Komunikat agencji APA - wspólny sukces polskich i rosyjskich organów!

27.08. Warszawa (APA) - Jak nieoficjalnie dowiaduje się agencja APA ,dzięki harmonijnej współpracy właściwych organów Polski i Rosji, udało się zapobiec przygotowanej przez ośrodki wrogie ciągle postępującemu pojednaniu polsko-rosyjskiemu, ordynarnej prowokacji, wymierzonej w najbardziej żywotne interesy III RP.

Kilkuset podających się za kibiców Legii Warszawa bojówkarzy, usiłowało przedostać się na teren Federacji Rosyjskiej pod pretekstem oglądania meczu rewanżowego Ligii Europejskiej pomiędzy Spartakiem Moskwa i Legią Warszawa.

Używając kibicowskiego kamuflażu, bojówkarze ci usiłowali przerzucić na teren Federacji Rosyjskiej materiały mogące stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa publicznego, z toksycznym w swej wymowie transparentem  Smoleńsk 2010 pamiętamy!  włącznie.

Rozpracowanie, w wyniku operacji pod kryptonimem „ Koziołek”,  środowiska terrorystycznego, skupionego wokół znanego kryminalisty, niejakiego Starucha, zaowocowało bezbłędnym zidentyfikowaniem i zawróceniem z granicy przez rosyjskich partnerów, grupy bandytów, próbującej przeniknąć na terytorium Federacji Rosyjskiej.

Z przykrością należy stwierdzić, że cieniem na mozolnie budowanym porozumieniu i współpracy polsko-rosyjskiej, kładzie się nieodpowiedzialne zachowanie piłkarzy Legii Warszawa, którzy to piłkarze, wbrew oczekiwaniom strony rosyjskiej i wbrew najlepiej rozumianej polskiej racji stanu, wygrali mecz ze Spartakiem.

Dodajmy – wygrali nie tylko na wyjeździe, ale – co tym bardziej przykre – w Moskwie.

Agencji udało się ustalić, że prowokacyjne zachowanie piłkarzy Legii Warszawa już jest przedmiotem zainteresowania kompetentnych organów i spotka się ze stosowną reakcją, ze strony odpowiednich czynników.

Bogdan Rzetelny (APA)

APA br/

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Sz.

27-08-2011 [10:39] - Sz. (niezweryfikowany) | Link:

Pokonac "sojusznika"!Nadanego! W Moskwie! Co za podstep!
Tyle wysilku rezydencji na nic!
Kochac musimy! Podziwiac musimy! Niemal czcic!
Proponuje przejscie podziemne przeryc. Ominac przeszkode i kontrabande pt. Kibice, jako emisariuszy dobrej nowiny, do Moskwy! Niech szerza, co nalezy!
Bo bezwizowo przez Kaliningrad, tylko w jedna strone wolno.Do nas!
Pozdrawiam APA, harmonijnie i pojednawczo!

Obrazek użytkownika Ewaryst Fedorowicz

27-08-2011 [20:20] - Ewaryst Fedorowicz | Link:

zawsze do (wszelkich) usług,
Bogdan Rzetelny

Obrazek użytkownika zet

27-08-2011 [10:51] - zet (niezweryfikowany) | Link:

Czy coś wiadomo o tych kibicach ,którzy zostali zatrzymani?Bo inni widząc jak ich przetrzymują na granicy ,cofnęli się do kraju,bo na mecz i tak by nie zdążyli.To trzeba mieć niesamowitą odwagę jechać na mecz do Moskwy,a przecież nie mamy wojny,nie jesteśmy pod wpływem Rosji (tu jednak mam pewność,że te wpływy mocno się wzmogły pod rządami Donalda).Tusk zabiera nam wolność.To jest niebezpieczne.Komu on służy?Zróbmy coś,bo jeżeli PO wygra te wybory,to Polska już nie będzie Polską.To będzie republika bananowa,a my Polacy będziemy robolami we własnym kraju.Już to się dzieje.

Obrazek użytkownika Ewaryst Fedorowicz

27-08-2011 [20:19] - Ewaryst Fedorowicz | Link:

pozdr. Bogdan Rzetelny

Obrazek użytkownika katamaraz

27-08-2011 [12:10] - katamaraz (niezweryfikowany) | Link:

Podczas objawień w Fatimie Matka Boska powiedziała żeby modlić się za Rosję, bo to co się tam wydarzy będzie straszne. Przekazała też dzieciom Najjaśniejsza Pani żeby w świątyniach, w pierwszą sobotę miesiąca odprawiać nabożeństwa w intencji Rosji. Dopiero Papież Polak to zalecił i było tak, ale czy jest, czy nie za póżno. Mocarze świata: Obamy, Putiny, Merkele, Castry,...Tuski i inne różne tałatajstwo, umiejetie korzystać z rozumu??? Wątpię!!!

Obrazek użytkownika Ewaryst Fedorowicz

27-08-2011 [20:18] - Ewaryst Fedorowicz | Link:

.

Obrazek użytkownika LB-NY

27-08-2011 [19:54] - LB-NY (niezweryfikowany) | Link:

Po przeczytaniu poczulem sie mlodszy przynajmniej o 25 lat. A wogole to jak sie w cywilizowanym swiecie cos powie o donkey's teamie to widac tylko ironiczne usmiechy.

Obrazek użytkownika Ewaryst Fedorowicz

27-08-2011 [20:17] - Ewaryst Fedorowicz | Link:

- chyba opatentuję :-)

Obrazek użytkownika s.e.

27-08-2011 [22:13] - s.e. (niezweryfikowany) | Link:

niechybnie cała drużyna Legii, o kibicach nie wspominając, pojechałaby na Kołymę, a władze klubu, z tow. Walterem na czele, dostaliby wysokie odznaczenia państwowe, radzieckie ma się rozumieć
pozdrawiam

Obrazek użytkownika sarmata

27-08-2011 [22:15] - sarmata (niezweryfikowany) | Link:

Aleśmy się doczekali czasów! Dziękuję Panie Bolek Wałęsa!