Hostessa Kopacz

Nie ukrywam, że z rosnącą frustracja piszę o tych ludziach. Dwa lata mijają, a oni nadal na wolności, nadal nikt ich nie wywlókł za kudły z ich gabinetów, pomagając kopniakami. Ot, paru Murzynków wyrzucono z pirogi, aligatory i piranie wysłały emaile z podziękowaniami, ale główni współkonspiratorzy są na wolności. Jak się wydaje, już niedługo i oni też to zdaje się wiedzą, bo zachowują się dość nerwowo. Ale trzeba przyznać, że zwieracze trzymają się szczelnie, jadą na tak zwanego „bezczela”, typu „to nie moja ręka, ludzie, to nie moja ręka”, gdy kogoś złapano z ręką w cudzej kieszeni. ot, taki Grupiński właśnie stwierdził, że rząd robi wszystko, by odzyskać wrak i dowody, które Rosjanie sobie prawem kaduka przetrzymują. Ba, nie tylko wszystko robią, ale i nawet za dużo, trzeba ich powstrzymać, bo nadużywa się powagi najwyższych władz, a po co, skoro wystarcza zwykłe naciski dyplomatyczne. Trzeba czekać i już. On jest dobrej myśli.

Ot, na przykład Katyń, złamali się Rosjanie? Złamali, przyznali, przynajmniej niektórzy, bo niektórzy nie, oddali część akt, zajęło to jakieś 70 lat, ale warto było czekać! Tak i teraz, w sprawie zamachu smoleńskiego. Dwa, góra trzy pokolenia i też się złamią. A na razie, w oczekiwaniu na rychły zwrot polskim właścicielom, wrak zadaszono, niedługo, w ramach resetu doprowadzi się prąd i gaz, potem nawet i Internet, tak, że daragije druzja, nie martwcie się, wrak ma u nas dobrze i nie może narzekać. No, niechby ponarzekał, skończy w hucie aluminium,zanim się obejrzy. Przez pomyłkę, ma się rozumieć, z powodu bałaganu, odpowiednie władze przeproszą, nie ma obawy. No, taki bałagan, biurokracja, sami rozumiecie. I zakład, że zrozumieją? Paradowska, Morozowski, Miecugow, Liz, Stokrotka, z pewnością odważnie skrytykują surowo rosyjski bałagan organizacyjny, zapewne użyją nawet słów uznanych za obraźliwe, tak, że Graś znowu będzie musiał wykrztuszać to swoje „izwinitie”. To wyraźnie była oferta, my się przyznamy do błędu pilotów i nacisków generała, czy Prezydenta, wy się przyznacie do bałaganu, no, może dorzucicie pijanego kontrolera, te żarówki i będzie git. Nie wyszło, bo z ruskimi nie ma takich subtelnych negocjacji. Tam kompromis to klęska i przyznanie się do słabości. No i został Tusk z resztą tych swoich clownów robiących meksykańską falę na każdy sygnał chłopaków Putina, z ruską wersją z jednej strony, a wściekłym narodem z drugiej. No, narodem, powiedzmy, częścią. Mniejszą. Niestety.

Jezu, jak sobie pomyślę, co za clowny, co za koszmarne indywidua rządzą naszym biednym krajem, szukam w historii odpowiednika i nie znajduję. No, nie znajduję. Kiedy mieliśmy u władzy taką mieszaninę kretynizmu, tchórzostwa, niekompetencji, cynicznej, zadufanej w sobie durnoty? I kiedy naród był tak otumaniony? A może zawsze taki był? Czytałem kiedyś statystyki, jaki procent ludności brał udział w konspiracjach, powstaniach, wychodziło, że niewiele. Że właściwie te 30% PiSu w wyborach, które otrzymuje, to fenomen. Optymistyczne jest to, że te kilka, czy kilkanaście procent patriotycznej ludności wystarczyło, przy przetrwał naród, a, jak zdarzyły się sprzyjające warunki zewnętrzne, to i państwo powstało. No, może to i pociecha. Może i tym razem wystarczy.

Na razie wyraźnie widać, że zdrajcy z Sekty Pancernej Brzozy przegrali walkę o pamięć. Nie zapomnieliśmy, nie przestaliśmy, nie odpuściliśmy, nie machnęliśmy ręką. To oni, Sekta Pancernej Brzozy raczej odpuściła już jakąkolwiek merytoryczną dyskusję, wobec załamania się rządowo- FSBowskiej narracji MAKu, czyli Burdenki 2 i komisji Millera, wobec osypywania się tynku z gmachu smoleńskiej dezinformacji. To już nie są rysy, to odpada płatami i nikt już nawet nie klajstruje. Nikt już nawet nie proponuje zastępczych wyjaśnień, poza rytualnym już obśmiewaniem muahahaha, hel, sztuczna ,mgła, Macierewicz. Jedyne, co im zostało, najpoważniejszy naukowy argument, to twierdzenie, że, jak walnęło, to urwało. Pod historyjkami komisji Millera nikt nie chce się podpisać, nikt nie chce przyznać do autorstwa wrzutek i kłamstw. Same się wymyśliły, najwyraźniej. Samosiejki takie. Podobnie, jak kultowy już SMS sam się wystukał i wysłał.  Podobnie, jak się okazuje, nie ma nikogo, kto by Sikorskiemu powiedział to, co on potem Jarosławowi Kaczyńskiemu. Nie ustalili, chłopaki, no, ale kto mógł przypuszczać, że trzeba będzie się tłumaczyć, przecież wszystko miało być inaczej i było, tylko ostatnio jakoś się posypało wszystko.  To, co widzimy, to już tylko rozpaczliwe, udawane poziewywania „ eeeeee, znowu o tym Smoleńsku, my już nie chcemy słuchać” w wykonaniu tych właśnie, którzy najgorliwiej na początku dosypywali do pieca, wpuszczali w obieg kolejne dezinformacje i kłamstwa, te bezczelne ruskie wrzuty o debeściakach ( ach, gdzież jest niezawodny Artymowicz, co tym razem usłyszy?), o naciskach, o generale? Nic nie zostało z tych kłamstw, oprócz ich hańby i naszej pamięci o niej. Zostały skomlenia, by już zostawić i nie mowic o tym. Co było, to było, a teraz zgoda buduje, Euro2012, tapety na komórki ze Stadionem Narodowym i w ogóle.

Nigdy nie przestanie w polskiej historii straszyć widmo Kopacz, która kłamała z trybuny sejmowej i przed niezliczonymi kamerami o tej ziemi przekopanej na metr, czy półtora w głąb, o tym, że "najmniejszy skrawek, który został przebadany, najmniejszy szczątek, który został znaleziony na miejscu katastrofy - wtedy, kiedy przekopywano z całą starannością ziemię na miejscu tego wypadku na głębokości ponad 1 metra i przesiewano ją w sposób szczególnie staranny - każdy znaleziony skrawek został przebadany genetycznie." Potem, za co w normalnym państwie, jest, nawiasem mówiąc, kryminał, te słowa w stenogramie sejmowym zmieniono. Tak po prostu. " Rosyjscy lekarze dali nam fartuchy i rękawice gumowe-powiedzieli byśmy robili swoje, a oni będą nam pomagać jak tylko najlepiej mogą. Pojechało tam 11 lekarzy patomorfologów, lekarzy sądowych, techników kryminalistyki". „Pojechałam do Moskwy, mając za współpracowników – ale było to też wsparcie merytoryczne – przede wszystkim 11 patomorfologów, w tym patomorfologów ze specjalizacją z antropologii. Pojechałam do Moskwy z technikami kryminalistyki, z psychologami, a także z lekarzami udzielającymi pomocy rodzinom”. A dzisiaj słyszymy, że nie tylko sfałszowano stenogramy sejmowe, ale najwyraźniej cały naród uległ zbiorowej hipnozie, halucynacji, bo Pani Kopacz, według najnowszej, choć z pewnością nie ostatniej wersji, pojechała tam, by opiekować się rodzinami. Hostessa, czy baby sitterka, jakoś tak. Z potrzeby serca, nikt jej nie zmuszał. Wolontariuszka. No i udało się, nikt z Rodzin nie zginął, wszyscy wrócili. Wypada podziękować. Kopacz lepiej kręci, niż Wałesa, prawdziwy talent! I proszę nie zapominać, że została wyngrodzona stanowiskiem marszałka. Być może jest szatański pomysł PO, by zmusić narod do modłów za zdrowie Prezydenta Komorowskiego, bo, jak mu się co stanie, to kto zostanie PO Prezydenta? No, kto? Chcecie tego? Zatem wszyscy razem- niech żyje nasz kochany Pan Prezydent i jego piękna i mądra First Lady!

Łojezusie, co ja godom! Tak nas załatwili, dranie!

P.S. Zachęcam do czytania felietonów w Gazecie Polskiej Codziennie i Freepl.info.

http://freepl.info/seawolf        

http://gpcodziennie.pl/autor/s...

http://niepoprawni.pl/blogs/se...

http://niezalezna.pl/bloger/69...

http://seawolf.salon24.pl/

Oraz w wersji audio tutaj:

http://niepoprawneradio.pl/

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Gość agatoronto

04-04-2012 [17:54] - Gość agatoronto (niezweryfikowany) | Link:

czuje dokladnie to samo

Obrazek użytkownika Gosia

04-04-2012 [18:15] - Gosia (niezweryfikowany) | Link:

Ale nie tylko!Grzmi również na lud, który ich nie upomniał gdy dopuszczali się złego, gdy burzyli ład moralny.Ja myślę, że nasze gadanie, pisanie, narzekanie to o wiele za mało aby "upomnieć" grzeszników. Nawet Biblia poucza nas jaką zapłatę powinni otrzymać burzyciele ładu moralnego, gorszyciele sumień.I nie jest to odesłanie ich na emeryturę....

Obrazek użytkownika Freiherr

04-04-2012 [18:34] - Freiherr (niezweryfikowany) | Link:

Proponuję nie poddawać się frustracji i nadal pisać, pisać i pisać. Scripta manent! Trzeba pisać, nie oddawać pola! Oni to czytają, te wszystkie teksty i komentarze. I czują, że chwila prawdy się zbliża. No, tyle apelu o kontynuację, Seawolfie. O tym, że to wszystko się sypie świadczy i wypowiedź Grupińskiego,i przepychanki między Gowinem i Arłukowiczem o posiedzeniu rządu w sprawie niedopuszczenia profesora Badena do powtórnych ekshumacji ofiar (toż to rewelacja na skalę światową, że rząd zajmuje się tym, kto z ramienia rodzin ofiar może/nie może uczestniczyć w rutynowym badaniu patologicznym), czy ostatnie manewry Kopaczowej. Z tą ostatnią to sprawa wyglądała zapewne tak: do ruskich w Smoleńsku zgłosiła się Kopaczowa. Ruskie zapytały: "A wy kto?" i otrzymali odpowiedź: "Kopacz". Na to wskazali jej miejsce przesiewania ziemi półtora metra w głąb mówiąc:" Bot ljiudi kopalis w ziemle". No i poszła, sprawdzić jak im "leci". Może miała w torebce flaszkę "Żołądkowej Gorzkiej"? Może miarkę i saperkę?

Obrazek użytkownika Gość

04-04-2012 [18:42] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

Tyś Wielki Prorok. Do przetrzepania tylu zakurzonych portek i kiecek "trza" nam wszystkim będzie wziąć się bystro, bez ociągania.

Obrazek użytkownika Irena Jurand

04-04-2012 [18:42] - Irena Jurand (niezweryfikowany) | Link:

Lomatko! Ci lajdacy doprowadzili do tego, ze czlowiek nie ma za zlamany grosz zaufania do trzech najwazniejszych osob w panstwie.

Obrazek użytkownika Gość

04-04-2012 [22:51] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

... jeden taki POsiel z Partii Pracy - przedtem prominentny zwiazkowiec, sluzbowa karta kredytowa placil za uslugi prostytutek - i sie ryplo. Poniewaz rzad lejby rzadzi mniejszoscia glosow - wiec bronia go jak niepodleglosci - ale juz mu sie do doopy dobrali i chyba co pojdzie siedziec albo go, przynajmniej, z parlamentu wyciepia. I tym sposobem, jak lejba straci 1-osobowa wiekszosc - beda nowy wybory, ktore ich zmiota ze sceny politycznej. Tego POLAKOM ZYCZE - tej madrosci i stabilnosci politycznej.

Obrazek użytkownika gość

04-04-2012 [19:02] - gość (niezweryfikowany) | Link:

Łojezusie, co ja godom! Z cepakami nie ma co handryczyć się. Dużo zdrowia !!!

Obrazek użytkownika ASPAL

04-04-2012 [19:12] - ASPAL (niezweryfikowany) | Link:

Delikatnie Pan pojechał,szacunek,ja bym nie wytrzymał i "nerwy by puścili".Teraz jest czas wybaczania chrześcijańskiego,a ja jakoś nie mogę się zmusić...ech...

Obrazek użytkownika jandzban

04-04-2012 [21:29] - jandzban (niezweryfikowany) | Link:

Wybaczaj tym, którzy Ciebie skrzywdzili ale nie wybaczaj za tych za których nie masz takiego prawa aby wybaczać. `to ta socjotechnika postkomunistów każe Ci wybaczać wszystko za wszystkich. Zacznij myśleć

Obrazek użytkownika leda

05-04-2012 [02:40] - leda (niezweryfikowany) | Link:

wlasnie przez takich zdrajcow musialam sie spowiadac z ulomnosci jaka jest brak wybaczania zdrajcom.Ksiadz byl litosciwy na szczescie nie musze do rana lezec krzyzem. leda

Obrazek użytkownika Gość

04-04-2012 [19:20] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

To jeszcze nie jest koniec. To nawet nie jest początek końca. Ale z pewnością jest to koniec początku.
Tak, udało się przetrzymać zalew kłamstw, szyderstw, szargania pamięci ofiar, kampanii dezinformacji, medialnej ofensywy mającej zmęczyć, zniechęcić i zastraszyć polaków. Dziś zaczyna być widoczne że cały wysiłek poszedł na marne i nie da się kłamstwa smoleńskiego o winie pilotów i pancernej brzozie dalej utrzymać.
Często w komentarzach podkreślam i zrobię to po raz kolejny - ogromny szacunek dla Pana Antoniego Macierewicza za niezłomność w dążeniu do prawdy.

Obrazek użytkownika adynka

04-04-2012 [22:36] - adynka (niezweryfikowany) | Link:

Ale jeszcze próbują, jak ten idiota Zdrojewski - zagadać, zapozorować, konkursik na pomnik z pancerna brzózką - jeszcze śledztwo trwa, jeszcze nie ma wraku, a on bob budowniczy za rok pomniczek - tylko czego pomniczek ma zrobić ten narwany podnóżek rudego? Nadgorliwość gorsza od faszyzmu - tego nie wie ten pożal się Boże, ministerek? Liczę na to, że szemrana tuskkamanda nie dożyje, nie doczeka przyszłego roku - ten matrix, który nam zgotowali musi się skończyć, bo nie da się tak nadal żyć! Jednak boję się też, że to platformerskie bydło, ten gabinet ciemniaków, ubeckich donosicieli, naćpanej hołoty i tw, władzy po dobroci nie odda.
Jeśli są współwinni (co najmniej!), zamachu z 10 kwietnia, to mogą się odważyć na jakieś siłowe rozwiązanie - oni wiedzą, że czeka ich kryminał, albo i gorzej. Normalnie strach się bać!

Obrazek użytkownika wsiowynieuk

05-04-2012 [01:32] - wsiowynieuk (niezweryfikowany) | Link:

Nie na darmo policja dostaje od lipca podwyżkę. Co też wykombinowali.

Obrazek użytkownika SeaMouse

04-04-2012 [19:22] - SeaMouse (niezweryfikowany) | Link:

Ahoj! Kto załatwił? Mnie tak załatwiają barmanki w portach.
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika amfetamina

04-04-2012 [21:48] - amfetamina (niezweryfikowany) | Link:

godzine przed koncem wachty zaczynac i godzine po wachcie konczyc a do baru to tylko "na wygaszenie ognia". Dobra wiadomoscto to to ze lazenie po barach przechodzi z wiekiem.

Obrazek użytkownika -chicago

04-04-2012 [19:42] - -chicago (niezweryfikowany) | Link:

zyczenia "Wesolego' ale czy wesolo? rozmywaja sie wazne sprawy bo kazdego co innego "dotyka" mowie stale jeszcze w brzuchu nie burczy.majac 30 lat /babcia pomaga/ nie mysli sie o emeryt. czy lekach.babcia olewa benzynke,AKTA. GMO. do klamstw kopaczki,donka, i bulu jaki nam dala ruska buda przywyklismy a reszta moze liczy na "oj tam ojtam

Obrazek użytkownika Gość

04-04-2012 [21:48] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

Jeszcze dzisial jak na wyzwanie losu pierwszy rezydent POwiedzial ze Konstytucja POlski zdala egzamin PO katastrofie smolenskiej!!!

Obrazek użytkownika Gość

04-04-2012 [22:08] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

...Trzeci dzień jak palę ogniem Wilczura pysk,
Setny świński blondyn z trupią główką polazł ziemię gryźć,
Gar gówna tym gównoryjom i prztyczek w nos,
rykoszet rozpieprzył zbożówki termos,
pale papieros papieros papieros los los los.
Barykado nasza Polsko mała!
Idź Pod Prąd!
Na barykadzie, na Rejtana, jeden z drugim będzie w portki rżnąć,
Żaden to wstyd, wszak wszyscyśmy tutaj wiarą dusz...

Obrazek użytkownika z Gdanska

04-04-2012 [22:36] - z Gdanska (niezweryfikowany) | Link:

absolutnie nie zasluguje. Natomiast klamliwa pisuardessa specjalnej troski to w/g mnie znacznie lepiej do niej pasuje. Pozdrawiam Pana Wilka Morskiego.

Obrazek użytkownika Dana

05-04-2012 [00:53] - Dana (niezweryfikowany) | Link:

trzymaj się WilkuMorski na tych obcych wodach i pisz do nas.

Obrazek użytkownika leda

05-04-2012 [02:34] - leda (niezweryfikowany) | Link:

nie pamietam czy w pierwszej czy drugiej czesci "rozmow niedokonczonych" w RM A.Gargas powiedziala,ze we wraku juz ptaki gniazduja to z tymi ptakami jako prezentem od putina (jak solidnie wrak obes... )moze wrak nam oddadza tych samych rozmow dowiedzialam sie,ze """pilnujacy"""'wraka milicjanci zalatwiaja sie zaraz za Krzyzem.......slow mi brak.

Nie moga sie doczekac kiedy kopaczke i cala ta bande zdrajcow opanieruja w pierzu i smole,popedza Krolewskim Traktem prosto pod TS......pomarzyc,ze dozyje takiej chwili leda

Obrazek użytkownika Gość

05-04-2012 [08:34] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

"...co za koszmarne indywidua rządzą naszym biednym krajem, szukam w historii odpowiednika i nie znajduję."

chyba jednak były, niestety: czasy króla Stasia, polecam powtórkę z historii.

Pozdrawiam serdecznie

Obrazek użytkownika stanczykblazen

05-04-2012 [08:49] - stanczykblazen (niezweryfikowany) | Link:

Do największej hańby dodawano pomniejsze hańby; ktoś tam odznaczył Rosjan pracujących na placu tragedii, ktoś przeprosił za podejrzenia o kradzież,ktoś łgał w tv ,że nałożył biały fartuch i pracował w pocie czoła przy sekcjach, że Rosjanie przekopali na 1,5 metra ziemię by zebrać najmniejszy szczątek, ktoś obrażał rodziny poległych np; panią Kochanowską, ktoś pluł jadem na wszystkich , którzy co miesiąc oddawali hołd POLEGŁYM, ktoś napuścił młodzież by sikała na znicze i poszturchiwała starszych ludzi modlących się pod KRZYŻEM , ktoś zarządził , by tulipany nie leżały w miejscu PAMIĘCI... ILE TEGO BYŁO ? A prosty lud wiedział i wierzył i od początku modlił się żarliwie.

Obrazek użytkownika lancelot

05-04-2012 [08:57] - lancelot (niezweryfikowany) | Link:

Co do przetopienia Tupolewa to się drogi wilku nie mylisz już dawno pisałem że, to planują: http://blogmedia24.pl/node/31771