Czarny dzień PolRewKomu

Światowy Ruch Rewolucyjny doznał dziś ciężkiego ciosu, mianowicie PolRewKom w trzecim pokoleniu, fan- club Róży Luksemburg stracił dzierżawioną za bezcen knajpę. Żeby nie było, że na bruku wylądował, zachował lokal na piętrze,  stracił jedynie knajpę, jeśli dobrze zrozumiałem. To akurat nie jest takie dziwne, dziwi raczej, że dopiero teraz, po latach dotowania przez podatników. Oczywiście, tu się żachną z rewolucyjnym oburzeniem: „jakiego dotowania, prawackie oszczerstwa, nikt nie dotował, płacili za wynajem!" Owszem, jakieś parę złotych za metr, przy rynkowych cenach z kilkadziesiąt razy wyższych. Przez lata. I pewnie by interesik rewolucyjny trwał, ale pewnego dnia przegięli, zamieniając ową knajpę na skład amunicji niemieckich najemnych badytów z Antify, którzy przyjechali robić rekonstrukjcję wydarzeń z 1918, w ramach sąsiedzkiej pomocy- Polacy robią rekonstrukcję, to oni też, mianowicie odtwarzając sytuację, gdy Polakom noszącym na ulicach Warszawy polskie flagi Niemcy dawali po mordzie. Czyli wszystko tak, jak w 1918. Podejrzewam, że , gdyby nie to przegięcie, to by dalej swój interesik kręcili po cichu, no, ale wleźli ludziom przed oczy i zupka się wylała.

Być może należy się parę słów wyjaśnienia, któż to był ten Polrewkom, otóż był to Polski Komitet Rewolucyjny, ten z Dzierżynskim, Marchlewskim i Kohnem, przywieziony  do Polski przez Armię Czerwoną i razem z nią pospiesznie z tej Polski uciekający. Sami byli za słabi, by walczyć o swoją wizję Polski, czy raczej jej braku, no to się schowali za plecami silniejszych z „zaprzyjaźnionego” kraju. Dawniej sie to nazywało Targowica. Jednym słowem, byli to ideowi dziadkowie dzisiejszych lewicowych hunwejbinów wołajacych na pomoc niemieckich ulicznych bandytów, w swoim kraju zarejestrowanych, jako element niebezpieczny dla porzadku publicznego. No, ale to u siebie, bo u nas, to wręcz przeciwnie, sama słodycz, witamy, witamy, jak określiła Wyborcza, można odczuwać jedynie dumę, że staliśmy się częścią Europy, skoro z całej nieledwie Europy ściąga do nas lewackie bydło, by sobie podemonstrowac i pozadymiać, ze szczególną przyjemnością w dniu naszego święta.

W sumie nic nowego, poprzedniego roku wymyślili , ci z nowego PolRewKOmu, znaczy, z Blumsztajnem, co to pierdoli, a nie rodzi (nie kropkuję, skoro dziennikarz „z górnej półki” jak sam o sobie mówi, nawet się zarejestrował,  nie kropkuje, znaczy nic złego w tym być nie może), że wystawią przed Marsz Niepodległości jakieś wariatki w obozowych pasiakach , nawet dzieci poprzebierali, co jest już skurwysyństwem naprawdę z wyższej półki. Wystawili je w nieskrywanej nadziei, że zostaną, niczym antyfaszystowskie żywe torpedy, skopane przez skinów.  „Polscy Nazi kopią więźniarki w pasiakach oświęcimskich!” - ach, co to byłyby za tytuły, co za klipy na You Tube! Miodzio! No, ale nie wyszło. Policja odgrodziła i nie dało sie dać skopać. Szlag by trafił!

W poprzednim roku, wobec tamtego niepowodzenia postanowili pójść dalej- skoro nie ma co liczyć na zainteresowanie mediów zachodnich polskimi wewnętrznymi przepychankami, trzeba je umiędzynarodowić! Zaproszono więc, niczym kiedyś wojska Imperatorowej Wszechrosji i Króla Prus, na rozróbę w Polsce niemieckie bojówki. Na ulicach Berlina i Wiednia zawisły plakaty wzywające do blokady Marszu Niepodległości. Oczywiście, nikt nie odważył się napisać wprost , że atakuje się i wygwizduje upamiętnienie niepodległości. O, co to, to, nie- wygwizduje się nikczemnych polskich faszystów, rzecz chwalebna i pożądana! Któż zaprzeczy? A ja mam pytanie, kto to jest faszysta? Ten, kogo obwołają faszystą w Świątyni Antypisa na Czerskiej? Ten, kto z dumą niesie polską flagę, zamiast wtykać ją w psią kupę?

Dla mnie faszyści to raczej ci, którzy mordują i bija przeciwników, a nie ci mordowani i bici. A tak się dziwnie składa, że to działacza PiS zamordowano , a drugiemu poderżnięto gardło, że to narodowców jadących na uroczystość pobito w pociągu.

Przypomina mi się opowieść młodego akowca, którego po wojnie prowadzono ulicą w kolumnie podobnych mu akowców, więźniów politycznych, otóż ze zdziwieniem i rozpaczą stwierdził, że ludzie im wygrażają pięściami, rzucają kamieniami – jak to, dlaczego? Otóż władze rozpuściły plotkę, że oto prowadzą kolumnę folksdojczy i faszystów z Hitlerjugend. Gdy patrzę na dzisiejsze podjudzanie cyngli z Wyborczej, to mam wrażenie, ze historia zatoczyła pełne koło i że ideowi spadkobiercy stalinowców przywiezionych do Polski sowieckimi ciężarówkami stosują dziś wobec ideowych spadkobierców tych mordowanych i więzionych akowców i NSZetowców te same równie proste, co skuteczne chwyty propagandowe.

Ma się rozumieć, dziś nie strzela się z pistoletu TT w potylice nikczemnym zbrodniarzom akowsko- faszystowskim. Na razie, choć przecież zamordowano Marka Rosiaka najzupełniej dosłownie i najzupełniej dosłownie podcięto gardło jego kolegi- tylko i wyłącznie za to, ze należeli do partii opozycyjnej, za nic innego. Tak, jak kiedyś Żydów mordowano nie za nic innego, jak za to, że byli Żydami. Obawiam się , że z równą łatwością, z jaką Polrewkom z Czerskiej rozdawał przechodniom gwizdki, jutro może będzie rozdawał kamienie i pałki. Bo, niby dlaczego nie?

Jest jakąś wyjątkową nikczemnością, bezczelnością, grymasem historii, nie wiem, jakich słów mam użyć, że niemieckie bojówki miały czelność atakować polskich patriotów na polskich ulicach w dniu polskiego święta. Że potomkowie niemieckich żołnierzy, których tego dnia w 1918 rozbroili polscy patrioci brali odwet na potomkach tych patriotów. I czymś zupełnie horrendalnym jest , że robili to na wezwanie i zaproszenie ludzi noszących , dobrowolnie i bez przymusu przecież, polski paszport. Dotowanych i wspieranych przez polskie władze.

Ciekawie wyjaśniał zagadkowy fakt schronienia sie bandytów w kawiarni „Nowy Wspaniały Świat” europoseł Olejniczak, najwyrażniej albo udając kompletnego idiotę, ale też właśnie nie udając. Według Olejniczaka, przechodzili przypadkiem, to i wpadli. Usłyszeli o promocji, zapewne. Jakby przechodzili koło innej kawiarni, to by sie schronili w tej innej. Chyba jasne? Jak widać, nie dla przymiotów umysłu Olejniczak ( bo przecież kłamać też trzeba umieć) został wystawiony do wyborów, a raczej dla wyeksponowanej klatki piersiowej, wzbudzającej rozmarzone westchnienia weteranek ruchu robotniczego. Zresztą, skoro o uzależnieniu już zaczęliśmy, przeszkadzanie polskim „nacjonalistom” w cieszeniu sie niepodległością swej ojczyzny jest też rodzajem uzależnienia i to przekazywanym w genach, już w trzecim pokoleniu.

P.S. Zachęcam do czytania nowych felietonów w Gazecie Polskiej Codziennie i w Freepl.info

http://niepoprawni.pl/blogs/se...
http://naszeblogi.pl/blog/69
http://freepl.info/authors/sea...

Oraz w wersji audio tutaj:
http://niepoprawneradio.pl/

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

16-07-2012 [17:32] - NASZ_HENRY | Link:

Pamiętać trzeba, że gady POzostały tylko się skryły w wielkomiejskich
chaszczach ;-)

Obrazek użytkownika zwykły Polak

16-07-2012 [23:55] - zwykły Polak | Link:

właśnie mamy 602 rocznicę skandalicznego wybryku polskich faszystów, którzy pokonali bojówki lewusów z całej Europy - pod przywództwem zakonników z czarnymi krzyżami - Nie przystapili do unii europejskiej języka niemieckiego jak Prusowie i Jaćwingowie - Ale ich potomek dziś jest PRemierem POlaków i naprawia szkody poczyniome pod Grunwaldem. Zwycięstwo Rzeszy jest bliskie...

Obrazek użytkownika kris przybysz

16-07-2012 [23:59] - kris przybysz | Link:

Podobno dzielni chłopcy z abw, którzy ochraniali od granicy, niemieckich nazi bandytów sprowadzonych do Warszawy za wiedzą i aprobatą ambasadora Niemiec w Polsce, mieli zniżkę 20% na piwo w tej knajpie antypolskich, gebelsowsko-stalinowskich świń. Co nowego wymyśli dla nich kloaka szechteropodobnych, nazi kłamców z gadzinówki wyborczej. Polską włada sekta istot nikczemnych, pojętnych uczniów geremków, szudrichów i kwasniewskich, którzy nie raz jeszcze zaproszą nazi bandytów do atakowania Polski i Polaków. Taki ich zew krwi, dzieci i wnuków, które wyssały (jak mówił izraelski klasyk) nienawiść do Polski i Polaków od ojców i braci, goldberga, michnika, bermana i innych oprawców z sekty zydokomuny.

Obrazek użytkownika 1235813...

17-07-2012 [00:18] - 1235813... | Link:

a wyznanie zazwyczaj - handlowe

Obrazek użytkownika Obi-Wan Kenobi

17-07-2012 [08:26] - Obi-Wan Kenobi | Link:

kogo w tym roku lewactwo zaprosi . Przyjaciół z Baader-Meinchof , czy Czerwonych Brygad ?

Obrazek użytkownika pernille

17-07-2012 [10:23] - pernille | Link:

jak zwykle w formie:))