć się można jedynie, że odbywają się liczne „rozmowy” z „homofobami”, które mają wpłynąć na zmianę ich postawy. Ewenementem jest natomiast to, że na osadzenie kogokolwiek w tym ośrodku odosobnienia nie potrzeba zgody sądu. Odbywa się to w trybie decyzji administracyjnej. Po raz pierwszy w dziejach nowożytnej Europy i po raz pierwszy w historii „demokracji” do zamknięcia obywatela nie jest potrzebna zgoda sądu!”....(źródło )

Ziemkiewicz tak pisze „Donald Tusk, w miarę jak budował monopol swego ugrupowania, zaczął świadomie sięgać po socjotechniki analogiczne do używanych przez poprzednią monopartię”...”Mamy tu do czynienia z zupełnie świadomie wprowadzaną nową "piarowską" strategią władzy – strategią izolowania opozycji od społeczeństwa za pomocą strachu. „.....”Pierwsze próby dokonane na "handlarzach dopalaczami" i "kibolach" okazały się udane i dowiodły, że dysponuje oddanymi mediami, zwłaszcza elektronicznymi, a więc z zasady oddziałującymi bezpośrednio na emocje, można się kusić również o otoczenie kordonem strachu i niechęci grup znacznie szerszych. Nawet całego "żelaznego elektoratu" opozycji. Tym bardziej że przecież Tusk dysponuje całą niezbędną do tego peerelowską infrastrukturą, troskliwie przechowaną, a nawet rozwiniętą przez  III RP. Każdy obywatel wie, że wobec urzędu nie ma i nigdy nie będzie miał racji. Każdy przedsiębiorca wie, że  47 kontroli może go, jeśli tylko zechce, błyskawicznie doprowadzić do bankructwa. A każdy pracownik sfery budżetowej – że może wylecieć. „.....(więcej )
-------
Mój komentarz .
Co się stanie jeśli Kaczyński nie dojdzie do władzy , nie nie rozpocznie reform , nie rozpocznie budowy IV Rzeczpospolitej . Jeśli Kaczyński nie dojdzie do władzy to lewactwo wydusi Polaków gołymi rękami .
Nie bez powodu przytoczyłem socjalistyczną nowinkę z Holandii . Więzienie bez sądu . Zamykanie prze urzędników praktycznie dowolnego obywatela w ośrodku psychiatrycznym , w którym psychologowie i psychiatrzy maja pomóc w reedukacji i akceptacji ustroju politycznej poprawności . Taki obozy rozkwitły w Chinach w czasie rewolucji kulturalnej Mao . Euro socjaliści najzwyklej w świecie skopiowali dokonania chińskich socjalistycznych bandytów.
Przytoczyłem słowa Ziemkiewicza, abyście państwo sobie uświadomili ,że nomenklatura II Komuny już zbudowała podwaliny terroru strachu , grozy,lęku .
Ilu Michałów Kamińskich. Zióbr, Kluzik Rostkowskich, Kurskich , Migalskich stojących wokół Kaczyńskiego szykuje się do zdrady i chce się sprzedać oligarchii II Komuny .
„Braun błyskotliwie wyraził przekonanie ,że oligarchia II Komuny szykuje Nowy Okrągły Stół , i że część ludzi z Obozu Patriotycznego , czyli de facto ludzi Kaczyńskiego aż przebiera nogami aby przy takim Nowym Okrągłym Stole usiąść. „....( video Braun więcej )
JOW , system prezydencki i silna instytucja referendum to w istocie obalenie kolonialnego ustroju II Komuny .
Poważnym problemem jest to ,że oligarchia II Komuny już steruje w kierunku konfliktu Duda Kaczyński. Duda jest skrajnie nielojalny wobec Kaczyńskiego i faktycznie gotów do kolaboracji z komuną ( Duda w wywiadzie wbija nóż w plecy Kaczyńskiego)
Kaczyński powinien domagać się obalenia Konstytucji II Komuny , obalenia Republiki Okrągłego Stoły ( Winnicki ) . Powinien domagać się aby wprowadzono jednocześnie cały republikański , prawicowy i konserwatywny pakiet ustrojowy . System prezydencki , jow i referendum . ( Kaczyński o konstytucji II Komuny „konstytucja formacji państwowej oligarchicznej. W istocie za tymi przepisami kryje się oligarchia"...więcej )
Polacy są jednym dojrzałym narodem europejskim oprócz węgierskiego , który domaga się realnych zmian , zmian ustrojowych . Jest narodem , który zbudował jedyny w Europie realny ruch antysystemowy . Obóz Patriotyczny.
Teraz jego przywódcy muszą być na tyle mądrzy , aby nie dać się wmanewrować w bratobójczą wojnę wewnątrz przeciwników obozu komunistycznego., obozu politycznej poprawności ., Przeciwników Tuska . Palikota i Millera. Bo już zaczyna się szczucie zwolenników JOW i demokracji bezpośredniej przeciwko Kaczyńskiemu .
To czy Polacy pogonią tych sku...synów zależy od tego, czy uniknie się bratobójczej wojny w obozie antykomunistycznym . A będzie to wymagało wielkiej mądrości .
Video „Paweł Kukiz wiązanka patriotyczna „
Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz
Twitter
Kukiz. „Zbiór poglądów politycznych” „.Dlatego wyłożę do końca moje polityczne kredo. Jeśli chodzi o sprawy bezpieczeństwa i patriotyzmu, bliżej mi do PiS, „...”Co przelało czarę goryczy, jak to się pięknie mówi? Smoleńsk. I nawet nie chodziło wtedy o to, kto był na pokładzie tupolewa. Chodziło o to, że państwo polskie spadło do lasu pod Smoleńskiem. I że Rosjanom powierzamy misję dotarcia do prawdy. Tym samym, którzy nie są skłonni wyjaśnić tego, co zdarzyło się blisko miejsca katastrofy 70 lat temu „”Mówię o tym, bo czuję się patriotą, a moim największym marzeniem jest zmiana systemu politycznego w Polsce poprzez wprowadzenie systemu prezydenckiego, jednomandatowych okręgów wyborczych do Sejmu i likwidację Senatu „....”.....””Natomiast masowe, publiczne manifestowanie homoseksualizmu — to już co innego. Moim zdaniem, jest to uprawianie propagandy, która może wpłynąć na dzieci w wieku dojrzewania, a przy okazji pierwszych kontaktów — unieszczęśliwić je „....”–że adaptowane przez gejów dzieci są zazwyczaj molestowane. „.....”Okrągły Stół, tak naprawdę, więcej korzyści przyniósł Czechom i Niemcom niż nam. Nam dał „kompromis" elity opozycji z elitą komunistyczną. Ta pierwsza została dopuszczona do dóbr, jakimi wciąż dysponowała druga, bo w znacznej mierze je zachowała. Te elity się zmiksowały, narodowi zaś zaproponowano pozory demokracji i tak skutecznie ogłupiono przez media „.....(więcej)

„Powinniśmy jak Kalifornia wziąć kija na posłów i rząd USToday.com w artykule „ Posłowie nie dostaną diet dopóki nie uchwalą budżetu bez deficytu „ opisał sposób, w jaki Kalifornijczycy wzięli za przysłowiowy „ pysk” swoich nieudolnych i mających złą wolę posłów.   „ US Today „ Los Angeles .Kalifornijski kryzys budżetowy staje się problemem dotykającym osobiście posłów. Zostają odcięci od swoich diet poselskich do czasu , aż nie uchwalą zrównoważonego budżetu . Stanowy Kontroler John Chiang wprowadził dzisiaj w życie zatwierdzoną w referendum „ poprawkę 25 „ Wyborcy zdecydowali w niej ,że wybrani posłowie i senatorowie Kalifornii nie będą mieli wypłaconych diet , jeśli nie wywiążą się z obowiązku uchwalenia zbilansowanego budżetu do dnia 15 czerwca , konstytucyjnego terminu.  
Kontroler Chiang odrzucił twierdzenia posłów ,że w tamtym tygodniu uchwalili zrównoważony budżet . Kontroler stwierdził ,że budżet oparty jest na sztuczkach ,nierealistycznych założeniach i błędnych wyliczeniach . Liczby po prostu się nie zgadzają i posłowie utracili z mocy prawa swoje prawa do diety , dopóki nie wyślą zrównoważonego budżetu do gubernatora. Tak powiedział Chiang . Gubernator ,demokrata, Jerry Brown powiedział , wetując ostatni budżet powiedział , że oparty jest on na budżetowych sztuczkach . Na mocy „ Propozycji 25 „ posłowie mogą otrzymać pieniądze , pomimo weta, jeśli uchwalą zrównoważony budżet i wyślą go do gubernatora , czego ocena jest w rękach wybranego w wyborach Kontrolera”...(więcej)

Rokita „Owszem, planuporządkowania stanu polskiej egzekutywyjest nadal jednym z kluczowych celówpotrzebnej reformy konstytucyjnej. Tyle tylko, że – po pierwsze – lepszą odtrutką na dzisiejsząciężką chorobę wielkich partii politycznychjest konsolidacja władzyw państwie wokółnowo wybranego prezydenta i skorelowany z nią większościowy system wyborczy (jeszcze niedawno coś podobnego sugerował odsunięty dziś Schetyna „...(więcej)

Wipler „Nie wiem jak Wy, ale ja popieram to co robi Paweł Kukiz i rewolucję wyborczą, jaką byłoby wprowadzenie wyborów w jednomandatowych okręgach wyborczych w Polsce! „ …..(więcej )

Warzecha „.”Czy może raczej - mięsa armatniego, bo sejmowe reprezentacje partii to obecnie w większości mięso armatnie, które ma pobierać diety, naciskać guziki, gdy trzeba, i ewentualnie wiernie powtarzać przed kamerami przekazy dnia. „....” JOW nie są lekiem na całe zło, ale zlikwidowałyby partyjniacką patologię i wymusiły wystawianie w wyborach prawdziwych fajterów zamiast figurantów i miernot. Ci fajterzy zaś zyskiwaliby autonomiczną pozycję dzięki silnemu związkowi z wyborcami. Nic dziwnego, że JOW nie chcą ani Tusk, ani Kaczyński, udzielni władcy na swoich partyjnych - a może raczej partyjniackich - księstwach. „....”Czy mu się uda? Czy zatrzęsie polityką? Ma potencjał: jest spoza politycznych obozów, nie chodzi na niczyim pasku, a jego inicjatywa jest wzorem obywatelskiej aktywności. I - co najważniejsze - jest buntem przeciwko partyjniactwu, które wkurza ludzi po każdej ze stron. I także dlatego Kukiz będzie sam przeciwko wszystkim. W tej sprawie nie poda mu ręki żadna znacząca polityczna siła. Lecz może właśnie dlatego ta akcja jest tak warta poparcia i potencjalnie tak groźna dla politycznych oligarchów? „....(więcej )

Diakon Andriej Kurajew jest bez wątpienia najbardziej wpływowym z żyjących współcześnie teologów Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej. „.....”na temat legislacyjnej ofensywy, która doprowadziła w wielu krajach Europy do przyznania parom jednopłciowym przywilejów małżeńskich. „....”Istnieją budzące nadzieję dane o tym, że socjologowie notują spadek tolerancji wobec homoseksualistów w rosyjskim społeczeństwie w ciągu ostatnich dziesięciu lat. Bardzo mnie to cieszy. „....”Jak w związku z rozprzestrzenianiem się tzw. małżeństw jednopłciowych w Europie zmieni się instytucja rodziny?”...”Nas, na szczęście, to nie dotyczy. Jeśli jakaś cywilizacja postanawia zakończyć swe życie samobójstwem, to jej prawo. Tylko nie należy oczekiwać przy tym głośnych oklasków”....”Proszę spojrzeć, jakim atakom podlega teraz Kościół katolicki. Przecież to oczywiste, że jeśli media twierdzą, że papież powinien być reformatorem, to znaczy, że mają na myśli tylko jedno – że papież powinien uznać małżeństwa homoseksualne. A ponieważ do tego nie dojdzie, więc atak na Kościół katolicki w zachodniej prasie będzie trwał nadal. Ci chłopcy tylko nazywają siebie demokratami. W gruncie rzeczy są to ludzie o mentalności na wskroś totalitarnej, których nic nie zatrzyma, dopóki nie zmuszą wszystkich do oklasków.”.......(źródło )

Platforma Oburzonych" pod takim hasłem odbędzie się spotkanie w Gdańsku. Obecność na spotkaniu w historycznej sali BHP Stoczni Gdańskiej potwierdziło ponad 100 organizacji. Solidarność chce, by wspólnie organizacje wystąpiły z inicjatywą mającą na celu doprowadzić do takich zmian w prawie o referendach, aby obywatelskie wnioski o przeprowadzenie referendów nie mogły być odrzucane z góry przez parlament. W marcu 2012 r. Sejm nie poparł podpisanego przez ponad dwa miliony obywateli wniosku Solidarności o przeprowadzenie referendum ws. podniesienia wieku emerytalnego. Innym tematem dyskusji ma być wprowadzenie w Polsce jednomandatowych okręgów wyborczych.Premier Donald Tusk, pytany kilka dni temu o ocenę inicjatywy "S", powiedział, że przewodniczący Solidarności Piotr Duda oraz związki zawodowe "prą dzisiaj do konfliktu". - Przewodniczący Duda jednoznacznie deklaruje, że jego celem jest obalenie rządu. Źle się dzieje, kiedy związek zawodowy uważa, że jego głównym celem jest obalanie demokratycznie wybranych władz - mówił.Na liście uczestników sobotniego spotkania są m.in. takie organizacje i inicjatywy społeczne jak: Zmieleni.pl (którego założycielem jest muzyk Paweł Kukiz), Ratujmy maluchy, grupy sprzeciwiające się ACTA, Krajowe Forum Samorządowe, Akcja Katolicka, stowarzyszenia: Jednomandatowe Okręgi Wyborcze, Przeciw Bezprawiu, Więcej Demokracji.Deklarację udziału w spotkaniu zgłosiły też organizacje związkowe: Zarząd Krajowy Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Lekarzy, OPZZ, Forum Związków Zawodowych, Solidarność '80, Wolny Związek Zawodowy Pracowników Poczty, Związek Zawodowy Budowlani, Związek Zawodowy Kolejarzy Śląskich.”...(źródło)

Mirosław Kraszewski „ Turecki premier Erdogan chce wiedzieć tureckie dzieci w Niemczech pod opieką Turków a nie niemieckiego Jugendamtu..”.. ”Według  tureckich  mediów  ma  również  zostać uczynione wszystko,  ażeby ocalałe  z pożaru dzieci zmarłej w  pożarze  tureckiej matki znalazły się pod opieką tureckiej rodziny zanim ich losem zajmie  się  Jugendamt. Turecki Ambasador i wicepremier Bekir Bozdag zostali poinstruowani co do konieczności przeprowadzenia tej misji. Maja oni  użyć  wszystkich  środków   ażeby  dzieci  trafiły pod opiekę tureckich krewnych a za opiekę nad tymi  dziećm i płaciło  rodzinom zamiast Jugendamtowi - państwo. „...(źródło )

video , wywiad szefa nowej partii , Demokracji Bezpośredniej Adam Kotucha w którym opisuje mechanizmy oszustwa politycznego jakim jest ustrój II Komuny i poniżanie polityczne Polaków . „...(więcej )

„Firma Family Tree DNA zajmuje się sekwencjonowaniem DNA na zlecenie klientów prowadzących rodzinne poszukiwania genealogiczne. „....”Każdy mężczyzna odziedziczył swój chromosom Y po wspólnym przodku, który żył od 140 do 60 tys. lat temu. W przypadku Alberta Perry (Afroamerykanin) firma Family Tree DNA trafiła na „minę": jego chromosom Y świadczy o tym, że jego linia męska oddzieliła się od wspólnego przodka 338 tys. lat temu, czyli 114 tys. lat przed pojawieniem się Homo sapiens, i to w najstarszej wersji, przyjmując że pojawił się 140 tys. lat temu, a nie 60 tys. „.....”Jego zdaniem Albert Perry i ci mężczyźni odziedziczyli swoje chromosomy Y w linii, która była starsza od Homo sapiens, rozwijała się zanim pojawił się człowiek współczesny.Z ustaleń genetyków wynika, że 35 tys. lat temu dochodziło do krzyżowania Homo sapiens i neandertalczyków. Do krzyżowania mogło także dochodzić dawniej i gdzie indziej, w Afryce, między Homo sapiens i bardziej archaicznymi gatunkami ludzkim”.....”To zaskakujące, ponieważ przed tym odkryciem gałąź najbardziej odmienna chromosomu Y była znajdowana wśród przedstawicieli pierwotnych populacji myśliwych i zbieraczy – Pigmejów i KhoeKhoe (LudzieLudzie) – z południowej Afryki, uważanych dotychczas za populacje najbardziej archaiczne, najbardziej oddalone genetycznie od „głównego pnia" Homo sapiens – podkreśla Michael Hammer. „.....(źródło )

Krzysztof Rybiński „Niestety, prognozy dla rynku pracy w Polsce są niedobre. Według najnowszej projekcji NBP, w latach 2013-2015 zatrudnienie spadnie o 2-3 procent. Według opracowanego na podstawie badania 750 firm w Polsce raportu firmy Manpower, prognozy zatrudnienia są najgorsze od pięciu lat. Ciekawe, że zdaniem autorów raportu najlepsze prognozy zatrudnienia stoją przed sektorem publicznym. Dowodzi to, że mechanizmy wzrostu efektywności, które powinny zadziałać w trudnych czasach, działają w sektorze prywatnym. Sektor publiczny służy raczej jako miejsce, gdzie można przeczekać trudne czasy. Potwierdzają to dane GUS, według których zatrudnienie w administracji publicznej w pierwszych dziewięciu miesiącach 2012 roku wzrosło o 10 tysięcy osób. I, jak widać, rośnie dalej: albo w administracji, albo w firmach nadzorowanych i obsadzanych przez urzędników. „...(źródło )

Leszek Szymowski„Trzy miesiące – taki czas może spędzić w specjalnym ośrodku odosobnienia każdy, kto w Amsterdamie zostanie przyłapany na wypowiadaniu się negatywnie o homoseksualizmie i homoseksualistach. Na mocy decyzji rady miasta w jednej z dzielnic wybudowano ośrodek izolacji, w którym „homofob” ma zostać poddany reedukacji. Na specjalnych kursach wyszkoleni „eksperci” mają „wyleczyć” go z nienawiści. W internecie trudno znaleźć informacje, jak wygląda taka „reedukacja”. Dowiedzieć się można jedynie, że odbywają się liczne „rozmowy” z „homofobami”, które mają wpłynąć na zmianę ich postawy. Ewenementem jest natomiast to, że na osadzenie kogokolwiek w tym ośrodku odosobnienia nie potrzeba zgody sądu. Odbywa się to w trybie decyzji administracyjnej. Po raz pierwszy w dziejach nowożytnej Europy i po raz pierwszy w historii „demokracji” do zamknięcia obywatela nie jest potrzebna zgoda sądu! „....”Jak cały Ruch Palikota. Przykładem może być inicjatywa wprowadzenia do szkół obowiązkowego przedmiotu dotyczącego wychowania seksualnego. Według projektu Ruchu Palikota, obowiązkowy przedmiot miałby zostać wprowadzony już we wczesnych latach podstawówki, a jednym z jego założeń byłoby obligatoryjne nauczanie, że homoseksualizm jest czymś normalnym. „.....”głos ksiądz Dariusz Oko. Udzielając wywiadu najpierw Tomaszowi Lisowi, a potem portalowi Fronda.pl, duchowny powołał się na badania Instytutu Kocha na temat homoseksualizmu. Wynika z nich, że „związki partnerskie” zawierane przez osoby tej samej płci są mniej trwałe, ludzie ci często zmieniają partnerów (statystyczny „homoś” ma rocznie 12-15 partnerów), samych homoseksualistów częściej atakuje też wirus HIV. Reakcją była wściekłość środowisk gejowskich, które oskarżyły księdza o „mowę nienawiści”. Argumentów merytorycznych jednak – jak zwykle – zabrakło. „.....(źródło )

Video „Paweł Kukiz wiązanka patriotyczna „

Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz
Twitter

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Bondaree

16-03-2013 [21:07] - Bondaree | Link:

Kukiz, Kukiz... Swego czasu właził Rudemu tam, gdzie Słońce Peru nie dochodzi. Potem biegał na wyżerkę do Mellera w towarzystwie takich kabotynów jak Hołdys i Lipiński. Typek groteskowy i zupełnie niewiarygodny. Miota się jak obrażony sześciolatek, któremu starsi koledzy obiecali gruszki na wierzbie i jak zwykle zrobili go w trąbę. Taki to już los sześciolatków. Chcesz być traktowany poważnie, Pawełku? To dorośnij, bo smarkaczami nikt się nie będzie przejmował.

Obrazek użytkownika fritz

16-03-2013 [23:05] - fritz | Link:

*** Dalej wlazi, ta sa zagrywki majace zdobyc zaufanie.

W decydujacym momencie bedzie sabotaz dudy i kukiza prawicy mogacej zatrzymac likwidacje Polski.

Rowniez takim sabotazem dudy jest strajk generalny... na 4 godziny.

Obrazek użytkownika fritz

16-03-2013 [23:03] - fritz | Link:

w czasie ostatnich wyborow zarowno do sejmu jak i prezydenckich.

Kukiz moze byc dumny z siebie.

Dokladnie tak samo duda sabotowal PiS.

A teraz, ch.. dokladnie tak samo beda sabotowac jedyna partie Polska, ktora moze rzeczywiscie zatrzymac rozbior Polski.

dudu juz chrzanil, ze go partie nie interesuja.. to jest dokladnie ten agenturalny sabotaz broniacy III RP.

Obrazek użytkownika fritz

16-03-2013 [23:14] - fritz | Link:

o tym, ze zadna komisja nie jest potrzebna, nic nie da. To jest przyklad wlasnie obrony III RP. Komisja moze stwierdzic, ze ta millera jest nielegalna, moze zazadac zwrotu wraku (materialy wybuchowe, moze przeprowadzic ekshumacje wszystkich poleglych.
kukiz wlasnie to blokuje jak typowy agent III RP.

Ciekawe, ile osob da sie zlapac na ten teatr dla niemyslacych?

Obrazek użytkownika Opornik1953

17-03-2013 [09:53] - Opornik1953 | Link:

Czy JOW-y to coś zmienią czy tylko pozwolą umocnić się oligarchi mającej duże wpływy i pieniądze?Jak ktoś jest patriotą ,prawym człowiekiem i ma w sercu Boga to nic go nie złamie i niezależnie od sposobu wyboru zostanie przy swoich poglądach.Decyduje dobór ludzi.

Obrazek użytkownika rzeczpo

17-03-2013 [17:20] - rzeczpo | Link:

Bardzo lubię czytać Pana wpisy. Ten również jest na poziomie i pokazuję jak to wygląda, ale z drugiej strony. Prosimy o więcej.

PS: A co do lewactwa, pojawił się na moim blogu nowy wpis, tym razem o Ruchu Palikota. Zapraszam serdecznie!
http://inaczejnizwszyscy.wordp...