USA - good news, bad news

Najkrótsze podsumowanie wyborów jakie usłyszałem:

Są dwie wiadomości -  dobra i zła:
dobra - Romney przegrał,
zła - wygrał Obama.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika dogard

07-11-2012 [17:53] - dogard | Link:

SAMI ZAINTERESOWANI---PRZEGRANI Z WYGRANYMI. To moja rada-dobra i zla.

Obrazek użytkownika Daf

07-11-2012 [19:34] - Daf (niezweryfikowany) | Link:

Wczoraj wieczorem ogladalam w niemieckiej TV ARD ? dyskusje n/t wyborow w Ameryce. Udzial brali dziennikarze niemieccy, ktorzy pracuja lub pracowali w Ameryce, m.in. byly ambasador amerykanski w Niemczech itd.
Ktos powiedzial:
Jak wybierali Obame po raz pierwszy, to wybierali MESJASZA - bo wtedy obiecywal, obiecywal i obiecywal, a ludzie, nawet faceci, plakali ze szczescia !
A teraz, jak wybiora Obame, co jest najprawdopodobniejsze ( to bylo wczoraj wieczorem - nie bylo zadnych wynikow ), to wybiora AFROAMERYKANINA.
Bardzo mi sie to podobalo. Ale to nie nasze piwo i na tym koncze.
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika bravor

07-11-2012 [21:22] - bravor | Link:

przede wszystkim postkomunistę, nie da się ukryć, że ameryka zbacza wyraźnie na lewo, czy raczej w kierunku liberalizmu lewicowego, czyli lewactwa. To że tam wszystko jeszcze gra na szczeblu lokalnym wynika tylko z tego, że amerykanie u siebie, w sąsiedztwie, w hrabstwie, lewactwa nie chcą, ale centralnie, na szczeblu państwa, czemu nie? Amerykanie wiedza że Obama nie obłoży ich podatkami, bo by zaraz przegrał, ale jest im bliski ideowo, W sercu komunista a w portfelu kapitalista, tak to szło?

Obrazek użytkownika xena2012

07-11-2012 [22:07] - xena2012 | Link:

bo wybrać Obamę mógł tylko idiota. A tyle słyszeliśmy o ,,dojrzałej demokracji'' w Stanach.Jaki ten świat mały ,ze lemingoza rozszerza się z szybkością epidemii.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

08-11-2012 [11:16] - NASZ_HENRY | Link:

że Amerykanie nie są mądrzejsi od Polaków i POwtórnie wybrali choć mieli szanse na zmianę ;-)