Mam koncert w Warszawie

Szanowni i Zacni!

Zapraszam w poniedziałek, 13 sierpnia na godzinę 19.00 do Klubu Ronina, do Bookhouse Cafe na Świętokrzyskiej 14. Zagram piosenki z ostatniej płyty "Drugi obieg w Kondominium", ale nie tylko...

To znaczy koncert będzie chwile później, bo o 19.00 Rafał Ziemkiewicz zamierza publicznie odczytać treść pozwu, który przeciwko niemu złożył Michnika Adam o to że poczuł się obrażony tym, że Rafał stwierdził, że Michnik Adam szantażuje świat pozwami do sądu, czy jakoś tak. Przyznam, że po tej lekturze obiecuję sobie znacznie więcej niż po swoim koncercie.

W każdym razie zapraszam serdecznie i na czytanie pozwu i na moje śpiewanie.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika bolesław

12-08-2012 [21:03] - bolesław | Link:

Panie Pawle! Dziękuję za zaproszenie.
Mieszkam w Polsce ale na dalekiej prowincji
więc niestety nie mogę przybyć na koncert.
Przyrzekam, będę obecny duchowo.
Serdecznie pozdrawiam,
bolesław

Obrazek użytkownika Loli

13-08-2012 [08:27] - Loli | Link:

Dziekuje Panu za uswietnienie naszego spotkania GP w Hamburgu.
Szkoda, ze nie moge byc dzis z Wami w Warszawie.
Nasze zycie to po prostu kabaret. Rzeczywiscie, odczytanie tresci pozwu przez pana Ziemkiewicza , a potem jego komentarz do tej farsy, moze byc niezla rozrywka.
Nie dajmy sie zwariowac i robmy swoje.

Jeszcze raz serdecznie Panu dziekuje. "Wygramy te wojne" to cytat z panskiej dedykacji :)))