Kleiber Zbawiciel.*

Pieprzą o tym (Kleiber/ Gowin za Tuska) po kawiarniach warszawki i krakówka od paru miesięcy.

Dla przeciętnie rozgarniętego widza spektaklu pt. Walimy Polaków w Rogi, autorstwa Sił Porządku i Rozsądku, Gowin to taka Mucha w gaciach (albo i bez), toteż oczywiście Kleiber, który jest z Towarzystwa (to  nie moje – to Rywin) i to od pokoleń, i jeszcze do tego z PiSem, niestety, zakumplowany, a zatem - lepszy (dla Towarzystwa) niż kaszubska pomyłka (no dobrze – wrzutka) .
Czyli - idzie krrrryzys ! Strrraszny!

Tylko po co w takim razie ten Kleiber?

Aaa…. to proste: żeby stanął na czele tzw. rządu fachowców.

No dobrze – ale po co w takim razie rząd fachowców, skoro wiadomo, że w Tym Kraju miejsce fachowców jest wszędzie, tylko nie w polityce, bo tam tylko k… i złodzieje, jak powiedział wczoraj w metrze jakiś mocno wkurzony i pobudzony napojem wyskokowym jegomość ?

No jak to po co:

po to, żeby dokraść (nie poprawiać – dokraść) Polaków, do końca dokraść.

To się teraz przeprowadzić niezbędne reformy nazywa, ale chodzi o to, żeby, przepraszam, ale jesteśmy dorośli, toteż beż ściemki i nawijania publice makaronu na uszy proponuję – dokraść.

I w ten prosty sposób, agencja towarzyska, występująca pod nazwą Klasa Polityczna, nie poniesie za ten rząd fachowców odpowiedzialności.

Grabież podatkami? To nie my!

Kradzież emerytur? To nie my!

Korupcja? To oczywiście też nie my!  itd itp

A co ma do tego PiS?

No właśnie:

mam nadzieję, że nic, bo jak rękę do tego ( fachowego, a jakże, dokradzenia)  Polaków przyłoży, to skończy, jak ta panienka na telefon, co pod nickiem AWS dawała.

Chyba, że o to  chodzi.

Ale tylko żeby się otumaniona publiczność nie wk….

Bo zamiast Aleje Ujazdowskie, Nowogrodzką zaszturmuje.

-----------------------

http://wiadomosci.onet.pl/kraj...
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

25-08-2012 [13:21] - NASZ_HENRY | Link:

że są potajemne rokowania PiS, SLD i RP w celu wykopania Donalda T. ze stanowiska. Nowym kandydatem miałby być Michał Kleiber - prezes Polskiej Akademii Nauk. Pan Kleiber nawet się zgadza! POprzedni mniejszościowy rząd fachowców Belki rządził cały rok. Kleibera to i trzy lata by POrzadził ;-)

Obrazek użytkownika Ewaryst Fedorowicz

25-08-2012 [15:31] - Ewaryst Fedorowicz | Link:

wszystko się zgadza, poza tematem rokowań: nie wykopanie, a wkopanie i nie DT, a nas :-)

Obrazek użytkownika fritz

25-08-2012 [20:04] - fritz | Link:

przeprowadzic nowe wybory w ciagu 3 miesiacy.
W miedzyczasie musi przygotowac bilans otwarcia a wiec pokazac rzeczywiste zadluzenie Polski.

Funkcjonujacy rzad Kleibera, to dokonczyc likwidacje Polski.
I Polakow.

A przedtem jeszczd dokrasc oczywiscie.
Super okreslenie.

Obrazek użytkownika Ewaryst Fedorowicz

25-08-2012 [20:39] - Ewaryst Fedorowicz | Link:

mam nadzieję, że to tylko balon :-)