Europajacyk bloguje.

Na popularnym blogowisku, dyżurny, a eksponowany od dawna wszelkimi środkami pajacyk, słynący do tej pory z szarpania za nogawki swojego dobroczyńcy, wypalił umoralniającą pogadankę do, jak się ośmielił napisać – Polaków.

Ten śmieszny osobnik, nie zawahał się wykorzystać dla autopromocji siebie i swojej już nie kanapy, a nawet kanapki, ale chyba tylko partyjnego taboretu, masakry młodych działaczy norweskiej socjaldemokracji.

Szarpnąć słupkami sondaży jeszcze raz spróbował, bo te sondaże, tak pompowane przez życzliwe a fachowe siły, flaczeją na oczach publiczności, jak dziurawa dętka.

Pewnie za sprawą popuszczającego wentyla, którego zakrętka wykonała kolejny obrót na gwincie i przeskoczyła na inną, grubszą, większą i lepiej się prezentującą oponę ?

Świadomy (w końcu niby naukowiec, to chyba świadomy?) uczestnik przemysłu pogardy, poucza, co to nienawiść i do czego prowadzi.

Kompetentny taki.

Jątrzący bez skrupułów i bez żenady wspierający organizację szkodzącą (mojej) Ojczyźnie i zagrażającą jej terytorialnej integralności, przestrzega przed płynnym przechodzeniem ideowości w fanatyzm, a patriotyzmu w rasizm.

I w szowinizm.

Współuczestnik jednej z najbardziej niemoralnych politycznych zagrywek/ ustawek/ kombinacji operacyjnych (niepotrzebne skreślić) w najnowszej historii (mojej) Ojczyzny, daje wskazówki, udziela przestróg, do czujności wreszcie wzywa.

Może by to było groźne, gdyby nie było żałosne, bo pajacyk, jak to pajacyk - z tyłu, na plecach, kilka zwykłych sznurków , przyczepionych do kończyn, określa dokładnie, jaki ruch i kiedy pajacyk wykona:

sznurki w dół – rączki i nóżki w górę, sznurki w górę - rączki i nóżki w dół.

I tylko główka potakuje raźno bez względu na kierunek ruchu sznurka.

Bo główka pajacyka tak po prostu ma.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika elig

23-07-2011 [12:38] - elig | Link:

Ja też nie znoszę Migalskiego.

Obrazek użytkownika Ewaryst Fedorowicz

23-07-2011 [16:45] - Ewaryst Fedorowicz | Link:

ależ ja Migalskiego podziwiam !

Obrazek użytkownika Sobiepan

23-07-2011 [12:51] - Sobiepan (niezweryfikowany) | Link:

Lepiej czyja! I czyje polecenie! Sam, to on potrafi ...tylko powtarzac, co mu nakazano!
I dlatego "pajacyk" brzmi...dumnie!
Dla mnie adekwatnie bedzie po prostu (przepraszam Pana!!!!)- gowniarz!
Przepraszam takze innych znajomych.

Obrazek użytkownika Ewaryst Fedorowicz

23-07-2011 [16:45] - Ewaryst Fedorowicz | Link:

"Pajacyk to brzmi dumnie" - toż prawie Maksym Gorkij !

Obrazek użytkownika Sobiepan

25-07-2011 [10:38] - Sobiepan (niezweryfikowany) | Link:

Zasluzyl(sie!), to tak ma( w "nagrode"!)

Obrazek użytkownika dor

23-07-2011 [15:26] - dor (niezweryfikowany) | Link:

za ładnie :)

Obrazek użytkownika Ewaryst Fedorowicz

23-07-2011 [16:44] - Ewaryst Fedorowicz | Link:

a - tak jakoś wyszło,

pozdrawiam !

Obrazek użytkownika uff

23-07-2011 [15:32] - uff (niezweryfikowany) | Link:

Teraz jest tak,że gdyby się złapało złodzieja za rękę,apotem domagałoby się sprawiedliwości w sądzie od tegoż złodzieja,to wyrok najprawdopodobniej byłby na korzyść złodzieja.Poszkodowany musiałby przeprosić za utrudnianie wykonywania pracy owemu złodziejaszkowi.Plwajmy na pajacyki.

Obrazek użytkownika Ewaryst Fedorowicz

23-07-2011 [16:43] - Ewaryst Fedorowicz | Link:

"Polska jest demokratycznym państwem prawnym " - czy jakoś tak...

Obrazek użytkownika ksena

23-07-2011 [19:24] - ksena (niezweryfikowany) | Link:

na odległość.I będzie nieco spóźniony,bo internauci na Onecie i Dzienniku pl chyba dostali premię z ministerstwa propagandy i piszą ,ze masakrę w Norwegii przeprowadził Kaczyński i Rydzyk.Niesiołowski chyba nigdy sobie nie wybaczy,ze nie wykazał dostatecznej czujności rewolucyjnej i nie był pierwszy.Nasz pajacyk przy tych internautach też wypadł blado i żałosnie z tym swoim,,a nie mówiłem''.

Obrazek użytkownika Gosia

24-07-2011 [16:20] - Gosia (niezweryfikowany) | Link:

co za trafne nazwisko!