Brukselski Misiek żałuje błędów młodości.

Nie, nie takich, że pił, palił, wciągał itd. itp. – nic z tych rzeczy.

Nie tego, że się obżerał bez opamiętania słodyczami i pasztetówką, ze skutkiem jak na dostępnych w sieci obrazkach.

Nawet nie tego, że się do ZCHN zapisał, co jest może i legalne, ale – dla mnie przynajmniej – wiadomym resortem pachnące.

Misiek (brukselski) żałuje, że ryngraf z Matką Boską generałowi Pinochetowi do Londynu zawiózł i wypowiedzi z czasu wyborów prezydenckich Aleksandra Kwaśniewskiego na prezydenta: "Pedalskie stowarzyszenia udzieliły jednoznacznego poparcia".

Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło.

Skoro żal za (młodości) grzechy publicznie wygłoszony, to zadeklarowanie mocnego postanowienia poprawy wygłosić można bez wstydu (bezwstydnie?).

„W sprawach prezydencji Polski w UE wspieram rząd Tuska na 100 proc.”   Ładnie , prawda?

„Sikorski to polityk o ogromnym potencjale. Na pewno godnie reprezentowałby wraz ze swoją żonę Polskę, jako prezydent.”  - a to, podoba się?

„Wygląda, że dla PO nie ma alternatywy."  Yes!

„Posłowie PiS zostaną zdradzeni przez Kaczyńskiego nie o świcie, ale za pięć dwunasta, kiedy prezes w ostatniej chwili przedstawi listy do Sejmu.”  – i niech mi ktoś powie, że to nie jest (czysta) Rakowiecka?

I to wszystko w jednym, jedynym wywiadzie dla Onetu, poprawione przy okazji spontanicznych i niezapowiedzianych wizyt w TVN i Zetce.

Ale furda Misiek - od wczoraj z ekranu mojego komputera wydobywał się obrzydliwy zapach – no, proszę wybaczyć dosłowność- śmierdziało po prostu.

Zacząłem się martwić, że mi się laptop psuje (dosłownie).
Tak dosłownie, że mało brakowało, bym mimo ulewy, laptopa na zewnątrz wystawił.

Na szczęście (dla laptopa), zamiast go wystawiać na deszcz, zmieniłem stronę startową w przeglądarce, z największego portalu, na inny.

I proszę sobie wyobrazić, że pomogło !

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika krzyh

10-07-2011 [23:14] - krzyh (niezweryfikowany) | Link:

że za ostatnimi atakami niektórych dziennikarzy "prawicowych" na Ziobrę i Porębę stoi właśnie Michał Kamiński który ma kilku popleczników w Rzepie. Sam przegrany usiłuje się załapać do PO bo jak nie to zostanie bez stołka i będzie musiał poszukać sobie pracy a to ból - o przepraszam - bul oczywiście.

Obrazek użytkownika Sobiepan

11-07-2011 [06:36] - Sobiepan (niezweryfikowany) | Link:

"Wyglada na to, ze dla PO nie ma alternatywy": Yes(t) 4!!!!!!
Tam jest zbior rzeczy znalezionych, nieodebranych, niepotrzebnych, zbednych, zuzytych i takich, co nigdy potrzebne nie byly, tylko pod nogami sie plataly!
Polske by reprezentowali? Applebaum? Co, nie miescimy sie juz we wlasnych granicach? Mamy wszyscy 50 kilo nadwagi i trzeba nam strefy Gazy? Moze i operacji Plynny Olow? NO, no, ten Misiek to zartownis!
Ale moze mu to obcowanie z pedalskimi zaszkodzilo? Moze nalezy zaczac sie o niego martwic? Przykleimy mu znaczek: trojkat z wykrzyknikiem(Uwaga! Niebezpieczenstwo!)i zaczniemy go omijac kolem, zeby nie wybuchlo.Bo wtedy Panu jak nic dom zrujnuje, a jak na deszcz cala izbe wystawic?
A medycy od lat mowia, ze sie lasuje i w tluszcz obrasta. I przestaje funkcjonowac.Potwierdza sie, Dac Nobla.Bolus tez dostal, jak slepa kura ziarnko! To ziarnko, to byl milionik? Na drobne wydatki? To jest tylko PS.
A na powaznie, to ja Pana i ten laptop pozdrawiam!

Obrazek użytkownika Polka w żałobie

11-07-2011 [23:57] - Polka w żałobie (niezweryfikowany) | Link:

na stare lata,że tyle w młodości żarł.Teraz już żadna dieta nie pomoże.