Brown Szykują Nowy Okrągły Stół z ludźmi Kaczyńskiego

„Fedyszak Radziejowska  w  „Nowym Państwie  „ „Polska Ludowa była systemem, w którym mieliśmy do czynienia z dominacją jednej partii, przy zachowaniu pewnych pozorów demokratycznych wyborów. To prawda, że to był front jedności narodu, ale zawsze można powiedzieć, że demokracje mogą być różne. Jedna jest rywalizacyjno-konkurencyjna, ale bywają i takie, w których dochodzi do kartelu elit i takich zjawisk koncyliacyjno-deliberacyjnej demokracji, jak na przykład w Niemczech. SPD z CDU i CSU stworzyły wielką koalicję i wcale nie musi między nimi dochodzić do wielkiej rywalizacji.” …. (więcej )

Braun błyskotliwie wyraził przekonanie ,że oligarchia II Komuny szykuje Nowy Okrągły Stół , i że część ludzi z Obozu Patriotycznego , czyli de facto ludzi Kaczyńskiego aż przebiera nogami aby przy takim Nowym Okrągłym Stole usiąść. Przytoczyłem na wstępie fragment analizy Fedyszak Radziejowskiej , co pomoże nam lepiej zrozumieć sens wypowiedzi Brauna. W Niemczech nie ma już demokracji. Rządzi nimi kartel polityczny , a faktycznie stojąca za nim oligarchia .

Demokracja w Europie jest fikcją . Społeczeństwa zostały całkowicie pozbawione wpływu na to kto rządzi , a co za tym idzie jakie prawa są stanowione . Co więcej oligarchia cofnęła Europe w zakresie praw i wolności o kilka wieków wstecz . Chodzi o prawo do nakładania podatków. Mało kto wie, że Rewolucja Francuska wybuchła tylko dla tego ,że król zwołał Stany Generalne w nadziei na ich akceptację podniesienia podatków . Chodzi oczywiście o realnych przedstawicieli reprezentujących interesy wyborców. W Europie parlamenty stały się fasadami nie reprezentującymi nikogo . Inżynieria polityczna pozwoliła oligarchii na całkowitą kontrole składu Parlamentów. Nie ma znaczenia na kogo głosują wyborcy . Głosują zawsze na członków tego samego kartelu . Wysokie podatki i brak realnej reprezentacji parlamentarnej sprowadziły większą część społeczeństw do roli eksploatowanej siły roboczej . Kukiz ujął to niezwykle trafnie w swoim kultowym stwierdzeniu „ Chłopów pańszczyźnianych z nas zrobili

W Europie tworzy się nowy ład społeczny. Nowa struktura społeczna . Na górze bajecznie bogata oligarchia posiadająca większość majątku .Najlepiej ilustruje to wypowiedź Obamy, który ujawnił w czasie kampanii wyborczej ,że 1 procent Amerykanów posiada 86 procent majątku narodowego. Druga klasą są urzędnicy. A na samym dole nowe półniewolnicze chłopstwo pańszczyźniane , całkowicie pozbawione własności , realnych praw politycznych. Chłopstwo pańszczyźniane , które terrorem propagandowym i systemem stymulacji ekonomicznych zostało pozbawione instytucji rodziny. Dzieci tej podłej klasy rodzą się i wychowują się w urągającej ludzkiej godności warunkach emocjonalnych . Ta nowa struktura społeczna opiera się na jak ją nazwał profesor Ferguson religii państwowej , na totalitarnym socjalizmie politycznej poprawności .

Sytuacja w Polsce na tle Europy jest wyjątkowa . Zamach Smoleński nie do końca się udał, bo Jarosław Kaczyński w ostatniej chwili nie wsiadł do samolotu lecącego do Smoleńska . Udało się Kaczyńskiemu zbudować realną opozycję i oprzeć ją silnej bazie społecznej . Udało mu się zbudować Obóz Patriotyczny . Jest to ostatnia przeszkoda dla oligarchii ,aby ostatecznie domknąć budowę nowego społeczeństwa , „nowego wspaniałego świata „ , aby ostatecznie zepchnąć Polaków do niewolnej pozycji klasy nowego chłopstwa pańszczyźnianego.

Czy Braun ma racje mówiąc ,że część ludzi Kaczyńskiego to polityczna hołota przebierająca nogami do żłoba , do dokooptowania do nowego spisku , nowego układu , Nowego Okrągłego Stołu . Przykład Michała Kamińskiego, Kluzik Rostkowskiej pokazuje że Braun ma rację . Drugi Okrągły Stół może być już ostatnim. Kartel , polityczny, przestępczy syndykat nabierze swój ostateczny kształt .

Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz

„Fedyszak Radziejowska „Nigdy jednak domknięcie fasadowej demokracji nie było tak bliskie, jak dziś, gdy pozory demokracji zaakceptowali nie tylko politycy postsolidarnościowi, lecz także ich postsolidarnościowi wyborcy. Nie tylko lewica przywiązana biografią i interesami do PRL, lecz także„młodzi, wykształceni, z wielkich miast” nie mają nic przeciwko demokracji ograniczonej. „...”Powołany do życia przy Okrągłym Stole establishment (w skrócie będę dalej nazywać go OSE) planował demokrację fasadową, w której demokratyczne procedury są, ale treść, kultura demokracji oraz kontrola rządzących przez opozycję i opinię publiczną nie odgrywają większej roli. Można zakładać partie polityczne, stowarzyszenia, a nawet gazety i rozgłośnie radiowe, co cztery lata odbywają się wolne, tajne i powszechne wybory,ale treść demokracji, czyli autentyczna, merytoryczna rywalizacja elit, programów i partii politycznych nie istnieje. „...”Opozycja też nie jest przypadkowa, bo jej szanse na przejęcie władzy muszą być zerowe.  Sens demokracji fasadowej tkwi w procedurze legitymizacji władzy. Wybrana – może praktycznie więcej niż dyktatura „.....(więcej )

Krasnodębski „Właściciele III RP . Przy okazji media odkryły, że PO skręciła w lewo, tak jakby nie było od dawna wiadomo, że PO przejęła znaczną część pokomunistycznego elektoratu, a byli eseldowcy tłumnie napływają do jej struktur lokalnych. Pokomunistyczna lewica była w III RP partią dawnych właścicieli PRL, tylko po części wywłaszczonych. W Gdańsku zaś zebrała się partia pretendująca do bycia wyłącznym właścicielem III RP. Dajcie im tylko jeszcze cztery lata.” …..(więcej )

Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Józef Darski

20-10-2012 [11:07] - Józef Darski | Link:

Nowy Okrągły Stół jest rozwiązaniem oczywistym. Potrzeba tylko jakiegoś kontrolowanego wstrząsu, który by to uzasadnił i by przy okazji pozbyć się kogoś odpowiedzialnego za błędy i wypaczenia (koszty muszą być). Ludzie PiS marzą tylko o jednym - by doszlusować, a popierająca PiS niepokorna medialna grupa wyłącznie by być uznana.
To są naturalne dążenia i nie widzę realnej możliwości innego rozwiązania, co nie znaczy, że jestem jego zwolennikiem. Jedyna szansa, to, że dynamika wydarzeń przerośnie plany strategów jak w 1980, gdy Kania stymulował ruch strajkowy, SB się przeliczyła. No i stan wojenny, więc takie rozwiązanie na skalę farsy też jest możliwe.

Problem gdzie indziej, że nawet ci, którzy przeciwstawią się NOS, jak sądzę, będą reprezentowali partię sojuszu z Rosją przeciw Ameryce, bo Izrael, bo zwłowrodzy libertyni i inne bzdury, acha no i masoni, co to bidnym Putinem sterują.

Tym razem przygotowania idą lepiej. Po NOS już nic nie zostanie poza kontrolą, nawet opozycja przeciwko niemu. Ludzie noirmalni zostaną tak zmarginalizowani a społeczeństwo tak ogłupione, że będzie już spokój na następne 100 lat.

Obrazek użytkownika Marek Mojsiewicz

20-10-2012 [11:16] - Marek Mojsiewicz | Link:

Michalkiewicz ma rację ,że elity polityczne to fasada.Niemcy ani Rosjanie nie dopuszczą , aby elity polityczne utworzyły realny ośrodek władzy , czego najlepszym przykładem jest historia III RP z patologicznym rozbiciem politycznym 

Jedyną szansą jest ingerencja USA i wsparcie w  Polsce  budowy takiego suwerennego, silnego ośrodka władzy w grze o niedopuszczenie do zbudowania   w Europie IV Rzeszy. Bez kontroli nad Polską Niemcy są tylko jednym z silnych gospodarczo i politycznie  krajów, a nie hegemonem Europy   

Obrazek użytkownika Józef Darski

20-10-2012 [11:27] - Józef Darski | Link:

Dlatego bezpieka rozwinęła taką akcję przeciwko USA i oczywiście posługuje się Izraelem, jako argumentem, że USA nie istnieją, gdyż liczy na antysemitów i strach przed osiedleniem się kilku mln Żydów z likwidowanego przez Arabów (Ruskich) Izraela. Cała plejada idiotów narodowych w tym uczestniczy, bo utrzymanie tak licznej agentury byłoby trudne. Wystarczy kilku a reszta dołączy - to samograj.
Mamy Michalkiewicza z jego Judeopolonią i innych Krajskich z masonami. To wszystko zaczyna odnosić skutek w postacio nieznanych w Polsce dotąd nastrojów antyamerykańskich. Zapora już została stworzona, a Amerykanie myślą wyjątkowo schematycznie i sądzą, że zawsze znajdą jakąś agenturę do przewerbowania i chwatit' Po Petelickim już tak łatwo nie znajdą i nawet gdyby, to nie wystarczy.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

20-10-2012 [11:39] - NASZ_HENRY | Link:

Szansa z Obamą zerowa. Nawet atrap nie ma ;-)

Obrazek użytkownika Tadeusz Zakrzewski

20-10-2012 [13:21] - Tadeusz Zakrzewski | Link:

"Jedyna szansa, to, że dynamika wydarzeń przerośnie plany strategów jak w 1980, gdy Kania stymulował ruch strajkowy, SB się przeliczyła. No i stan wojenny, więc takie rozwiązanie na skalę farsy też jest możliwe."

Jest to bardzo prawdopodobne. Z zachodu nadciąga bowiem przepotężny kryzys gospodarczy, który rozleje się szybko na całą planetę. Ekonomiści, którzy przewidzieli wydarzenia z 2008 roku nie mają co do tego żadnych wątpliwości. Zachód jest na krawędzi bankructwa. Ten kryzys zmieni wszystko. FSB może być więc zbyt zajęta walką o przetrwanie na własnym podwórku, aby móc poświęcać energię na utrzymywanie porządków w Polsce.

Najważniejsze, aby polska prawica wreszcie naprawdę się zorganizowała!

Pozdrawiam serdecznie

Obrazek użytkownika fritz

20-10-2012 [19:02] - fritz | Link:

Co z Polska. Niemcy chca wchlonac, znaczy zlikwidowac, znaczy exterminowac.

Rosja chce zachowac wplywy w Polsce, jest przeciwko exterminacji.

Istniejaca Polska i Polacy, jest czyms nieporownywalnie lepszym niz zabita Polska i Polacy exterminowani.

A wiec jedno po drugim: najpierw pozbyc sie niemieckiego rzadu i administracji.
Niemcow trzeba wyrzucic natychmiast poniewaz herr Tusk moze doslownie z dnia na dzien zlikwidowac Polske dzielac ja na regiony europejskie i wprowadzajac euro. Znaczy Niemcy moga wprowadzic euro.

Zeby Niemcow natychmiat wyrzucic, trzeba teraz rozmawiac.
Kropka.
Czekanie 3 lata do wyborow byloby moim zdaniem samobojstwem.

Polacy zrozumieja ponownie role USA.

Co do PiS. To ze w PiS istnieje potezna antypolska 5.kolumna, jest jasne. I ze tylko czesc z niej wyszla, wlasne pjn.ki jest tez jasne.

Judeopolonia.. to nie Michalkiewicz, mnie rzeczywiscie przekonaly felietony bylega amabasdora Izraela w Polsce, pana Weissa, w Rzepie.