Zamach rodem z Monty Pythona

Oczywiście nie sposób dzisiaj pisać o czymś innym, jak wykrycie spisku, matki wszystkich spisków. 4 tony materiałów wysokoenergetycznych, bo, nauczony przez pułkownika Szeląga, nie śmiem pisać o materiałach wybuchowych, no, może za pół roku, po badaniach laboratoryjnych? Na razie mogą to być perfumki, lub namiot z PCV. NO, ale dla potrzeb dyskusji niech będzie ten heksogen. Zwłaszcza, ze prokuratorzy z powagą oglądali na ekranie za sobą filmiki z wybuchów. Filmiki nagrane przez zamachowca 11 lat temu i wrzucone do netu. A od 4 lat pisał o swych zamiłowaniach i planach na naszej Klasie. Także konspirator z niego niespecjalnie utalentowany. W ogóle to zdaje się było tak, że albo go żona podkablowała, ale ktoś z ABW trafił na te wpisy i postanowiono gościa podpuścić, to znaczy przeprowadzić prowokacje na miarę posłanki Cielebąk- Sawickiej. Okazuje się bowiem, że połowa, jeśli nie wszyscy owej grupy przestępczej zwerbowanej do mrożącego krew w żyłach zamachu to agenci ABW. No i powstaje pytanie, kto kogo zwerbował.

Tak, że cała historia brzmi dość zabawnie, po ochłonięciu z pierwszego wrażenia. Powstaje oczywiste pytanie, kto odnosi korzyść. W sumie, gdyby nie to, że zamach miał zniszczyć Sejm i wszystkich tam siedzących bez różnicy, możny by ograniczyć listę celów do Umiłowanych Przywódców- Prezydenta, Premiera. No, ale w Sejmie siedzą wszyscy, także opozycja, o czym wspomniał słusznie Macierewicz, by uciąć natychmiastowe sugestie, ze to sprawka opozycji. Okazało się natychmiast, że ta uwaga jest z jakiegoś powodu niesłychanie śmieszna i idiotyczna.

Alibi ma także Pani Marszałek, choć to ona mogłaby odnieść natychmiastowe korzyści z udanego zamachu. Marszałek może być w każdej chwili Głową Polskiego Państwa, z automatu, jak Gajowemu coś się stanie! Rozumiecie to? Kobieta, przychwycona na wielokrotnych, bezczelnych kłamstwach, której słowa sfałszowano w stenogramie sejmowym, by to kłamstwo uczynić mniej dramatycznym, mniej bijącym po oczach, potwierdzająca wersje Rosjan na temat sekcji zwłok, na temat przekopywania ziemi na miejscu zamachu. I oto ona może być Panią p.o. Prezydent, gdy tylko coś się stanie obecnemu. Jak gdzieś poleci, czy cóś. Pisałem kiedyś, że musi być jakiś powód jej marszałkowania i doszedłem do wniosku, że to genialny, szatański plan BORu, w celu ochrony Pana Prezydenta Komorowskiego, oby żył wiecznie. Ta zastanawiająca decyzja personalna spowodowała, że w najżywotniejszym interesie wszystkich, lewaków, prawaków, prawdziwych prawaków, jeszcze prawdziwszych prawaków, naćpanej hołoty i zbirów CIA, obozu zaprzaństwa, kiboli, oszalałych z nienawiści moherów, zniczowców- tulipanowców, jątrzycieli- dzielicieli, tudzież niezdecydowanych jest dbanie o Pana Prezydenta i przykrywanie go kołderką, tudzież zakrywanie go własnym ciałem, odsuwając zdecydowanym ruchem zbyt powolnych BORowców, gdy lecą jakieś ostre przedmioty, lub nabiał. Bo alternatywą jest automatyczna i natychmiastowa prezydentura Pani Marszałek. Tak nas załatwili. Perfidia.

Ale poważnie. Każda niedemokratyczna władza dąży to sprowadzenia konfliktów na płaszczyznę, na której ma przewagę. Wobec pokojowych demonstracji nie może użyć swej ogromnej przewagi w uzbrojeniu, organizacji, zdecydowaniu, przepływie informacji, możliwości późniejszego identyfikowania, wyłapywania i neutralizacji przeciwników przez rozgrzane sądy i panów od śrubek w samochodach, u nas przez zapracowanego do granic wytrzymałości Seryjnego Samobójcę, więc dąży do zamiany pokojowych demonstracji w walki uliczne z bandą chuliganów. Albo terrorystów. Bo z nimi doskonale wie, co i jak robić. No, a potem na fali oburzenia zaniepokojonych obywateli, zresztą, niektórych obywateli trzeba oburzać specjalnie, na odprawach i smsami, inicjatywa legislacyjna, która ułatwi rozprawę z opozycją. Kiedyś w tym celu spłonął Reichstag.

P.S. Zachęcam do czytania felietonów w „Gazecie Polskiej Codziennie”, „Warszawskiej Gazecie” i w Freepl.info.
http://naszeblogi.pl/blog/69
http://niepoprawni.pl/blogs/se...
http://wpolityce.pl/autorzy/se...
http://freepl.info/authors/sea...
Oraz w wersji audio tutaj:
http://niepoprawneradio.pl/

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika lewe

20-11-2012 [19:36] - lewe | Link:

Żeby uwierzyć w taki zamach, nie wystarczy już być lemingiem, trzeba być kretynem.
Widocznie tussk szuka elektoratu w klinikach psychiatrycznych.

Obrazek użytkownika goral

20-11-2012 [22:41] - goral | Link:

Czy ktos w koncu mnie oswieci i odpowie na pytanie....jaki zamach???gdzie??? na kogo?

Obrazek użytkownika goral

21-11-2012 [11:23] - goral | Link:

To bydom tyn Zamach pokazywac w tefalenie cy telewizorze publicnym? jak ktos wiy gdzie i lo ktorej godzinie ,niech do znac..

Obrazek użytkownika jafalski

20-11-2012 [19:38] - jafalski | Link:

1. ABW w ostatnim czasie niczym się takim nie wykazało i było głodne sukcesu zatem z rybki zrobi rekina.
2. Namierzenie osoby słabej psychicznie o określonych zapędach (vide przekopiowane wypowiedzi zamachowca na forach przez media)nie sprawia w dzisiejszych czasach problemu, porostu ABW podesłało mu kumpli i ukierunkowywało go na działania.
3. Przełamanie sondaży jest najważniejsze bo jeśli PIS w nich wygrywa to tylko on by zyskał na takim zamachu.
4. Wypowiedzenie zdania, że prezydent o tym wiedział (zagrożeniu) i ochraniało go 500 borowików. Zatem z marszu prezydenckiego mającego 1000 osób mamy tylko 500 cywili.
5. Chwalenie się, ze postępowanie prokuratura wszczęła 5 listopada i zadziałała już na 11 by było bezpiecznie. Zatem jak to były informacje z ABW to ABW o psychopacie musiała wiedzieć co najmniej od roku by rozpoznać i w kluczowym momencie zadziałać (vide doniesienie do prokuratury)
, kluczowym dla premirinio i sondaży.
6. Wiadomość można było podać 3 dni wcześniej lub 3 dni później, bez znaczenia dla zatrzymanego i sprawy. Podaje się jedynak w tym czasie, gdy informacje o koalicyjnym Waldku sięgają zenitu i są rozczłonkowane na czynniki pierwsze.

Obrazek użytkownika goral

20-11-2012 [20:18] - goral | Link:

Ahoy wilku morski.Odpowiada mi twoje poczucie humoru..takie goralskie.Z zainteresowaniem przegladam twoj blog(od czasu do czasu).Zaczynasz wyrastac na blogowy autorytet.Jestes taki merytoryczny i knowledgeable,ze moja goralska madrosc cierpi jak Maryska przed noca poslubna.Prosze wiec wyjasnij mi jak to bylo z tym trotylem? W sieci kraza rozne wersje..Ze wpierw wnosili a pozniej wynosili..Naoczny swiadek , ktory mieszka na tej klatce schodowej ,widzial WSZYSTKO i twierdzi , ze wnosili wpierw.Uznajac ze to byl naukowiec, wiec nie mogl podniesc wiecej niz jakiec cirka 20 kg.Czyli 200 workow trotylu...Mieszkaniec wiadomej klatki schodowej przysiega sie,ze jak wynosili ,"to byly male paczuszki"...(przeoakowywali??)i..."pachnialo"..!!!co sugeruje ,ze: 1) moglo to byc mydelko kosmetyczne!! 2)saletra amonowa (do dalszej przerobki !!) 3)perfumy....!!.Ja osobiscie obstawiam perfumy...(a co...lubie jak dobrze pachnie)..Nastepne pytanie...Jak to jest z ta saletra???Czy mozna ja na uczelni zamienic w trotyl?.(jezeli tak to kupuje faceta...jezeli to potrafi...to potrafi wszystko pozamieniac)..Trzecie pytanie..W sieci kraza pytania o to jak dostaczali (czy mieli dostarczac TO do sejmu)...O.M.G...!!!Zmiescic i zawiesc 200 workow "perfum" w malym fiacie to mistrzoststwo swiata!!A juz wniesc je po cichu i podlozyc Kaczynskiego i jego PIS-owskie watachy...to nawet na sama mysl mozg mi sie lasuje...W sieci kraza rowniez informacje o jakims ..NAMIOCIE PCV!!!ja juz naprawde sie w tym wszystkim gubie...Takbardzo, ze nawiet nie wiem, czy byl ten ZAMACH!!! czy nie???A jezeli nie byl, to kiedy bedzie i gdzie? Z goralskim pozdrowieniem Goral

Obrazek użytkownika Irvandir

21-11-2012 [01:11] - Irvandir | Link:

Zamach ogłoszą jako event na facebooku. Tylko trzeba śledzić. Pozdrowienia z Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja

Obrazek użytkownika goral

21-11-2012 [11:26] - goral | Link:

A tyn fejsbuk to logolnie dostynpny?

Obrazek użytkownika Łodziak

20-11-2012 [20:23] - Łodziak | Link:

pisze do Pana z niemiecka albowiem nie znam angielskiego...niemieckiego także.Chcę Panu zwrócić uwagę,nie pisze się ,,czy cóś" tylko ,,cy cóś".Pozatym jestem fanem Pana blogów.Co do tematu bloga to,,curwa ale kirk".Życzę stopy wody pod kilem

Obrazek użytkownika jacky69

20-11-2012 [20:58] - jacky69 | Link:

aczkolwiek mi przypomina się scena zebrania zamachowców z książki Harego Harisona "Bil bohater galaktyki"......

Obrazek użytkownika JaXY

20-11-2012 [22:20] - JaXY | Link:

Druga kwestia to,- elektryzująca i dramatyczna informacja o zamachu na życie naszego bezcennego
zwierzchnika Sił Zbrojnych, w których to Siłach Zbrojnych pozostała garstka żołnierzy a i ci na widok
swego wodza mdleją..
Chodzi oczywiście o nobliwego, dostojnego, arystokratę Imperatora Bronisława Komorowskiego..
Wiadomość tą traktuje poważnie i z dużym niepokojem, ponieważ już raz podłożono panu Prezydentowi
minę !!! proszę sobie przypomnieć scenę przed Pałacem Prezydenckim. Stała tam wtedy Angela Merkel,
Sarkozy i Komorowski, za nimi cała "świta" (być może kręcił się tam także zamachowiec) ale!! na minę
wdepnął właśnie Bronek,- jak precyzyjnie zamachowiec to przewidział !!
Oczywiście wiem że malkontenci wszelkiego autoramentu powiedzą: co pan za głupoty wypisuje, to nie
była żadna mina tylko po prostu psie albo kocie gówno !! No cóż... mogę odpowiedzieć na takie
>dictum acerbum<, jedynie parafrazą >JAKI PREZYDENT TAKA MINA< Pozdrawiam serdecznie JaXY.

Obrazek użytkownika goral

20-11-2012 [22:54] - goral | Link:

Naryscie ktosik mnie uswiadomil!!To i pewnie chodzi lo tyn namiot z wyprowy Wiedynskiej co sie znaloz jakisik sposobem u Juzka ujka dziodka halupie, co miol karcme za Sobieskigo..Jo ICH nie rozumiym...Kazdy u nos wiy lo tym namiocie.Tyn materiol "wysokoenergetyczny" co znalezli na tym namiocie ,to moze byly "cofki" ? lone tez som "wysokoenergetyczne" scegolnie jak sie poje loscypkow..Jezusicku! Maryjo!! To nos teraz bydom brac do arestu za posiadanie loscypkow???!!Zaroz to powiym nasym juhasickom..Chyba sie trzeba przezucic na LAWYNDE!!Za lolejek lawendowy chyba nos nie bydom arestowac??? jak myslicie?

Obrazek użytkownika JaXY

21-11-2012 [00:25] - JaXY | Link:

Sympatyczny Synu naszych polskich wierchów i hal. Pytasz co zrobić jak nas zaczną aresztować ? to ja
syn mazowieckich równin odpowiadam,- macie tam Panowie Górale taki wysokoenergetyczny instrument
który nazywa się >CIUPAGA<, sam chętnie bym nabył taki (wysokiej jakości) egzemplarz. Mnie jedynie
została z dawnych młodych lat, piękna ręcznej roboty >szpadryna< z wkręconymi hacelami, wykonana
przez starego Czerniakowskiego rzemiechę.( mój Boże kto dzisiaj wie co to są "hacele" )
Pozdrawiam serdecznie JaXY

Obrazek użytkownika JaXY

20-11-2012 [22:27] - JaXY | Link:

Szanowny Wilku, z wielką uwagą przeczytałem pański aktualny tekst i chciałbym się odnieść do dwóch kwestii.
Po pierwsze wyrażam swoje uznanie i zrozumienie co do Pana wstrzemięźliwości w stosowaniu takich pojęć jak
"materiały wybuchowe" lub jeszcze gorszych: "trotyl" czy "nitrogliceryna". Sprawę tą wyjaśnił w iście szelągowskim
czy też szelmowskim stylu płk.Szeląg; choć nie ukrywam że pańska wersja
przedstawiona w notce z dnia 13.11.2013r. w której sugeruje Pan iż były to pozostałości po wyprawie Stefana
Batorego bardzo mnie się podobała, ponieważ świadczyło by to o bardzo wysokim poziomie wiedzy tajemnej
naszych alchemików owego okresu..
Odczuwam jednak pewien niedosyt,- bo skoro została przyjęta wersja że: urządzenia stosowane przez biegłych
wykryły jedynie ogromne ilości szminek, perfum, kremów nawilżających, tuszów do rzęs, lakierów do włosów,
szamponów, plastików np. przedmiotów z latexu o nieskomplikowanym podłużnym kształcie a nawet duże ilości
materiałów namiotowych !!! to dlaczego nikt nie stara się wyjaśnić (jak w przypadku trotylu) ich pochodzenia ???.
Dlatego, jako pierwszy pozwolę sobie, podzielić się z Panem i z ewentualnymi czytelnikami którzy byli łaskawi
przeczytać ten komentarz, swoją hipotezą.
Otóż uważam że na terenie dzisiejszego lądowiska w Smoleńsku w okresie >Wielkiej Wojny Ojczyźnianej<
( II wojna światowa) znajdował się największy burdel polowy dla gierojów Armii Czerwonej..Po rosyjsku takie
miejsce nazywa się >sołdacki bardak<, to tyle na ten temat... ( zapraszam do Części 2 )

Obrazek użytkownika Lara

20-11-2012 [22:33] - Lara | Link:

No cóż - jaki prezydent, taki zamach...

Obrazek użytkownika goral

20-11-2012 [22:57] - goral | Link:

Za to ze moge sie uswiadomiac na wasym pastwisku..Chyba pzwolicie abym nasym juhasickom lopowiodol w karcmie o wasej mondrosci?

Obrazek użytkownika marekagryppa

21-11-2012 [00:02] - marekagryppa | Link:

Drogi Wiku chciało by się powiedzieć słowami klasyka jaki pRezydent taki zamach.
Na 5 członków zamachujących 2 to agenci ABW jak w carskiej ochranie.
Na to całe zamachiwanie wkurzyła się żona zamachującego i wszyskich wydała policji.
Gang Olsena .Śmich i wodorosty.Jak zwykle świetny tekst .
Pozdrowienia Tuskolandi.

Obrazek użytkownika goral

21-11-2012 [11:19] - goral | Link:

Sanowny panocku..Dziynkujem za wiare w nase ciupazki..Ale my je tylko uzywomy do losobistych porachunkow z najblizszymi sonsiadami.Na skale logolna i miyndzynarodowom to my sie uwspolcesnili..A jakze!! Nase Juhsicki przywiozly z Afganistanu i Chicago .....krucfux zapomniolek nazwe...wiem ze to sie nazywa po angiylsku tak jak to co pscoly majom..Bardzo skutecne i praktycne..Siodo sie w krzokach i dup...samo leci..Okowitke mozna w tym casie wypic,Maryske lod cierpiynia uwolnic..Robiemy se casem cwicynia w lesie aby nie zardzewialo..Roz Antek zle to trzymol i polecialo w drugom strone...Z gazety wyniko ze wyladowalo na Bialorusi..cale scynscie , ze nikomu nic sie nie stalo..Teraz kombinujemy z tymi satelitami..Momy troche cynsci,moze sie nom cosik udo z tego posklodac..Wtedy bydemy calkowicie niezalezni lod Jozka Burego, co to lon pracuje w tym NASSA i casami podlaca nos tam gdzie trzeba..Nie godojcie lo tym wsystkim bo zacna podejzywac , ze my tu robiemy jakisik no tyn Z.(wiycie lo cym mysle).A po prowdzie to my sie tylko przgotowujemy na jakoms ewntualnom i nieniknionom koniecnosc..Niech wos Jezusicek i Maryja mo w lopiece tam na Mazowsu..I pamiyntojcie my zawse z Polskom, i na dodatek nie z pustymi rynkami.

Obrazek użytkownika madbrain

23-11-2012 [11:38] - madbrain | Link:

..to chodzi o pieniadze
http://www.goldblog.pl/2012/11...
Cala heca byla by przykryc niusa o GMO