Warzecha Kukiz chce wygnać trzodę figurantów i miernot z Sejmu

Zmieleni.pl . Już prawie 30 tysięcy osób podpisało się na stronie z poparciem dla jednomandatowych okręgów wyborczych . Stronę facebooka „lubi „ już ponad 8 tysięcy osób. Łatwe było do przewidzenia , że Kukiz prześcignie w kilka dni popularnością budowaną przez lata stronę jow profesora Przystawy ( ponad 5 tysięcy ) polubień. Kukiz twierdzi brutalnie „chłopów pańszczyźnianych z nas zrobili” .Profesor Przystawa jeszcze ostrzej mówi .Używa terminu „ podludzie „ . Warzecha na określenie posłów na Sejm używa słow trzoda , figuranci i miernoty .I dodaje „Kukiz będzie sam przeciwko wszystkim. W tej sprawie nie poda mu ręki żadna znacząca polityczna siła. Lecz może właśnie dlatego ta akcja jest tak warta poparcia i potencjalnie tak groźna dla politycznych oligarchów? ...(źródło )

Nie sprawdziły się moje najgorsze obawy ,że Kukizowi uderzy woda sodowa i spróbuje wyminąć profesora Przystawę i jego silne zaplecze eksperckie .

Zmieleni.pl „Mija piąta doba akcji zmieleni.pl. Czas na realnie działania. Od dziś rolę koordynatora akcji przejmuje Ruch na Rzecz JOW. Centrala będzie we Wrocławiu. Paweł Kukiz nadal będzie z Nami, będzie promował akcję, gdzie się da i jak się da! Sam wszystkiego nie zrobi. To jak rozwinie się akcja zależy tylko od Nas samych. W ciągu najbliższych kilku dni do osób, które zadeklarowały chęć pomocy (kontakt@zmieleni.pl) zostaną wysłane maile z informacjami jak działamy. Dalej zbieramy podpisy w Internecie i promujemy stronę! Chcemy by powstał Ruch na kształt ACTA, to od Was będzie zależało najwięcej. Wyłonią się lokalne grupy i ich koordynatorzy. My jako zmieleni.pl i Ruch JOW damy pomoc techniczną i koordynacyjną, reszta zależy od tych, którzy będą chcieli działać. Kiedy już zbierzemy te 100 tys. podpisów internetowych i zorganizujemy struktury lokalne, zaczniemy razem zbierać podpisy na formularzach papierowych. Do tego czasu nie dajmy akcji umrzeć, promujmy. W końcu spotkamy się pod Sejmem i nie odpuścimy, dopóki nie zmienią ordynacji! Do dzieła!”...(źródło)

Profesor Przystawa tak pisze „Paweł Kukiz, zmielony i zbuntowany”.....”Podoba mi się tak akcja Pawła Kukiza. Tym bardziej, że współgra ona z akcją innych chłopów pańszczyźnianych za miedzą! W Rumunii bowiem łaskawcy dokonali jeszcze bardziej bezczelnej sztuki: zmielili nie milion podpisów, a osiem milionów i ogłosili, że głosy tych milionów podludzi psom na buty! Biją im brawo światowi demokraci z Brukseli, Waszyngtonu i Berlina. Ale ci na ulicach Bukaresztu mają inne zdanie. Przytoczę Wam kilka wierszyków jakie tam śpiewaja: „....”Żeby nas nie kusiło, na początek, zabrali nam bierne prawo wyborcze. A co to takiego i kto to rozumie? Za Kochanowskiego to było proste: tu szlachta-braty, tam pańszczyźniane chłopy. Po co pańszczyźnianemu kmiotkowi jakieś bierne prawo wyborcze? „....”Aż zagrzmiał z Trybuny Sejmowej Donald Wielki Winnetou: chłopy! Czyż nie widzicie, że te wybory to farsa i jedno wielkie oszustwo? Tak nie wybierali się szlachta-braty, tak nie wybierali się wielcy wodzowie z Manitoby czy Saskatchewan, chodźcie ze mną i razem wprowadzimy jednomandatowe okręgi wyborcze! „.....”I poszły chłopy za Donaldem jak w dym, a razem z nim poszedł i Pawełek, bo podobała mu się taka męska mowa, więc i sam podpisów nazbierał ile wlezie i innych, co głosy mają donośne, zachęcał. A kiedy już zobaczył, jak Donald, z innymi Wielkimi Wodzami, pracowicie te paki z podpisami do Sejmu wnoszą, to cieszył się jak dziecko i poszedł śpiewać po Polsce chwałę Donalda Gorące Serce (Zimna Głowa, Czyste Ręce). „....”Zgniewał się nasz Paweł, poczuł się upokorzony w swojej godności sarmackiej i postanowił wezwać wszystkich zmielonych jak on do buntu! Chłopy! Nie pozwólmy tak sobie w kaszę pluć! Policzmy się i chodźmy razem upomnieć się o nasze niezbywalne prawa obywatelskie, o prawo do bycia podmiotem, a nie popychlem, jakbyśmy naprawdę nie widzieli różnicy pomiędzy obywatelem, a pańszczyźnianym chłopem! „.....(źródło)

Wróćmy jednak do Warzechy i jego opinii o sytuacji politycznej w Polsce „ Jest sprawa, w której wszystkie partie idą ręka w rękę. To kwestia wprowadzenia jednomandatowych okręgów wyborczych, czyli JOW.
Nie chce tego żadna partia, choć Platforma kiedyś gromko taką zmianę obiecywała. Skończyło się jak z obietnicami zrobienia z Polski drugiej Irlandii. PiS z kolei o JOW w ogóle nie chce słyszeć,.”...”Dlaczego liderzy reagują alergią na tę propozycję? To oczywiste: bo jej realizacja wytrąciłaby im z ręki jedno z najpotężniejszych narzędzi dyscyplinowania partyjnej trzody. „...”Czy może raczej - mięsa armatniego, bo sejmowe reprezentacje partii to obecnie w większości mięso armatnie, które ma pobierać diety, naciskać guziki, gdy trzeba, i ewentualnie wiernie powtarzać przed kamerami przekazy dnia. „....” JOW nie są lekiem na całe zło, ale zlikwidowałyby partyjniacką patologię i wymusiły wystawianie w wyborach prawdziwych fajterów zamiast figurantów i miernot. Ci fajterzy zaś zyskiwaliby autonomiczną pozycję dzięki silnemu związkowi z wyborcami. Nic dziwnego, że JOW nie chcą ani Tusk, ani Kaczyński, udzielni władcy na swoich partyjnych - a może raczej partyjniackich - księstwach. „....”Czy mu się uda? Czy zatrzęsie polityką? Ma potencjał: jest spoza politycznych obozów, nie chodzi na niczyim pasku, a jego inicjatywa jest wzorem obywatelskiej aktywności. I - co najważniejsze - jest buntem przeciwko partyjniactwu, które wkurza ludzi po każdej ze stron. I także dlatego Kukiz będzie sam przeciwko wszystkim. W tej sprawie nie poda mu ręki żadna znacząca polityczna siła. Lecz może właśnie dlatego ta akcja jest tak warta poparcia i potencjalnie tak groźna dla politycznych oligarchów? „....(źródło)
Polska ma szczęście , bo zarówno Kukiz jak i profesor Przystawa są osobami o poglądach konserwatywnych , prawicowych , narodowych. Bo również lewak Palikot i sporo osób o poglądach lewicowych popiera JOW. Dzięki Kukizowi i Przystwie akcje poparcia JOW ma silne konotacje konserwatywne , narodowe i wolnorynkowe . Tutaj dodam ,że Kukiz otrzyma dodatkowo silne poparcie od inteligentnych , ideowych wolnorynkowców z Unii Polityki Realnej i Kongresu Nowej Prawicy, dla których wprowadzenie JOW jest rzecząoczywistą i naturalną . .Boję się jedynie ,że Korwin Mikke wysługujący się od dwudziestu lat II Komunie rozpocznie działania dywersyjne i będzie się starał podminować akcję prymitywnymi atakami na demokrację, odciągną swoich zwolenników od aktywnego wsparcia akcji Kukiza i Przystawy , a w ostateczności zohydzić akcje społeczeństwu poprzez na twierdzenie ,że zwycięstwo jow pozwoli ludziom pokroju Korwina Mike usunąć dziewczynki ze szkół, bezkarnie bić dzieci i żony prze mężów , pobłażanie dla lekkiej pedofilii , wprowadzenie dziedzicznej administracji , zdychanie z głodu jako selekcję naturalną

Kukiz jest jeśli chodzi o poglądy na rodzinę , czy naród pisowcem. Mam nadzieję ,że sztab Kaczyńskiego mówiąc kolokwialnie nie „spieprzy” takiej okazji . Kaczyński powinien dodać naturalny ustrojowy warunek wprowadzenia systemu prezydenckiego, którego zresztą Kukiz jest zwolennikiem i poprzeć JOW. Kukiz jest naturalnym sojusznikiem Kaczyńskiego O czym sam zresztą mówi „Na pewno nie będę głosował w wyborach na PO. Jeśli już pójdę na wybory to poprę Kaczyńskiego, UPR i Jurka. „....(więcej )
Jak powiedział protestant Henryk Burbon „Paryż wart jest mszy” tak teraz Kaczyński powinien powiedzieć „ Polska warta jest JOW „ Tym bardziej mógłby to zrobić Kaczyński po słowach Kukiza „„Co przelało czarę goryczy, jak to się pięknie mówi? Smoleńsk. I nawet nie chodziło wtedy o to, kto był na pokładzie tupolewa. Chodziło o to, że państwo polskie spadło do lasu pod Smoleńskiem „....(więcej )
Na koniec opinia Strzymińskiego „Korwin-Mikke oszalał „...”Im starszy, tym bardziej ekscentryczny staje się Janusz Korwin-Mikke. Swoimi wypowiedziami często szokował, choć czasem trudno było się z nim nie zgodzić. Jednak od pewnego czasu lider Nowej Prawicy zdecydowanie przegina. „....”Korwin-Mikke swoimi wypowiedziami wpisywał się też w antysmoleńską kampanię nazywając ludzi, którzy nie wierzą w oficjalną wersję wydarzeń “paranoikami z pianą na ustach”, a prof. Biniendę nazwał wprost wariatem. Rozpowszechniał też niepotwierdzoną do dziś informację o alkoholu we krwi gen. Błasika. Przebił jednak wszystkich mówiąc, że to może PiS, widząc spadające sondaże Lecha Kaczyńskiego podłożył bombę pod tupolewa (sic!). Nawet ludzie z Platformy oficjalnie nie opowiadali podobnych głupot. ...'(źródło)

Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stroniefacebooka Marek Mojsiewicz

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika dogard

07-09-2012 [12:16] - dogard | Link:

max dwukadencyjny od reki, POW do kosza.Kukiz chce wygonic z sejmu prawdziwa opozycje.Przy tym systemie 80% poslow bedzie z nadania sluzb wlasnych i kacapskich--puknijcie sie w czolko.

Obrazek użytkownika fritz

07-09-2012 [14:36] - fritz | Link:

Narodu, byloby przejeciem wladzy przez bandziorow, rowniez politycznych, likwiadujacych panstwo i Polakow.

Absolutnym fudnamentem JOW jest system prawny i justicja egzekwujaca, a wiec pilnujaca dotrzymawania tego systemu prawnego.

Sytuacja w Polsce jest taka, ze system prawny jak katalogiem, zbiorem bezsensownych i sprzecznych z soba regul, za ta sama sprawe mozna dostac 20 lat albo zostac uniewiniony w majestacie prawa.

Justicja nalezy do najbardziej skorumpowanych na swiecie, jest bronia, niszczaca przeciwnikow. Ostatni przyklad: wyrok przeciwko Wyszkowskiemu oskarzonemu przez Walese, ubeckiego TW, szpiegujacego przeciwko Solidarnosci (probowal przerwac strajk, Walentynowicz nie dopuscila), ktorego wspolpraca z ubecja jest udowodniona, a ktory czuje sie urazony dlatego, ze ktos go agentem TW ubeckim nazywa.
To jest czysta paranoja a nie system prawny, nie panstwo prawa. To jest stalinistyczny, albo hitlerowski wyrok, bo tylko w takich systemach politycznych jest mozliwy.

Dlatego ZWOLENNIKOW JOW mozna podzielic na 3 kategorie.

1. Podoba im sie idea, ale inteligencji w przyblizeniu nie starcza, zeby pojac konsekwencje wprowadzenia w dziesiejszej Polsce.

2. Ta idea indoktrynowani ludzie, do niej przekonani tak, jak fanatyczni komunisci, czy hitlerowcy przekonani byli.

3. Agenci wplywow obcych sil, ktorzy uwazaja ze Polska i Polacy nie maja prawa istniec. JOW sa idealna srodkiem, droga do osiagniecia tego celu.