Przejdź do treści
Strona główna

menu-top1

  • Blogerzy
  • Komentarze
User account menu
  • Moje wpisy
  • Zaloguj

Cios w plecy z Pragi.

Seawolf, 05.06.2012
Do tej pory Bolek Wałęsa żył w przekonaniu, że istnieją trzy kopie jego twórczości, jako agent Bolek. Dlaczego trzy, ano, dlatego, że tyle zrobił niejaki generał Buła, skopiował zasoby SB na mikrofilmy, jeden zestaw zostawił w kraju, dwa powędrowały za granice, należy domniemywać, że do Moskwy i do Berlina. Nawet wyrok dostał ten Buła, oczywiście, w zawieszeniu, bo jakże by to było, tak na świeżo zrywać porozumienie zawarte przy Okrągłym Stole, że „my nie ruszamy waszych, a wy nie ruszacie naszych”, fundamencie III RP. A fuj, fuj, wszak „pacta sunt servanda”, jak powtarzał Geremek. No, więc dostał ten Buła wyrok w zawiasach, jeśli mnie pamięć nie myli, na pięć lat, na wypadek, gdyby miał okazje znowu zdradzać Ojczyznę i pracować dla Rosjan, to przynajmniej przez te pięć lat powinien poczekać, albo, jak już musi, bo natury tak łatwo nie zwalczysz, to niech robi ostrożnie i nie da się głupio złapać, bo wtedy, to już niezweryfikowane sądy Najjaśniejszej Rzeczypospolitej miałyby kłopot, jak to zatuszować. Nie to, że nie dałyby rady,. Ale jednak niesmak by pozostał, no i jeszcze by, kto opisał.
No, więc wytworzył się kruchy konsensus. Bohaterowie solidarności zostawili człowieka Honoru Kiszczaka w spokoju, a nawet się zakolegowali i z owym Kiszczakiem i z „Wojciechem”, jak go przedstawiał Michnik i z Urbanem i z całą ową bandyterką, co się z gałęzi urwała i zamiast codziennie dziękować za cudowne ocalenie, jeszcze się nam wszystkim śmiała w twarz. Niewątpliwie geniusz Kiszczaka trochę tu pomógł, a zwłaszcza jego inwestycja w  Milewskiego, agenta SB, który został ulokowany w centrali w Brukseli i w związku z tym wiedział nie tylko, ile, kto sobie z zachodniej pomocy wziął, ale i gdzie to schował, by następnie wyjechać z konspiry kolumną kilkudziesięciu TIRów, na przykład.
Nie ulega wątpliwości, że dla Kiszczaka, czy Urbana taki Milewski był wart więcej złota niż sam ważył. Dzięki niemu teraz mogą sobie z uśmiechem wyższości oglądać na mega ekranach lincz na Kadafim, czy wyrok dożywocia na Mubaraka. Frajerzy, a przecież takie to proste, tak fajnie można wszystko urządzić, wystarczy pomyśleć i zaplanować wszystko na parę lat do przodu, zainwestować w odpowiednich ludzi, zrobić im odpowiednią legendę, nawet zapuszkować, ba, po mordzie dać przed przypadkowo ustawionymi kamerami i reflektorami. Ludzie wszystko łykną, zwłaszcza, jeśli im to powiedzą ludzie, którym ufają. Ich bohaterowie.
No, więc wszystko jakoś grało, w kraju szantażował Kiszczak, za granicą FSB i wywiad niemiecki, przejąwszy nienaruszona agenturę i archiwa Stasi. Bez krępacji i obcyndalania się. Tajemnicą Poliszynela były szantaże polskich ministrów- Skubiszewskiego, czy Oleksego przy negocjacjach traktatów międzypaństwowych miedzy zaprzyjaźnionymi narodami polskim i niemieckim. No i jakoś to szło. A tu nagle się okazuje, że nie tylko Moskwa, nie tylko Berlin, kwity krążą w innych miejscach. Nagle okazało się, że kwity na Bolka, dowody jego zdrady wypłynęły z niespodziewanej strony, mianowicie z Pragi i to Pragi czeskiej.
A tak się starał, robił wszystko, czego od niego chcieli, kazali pluć na Kaczory, pluł tak, że nikomu się nie dał prześcignąć. Kazali powtarzać najbardziej prymitywne kłamstwa rosyjskie, wrzuty, których już nawet dwa „debeściaki” Osiecki z Artymowiczem nie maja odwagi, ani jaj powtarzać, a Wałęsa, owszem, świeżo powtarza, że to wszystko Kaczyńskich wina, bo kto to słyszał w taka pogodę latać. No, Bolek obsługuje dwa duże segmenty publiczności. Jeden, to najbardziej prymitywny elektorat, takie przygłupy, jak on sam, o ilorazie inteligencji nieco tylko większym od numeru butów w numeracji francuskiej. Drugi, to zagranica, która nie bardzo się orientuje, że ten mister Waleza, bohater, ma bardzo niewiele wspólnego z rzeczywistym Wałęsą, drobnym oszustem i kompletnym kretynem, który jednak zdołał wykiwać wszystkich dzięki nieprawdopodobnemu zbiegowi okoliczności i nieprawdopodobnemu tupetowi, wielokrotnie przewyższającego tym tupetem „kapitana” z Koepenick, co to za Kajzera przebrał się w mundur i zaaresztował burmistrza i kasę miejską. Frajer, Bolek przekręcił cały naród, nie tam jakaś głupią kasę miejską. Pomaga tu bariera językowa, bo zawsze można sobie wytłumaczyć, że ten bełkot, te bredzenia to wina kiepskiego tłumacza.
Oczywiście, ten nieprawdopodobny zbieg okoliczności polega głównie na tym, ze w różnych okresach jest po prostu potrzebny bardzo silnym grupom, które są władne albo go zdmuchnąć, jak znicz na Krakowskim Przedmieściu, albo ochronić parasolem medialnym i, jak to mówią, zalegendować. Był okres, gdy Wałęsę niszczono, bo się wydawało, że już do niczego nie będzie potrzebny i salon może przejąć rządy bezpośrednio, a Boilka zutylizować. Tu jednak Bolek zagrał im na nosie i pokazał, że nie tak szybko. No, ale i na niego przyszła kryska, gdy wylądował na kupie śmieci, nikomu już rzeczywiście niepotrzebny, aż przyszło cudowne ocalenie, rządy Kaczyńskich i Bolka otrzepano z liści i kurzu, omieciono z pajęczym, przyczesano i wystawiono do boju. I znowu się mu udało. Ci sami, co go opluwali i obśmiewali, teraz oddawali pokłony i musze przyznać samokrytycznie, że i odwrotnie też. Odwrócenie sojuszy w czasie wojny siedmioletniej, czy tam trzydziestoletniej, to mały pryszcz wobec wolt Wałęsy. Czy może raczej wolt sił politycznych wobec Wałęsy.
No, ale morał jest taki, że niczego nie można być pewnym w tym świecie pełnym ludzkiej podłości, cios przyszedł z niespodziewanej przez Bolka strony, a kto wie, gdzie te kwity jeszcze krążą. Może są w Kazachstanie, może w Bułgarii, może w Watykanie, może ma je mafia kalabryjska, albo camorra neapolitańska. Nie znasz, Bolek dnia, ani godziny, gdy te kwity będą wypływać jeden po drugim. I tak się zakiwał. Myślał, głupol, że powyrywa te kartki, na aktach napisze swoimi kulfonami półanalfabety, coby nie otwierać bez jego rozkazu i będzie git, nikt nie otworzy i nie policzy kartek. A tu, konfuzja, otworzyli i policzyli, tym łatwiej, że strony były ponumerowane, no i te strzępki sterczały w niebo, jak wyrzut sumienia, bo Boluś, jak to Boluś, wyrwał na chama. A tu teraz trzeba będzie czekać, skąd jeszcze i kiedy będą wypływać następne kwity. A można było po prostu powiedzieć swego czasu prawdę….
P. S.  Zachęcam do czytania felietonów w Freepl.info, oraz w GPC
http://freepl.info/seawo…
http://niepoprawni.pl/bl…
http://niezalezna.pl/blo…
Oraz w wersji audio tutaj:
niepoprawneradio.pl
  • Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
  • Odsłony: 19925
Domyślny avatar

Kokosz

05.06.2012 17:50

Ja bym zapytal w Gruzji... dopóki jest kogo pytac
Domyślny avatar

jarek UK

05.06.2012 19:45

Dodane przez Kokosz w odpowiedzi na "Może są w Kazachstanie, może w..."

Mam pisac ze wszystkie papiery na Agentow TW,SB,UB oraz inne orginaly sa w Moskwie .Dlaczego taki syf ano dlatego ze Putin pociaga za sznurki ma ich wszystkich w kieszeni,komuna dlatego Rzadzi w najgorszym wydaniu.Sa jeszcze w Niemczech ,i Panstwach satelickich Moskwy bo Rosja nie wierzyla nikomu i obce UB-Stazi kontrolowaly sie nawzajem ,i dlatego tam sa tez papiery ,tylko ze jest roznica Czech ,Niemcy to kraje Demokratyczne i kanali nie kryja przykl,Walesa ,bo oni im tez Szkodza .Putin na razie ich chroni i musza niszczyc Polske zdrajcy TW,jak im karze.Ale najgorsze to ze jeszcze maja PO=pieraczy a PO-winni byc wyeliminowani ,a nawet wygonnieni tam gdzie ich Ojczyzna za zdrade Polski,warunek albo sami wyjezdzacie albo sprawa jawna osad Sprawiedliwy i PO-nich.Stanie sie tak gdy bedzie Sprawiedliwa Rosja tam w koncu tez normalnosc zawinie ,a Bandyckie Putiny zostana osadzone ,i wtedy Kraje w tym Polska sie dowie kto i co nami Rzadzilo .Jest tylko jedno ale, nadzieja Boska na moj rozum innej nadziei nie ma .
Domyślny avatar

Gość

05.06.2012 17:53

Ciekawy felieton, A to że troszkę widać zapożyczenia z Pana Michalkiewicza (być może przypadkowe), to akurat jak dla mnie komplement.
Seawolf

Seawolf

05.06.2012 19:33

Dodane przez Gość w odpowiedzi na Michalkiewiczem pisane

Oczywiscie, bardzo lubie Michalkiewicza
Domyślny avatar

Gość

05.06.2012 21:49

Dodane przez Seawolf w odpowiedzi na Oczywiscie, bardzo lubie

Z ciekawości, bo znawcą nie jestem, kliknąłem w googla, kto zacz ten Milewski (wpisałem Milewski Bruksela). Wyskoczył Jerzy Milewski, ale ani w wikipedii, ani w Encyklopedii Solidarności, nic, poza chwalebnymi przyczynkami do życiorysu, o agenturalnej przeszłości nie ma. Znalazłem tylko to warszawskagazeta.pl- ... ciekawa ta nasza historia.
Domyślny avatar

HENRY

05.06.2012 17:53

"PO mordzie dać przed przypadkowo ustawionymi kamerami i reflektorami." Ale przed planowaną demonstracją to zapuszkować na 48 godzin aby przypadkowy krawężnik figuranta przypadkiem nie uszkodził ;-)
Domyślny avatar

Logan3331

05.06.2012 17:56

Pięknie opisane i prawdziwie. A swoją drogą, jak to "cudownie" bezpieka zmontowała - przez jakiś czas wszyscy wierzyli w "zbawicieka i pogromce komuny" Lecha wałęse (nawet ja sie dalem nabrać xD) . A to sie okazało, ze to cienki Bolek jest nie zaden pogromca ...
Seaman

Seaman

05.06.2012 19:29

"a zwłaszcza jego inwestycja w Mirosława Milewskiego, agenta SB, który został ulokowany w centrali w Brukseli"
Pomyliłeś imiona, ten z Brukseli to był Jerzy Milewski. Natomiast Mirosław Milewski to kadrowy enkawudzista zaraz po wojnie, a pewnie i potem. Był ministrem spraw wewnętrznych za komuny,  a w tym ich parszywym Biurze Politycznym odpowiadał za bezpiekę, wojsko i tym podobne resorty. Szara eminencja niemal wszystkich peerelowskich sekretarzy i rządów, jeśli to barachło można w ogóle nazwać rządami...
Pozdrawiam
Seawolf

Seawolf

05.06.2012 19:32

Dodane przez Seaman w odpowiedzi na seawolf

Slusznie, slusznie, przepraszam.
Domyślny avatar

Dana

05.06.2012 20:11

w czasach tak ponurych, że już bardziej nie mozna, czyli w czasach, gdy bufetowa nakazuje cieszyć się z najazdu symboli bolszewickich w postaciach funcjonariuszy SS ze wschodu, Ty nas rozśmieszach (a śmiech to zdrowie). Możemy pośmiać się z własnej naiwności z lat 80tych, z naszego zaufania do @^*#@@$%-... Żebyśmy wtedy mieli tą wiedzę, co dzisiaj. W 4.06.1992 oglądaliśmy w nocy do końca na żywo Nocną zmianę i od pory już wiedzieliśmy. Pisz do nas Seawolfie, dziękujemy
Domyślny avatar

Sfinks

05.06.2012 20:16

Wyobraź sobie, jaki to cios dla Wajdy. Co on ma teraz zrobić? Zagonić Głowackiego do poprawy scenariusza? Przecież jeszcze nie skończył krecenia "Człowieka z gumy" a guma już sparciała. Czeski film...
Domyślny avatar

marian

05.06.2012 20:24

A i tak Komisja krajowa Solidarności dalej milczy i nie podejmuję uchwały, że?
Domyślny avatar

Gosia

05.06.2012 20:42

I mądrze!
Seawolf

Seawolf

05.06.2012 23:36

Dodane przez Gosia w odpowiedzi na Pięknie piszesz Seawolfie

Dziękuję! Staram się!
Domyślny avatar

marekagryppa

05.06.2012 21:02

Człowiek z marmuru Człowiek z żelaza Człowiek z plasteliny
Domyślny avatar

Bogdan2

06.06.2012 08:12

Dodane przez marekagryppa w odpowiedzi na Chłopek Roztropek

człowiek z goowna
Domyślny avatar

demmo

05.06.2012 21:24

Na potrzeby doraźne ten Bolek wyciągany jest z szafy, jako autorytet moralny wielokrotnego użytku coś takiego jak rekwizyt w teatrze- zarejestrowany opisany i położony na półkę w oczekiwaniu na kolejną premierę, w której sobą wzbogaci i tak marne przedstawienie grane od 1980 roku w teatrze zwanym PRL a dzisiaj zmieniono tylko szyld, bo dyrekcja i aktorzy ci sami , jedynie widownia myśli, że myśli jak myśli ,że myśli dlatego też po spektaklu media wyjaśniają tym wykształconym już nie młodym i młodym z dużych miast co oglądali kto jest pozytywny kto negatywnym bohaterem
Domyślny avatar

Irena Jurand

05.06.2012 21:31

Mam nadzieje, ze teraz Walesa bedzie musial przeprosic Krzysztofa Wyszkowskiego.
Domyślny avatar

grow

05.06.2012 21:41

Co to się stało że z salonu zniknąłeś? Kolejne prawicowe oddawanie pola bo niewygodnie, bo dookoła nie tacy autorzy jakich byś chciał widzieć? Uciekanie na z góry upatrzone, coraz bardziej niszowe pozycje? Nic sie nie martw - tam gdzie dwóch polskich "prawicowców" (w cudzysłowie jak zwykle bo za bardzo ta nasza prawica socjalistycznymi ciągotkami trąci) tam podział pewny i droga do jeszcze bardziej jednorodnych mediów otwarta ;-) Szkoda, szkoda... Wprawdzie na S24 w komentach u Ciebie to było zawsze kółko wzajemnej adoracji lecz i czasami głos inny się znalazł, tu masz spokój jak w banku ;-) No poza mną oczywiście bo czytać i wytykać z chęcią będę... Zgadzam się jak już nieraz pisałem z krytycznym nastawieniem do Wałęsy Lecha i tutaj nic dodać ani ująć nie zamierzam ale o co Ci chodzi z Artmowiczem? Wszak on tylko pozostał na placu boju kiedy Binienda z niego czmychnął. I nie udawajmy że było inaczej ;-) Stopy wody pod kilem!
Domyślny avatar

amfetamina

05.06.2012 22:01

Dodane przez grow w odpowiedzi na Tuś się Wilku odnalazł

i zaden z "ekspertow" nie podjal wyzwania, no chyba ze Zandarmeria Wojskowa.
Domyślny avatar

Darek

05.06.2012 22:32

Dodane przez grow w odpowiedzi na Tuś się Wilku odnalazł

A moglbys cos wiecej o tym podjeciu wyzwania przez Artmowicza? Moze przeprowadzil wyliczenia wytrzymalosci materialu i mu wyszlo ze jednak brzoza mogla zlamac skrzydlo 70 tonowego samolotu? Nie, pewnie wykonal profesjonalna symulacje gdzie jasno wykazal ze samolot rozwalil sie na milion kawalkow przy minimalnej stykosci spadajac z niskiego pulapu w bloto? Czy moze nawtykal jedynie profesorowi Binendzie od nieukow i pisiorow? Jak to bylo panie grow?
Domyślny avatar

grow

05.06.2012 23:58

Dodane przez Darek w odpowiedzi na wyzwanie?

fizyka-smolenska.salon24.pl Tam jest parę słów wyjaśnienia plus dane na których oblicza pana prof. Artymowicz w specjalnym odnośniku. I tak to powinno wyglądać a nie jakieś hocki klocki bez weryfikacji danych wyjściowych.
Seawolf

Seawolf

06.06.2012 04:09

Dodane przez grow w odpowiedzi na "Czy moze nawtykal jedynie...?"

A o debeściakach też pisze?
;-))))))
Domyślny avatar

Lysy

06.06.2012 05:37

Dodane przez grow w odpowiedzi na "Czy moze nawtykal jedynie...?"

Qwa czy ty z Artymowiczem kamsutre uprawiasz ?? Spadaj do Michnika !!!!!!
Domyślny avatar

grow

06.06.2012 11:45

Dodane przez Lysy w odpowiedzi na Qwa czy ty z Artymowiczem

"Qwa czy ty z Artymowiczem kamsutre uprawiasz ?? Spadaj do Michnika !!!!!!" Nie, po prostu porównuje badania i opinie obydwóch panów i na ten moment wychodzi mi czarno na białym, że pan Artymowicz przedstawia więcej dowodów i bardziej spójny punkt widzenia niz pan "wiem ale nie powiem" Binienda. ps: wyobraźni nie zazdroszczę koledze
Domyślny avatar

amfetamina

06.06.2012 19:34

Dodane przez grow w odpowiedzi na Lysy

tobie jakies dyrdymaly Ar.. blah,dlah "ze jak walnelo to urwalo" wydaja sie spojne bo tak ci podpowiada przygotowanie teoretyczne, praktyka, swiatopoglad, zwierzchnicy, motywacja finansowa a mnie malemu zuczkowi (doc.ing. Wtb, MSc ME, BSc PE, C/E Wtk A, B & C) bardziej podoba sie wersja prof Biniendy, chocby dlatego ze jest specjalista znanym i uznanym w kregach ktore maja cos do powiedzenia w temacie. A najfajniesze w tym wszystkim jest to, ze wg zapisow TAWS (odczyty producenta), samolot nigdy nie byl w kontakcie z zadna brzoza. Przelecial wysoko panad nia, potem doznal dwa wstrzasy (odnotowane w raposcie MAK) i nastapila dezintegracja.
Domyślny avatar

amfetamina

06.06.2012 19:39

Dodane przez grow w odpowiedzi na "Czy moze nawtykal jedynie...?"

salonu
Seawolf

Seawolf

05.06.2012 23:32

Dodane przez grow w odpowiedzi na Tuś się Wilku odnalazł

Artymowicz rozpowszechniający kłamstwa o "Debeściakach"  i ruski cwel Osiecki to sztandarowe postaci smoleńskiej Sekty Pancernej Brzozy. Kiedyś za to zapłacą. Jak kiedyś szmalcownicy i gestapowskie kapusie .
 Nic mi nie wiadomo o jakimś czmychnięciu Biniendy, przeciwnie, wiem, że czekał na prokuratorów w Sejmie i sie nie doczekał. To i pojechal , dokladnie tak, jak bylo planowane.
Co do Salonu, to wyjasnilem dość dokładnie w swoim ostatnim poście, o co chodzi. Po pierwsze, mam dosyć ukrywania moich tekstów, po drugie, z rosyjskimi agentami na SG sąsiadować nie zamierzam. Salon jest własnością Jankego i może tam robić, co mu się podoba, a mnie pozostaje sie po prostu usunąć i nie przeszkadzać w tym, co robi. Kto chce, znajdzie mnie tutaj, albo w gazecie. Licznik nabija, aż miło patrzeć.
Pozdrawiam
Domyślny avatar

grow

05.06.2012 23:52

Dodane przez Seawolf w odpowiedzi na Hę?

No qrcze Wilku... te same informacje a rożne interpretacje. zwyczajowo powiem Ci że brzydkie pogrywanie sobie słowami typu "gestapowiec" czy "cwel" to takie miłe dla mnie udowodnienie tezy że "mowa nienawiści" jest dla niektórych tylko wtedy kiedy to w ich kierunku skierowane są takie słowa... A potem tworzą i podpisują jakieś śmieszne apele których sami nie zamierzają przestrzegać. taka oczywista oczywistość ;-) A z panem Biniendą taka śmieszna sprawa jest że jeżeli ma ku PRAWDZIE jakieś informacje do przekazania to spotyka się z KAŻDYM organem władzy który chce go wysłuchać w tym z prokuraturą wojskową. Same te achy i ochy ze z przedstawicielami USA (a zrzekł się pan docent polskiego obywatelstwa na rzecz amerykańskiego czy co?) służyły moim zdaniem tylko jednemu - jak najbardziej zamotać i opóźnić wykazania swoich argumentów. Łatwiej za to jeździć po salach i robić wykłady dla politycznie ustawionych laików. Wszak za panem docentem chodziła żandarmeria wojskowa i nawet próbowała mu dostarczyć wezwania do domu w którym się zatrzymał (za naszym dziennikiem). A pan B. co? Wyjechał i nie ma zamiaru na razie wracać. Toz to kpina moim zdaniem i jeżeli ktoś walczy o PRAWDĘ nie zachowuje się tak i tyle.
Domyślny avatar

Gość aga

06.06.2012 05:22

Dodane przez grow w odpowiedzi na Hę? hmmmmmm....

ty tak na zarty,czy na powaznie? jakies watpliwosci odnosnie P.Biniendy?..ze niby co...tchorz? dobrze sie dzisiaj czujesz,czy cos z glowka nie tak??? tylko pytam
Domyślny avatar

amfetamina

06.06.2012 19:38

Dodane przez grow w odpowiedzi na Hę? hmmmmmm....

to wspoltracuje z Komisja Parlamentarna powolana do zbadania przyczyn katastrofy smolenskiej a nie robi uniki jak ten miller & ska
Domyślny avatar

Gość

06.06.2012 07:05

Dodane przez Seawolf w odpowiedzi na Hę?

Ten stary żyd Passent (za Wikipedia: Jako dziecko z żydowskiej rodziny ocalony z Holocaustu[1] przez Polaków, wychowywany w Berlinie przez wuja Jakuba Prawina, generała Ludowego Wojska Polskiego i szefa Polskiej Misji Wojskowej w Berlinie, z wykształcenia ekonomista, studiował na Uniwersytecie w Leningradzie (1955/1956)etc...), pisze na blogu o Panu Profesorze Biniendzie i go oczernia, robiąc z niego, ni mniej nie więcej - tchórza! Czy żydom w Polsce wolno WSZYSTKO?? "Głupia sprawa: profesor Wiesław Binienda, koronny ekspert Antoniego Macierewicza i jego zespołu parlamentarnego do spraw wyjaśnienia przyczyn katastrofy smoleńskiej, autor własnej trajektorii i oryginalnej opinii na temat feralnej brzozy, zniknął, wyparował, byle tylko nie spotkać się z przedstawicielami polskiej prokuratury wojskowej(...)" passent.blog.polityka.pl
Domyślny avatar

Gość

06.06.2012 07:24

Dodane przez Gość w odpowiedzi na Drogi Wilku!

Chciałam, żebyś wiedział. Pozdrawiam..
Domyślny avatar

Jerz

06.06.2012 14:21

Dodane przez Seawolf w odpowiedzi na Hę?

Od czasu twojego bojkotu Salonu24 nawet raz tam nie byłem i nie bede dopóki go sam nie odwołasz. Tez jestem taki zawziety! Kiedys, 6-7 lat temu obraziłem sie na Gazete Zaborcza i do tej pory mam czyste konto, choc myslałem, ze jestem uzalezniony! Dzieki za super robote. A ich krew zalewa...
Domyślny avatar

Bogdan2

06.06.2012 08:05

Dodane przez grow w odpowiedzi na Tuś się Wilku odnalazł

lejesz nad SEAWOLFEM a napradę to zawiść przemawia. Pozostańcie w swoim zaklętym kręgu z RRK, Moneta, Zegarek, CHRL , Miki i inni podobni stachanowcy - siedzący na S24 przez 20 h na dobę. Normalny człowiek pracuje, zajmuje się rodziną, chodzi na spacer czyta książki ale wy zadaniowcy, od kompa nie odchodzicie aby pluć - cóż taka praca jak hycla czy kata !
Domyślny avatar

Obi-Wan Kenobi

06.06.2012 09:29

Dodane przez Bogdan2 w odpowiedzi na Krokodyle łzy grow

Starego i Alexa_Disease do kompaniji bym dorzucił. Też funkcyjni. Pozdrawiam
Domyślny avatar

Obi-Wan Kenobi

06.06.2012 08:47

Dodane przez grow w odpowiedzi na Tuś się Wilku odnalazł

"Zgadzam się jak już nieraz pisałem z krytycznym nastawieniem do Wałęsy Lecha i tutaj nic dodać ani ująć nie zamierzam ale o co Ci chodzi z Artmowiczem? Wszak on tylko pozostał na placu boju kiedy Binienda z niego czmychnął." Ty dobrze wiesz , dlaczego "czmychnął" .... . Numer z prokuraturą i zamknięciem ust raz na zawsze , tym razem nie przeszedł... .
Domyślny avatar

grow

06.06.2012 11:41

Dodane przez Obi-Wan Kenobi w odpowiedzi na Grow

"Ty dobrze wiesz , dlaczego "czmychnął" .... . Numer z prokuraturą i zamknięciem ust raz na zawsze , tym razem nie przeszedł..." Nie, nie wiem. Wiem jedynie że tak spiskowo to można sobie wszystko wytłumaczyć i bronić, na własną prośbę nie widząc w jakiego wała jest się robionym. Ale co to ma wspólnego z normalnością? Załóżmy że w tych strasznych kazamatach prokuratury wojskowej więżą biednych naukowców, to kto panu Biniendzie zabronił opublikować wszystkiego w necie? Bo wybacz ale jak wielu pisze "kreskówka" to tak będziemy pisać dopóki nie opublikuje danych na których oparł swoje wyliczenia.
Seawolf

Seawolf

06.06.2012 16:31

Dodane przez grow w odpowiedzi na Obi Wan Kenobi - oby moc do Ciebie wróciła ;-)

"bedziemy pisac" no, przynajmniej szczerze napisales, ze bierzesz w tym udzial. Zresztą, wiemy o tym od lat
Domyślny avatar

grow

06.06.2012 18:55

Dodane przez Seawolf w odpowiedzi na "bedziemy pisac" no,

Cóż Wilku. Ja w żadnej partii politycznej w przeciwieństwie do Ciebie nie jestem i nic nie muszę. A pisać będę ja i ludzie którzy uważają że bez danych to tylko kreskówki są. ps: strasznie tu cenzura szaleje. Nie doczekałem się z 4 albo i 5 moich postów.
Domyślny avatar

ObserVer

06.06.2012 14:40

Dodane przez grow w odpowiedzi na Tuś się Wilku odnalazł

Jak się czyta twoje wyPOciny, to zaraz nasuwają się określenia takie same, lub znacznie gorsze od tych, które Seawolf użył wobec Artymowicza czy Osieckiego. Takie flanelki, to powinny mieć dożywotni zakaz wstępu na takie portale jak ten. Nie pomogą wam kłamstwa i obrzucanie błotem / bo może coś przylgnie /. Prawda po kawałku wychodzi na jaw i winni będą musieli zapłacić za to co zrobili i czego zaniechali wbrew obowiązkom. A flanelki kiedyś zajmą miejsce im przynależne - na śmietniku ...
Domyślny avatar

ajka

05.06.2012 22:25

Świetny wpis - Bolek mniej ważny - uchyliłes rąbka "mechanizmów materialnych"; szantażowani "BOHATERSCY OPOZYCJONIŚCI" tańczyli jak im razwiedka zagrała. I tańczą dalej...Ci, którzy nie nakradli w tzw. konspirze i ktorych nie było czym szantażować, zostali zmarginalizowani.Po prostu. pozdrawiam, a.
Domyślny avatar

Jawa

05.06.2012 23:17

Wszyscy myślący ludzie już wiedzą, kim był Bolek i chociaż bohater z piedestału spadł to Wajda znów go będzie stawiał na ten piedestał razem z kłamczuchą Krzywonos a medianci będą go zapraszać do tv aby brylował w roli autorytetu i mędrka Europy i tak będą przerabiać naród na swoje kopyto a buc Wałęsa będzie się w duchu naśmiewał z ludzkiej naiwności.
Seawolf

Seawolf

05.06.2012 23:33

Dodane przez Jawa w odpowiedzi na Tylko co z tego

Prawda jest dla nich bez znaczenia, to fakt. Ale powoli będzie im coraz trudniej udwać, ze nie wiedzą.
Domyślny avatar

Balt5

06.06.2012 00:34

Dodane przez Seawolf w odpowiedzi na Prawda jest dla nich bez

Jest już nowa wersja na temat Bolka. Na S24 Piętak pisze że dzieki temu że Wałęsa był kapusiem mamy dziś wolną Polskę. Kapowanie Wałęsy było zagrywką taktyczną mającą na celu uśpienie komuchów. Komuchy myśląc że przywódcą Solidarności jest ich człowiek odpuszczali sobie różne radykalne działania co w końcu doprowadziło do ich upadku. Tak to Wałęsa kapując kolegów sam z Danuśką tom rękom obalił komunę.
Domyślny avatar

Gość

06.06.2012 10:31

Dodane przez Balt5 w odpowiedzi na Prawda jest dla nich bez znaczenia, to fakt. Ale powoli będzie i

Zdanie tego cyngla i cwela Piętaka ?
Domyślny avatar

gregor z wiednia

05.06.2012 23:23

Zastanowia...jak wielu wiedzialo o Bolku juz w 80 i 81roku i "mimo wszytsko" popierali go w czasie (i po) strajku! Wsrod nich sa jego obecni antagonisci. Czyzby Lechu mial az taka "charyzme"? Byc moze jest to temat do dyskusji. Poza tym ...wszystko jasne!?. Pozdrawiam.
Seawolf

Seawolf

05.06.2012 23:35

Dodane przez gregor z wiednia w odpowiedzi na Zastanowia...jak wielu

Ba, ja też go popierałem, to był "nasz Lechu", choć, oczywiście, też widziałem, ze to przygłup.
Domyślny avatar

gregor z wiednia

06.06.2012 00:01

Dodane przez Seawolf w odpowiedzi na Ba, ja też go popierałem, to

Masz racje...wielu takich bylo. Ale co z tymi co "widzieli i wiedzieli"? Bylem w Gdansku (nie pamietam) miedzy 78 a 80rokiem.Tam po raz pierwszy "poznalem" Bolka. Moja rodzina mieszkajaca w Gdansku (byla wtedy zwiazana z Gwiazda) miala wtedy informacje z pierwszej reki. Srodowisko gdanskie juz wtedy bylo podzielone - sympatycy Gwiazdy i SP.Walentynowicz i ...sympatycy Lecha. Dlaczego - powiedz dlaczego - otaczajacy go polscy patrioci nie protestowali w sposob otwarty!
Domyślny avatar

possom

06.06.2012 04:33

Dodane przez gregor z wiednia w odpowiedzi na Masz racje...wielu takich

znajdziesz np.w programie "Pod prad" z Krzysztofem Wyszkowskim,czy chocby w "Plusach dodatnich,plusach ujemnych".Sa dostepne na youtubie
Domyślny avatar

Godot

06.06.2012 05:55

Dodane przez Seawolf w odpowiedzi na Ba, ja też go popierałem, to

...kto nie popierał cezara? Tak bardzo tęskniliśmy za za zachodem.Lecz gdy sowiecki zachód przyszedł do naszych granic, to ponownie tęsknimy.... Ave Cesar!youtube.com ''Klaskaniem mając obrzękłe prawice, Znudzony pieśnią, lud wołał o czyny; Wzdychały jeszcze dorodne wawrzyny, Konary swymi wietrząc błyskawice. Było w Ojczyźnie laurowo i ciemno I już ni miejsca dawano, ni godzin Dla nieczekanych powić i narodzin, Gdy Boży-palec zaświtał nade mną: Nie zdając liczby z rzeczy, które czyni, Żyć mi rozkazał w żywota pustyni!'' ps Czy mamy czas by czekać na wnuka? pzdr
Domyślny avatar

Freiherr

06.06.2012 08:29

Dodane przez gregor z wiednia w odpowiedzi na Zastanowia...jak wielu

Pisałem już tu gdzieś,kiedyś, że podczas strajku w Szczecinie w 1980r (w którym brałem jako portowiec czynny udział )o Wałęsie krążyła opinia, że to przecież jest kapuś i dziwiono się skad więc nagle stał się wielkim przywódcą strajkowym. Ironią losu jest fakt, że Szczecin też miał swojego Wałęsę - Jurczyka, ale za nim nie stała żydowska lewacka mafia różnych Geremków, Kuroniów itp.I pomimo tego, jak zaczadzeni, traktowaliśmy go jak bohatera, wybieraliśmy na prezydenta (biję się w piersi - ja też). Wiem, wiem, wybieraliśmy naszym zdaniem mniejsze zło. Jak można było głosować na komucha skoro był nasz, solidarnościowy kandydat. Co do charyzmy to nie było watpliwości, że to przecież prosty, prymitywny robol, aczkolwiek na swój sposób sprytny. To chyba Rakowski określił go mianem "cwany żulik". No cóż, historii nie cofniemy, niestety.Pozostaje potężny kac.
Domyślny avatar

kanadyjczyk

06.06.2012 01:06

Myślę,że na 99%-nie. W tzw.demoludach typu Bułgaria,Wietnam,Mongolia, istnienie kompromitujących kwitów, jest jak najbardziej możliwe, lecz w Watykanie, gdzieś do 2004r. J.P.II nic oficjalnie nie wiedział o takich Bolkach-Lolkach. Szlaban dostępu do prawdziwych informacji z Polski(i nie tylko), trzymał jakiś tajemniczy oficer w randze sekretarza. Kiedy Papież dowiedział się o Bolku? Chyba właśnie w 2004r. kiedy to pierwszy raz w historii, odmówił audiencji Wałęsie i ks.Jankowskiemu. Pozdrawiam.
Domyślny avatar

Gość aga

06.06.2012 05:13

tak wyrywal kartki na chama i pchal sie na chama na czolowe miejsce taki tam, glupek srubokrecik na filmie 'NOcna zmiana"widac jaki to chlystek spod budki z piwem,a ten jego rechot
Domyślny avatar

Gość

06.06.2012 06:21

Trafiony - zatopiony.:):):) ..ale też myślę sobie, że po takim wpisie dostanie Pan od tego starego ...ja co najmniej 10 maili - straszaków.:) Pozdrawiam ..
Seawolf

Seawolf

06.06.2012 14:20

Dodane przez Gość w odpowiedzi na Hahahahaa..

Och, juz dostawałem i to z jakimi błędami , hi, hi! Widać, ze Boluś- przygłup pisał osobiście.
Domyślny avatar

Gość

06.06.2012 07:44

"Rękopisy nie płoną". Jak widać obejmuje to również rękopisy donosów.
Domyślny avatar

Bogdan2

06.06.2012 07:56

jak ten gnój oszukał nie tylko mnie ale cały Naród i pół świata. Od 1992 r przestałem wierzyć w te załgane "elity". Dzisiaj po latach "ciepło" wspominają i tęsknią za Rokitą, który wówczas odegrał haniebną rolę w zamachu stanu na rząd Olszewskiego. Dzisiaj Rokita czy Milczanowski są już na śmietniku historii, wkrótce znajdzie się tam i Wałęsa-Bolek z wieczną infamią zdrajcy. Pozdrawiam serdecznie.
Domyślny avatar

Nadzieja2010

06.06.2012 10:16

Jak można było takiego nieuka wystawić na fotel prezydenta Polski? Wprawdzie nawet ukończone studia niektórym nie pomogły by stanąć na "wysokości zadania"? No,ale wiadomo kto "pociąga za sznurki". Ciekawe jaki poziom intelektualny reprezentują ci,którzy chodzą na jego "wykłady" za granicą?Jak można słuchać takich bzdur? Można tylko pozazdrościć Wałęsie tych "wygranych" w toto-lotka? Ale jak mówi przysłowie;"głupi to ma szczęście...?" Pozdrawiam serdecznie pana kapitana!
Malibu

Malibu

06.06.2012 10:29

To, jak wielka jest wartość historyczna teczek agentury wie każdy inteligentny czowiek.
Istotna jest jednak także materialna wartośc tych kwitów.
Cena szantażu potrafi być wielka, a w przypadku agenta "Bolka" siega przynajmniej wysokości nagrody nobla ...
Pozostaje jedynie pytanie na ile pazerna będzie agentura, która po kasę "Bolka" sięgnie i czy przypadkiem już nie sięgnęła.
Może teczki z Pragi to taki swoisty "obcięty palec porwanego" ?
"Zapłać bo pokażemy więcej !"
Bolek zapłaci albo już zapłacił.
Może zapłacić wiele razy.
Tyle razy ile jest teczek i ich kopii.
Tyle ile jest fotokopii.
Fakt, że teczki może posiadać mafia włoska czy kolumbijski kartel wcale nie jest nieprawdopodobny.
W końcu to towar.
Towar wart za gram więcej niż najczystsza kokaina ...
Towar, który granicę przekracza niesiony w teczce lub over tcp/ip via email.
Seawolf

Seawolf

06.06.2012 14:19

Dodane przez Malibu w odpowiedzi na Teczki z Allegro

Towar jest towar, teraz moze być wszedzie.
Domyślny avatar

wawa

06.06.2012 11:41

ale moim skromnym zdaniem nie dotyczy to okresu 1970-1976, to co wyplywa co jakis czas ma mu przypomninac, jak duzo jest kwitow z lat 80tych, latami 70tymi to nikt by sobie glowy nie zawracal
Seawolf

Seawolf

06.06.2012 14:19

Dodane przez wawa w odpowiedzi na Walesa jest szantazowany, nie ma watpliwosci

To jest jak domino, jedno kłamstwo wymusza drugie. Mógł się głupek uwolnić jednym oświadczeniem, wszyscy by mu wybaczyli, ja też.
Domyślny avatar

Gość

06.06.2012 18:20

Dodane przez Seawolf w odpowiedzi na To jest jak domino, jedno

strzał w środek tarczy - to medialne, niektórzy bohaterowie z biblii, potrafili do przyzwoitości wrócić, ubolek ma dziwne zakręty, dziwne płody mowy i poczęć, lecz i tak rola Stańczyka nie dla "potomka cesarza"* * Zgadywanka z bedzisława niewiedzy
Domyślny avatar

Gość

06.06.2012 11:50

Może by tak autor się podpisał?
Domyślny avatar

Gość_01

06.06.2012 13:49

Dodane przez Gość w odpowiedzi na Autor - podpis

My wiemy kto jest autorem tego artykułu, a ty Gośćiu jak nie wiesz, to wpisz w google i też się dowiesz. Czy to tak trudno?
Seawolf

Seawolf

06.06.2012 14:17

Dodane przez Gość w odpowiedzi na Autor - podpis

A ty masz w paszporcie "Gość"?
Domyślny avatar

Yoda Mistrzu Wwa

07.06.2012 23:43

...o "polskim skarbie narodowym", czyli o TW Bolku, co to prze... fajdał swoją "legendę" i wiernie służył swoim oficerom prowadzącym... Ja na tego prostaka głosowałem wierząc, że po "rzadach" żółwia od grubej krechy dojdzie do pzresilenia, do oczyszczenioa życia publicznego...A okazało się, że wybrałem konfidenta...i zgubę dla Polski...
tagore

tagore

21.09.2012 13:43

Wymieniony generał z pewnością wykonał kopię dla siebie dla podtrzymania zdrowia i mógł sprzedać kilka sztuk niekoniecznie kompletnych ludziom interesu, przyszłym Rotszyldom .Którz to wie. Wielu geniuszy biznesu wykazywało się niezwykłą siłą perswazji. tagore
Seawolf
Nazwa bloga:
SEAWOLF- DZIENNIK POKŁADOWY
Zawód:
kapitan, superintendent
Miasto:
Gdynia, na chwilę

Statystyka blogera

Liczba wpisów: 699
Liczba wyświetleń: 3,894,490
Liczba komentarzy: 7,821

Ostatnie wpisy blogera

  • Rocznica śmierci Seawolfa
  • Podziękowania i prośba
  • Korea czyli gdzie jest pistolet?

Moje ostatnie komentarze

  • Również pozdrawiam serdecznie!
  • Bardzo się cieszę, Basiu, że się podobało.
  • Ależ ja pisze nadal dużo, ale do gazet. Zapraszam do GPC i Warszawskiej gazety, do Freepl.info.

Najpopularniejsze wpisy blogera

  • Kto zabił Andrzeja Leppera?
  • O jeden mord za daleko
  • Podziękowania

Ostatnio komentowane

  • , Drogi Seawolfie, stopy wody pod kilem na Niebiańskim Szlaku! I wspomnij czasem o "dejmanach", którzy tutaj pozostali!
  • , Zapalilem swieczke i pomodlilem sie .Seawolfie pilnuj naszego Swietego Papieza by pilnowal Polski!
  • ironiczny anglosas, A jednak smutno... ... i brak Go bardzo. POZDRAWIAM SERDECZNIE!!! ironiczny anglosas

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2008 - 2026, naszeblogi.pl

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | tvrepublika.pl | albicla.com

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek. | Polityka Prywatności

Footer

  • Kontakt
  • Nasze zasady
  • Ciasteczka "cookies"
  • Polityka prywatności