Chcę, chcesz, chcemy

Wiele osób zastanawia się jak Brunon K. CHCIAŁ dostarczyć pod Sejm 4 tony materiałów wybuchowych, które CHCIAł zgromadzić.
Wystarczy prześledzić mrówczą pracę prokuratury, aby odpowiedź była oczywista.
Brunon K. CHCIAŁ w tym celu użyć TU-154M 102, ale czujne służby udaremniły ten zamiar, ponieważ wykryły ślady materiałów, które grupa terrorystyczna CHCIAŁA umieścić w samolocie.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Martynka

21-11-2012 [18:28] - Martynka | Link:

A ja myślę, że Brunon K. w walizeczkach, po kilogramie znosił materiały wybuchowe do tutki nr 102, mrówcza praca:)
Dlatego też w czasie ostatnich badań tutki biegli wykryli te materiały, ku zdumieniu wszystkich, a to pewnie była wieksza akcja pod egidą ABW, dzięki temu udaremniono chytry plan bombera.
A pomysł z tutką przedni - nie dość, że pakowna, to jeszcze jakże symboliczna!
Ciekawe, czy Brunon K. robił międzyczasie kursy pilotażu wzorem zamachowców z 11/9?

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika kano

22-11-2012 [02:41] - kano | Link:

zwrócił ostatnio słusznie uwagę, żeby materiałów wybuchowych nie nazywać wysokoenergetycznymi, bo może dojść do tragedii jak ktoś wypije nitroglicerynę i odbije się mu np. w tramwaju.
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika 1235813...

21-11-2012 [22:57] - 1235813... | Link:

toż oni gotowi udowodnić, że te 4 tony, to nawet motoszybowcem dostarczyć można, łatwiej manewrować po Warszawie. Ostatnio nawet trenowali, ale członek KBWL, który owym motoszybowcem pilotował, ściął tylko brzoz...., przepraszam, metalową latarnie skrzydłem, odgryzając sobie przy okazji (nomen omen za swe łgarstwa)jęzor :)
Pozdrawiam Pana serdecznie, jest Pan najlepszą "substancją" naszego Narodu, dziękuję

Obrazek użytkownika kano

22-11-2012 [01:50] - kano | Link:

tylko nie wiem dokładnie, motoszybowcowi czy pilotowi?
Pozdrawiam i dziękuję.