TVN24, transferstyci i ujemne IQ.

Śmieszą mnie wyznawcy nowego towarzyskiego trendu, którzy przy każdej okazji albo i bez, z marsową miną deklarują, że nie oglądają TVN24.

Ta deklaracja ma być wyrazem niezłomnej postawy i wybrednego gustu jednocześnie, ale mnie śmieszy i już.

Bo ja TVN24 oglądam wręcz pasjami i jak raz nie obejrzę, to się czuję jak ta klientka, co jej za Jaruzelskiego, po odstaniu 3 godzin w kolejce w sklepie mięsnym po pół kilo salcesonu, sprzed nosa ostatni kawałek rzeczonego dobra luksusowego wykupili.

A oglądam (i to pasjami) dlatego, że to TVN24 pokazuje przy każdej okazji, bez okazji a nawet okazji wbrew, moich ulubieńców, czyli   transferstytów.*

To właśnie TVN24 przedstawiła kompletną (to znaczy kompletną, w sensie – dotychczasową) ewolucję  transferstyty  Michała Kamińskiego, który, jak przypomniała ta nieoceniona stacja, zaczynał, jako nacjonalista w antysemickim NOP i homofob oraz fan ludobójcy Pinocheta, a zaliczywszy po drodze kilka partii, skończył jako niemalże  człowiek honoru  i to opłacany w Euro.

Jak tak   transferstyta  Michał Kamiński będzie dalej ewoluował, to kto wie, może odnalezione zostanie to  brakujące ogniwo w teorii Darwina  (to nie ja – to Laskowik) ?

I to w TVN24,   transferstyta  (minister) Arłukowicz Bartosz, podczas rozmowy z Beatą Kempą, gdy ta apelowała do niego o …. nie ważne zresztą, o co, miał taką minę, że tylko czekałem, jak odpowie Pani Kempie grepsem Bociana z powtarzanego właśnie, a uroczego serialu „U Pana Boga w ogródku”.

Greps jest tak wdzięczny i jednocześnie tak pasujący do wyrazu twarzy  transferstyty  – ministra Arłukowicza, że nie mogę się powstrzymać od przypomnienia go Państwu in extenso:

wisi mi to bardzo niskim kalafiorem.

Ale to nic w porównaniu z popisem (oj, te skojarzenia…) , jaki dała   transferstytka  Kluzik-Rostkowska, która, choć na oczach całej Polski, została zrzucona na spadochronie w samym centrum Rybnika, jak kiedyś towarzysze Nowotko, Finder i reszta praojców i pramatek naszej elity, idzie w zaparte:

Przyznaję, nie znam Rybnika,  ćwierka z gazetowej szpalty.

A odpytana przez TVN 24 treluje (i moreluje jednocześnie), że teraz jest na urlopie, ale jak wróci z urlopu, to do Rybnika z pewnością pojedzie !

Nie powiem, że mnie zatkało, bo mnie, starego reklamiarza zatkać, to trudno jest, ale nie będę też ukrywał, że w tym momencie zacząłem wierzyć, iż istnieje coś takiego, jak ujemne IQ.

------------------------------------
*transferstyta – osoba specjalizująca się w transferach z partii do partii.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika poko

16-07-2011 [11:10] - poko (niezweryfikowany) | Link:

Tekst fajnie napisany. A temat..temat jest obserwacją degeneracji której skala zdumiewa.

"TRAS- sfery"...to, trochę tak jakby do opakowania czytaj "wylansowanego wizerunku polityka"...wkładać dowolnie wybrane poglądy..miast - mózgu.

Przeczy to idei- polityki.
Taka maniera , uwidacznia zabór sympatycznym świnkom - koryta...
I jest wysoce symboliczna , że: plastikowa partia kaptuje plastikowych polityków i jeszcze z tym się po plastikowym społeczeństwie obnosi..A widzą to ludzie całkiem nie z plastiku...Widzą i oceniają..

Obrazek użytkownika Ewaryst Fedorowicz

16-07-2011 [13:15] - Ewaryst Fedorowicz | Link:

powiem tak: jeśli liczenie głosów WRESZCIE zostanie przez aparat PiS dopilnowane, to może być ciekawie :-)

Obrazek użytkownika z Niemiec

16-07-2011 [13:34] - z Niemiec (niezweryfikowany) | Link:

Hmm..., jesli mi wolno, ciekawie to dopiero bedzie jak PiS wygra, czego zycze Wam z calego serca,
ale zarazem ostrzegam, rzadzic jest o wiele trudniej niz to sie zdaje siedzac w lawach opozycji.

Pozdrowienia dla Sobiepana i Wszystkich innych forumowych znajomych.

Obrazek użytkownika Sobiepan

16-07-2011 [16:07] - Sobiepan (niezweryfikowany) | Link:

A mamy od kogo!Siegniemy do dwoch okresow: I Rzeczypospolitej, kiedy po smierci, w 1572 roku, ostatniego Jagiellona,szlachta stworzyla zaczatki instytucji panstwowych, by nie utracic suwerennosci.Zabraklo tylko prawnych podstaw elekcji i sposobu praktykowania parlamentaryzmu. A te - mamy dzis!
I drugi okres to panstwowosc wolnej Polski za Pilsudskiego! Morale i racja stanu- dobra niepodwazalne i warunkujace istnienie panstwa!
A tak sie sklada, ze konserwatywni Kaczynscy wychodzili od tej idei! Zaszczepic Polakom dazenie do budowania Polski uczciwej, opartej na prawdzie, suwerennej, dumnej, dbajacej o narod, ale i zobowiazujecej ten narod do odrzucenia wszelkich postaw wynikajacych z pojaltanskiej polityki.
Gdyby nie partyzanckie podchody tych "uwiklanych", na ktorych padl blady strach, ze ich zbrodnie, kradzieze, zdrady, podlosci, uwlaczanie honorowi Polaka, zagarniete nieprawnie dobra, ze to wszystko bedzie dowodem winy, a mieli wladze, bo brak lustracji i gruba kreska Mazowieckioego po tzw. okraglym stole,pozwolila na uzurpatorstwo, gdyby nie ta sytuacja, cwiczylibysmy rzadzenie od lat! Nie uleglosc wobec imperialistycznej polityki "silniejszego", ktorzy zrobili z Europy bokserski ring!
A poniewaz nie tak latwo pozbawic mnie optymizmu, wierze, ze jest wielu, ktorzy chetnie pomoga, by chociaz troche znow pomieszkac w wolnym kraju.
A ze rzadzenie jest trudne? Tym trudniejsze, ze bagno, do ktorego wepchnieto Polske w ostatnich czterech latach, a wczesniej tez juz w nim bywala, za sprawa proroadzieckich rzadow; to bagno stalo sie jakby nieodlaczna cecha systemu! Bizantyjskie zwyczaje "reka reke myje" nie ulatwiaja rzadzenia. Sam entuzjazm tez nie wystarczy. Ale widzac te trudnosci, czy nalezy sie poddac? Pan by zrezygnowal z szansy na wolnosc?
Pozdrawiam rownie serdecznie!

Obrazek użytkownika proxenia

16-07-2011 [18:49] - proxenia (niezweryfikowany) | Link:

W razie wygranej najpierw trzeba uzdrowić media - a to będzie najtrudniejsze, bo zaraza je strasznie opanowała. Zwłaszcza ze społeczeństwo tego nie będzie rozumiało. Zabraknie u nas takiej determinacji społeczeństwa, jak było na Węgrzech, duża część mediom ufa.
Chciałabym się mylić.

Obrazek użytkownika Sobiepan

16-07-2011 [19:31] - Sobiepan (niezweryfikowany) | Link:

Mamy ich nazwiska, adresy i dowody, ze klamali. Sady 24 godzinne dla zlodziei, naszych sedziow dla zdrajcow! Jakos damy rade!Przeciez mi taka Olejnik, czy inna Paradowska zyciorysu pisac nie bedzie!

Obrazek użytkownika Analityk

16-07-2011 [21:03] - Analityk (niezweryfikowany) | Link:

"Nasi" sędziowie to np. Andrzej Kryże? Doświadczony, wypróbowany w bojach fachowiec.

Obrazek użytkownika Sobiepan

16-07-2011 [22:03] - Sobiepan (niezweryfikowany) | Link:

A Tobie i tak nie powiem, bo zaraz podasz dalej, a twoi uszkodza mu np.auto.Nasi to nasi! A wasi, to ruscy!Ponjal?

Obrazek użytkownika Analityk

16-07-2011 [22:29] - Analityk (niezweryfikowany) | Link:

Wiesz co - poraża mnie twoja nienawiść do wszystkich, którzy ośmielają się myśleć inaczej. Może warto rozważyć jakąś terapię zanim nie będzie za późno?
PS> To nie ja powołałem pana Kryże na stanowisko wiceministra sprawiedliwości.

Obrazek użytkownika Sobiepan

17-07-2011 [06:12] - Sobiepan (niezweryfikowany) | Link:

Drwiny od brau milosci nie odrozniasz?
Zle sie u Was dzieje, jesli wszystko biale, albo czarne. Niuance odrozniac, to wyzsza szkola jazdy! A wyzej pisales o czepianiu. Zastosuj do siebie!
Myslec inaczej- to pierwsze slowo ma niesc tresc!
Myslec!!!!
Nie powtarzac instrukcje!
I skad w Tobie tyle zlosci? Ze nie powiem..."nienawisci"?
Tarapie? Ot, i Jablonski sie odezwal.Tez stare!
Co u Was taki nierozwijajacy sie jezyk obowiazuje! "Nienawisc, terapia, inaczej myslec...."
Wymienic ludzi od PR!
Zmienic regulamin!
A moze Was w ogole nalezy juz wymienic? Wytarliscie sie, towarzysze!

Obrazek użytkownika Sobiepan

17-07-2011 [07:21] - Sobiepan (niezweryfikowany) | Link:

Skoro drwine za nienawisc sie bierze! Nie uczyli, ze PIS ma takie spektrum, iz nalezy sie dobrze przygotowac do dyskusji? A wy, towarzyszu, tylo nienawisc, obsesja, terapia. Wszystko to ju przerobione! Czas na nowe! Nalezaloby pana olac, ale szkoda kazdego. Jak moge pomoc?

Obrazek użytkownika poko

16-07-2011 [21:01] - poko (niezweryfikowany) | Link:

Wielki problem wyłania się - teraz...czytaj, po słowach; "PiS" ...ma dopilnować.
Otóż PiS...niewątpliwie , dopilnowywał..
Na czym to polega : do regionu PiS zgłasza się osoba i prosi o upoważnienie na "męża zaufania- choć to baba z krwi i kości..
PiS nie może obsadzić swoimi, li tylko, członkami wszystkich lokali wyborczych. W dobrej wierze- przyjmuje, wspomnianą osobę..
A tu: Kluzik - Rostowska ..wychodzi podczas liczenia...i fałszuje na korzyść PO
Za tą przyczyną ..i aby uniknąć podobnych "cudów"..proponuję wypracowanie współpracy pomiędzy: kościołem a solidarnymi 2010..i PiS-em...Chodzi o eliminację "cichociemnych"...
Waga nadchodzących wyborów jest znaczna. Polska nie przeżyje następnej kadencji PO...Wiedzą o tym też siły wspierające Tuska..ich możliwości w manipulowaniu są znaczne . Ci ludzie są usadowieni w służbach . Mają wsparcie i ze wschodu i z zachodu. Oni są bardzo mocno zdeterminowani, chodzi o ciężkie pieniądze chodzi o naród.
Demontaż kraju następuje systematycznie i w/g planu. Nic nie jest pozostawione przypadkowi. "Chłopcy" teraz pracują przy mediach. Rozwalą "Rzepę" ..Radio Maryja i Gazetę Polską...ale JUŻ teraz "nastawiają na "kwaśne" internet- zmiany prawne. A to tylko mały fragment niszczenia opozycji i pacyfikacji narodu.
Bez jasnej i świadomej przyczyny NIKT by tego nie robił ..czy - wspierał. Spacyfikowali już - służby, wojsko, sądownictwo i prokuraturę..teraz media ..potem partie polityczne..robocze mróweczki ..klnące pod nosem ..na końcu..ich niezadowolenie , nie jest groźne dla przemian.
To; nie raj nam szykują..Nie raj...
Skoro są skłonni zabić, a są...!!!! Kolejne lata oczekiwania nie będą sojusznikiem Polski

Obrazek użytkownika Sobiepan

16-07-2011 [11:39] - Sobiepan (niezweryfikowany) | Link:

A jako przypadkowe miejsce urodzenie w aktach figuruje! I, jako takie, musi byc przeze mnie atawistycznie chronione, co oznacza, ze takie Trans- sfery, jak Kluzik, co to ani trans, ani sfera,moga przebywac caly rok na urlopie. No, chyba, ze sie zaklada, iz po wizycie w Rybniku IQ tak pojdzie w gore, jak wiadome sondaze! Mozna tak: od minus w gore? To chyba minus rosnie.....Bo Arlukowicz to zaczynal od zera w gore, ale tez poszlo na minus.
Co Pan ze mna , gawiedzia internetowa(Sadurski, niejaki! nijaki!) cwiczy? Matematyka w sobote rano? W wakacje?
Pozdrowienia za pomoc w rozwiazaniu!

Obrazek użytkownika Ewaryst Fedorowicz

16-07-2011 [13:14] - Ewaryst Fedorowicz | Link:

Ja mam ten komfort, że jak już odpaliłem wpis na blogu, (i do tego w sobotę, w wakacje itd itp), to zostawiam wszelkie związane z tym wpisem problemy - czytającym :)))

Obrazek użytkownika Jojo

16-07-2011 [12:01] - Jojo (niezweryfikowany) | Link:

Wszystkie te kanalie w normalnych czasach by zotali wyśmiani przez media, ale dzisiaj korzystając, że pochanki, lisy, wołki, olejniki i inne towarzystwo wzajemnej adoracji zajęte jest Pisem wykonuje różne wygibasy.
Ale przyjdzie prędzej czy później czas na kluzikową, arłukowicza, turka-michała kamińskiego i innych przyjemniaczków.

Obrazek użytkownika Ewaryst Fedorowicz

16-07-2011 [13:11] - Ewaryst Fedorowicz | Link:

szczerze? Nie sądzę. Bo czego jak czego, ale rewolucji w Polsce nie będzie.

Obrazek użytkownika uff

16-07-2011 [13:46] - uff (niezweryfikowany) | Link:

Miły Panie,najprawdopodobniej mam b.wysoką inteligencję od najwcześniejszego dzieciństwa,bo nim stało się modne nieoglądanie TVN-u,ja nigdy(szczerze)tej stacji nie oglądałam.Ma Pan stalowe nerwy,bo ja swego czasu miałam zapluty ekran telewizora,gdy widziałam zbyt często niejakiego URbana.Zacofana jestem,ale Laskowika i W.Malickiego oglądam,"u Pana Boga w ogródku"także.Jak ja kocham tę wschodnią naleciałość językową,to sceniczne Ł.Jak to dobrze,że potrafi Pan tak świetnie skomentować trasferstytów.Niektórym Bozia dała więcej,pozdrawiam.

Obrazek użytkownika Ewaryst Fedorowicz

16-07-2011 [14:07] - Ewaryst Fedorowicz | Link:

ten tekst jest akurat z Laskowika sprzed 30 lat :) z trialogu z Schuberthem i Smoleniem :)
a ja się uśmiecham, proszę Pani, wręcz permanentnie!

Obrazek użytkownika Analityk

16-07-2011 [15:21] - Analityk (niezweryfikowany) | Link:

Panie Ewaryście - dlaczego zapomniał Pan o chyba najbardziej doświadczonym transferstycie. Policzmy partie/organizacje:
Unia Polityki Realnej - ZChN - Wyborcza Akcja Katolicka - KKW Ojczyzna - AWS - Samoobrona - PiS.
Zdecydowanie lider, nie ma co mówić. Brawo pan Richard Henry Czarnecki!

Obrazek użytkownika Ewaryst Fedorowicz

16-07-2011 [15:39] - Ewaryst Fedorowicz | Link:

ja mam pamięć świetną, a R. Czarneckiego w TVN24 w ciągu ostatniego tygodnia (a i wcześniej też) najzwyczajniej nie pokazali - i już.
Dlaczego nie? Bo pewnie nie jest "trendy" (w przeciwieństwie do ww).

Obrazek użytkownika Analityk

16-07-2011 [16:34] - Analityk (niezweryfikowany) | Link:

Teraz to raczy Pan żartować - nie dawniej jak dziś oglądałem pana Czarneckiego w całkiem obszernej wypowiedzi w TVN24. Właśnie stąd mój post pod Pana tekstem.

Obrazek użytkownika leszek hapunik

16-07-2011 [16:43] - leszek hapunik (niezweryfikowany) | Link:

mistrzem przeobrażeń jest półanalfabeta prezydencik, który z młodego narodowca i katolika, stal się lewicującym liberałem / sam dziwie się jak można być i lewakiem i liberałem ,ale taka moda/ oraz przyjacielem pederastów.

Obrazek użytkownika uff

16-07-2011 [19:32] - uff (niezweryfikowany) | Link:

Niestety,pan Czarnecki należy do owych transferstytów,omijam blog tego pana.Nawrócony?

Obrazek użytkownika Analityk

16-07-2011 [23:47] - Analityk (niezweryfikowany) | Link:

Harpunik... łazisz za mną jakbyś nic lepszego do roboty nie miał. Obawiam się właśnie o to, czy ty mnie nie zaczniesz molestować. Weź się odczep, chłopie, bo to zaczyna zakrawać na obsesję.
Rozumiem, że pan Richard jest czysty politycznie jak dziewica Orleańska?

Obrazek użytkownika Sobiepan

17-07-2011 [06:44] - Sobiepan (niezweryfikowany) | Link:

I zaraz psychologia sie posluzyl. Obsesja, ,do mnie cos o nienawisci i terapii.Rozumiem, ze wskazowki nieaktualne, premier od srody ma weekend.
Ale zeby samemu nie umiec sie znalezc?
I potem miesza danie w morde z molestowaniem, siebie z dziewica....
Panie Leszku! Ciezkie przypadki tu mamy! Im blizej wyborow, tym ciasniej pod kolderka pryncypala! Bo on sam naciaga ja na glowe!
Przeprowadzimy analize, zeby mu pokazac, gdzie tkwi, albo olejemy? Pan Fedorowicz by olal!
Pozdrawiam serdecznie!