Wroclawski Sad: nienarodzone dziecko to tez jest czlowiek!

A chodzilo o handel ludzmi. Jak donioslo radio Tok FM, zapadl wlasnie wyrok w sprawie kobiety,ktora bedac jeszcze w ciazy sprzedala swoje dziecko innej kobiecie. Za pieniadze miala donosic ciaze. Kupujaca zapewnila tez pieniadze na wszelkie konieczne badania w trakcie ciazy. Dziecko faktycznie trafilo na tydzien do kobiety, ktora chlopczyka kupila. Jednak po tygodniu sprawa wyszla na jaw.
Sad w uzasadnieniu wyroku stwierdzil, ze skazana dopuscila sie handlu LUDZMI w taki sposob, ze bedac JESZCZE W CIAZY sprzedala swoje nienarodzone dziecko!
No to mamy dowod na to, ze nienarodzone dziecko tez jest czlowiekiem. Niestety nie znam dalszych szczegolow sprawy, ale uzasadnienie wyroku slyszalem w radio na wlasne uszy. Bylo to nagranie z sali sadowej z wypowiedzia samej pani Sedzi.
Brawo Sad we Wroclawiu!

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika tipsi

21-03-2013 [17:58] - tipsi | Link:

Primo -- to nie dowód, ale opinia sądu.
Secundo -- transakcja została zrealizowana po porodzie, a wcześniej to była tylko zapłata (albo i zaliczka)
Tertio -- prawo w Polsce nie ma charaktery precedensowego (patrząc na to, co odwalają czasem sądy to może nawet i lepiej).

A tak w ogóle, to bez znaczenia, skoro z chwilę posły postanowią, że aborcja jest dopuszczalna do 18 roku życia.