Brak szkoleń i wszystko jasne

Pan Premier wreszcie wyjaśnił, z czego wynikała koszmarna utrata twarzy, wiarygodności, i czego tam jeszcze prokuratury wojskowej w ostatnich tygodniach. Otóż brak szkoleń. A może brak właściwych szkoleń? Burleska zamiast normalnego PR? Tak, jakby pan premier wykazał się jakimiś specjalnymi talentami w tym względzie. Przepraszam, ale, jeśli po ponad dwóch latach mozolnych treningów nadal się Donaldowi Tuskowi wyrywa spoza zaciśniętych zębów fraza o ZAMACHU SMOLEŃSKIM, zresztą podobnie, jak Radosławowi Sikorskiemu i Grzegorzowi Schetynie, to coś tam z wami, chłopaki, jest nie tak, nikt mi nie powie, że nie, jak tak, mówiąc słowami Ferdka Kiepskiego. Kto tu potrzebuje szkoleń? Albo i terapii? Ponoć nie pierwszej już w karierze.

Oczywiście, jedynym efektem tego wszystkiego jest kompletny chaos informacyjny i przekonanie wszystkich, ze już naprawdę nic nie wiadomo i nic nie jest pewne, ani oczywiste. Wszystko jest wykładnią chwilowego kaprysu towarzyszy od Putina. Pytanie, czy pójdą na przyznanie się, że Anodina napisała jakieś bzdury po spożyciu wysokoenergetycznych substancji czy też raczej będziemy świadkami bohaterskiej obrony twierdzy brzeskiej do ostatniego bojca. Ale, to już chyba nie da się zrobić.

Na razie mamy brak szkoleń prokuratorów wojskowych i niezdolność do przyznania, czy trotyl, to trotyl, czy raczej być może ewentualnie trotyl, to trotyl, ale niekoniecznie, bo być może trotyl, to pasta do butów ( ostrożnie z przytupami!) i cztery plasterki salcesonu. Ale jednak trotyl, tyle, że to normalne, że trotyl, bo ten jest wszędzie, Dymitr Samozwaniec naniósł po drodze na Kreml, wdepnąwszy w perfumy Maryny Mniszchówny, nie mówiąc o jej dworze, co to lubił sobie niuchnąć.

Do wyjaśnienia pozostaje, co nagle kopnęło prokuraturę do zbadania wraku, choć już ponoć badała i nic, skąd ten wysyp pozytywnych wyników, ponownie wbrew poprzednim wynikom, kto wpadł na pomysł zabezpieczenie próbek na plasterek papieru z pieczątką i podpisem, jak wiadomo, najwyższy standard, że NASA i CIA wysiada, co powoduje, że niezależnie od tego, co w końcu się okażą, próbki będzie musiał odrzucić z zażenowaniem każdy sąd, nie tylko ten Putina, ale w ogóle każdy.

Z tego wszystkiego , to już nawet nie chce się pisac o kolejnym według skali ważności wydarzeniu, czyli odejściu Marka Siwca z SLD. No, nie wiem, jak sobie z tym poradzą chłopaki i ci, co to od nich odszedł i ci, co to by pewnie do nich wstąpił, ktokolwiek by to nie był. Pewnie ktoś z ziemi kaliskiej, tak serdecznie wycałowanej.

P.S. Zachęcam do czytania felietonów w „Gazecie Polskiej Codziennie”, „Warszawskiej Gazecie” i w Freepl.info.
http://naszeblogi.pl/blog/69
http://niepoprawni.pl/blogs/se...
http://wpolityce.pl/autorzy/se...
http://freepl.info/authors/sea...
Oraz w wersji audio tutaj:
http://niepoprawneradio.pl/

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika dogard

07-12-2012 [19:33] - dogard | Link:

widziec u nas. Dobrze ,ze znowu jestes. Masz taka dziwna sprawnosc pisania,ze jak czlek czytuje to cholernie sie z Toba zgadza.Nawet nie ma za co ochrzanic. wiec pozdro.GPC,GW OCZYWISCIE CZYTAMY.

Obrazek użytkownika Seawolf

08-12-2012 [11:10] - Seawolf | Link:

Już jestem, przepraszam. Trochę chorowałem.

Obrazek użytkownika Seawolf

08-12-2012 [11:12] - Seawolf | Link:

Ale szykuję bonusa- "Alfabet Seawolfa", nowa książka na Święta!

Obrazek użytkownika _

08-12-2012 [12:25] - _ | Link:

Już dawno namawiałem Wilka Morskiego do wydania książki. Po śmierci Macieja Rybińskiego coraz trudniej rozpoznać o co chodzi w tej mętnej i gęstej od mgły atmosferze... ludzie pochowali się ze strachu po mysich dziurach...mam wrażenie że wszystko jest już starannie wyreżyserwane i większość polaków siedzi bezpiecznie zapiętych na lotniczych fotelach oraz słucha spokojnym tonem podawanych poleceń Wiktora Ryżenki...lecz ten samolot niekoniecznie musi wpaść do smoleńskiego dołu ...życząc szybkiego powrotu do zdrowia _

Obrazek użytkownika robo

08-12-2012 [12:40] - robo | Link:

Gdzie? Kiedy? Za ile?

Obrazek użytkownika tipsi

07-12-2012 [19:36] - tipsi | Link:

...podejrzewali Cię o randkę z Seryjnym Samobójcą ;)

Obrazek użytkownika misiu

07-12-2012 [19:53] - misiu | Link:

Wilku dlaczego tak długo kazałeś czekać na Twojego bloga. ? Proszę częściej....

Obrazek użytkownika hera

07-12-2012 [20:14] - hera | Link:

dobrze ze jestes! Pieknie odmalowales ten belkot kretynow. A gdy chodzi o tow. Siwca, to jego konwersje zapene snu nam nie odbiora! Zdrowia!!!

Obrazek użytkownika goral

07-12-2012 [20:52] - goral | Link:

Chwala Panocku na Wyskosciach za to ,zescie zas tukoj przysli!!Jontek juz myslol zescie sie kasik "lowiesili"..(taki to teraz modne)..Jo zek zas obstawiol zescie pewnie kasik lokrutnie popili i trzyzwiyjecie..Antek sie zalozyl ze mna lo flaske lokowity (ze spirytusu na miodzie), ze juz nie przyjdziecie ,bo juz nie docie rady..Jo zek mu pedziol ze ludzie lod morza som slachetne i bez pozygnania nie lodchodzom..Wyglondo na to ze jutro bydem pijany za darmo!!Dziynkujem wom za to..Lostatnio w tyj nasej Polsce to dzieje sie tak jak u nos z "letnikami" cy "norciorzami" Lone, agenty turystycne,wynajyly Jontka stodole z piwnicom i drewutniom na coly "sezon zimowy".. Jontek ze stolka spod!!!! ,jak zobocyl swojom stodole z drewutniom na "stronce" z ofermami turystycnymi na zime u nas w gorach.Cytalimy i nie moglimy zrozumiec, ze ta po-piwnicono stodola z drewutniom to "VILLA dwu-kondygnacyjna z Atelier"..Poklocilimy sie z Jontkiem i lo malo nie pobili ciupazkami lo to co jest "Villa" a co "Atelier" ??? Jo uwazom ze drewutnia to "Villa" bo jest wiynkso lod stodoly..Zalozylimy sie lo flaske (na spiritusie" Zawolali my Maryske zeby rozstrzygnyla..A lono godo ze to nie "Villa" ani "Atelier" ..ale stodola i drewutnia..No to dzowniemy do Agynta turystycnego co to wynajmowol,aby rozstrzygnal..Lon zas godo ze to "Villa" i " Atelier" i jak bydom dzwonic to tak godac...Jonkowi to kapelus sie "zapod" i kiyrpce stracil jak sie lo tym dowiedziol .chlop trzymol lowce i krowy w "Vili" przez 50 rokow !! a siano i lowies w "Atelier"..Kruca -fux..dosli my do wniosku ze u nas to jak we Francyji..Kozolek mu zadzwonic do tygo Agynta (co mo z nim umowe) i powiedziec mu ze za wynajym "Vili z Atelier" na sezon to lon chce wiyncyj!!Tyn Agynt zas mu skontrowol ze niy moze mu dac wiyncyj piniyndzy za stodole i drewutnie..No to juz my zupelnie zglupieli!! Willa cy stodola,cy Villa" ??? Drewutnia cy Atelier cy Drewutnia?? Tak jak tyroz w tym Rzondzie Nierzadzie..Roz Trotyl roz Szminka..Roz Trotyl roz perfumy...Roz trotyl roz Namiot PCV..No wrescie prowda wysla na wiyrzch..To byl trotyl !! A moze pasta do butow?..Jo stawiom na Trotyl..Ale nic nie wygrom bo Jontek sie nie chciol zy mna zalozyc!!Godo ze juz niy moze pic..Jak go znom to do Swiont.Z gorolskim pozdrwiyniom hej!! niech sie wom darzy panocku

Obrazek użytkownika Ślepa Kura

07-12-2012 [20:55] - Ślepa Kura | Link:

Wilku, od kilku dni wielu z nas niepokoiło się o Ciebie. Ja już miałem czarne myśli, o których nawet nie chciałem pisać, zeby cholera nie wykrakać. Ale super, ze jesteś. Z wybuchu radości idę ofedrować kawał kiełbasy i napastować buty po dzisiejszym sniegu, bo perfum nie używam, a na temat wody po goleniu Szezląg się nie wypowiedział, bo sze zląkł.
POZDRO.

Obrazek użytkownika amfetamina

07-12-2012 [21:01] - amfetamina (niezweryfikowany) | Link:

najpierw uzaleznil Pan nas od swojego humoru, a potem zostawia Pan nas tyle dni na glodzie...

To PO(d)step ze plemiel kombinuje z tymi szkoleniami ("armia nasza jest zwycieska" ale kazdy wie ze niedoszkolona, zadzialalo z 36 Pulkiem Lotnictwa to moze i teraz durny lud to kupi), bo mogl stwierdzic ze NPW robi wszystko z wlasnej nieprzymuszonej woli a tak walsciwie to robi nam laske ze zajmuje sie wyjasnianiem zamachu, dokladnie tak jak to mialo miejsce w przypadku Doktor Ewy.
pozdrawiam
aquaholic
PS:
Tusk, Sikorski, Schetyna...? - a pies im morde Lisal !

Obrazek użytkownika Zdenek Wrhawy

07-12-2012 [21:17] - Zdenek Wrhawy (niezweryfikowany) | Link:

Jest! Notka wisi dwie godziny,ale nikt sie odwazył na komentarz...

Platoniczna miłość :-))

Stopy wody pod kilem i silnych wiatrów!!

Obrazek użytkownika dogard

07-12-2012 [21:56] - dogard | Link:

sam podpusczales,ze dal noge i opuscil nas----czas wklepania komentarzy zalezy od moderatora, widac po godzinach pisania,a potem leca hurtem.

Obrazek użytkownika Paczula

07-12-2012 [22:17] - Paczula | Link:

ważne, że Tobie nic się nie stało :)

serdecznie pozdrawiam

Obrazek użytkownika marekagryppa

07-12-2012 [22:43] - marekagryppa | Link:

Jak tak będziesz znikał w siną dal......
Fajnie że dla nas znowu piszesz

Obrazek użytkownika Alexa

07-12-2012 [22:45] - Alexa | Link:

Kamień spadł mi z serca.
Dziękuję Wilku, ze wróciłeś i bardzo proszę
więcej nie znikać na tak długo...

Serdecznie pozdrawiam

Obrazek użytkownika Nulka

07-12-2012 [23:08] - Nulka | Link:

i myślę sobie, że mi Was - przemiłych komentatorów żal. Przecież już nie raz można się było przekonać, że ON tu w ogóle nie bywa. Wprawdzie nie mogę się pochwalić znajomością 'dogłębną' wszystkich komentarzy pod JEGO wpisami, ale kiedykolwiek tam zaglądam, to nie widzę żadnej JEGO reakcji. Pod którymś z podanych (pod wpisem) linków na pewno to robi - trzeba by przeprowadzić solidne śledztwo komentatorskie i tam się wreszcie wypłakać, wyżalić i wyjawiać swoje uczucia. Może w końcu zauważy...
A swoją drogą przyznam - też się o NIEGO już cholernie martwiłam, zastanawiając się ciężko, jak i kogo o to pytać. Na szczęście wrócił. No.
Pozdrawiam :-)

Obrazek użytkownika Seawolf

08-12-2012 [11:10] - Seawolf | Link:

ON tu zawsze bywa i zawsze czyta komentarze, choć, prawda, nie zawsze odpowiada. Trochę chorowałem, ale juz jestem OK.

Obrazek użytkownika robo

08-12-2012 [12:13] - robo | Link:

I nie było Siłólfa na portalu! I byłem sam - skandal! Zdrówka życzę, amigo.

Obrazek użytkownika kat

07-12-2012 [23:15] - kat | Link:

naczekaliśmy się tutaj na Ciebie.....było trochę teorii spiskowych ale całe szczęście juz nadajesz...pozdrówka

Obrazek użytkownika gaga

07-12-2012 [23:31] - gaga | Link:

Dobrze Wilku, że jesteś. Już się martwiłam. Brakowało mi Twoich wpisów. Pozdrawiam

Obrazek użytkownika 1235813...

07-12-2012 [23:42] - 1235813... | Link:

i nawet nie wiesz, że mamy nową grupę kabaretową, nazywa się NPW, szkoda że występować będzie tylko w zamkniętych zakładach karnych

Obrazek użytkownika ks.Jacek

08-12-2012 [00:56] - ks.Jacek | Link:

żeśmy się o Ciebie, CHOLERA, martwili, Kapitanie!

Uświadom sobie,CHOLERA, że stałeś się instytucją użyteczności publicznej!

i że masz prawo do prywatnego życia, CHOLERA, takie, jak nie przymierzając ja!

I przypominam mój poprzedni zaniepokojony post, że adwent to nie Wielki Post i że na post od postów Siłulfa się nie zgadzam!

a na przyszłość, kapitanciu, jak będziesz zamierzał zniknąć, to CHOLERA, uprzedź. Wiesz przecież, że seryjny grasuję, a Ty się już dobrze dałeś we znaki Donaldom-maki

kilo wody pod stopą

Obrazek użytkownika ks.Jacek

08-12-2012 [01:06] - ks.Jacek | Link:

w poprzednim - pod poprzednim wpisem Wilka i powyższym się trochę bawiłem językowo. A teraz się nie bawię. Ulżyło mi że Wilkowi nic się nie stało. Ufff. Wilku jesteśmy cyniczni, krytyczni i epistolograficzni. Ale w środku, to my Cię po prostu kochamy.

Kumasz?

Masz spore stado oswojonych lisków.

(tobie nie muszę tłumaczyć, ale innym czytelnikom wyjaśniam,ze nie chodzi o redaktora Liza, lecz o postać z "Małego Księcia", którą to książeczkę należy przeczytać)

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

08-12-2012 [09:49] - NASZ_HENRY | Link:

ale i lekarze @Seawolfowi rady nie dają ;-)

Obrazek użytkownika Zdenek Wrhawy

08-12-2012 [17:14] - Zdenek Wrhawy (niezweryfikowany) | Link:

Nigdzie nie napisałem,ze Seawolf dał nogę!!!

Nie zarzucaj mi teorii spiskowych,ani kłamstwa!

Wyraźnie napisałem,że Seaman poszedł (nie ma go juz w spisie blogerów).

A wszelkie pytania,co do Seawolfa,prosiłem kierowac do Admina!

Prosiłem Cie juz kilka razy,abys uważał co piszesz i do kogo piszesz...bo zachowujesz sie jak troll!

Żegnam.

Obrazek użytkownika Basia

08-12-2012 [20:54] - Basia | Link:

....:))))))

Obrazek użytkownika tuskaszenkabis

08-12-2012 [22:58] - tuskaszenkabis | Link:

Zawału można dostać!

Obrazek użytkownika Rodak z Kanady

10-12-2012 [07:08] - Rodak z Kanady | Link:

...a ja od dawna dawałem psu salceson,nie wiedząc,ze cholery dodają do tego trotylu,ze już o tej soli przemysłowej nie wspomnę.Fakt,ze psisko jadło ten salceson tylko w pierwszym dniu ,ale potem żona zjadała resztę no i teraz wiem z czego robiła się taka wybuchowa.Pozdrawiam serdecznie zaoceanicznie,ubieraj się do brydża czy pokera ciepło i nie wychylaj się głęboko za burtę.