TVP, miliony, kobiety i ja.

Ponieważ jestem już starszym panem, mogę się spokojnie przyznać, że zawsze lubiłem kobiety, które mają  to coś.

Ale ponieważ nie jestem jeszcze taki zupełnie stary, nie będę się wdawał w szczegóły  tego czegoś  i poprzestanę tylko na wymienieniu jednej cechy:

bezczelne lubię.

Dlaczego?

Aaaa… to już moja sprawa. No tak po prostu mam.

Dlatego jestem fanem Pani Małgorzaty Wyszyńskiej i to nie od dziś, a od dawna, na co mogę przedstawić dowód, w postaci wpisu na blogu z listopada ubiegłego roku:

Prezydent wychodzi z grajdoła

Dzisiejszy Dziennik (ten od Pana Tomasza Wróblewskiego, o którym warszawskie wróbelki ćwierkają, że dostanie awans) , obwieścił (nie napisał, a obwieścił, jakby to jakiś wielki news był), że  Wyszyńska rozważa dymisję ze stanowiska szefa "Wiadomości".

Nie, że ją  zwolnią, wyrzucą, wywalą  wreszcie, za to, że urwała Wiadomościom kilkaset tysięcy widzów (to chyba jest rekord świata w tej dyscyplinie), ale że  rozważa dymisję.

Bo ona tę  dymisję ma już przygotowaną, a jej złożenie uzależnia od wyniku rozmowy, jaką z prezesem telewizji publicznej ma przeprowadzić Iwona Schymalla, kierująca TVP 1.

No, jak to przeczytałem, to polubiłem Panią Wyszyńską jeszcze bardziej, niż dotychczas.

Ale to jeszcze nic!

Kiedy tak się w tym lubieniu Pani Wyszyńskiej pogrążyłem, doznałem olśnienia:

przecież ona w perfekcyjny sposób wykonała zadanie przygotowania Telewizji Publicznej do prywatyzacji !

I w tym momencie, to już ją polubiłem na maksa.

Za to, że tak potrafi na, jak to się znowu mówi –  rympał .

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Sobiepan

20-07-2011 [17:12] - Sobiepan (niezweryfikowany) | Link:

Czytac umie? Umie! Makijaz pasuje? Pasuje! Stroj? No, czasem pasuje! A jak bardzo poprosza, to ona....zostanie! I co ? Odlubi sie Pan? I bedzie codziennie 10 minut o prezydencie, grajdolach, wodzie, co splywa, krzeslach, butach i bez, do "bulu"! A co ma byc? Wilanow? Czy tam sie kto z "chrabiow" urodzil?I Malgosia zrozumiala i dalej podala! Ze co? Sobieski? A on nie z Wiednia?
Po co dac odejsc, slusznie Pan radzi, od razu na spolke z Lisem, sprywatyzowac, maja Malgosie jak znalazl! I nic juz nad poziomy nie wylatuje, bo poziomu nie ma. I nie bylo! Tylko pion!To znaczy, o prezydencie na stojaco?

Obrazek użytkownika Sobiepan

20-07-2011 [17:36] - Sobiepan (niezweryfikowany) | Link:

Rozwazyla! I wyszlo pol na pol.Polowa widzow, polowa czasu na prezydenta. Zadowolony? A bezczelne Pan lubi. I to "cos" dalej bedzie szefowac (albo szafowac nasza forsa!).
Ta ja prosze jednak dla rownowagi o szczegoly!

Obrazek użytkownika Ewaryst Fedorowicz

20-07-2011 [18:57] - Ewaryst Fedorowicz | Link:

Ja się Panu z moich intymnych preferencji mam tłumaczyć? Wolne żarty :-)

Obrazek użytkownika Sobiepan

20-07-2011 [19:14] - Sobiepan (niezweryfikowany) | Link:

A moglby Pan choc troche, moze by sie to na poziom przekaznikow przelozylo? Uczyc sie trzeba. Nie moge od Pana?

Obrazek użytkownika ksena

20-07-2011 [18:59] - ksena (niezweryfikowany) | Link:

ale czym programowo różni się obecna telewizja publiczna od prywatnej,oprócz oczywiście tego ,że należy na nią łożyć w formie abonamentu.Płacąc ten haracz uważam,że mam jakieś tam,może nawet malutkie ale prawa i wpływ na tresci.No ale ja wcale sie nie dowściagam,aby było więcej Komorowskiego,myślę ,ze i tak jest go za dużo.Dylematy pani Małgosi czy Iwony niewiele mnie obchodzą,bo i te dymisje to tak na niby,a przy mizerii programowej obojetne czy te kłamliwe wiadomości podaje pani Małgosia,Zosia czy Zuzia.

Obrazek użytkownika Ewaryst Fedorowicz

20-07-2011 [19:05] - Ewaryst Fedorowicz | Link:

a tym się różni, że prywatnej już się "odzyskać" nie da !
A dziewuchy, to po mojemu podwyżkę sobie właśnie wynegocjowały w ten sposób :-)