Czy Stefan się w końcu doigrał?

Przy okazji nazwania przez Ex- wicemarszałka Niesiołowskiego Super Expressu hitlerowską gadzinówką chcę zaproponować taki dość prosty, przyznaję, quiz.  Taka zagadka, kto to mówi?

„To jest coś nieprawdopodobnie lizusowskiego, podłego, paskudnego. To jest obrzydliwe i płaskie. Ja myślałem, że z upadkiem komunizmu takie filmy odeszły razem z PRL. Żałosne, smętne PiS-owskie widowisko. Ohydna, brudna PiS-owska propaganda przygotowana przez PiS-owskich lizusowskich propagandzistów. Kaczyński to taki prowincjonalny dyktatorek. Najchętniej by wszystkich powsadzał do więzienia, to podła postać, paskudna. To jest zdumiewające, że nie ma w tym lizusowskim, obrzydliwym filmidle słowa o ojcu. Tam jest jakaś wstydliwa tajemnica, o ojcu nic nie mówią. To jest jakiś kult matki dziwaczny. Głupota, podłość i nienawiść nie może wygrać. Lizusostwo, pogarda, chamstwo nie mogą zwyciężyć. Obrzydliwość, kłamstwo, kłamstwo i jeszcze raz kłamstwo, i jeszcze raz nie będą górą. Część Polaków się nabiera. Polacy, widać, są kompletnymi idiotami. Obrzydliwe i podłe, i haniebne. Pokazują te panienki od Kaczyńskiego, które nie mają nic do powiedzenia. Głupie i młode, i puste. Nie mogę milczeć, jak widzę to kłamstwo, ten teatr, tę obłudę, tę hipokryzję. Jak przegra, znów powie, że był na prochach. Po tych wyborach zaczną się procesy dekompozycji w tej groźnej partii Jarosława Kaczyńskiego. Najwyższa pora, żeby się rozpadła, rozleciała. To nie jest partia, to jest sekta, to jest PiS-owska gromada, lizusowska czereda. Partyjne bojówki to są bojówki PiS-owskie. Żulia żulię żulią pogania, łyse pały, chuligani, żule. Tak jak Kościół jest dziś rozliczany za pedofilię, tak część Kościoła będzie rozliczana za popieranie PiS. Poparcie dla PiS jest gorsze od pedofilii. Księża nie mają prawa popierania partii politycznych”.

Przy czym, należy stanowczo i bez pozostawiania jakichkolwiek wątpliwości powiedzieć, że nie jest to język PO, lecz język ich oponentów. Donald Tusk zawsze to przypomina, za każdym razem, gdy Palikot, Kutz, Kuczyński, Niesiołowski wypowie się na temat pisowskich kanalii, podłych, zakłamanych hipokrytów, lizusów, żulii, bydła, hien, kompletnych idiotów, wychodzi zatroskany o jakość polityki Donald Tusk i apeluje do wszystkich polityków, by powściągnęli swój język, oraz zapowiada, że „będzie namawiać kolegów”, by nie używali języka „naszych oponentów politycznych”.

Parę osób zastanawiało się nad przyczynami dość dziwacznego zachowania Dziurawego Stefana. Tu się należą słowa wyjaśnienia, dlaczego Dziurawego. To od słynnych Stygmatów, ośmiu dziur po kulach, które mu przeznaczył Ryszard Cyba, zamiast Markowi Rosiakowi. Skąd Stefanowi to przyszło do głowy, nie wiadomo, w każdym razie powstał fakt medialny, że on miał iść pierwszy pod kule. Biedny człowiek o zszarpanych nerwach. Jak plotka niesie, trwają poszukiwania praprzyczyny. Prawdopodobnie przyczyną jest dawny uraz, szok wywołany zbrodniczym ciosem w głowę. Tajemnicza, do dziś nie odnaleziona zbrodniarka z czasów PRL ponoć tak przydzwoniła Niesiołowskiemu w łeb torebką z utargiem, w czasie napadu, że do dzisiaj ma ów Bohater uraz do kobiet, albo sypie je na przesłuchaniach, albo szarpie, albo wyzywa od pisowskich ścierw, no, może dlatego, że one mu nie oddadzą, bo on taki trochę bohaterski inaczej jest, damski bokser  raczej. Facet dałby mu w łeb i tyle, więc trzeba ostrożnie, a z kobietą jednak trochę łatwiej. Już Graś z Tuskiem się przekonali, jak nakrzyczeli na Wdowy Smoleńskie, od razu poczuli się lepiej, po tych wszystkich upokorzeniach z Putinem.

Pan ex- wicemarszałek Niesiołowski w którymś z wywiadów wycharczał, że opozycja to psychopaci i że powinni się leczyć psychiatrycznie. Skoro już udziela takich rad, to mógłby też polecić jakiegoś dobrego psychiatrę, z notesu, czy może nawet, jak chodzą słuchy, z pamięci. Problem w tym, że wszyscy psychiatrzy, których mógłby polecić ex- wicemarszałek są w najoczywistszy sposób nieskuteczni. To tak, jakby zachwalał eleganckiego szewca, chodząc w łapciach z łyka ( a i to w dwóch lewych), albo dentystę, posiadając w paszczy jedynie górną jedynkę i dolną trójkę.

P.S. Zachęcam do czytania felietonów w „Gazecie Polskiej Codziennie”, „Warszawskiej Gazecie” i w Freepl.info. Jest też już nowa książka, właśnie przeglądam, „Alfabet Seawolfa”! Na razie się pokazała w księgarni MDM na ulicy Pięknej 31, oraz w wydawnictwie

http://www.slowaimysli.pl/

osiągalna dla dystrybutorów, a potem w sprzedaży ogólnopolskiej i sklepach internetowych. Proszę zakupić bez ociągania, choć na razie łatwo nie będzie, chyba dopiero po Nowym Roku ruszy dystrybucja na pełną skalę.


http://niepoprawni.pl/files/images/Alfabet_Seawolfa.preview.jpg

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Obi-Wan Kenobi

20-12-2012 [18:28] - Obi-Wan Kenobi | Link:

Mam nadzieję , że tego s..tralala nie będę zmuszony oglądać w następnej kadencji.

PS.
W sobotę idę kupić Twoją książkę. Tu reklamować nie trzeba , ale na Salonie spróbuję :)

Pozdrawiam serdecznie

Obrazek użytkownika Seawolf

20-12-2012 [19:22] - Seawolf | Link:

Dzieki, Obi, ale chyba Cie na salonie zbanuja za reklame. Myśle, ze sam napisze notke w salonie z informacją, ale na razie dostep do ksiazki jest bardzo ograniczony, w grudniu wszystkie ksiegarnie robia remanenty i nie biora nowych ksiazek, podobnie internetowe. Pomysle. Aha, mozesz podac samą informacje, bez linka, plus info, ze jest info na wpolityce, naszych blogach i Niepoprawnych.

Obrazek użytkownika PanReyTan

20-12-2012 [18:39] - PanReyTan | Link:

Jak juz zapominam w jaki sposob ludzie opozycyjni wobec PO powinni sie wyrazac wtedy siegam po slownik Niesiolowskiego i problem z glowy. On nam nigdy nie pozwoli zapomniec jaki jest jezyk opozycjia zasob zwrotow i epitetow jest nieskonczony. Mysle, ze jezeli zlosliwie spisze swoje wypowiedzi to moze zrobic niezla konkurencje Twojej ksiazce Seawolfie.

Obrazek użytkownika dogard

20-12-2012 [23:35] - dogard | Link:

lepiej poczytac sobie prof.wieczorka i jego zargony; nie ma potrzeby rklamowac tego plujkowego luja.

Obrazek użytkownika Basia

20-12-2012 [21:15] - Basia | Link:

jakiś taki znowu ...pobudzony...:))Będą mieli kabareciarze Eldorado!!

Obrazek użytkownika emilian58

21-12-2012 [02:17] - emilian58 | Link:

Nawet kabarety teraz to PO mysli jakies!Cenzura,samocenzura oni(coraz mniej smieszni)tylko wiedza?Szkoda!Bo tematow tysiace kazdego miesiaca.Zalosne te nibykabarety rety!Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika dogard

20-12-2012 [23:14] - dogard | Link:

pod cela na rakowieckiej szalenie wszyscy chcacy KOCHALI stefanka, od zmierzchu do ranka--brak tych przyjaciol tak negatywnie oddzialywuje na plujke POsPOlita, z m/lodzi zreszta.

Obrazek użytkownika Lech Makowiecki

21-12-2012 [13:30] - Lech Makowiecki | Link:

MOWA NIENAWIŚCI

Dziś debatę publiczną zdominował schemat:
„Dość mowy nienawiści!”... Więc rozwińmy temat...

Choć wyrażam łagodnie to, co mnie nurtuje
Słyszę wrzask z drugiej strony: „Nie rozmawiać z ch...m!”...

Prawię o moralności, wolności i Bogu...
Mówią: „Nie ma wolności dla wolności wrogów!”

Gdy taką „demokracją” jestem zniesmaczony,
Krzyczą: „Jątrzy i dzieli!  Faszysta pieprzony...”

Milknę więc (wszak milczenie jest podobno złotem)
„On milczy nienawistnie!” – szepczą chwilę potem...

Lecą wciąż epitety na mą biedną głowę:
„Oszołom! Sekta! Wiocha! Bractwo moherowe!
Smoleńskiem zaczadzony „patryjot” kibolski!       
To on! To on jest winien wojnie polsko-polskiej!”

Takoż byli kapusie –  z gazet i z ekranu –
Uczą mnie bez ustanku polskiej racji stanu...

Nie wiem, gdzie mam się ukryć... Wszędzie jakieś strachy;
Ktoś wypuszcza nagonkę, by dorżnąć watahy...  

To podłe, że tak walą do nas z rury grubej...
Wolność poglądów –  dla nich... Reszta – morda w kubeł!

P.S.
Nauka w las nie idzie; mowy nienawiści
Należy w pierwszym rzędzie uczyć się od mistrzów!
Gdy łeb mi pęka od tych faryzejskich kwików
Nachodzi mnie ochota rzec coś w ich języku...
Albo Kozakiewicza gest posłać, gdzie trzeba...
Przypomnieć legionistów słowa :  „Pies was je..ł!”
Na koniec zaś z godnością (na to mnie jeszcze stać):
„Odpier...cież się od nas! Żesz k...a wasza mać!!!”...

Obrazek użytkownika Kayetan

03-05-2013 [20:09] - Kayetan | Link:

Gratulacje, Panie Lechu! I tak trzymać.
Kaczmarski, Pospieszalski, Makowiecki, Kukiz...
Takich artystów-patriotów Polsce i Polakom potrzeba.

Obrazek użytkownika Kayetan

03-05-2013 [19:27] - Kayetan | Link:

po odejściu Seawolfa zarejestrowałem się na Jego blogu. Na usprawiedliwienie mam to, ze czytam wszystkie wpisy od początku jego istnienia. Zawsze podziwiałem kunszt tekstów Seawolfa przypominający mi teksty śp. Macieja "Ryby" Rybińskiego. Szkoda, że już żaden z Was więcej nie napisze. Ale Wasze teksty przetrwają i Obaj będziecie nimi żyli w naszych sercach.
Spoczywaj w pokoju, Kapitanie.
Mat rezerwy.