Nowy ekspert Zespołu Parlamentarnego

W ostatnią niedzielę lutego w sali przy kościele Matki Boskiej Różańcowej w Baltimore USA odbyło się spotkanie z ekspertami Zespołu Parlamentarnego ds. zbadania katastrofy smoleńskiej.

Po raz pierwszy publicznie wystąpił współpracujący od wielu miesięcy z Zespołem dr inż. Bogdan Gajewski. Dr Gajewski zajmuje pozycję Senior Engineer w kanadyjskiej agencji rządowej – National Aircraft Certification, Transport Canada, jest też członkiem ISASI (International Society of Air Safety Investigators). Stowarzyszenie to zrzesza ekspertów badających katastrofy lotnicze z całego świata (około 1200 członków).  Przyjętym można być do niego z rekomendacji dwóch członków stowarzyszenia i udokumentowaniu udziału w badaniach minimum 10 katastrof lotniczych.

Ze strony Zespołu głos zabrali także dr. inż. Wacław Berczyński i niżej podpisany. Spotkanie zaszczycili swoją obecnością Ks. Biskup Stanisław Stefanek i  S. Eugene Poteat, LL.D., Prezydent AFIO (Association of Former Inteligence Officers).

Całe, ponad dwugodzinne spotkanie, nagrywała TV Niezależna Polonia z Kanady. Sprawozdanie, a także nagrane dodatkowo wywiady będzie można wkrótce obejrzeć na stronach internetowych pod adresem: http://www.tvniezaleznapolonia.org/

Kazimierz Nowaczyk

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika fritz

28-02-2013 [17:00] - fritz | Link:

serdecznie pozdrawiam !

Obrazek użytkownika geozak

28-02-2013 [22:01] - geozak | Link:

Dziękujemy Panu i serdecznie pozdrawiamy -Polonus z okolic Chicago.

Obrazek użytkownika 1235813...

01-03-2013 [00:05] - 1235813... | Link:

Bóg Wam zapłać