Zboczeńcy łapią pedofilów!

Ale się porobiło! Na zawsze czujnym Onecie - gdy już zdjęto z pierwszego miejsca "news" o Pawłowicz - pojawił się news o nowym serwisie, "walczącym z pedofilią". Wow! Nic tylko przyklasnąć. Wchodzimy na stronę Onet i już pojawia się pierwszy zgrzyt - u góry strony widzimy nazwisko autora newsa: Żenata Gotowalska...O tej obiektywnej Pani pisałem już w innych moich artykułach dotyczących działalności propagandowej Onetu...ale nic - idziemy dalej. I tu kolejny zgrzyt - logo nowej inicjatywy:

Ups.Czy też krzyż i koloratka to przypadek? Puzzle zaczynają się układać! Jeszcze jak doczytamy, iż :"Jak dowiedział się Onet w rozmowie z redaktorem serwisu Jarosławem Milewczykiem, pierwsze zgłoszenie miało miejsce już w 30 minut od uruchomienia wersji testowej strony. Pomysłodawcy planują prosić o wsparcie medialne Jerzego Urbana." to wszystko staje się jasne. Powstaje kolejna strona walcząca z kościołem i klerem - pod przykrywką walki z pedofilią. Wiadomo bowiem, że lewica wali w kościół "po linii" pedofilskiej. To swoją drogą paradoks - ale o tym dalej. Następny akapit artykułu:

"Jak dowiedział się Onet pomysłodawcą serwisu jest zarazem jego redaktor Jarosław Milewczyk. Zaprosił on do współpracy swoich przyjaciół i ekspertów. Wśród nich są dr Rafał Depczyński (zajmujący się opieką prawną), Tomasz Kozieł (redaktor serwisu) oraz informatyk i specjalista IT."

Któż to jest ten Jarosław Milewczyk? Czy to przypadkiem "penis"(tzn, członek) ruchu gumowego penisa(czyt. Ruchu Palikota)?:

Kilka tytułów(tylko tytuły!) z bloga  penisa(członka ruchu) Milewczyka:

Kurwa i szmata – czyli o Pawłowicz

Papieskie kurwy – moje zadanie dla gimnazjalistów

Kukiz i chuj

źródło: http://milewczyk.blog.onet.pl/ 

Na czym polega wspomniany paradoks lewicy? Walczą z "pedofilią", promując równocześnie zboczeńców typu Biedroń czy Grodzki. Ja już dokonałem swojego zgłoszenia - Daniel Cohn-Bendit. A państwo?

Proszę wysyłać do nich swoje propozycje. Ja nie omieszkam też poinformować admina Onetu o skandalicznych wpisach na stronie Onetu - to tam hostowany jest blog tego przedstawiciela lewicowej inteligencji. Zgłoszenia można dokonać tu:  http://www.blog.pl/kontakt

Ksawery Meta-Kowalski

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika BHKaczorowski

30-05-2013 [18:54] - BHKaczorowski | Link:

Czy to aby nie jest sprawa do prokuratory !!!

A swoja droga "wor h...w czy hur w...w to cale towarzystwo.
Mi jest zal tych ludzi ... , autentycznie zal ! - gdzie oni uciekna ...., czy cwicza biegi ?. Do lotniska kawal drogi a do granicy jeszcze dalej.
Po drodze tyle drzew ....

Obrazek użytkownika A330

31-05-2013 [15:26] - A330 | Link:

Zadziwiające jest "przyspieszenie" z jakim mamy ostatnio do czynienia. Da się zauważyć, iż próbują wprowadzić tu coraz więcej zmian obyczajowych coraz szybciej - mam na myśli propagandę lewicową. Promocję zboczeńców, ataki na KK itd. Kończy im się czas, że tak się spieszą?