O dawaniu ciała, czyli nowy szef NeoRzepy.

Od razu uprzedzam, że nadzieje na to, że ten tekst jest obsceniczny, a przynajmniej świntuszący, są chybione, toteż złaknionych hardkoru odsyłam do kolejnych wypowiedzi wicemarszałka Stefana N.

Ten tekst jest zwyczajnie anatomiczny, bo anatomia (człowieka w szczególności), to dziedzina i pasjonująca i (mimo wszystko) niezbyt rozpoznana.

Ale do rzeczy, czyli do sekcji:

Media zawyły z rozkoszy, że Pan Hajdarowicz  dał twarz  transakcji zakupienia Rzeczpospolitej, Uważam Rze – no dobra: wydawnictwa Presspublica.

I to nie jest żaden zarzut, bo funkcja (jak kto woli – rola) tzw.  frontmana  jest znana w biznesie, jak świat długi i szeroki , choć nie musi się wiązać z dawaniem pieniędzy (o to dbają inni).

No więc Pan Hajdarowicz dał twarz transakcji i teraz nastąpi najciekawsze, bo tym samym dał znak do rozpoczęcia dawanie innych części ciała.

W NeoRzepie ktoś musi być naczelnym i oczywiście nie będzie nim Pan Lisicki, bo nie po to się wykłada te zorganizowane 80 milionów, żeby trzymać na stanowisku takiego nieudacznika.

No nie – nieudacznik brzmi źle, bo na mieście się mówi, że to Pan Hajdarowcz położył Przekrój, ale to pewnie nieprawda. Napiszmy więc: konserwatysty – o, tak dobrze.

Przyjdzie zatem jakiś nowy naczelny – nie wiem, czy Pan Wołek, czy Pan Gauden czy jeszcze ktoś  z tej półki ,  ale przyjdzie –  daję głowę.

I wtedy, większość zespołu (jak nie większość, to przynajmniej ci, co to kredytów we frankach nie mają)   da nogę.

Tym, którzy zostaną, nowy właściciel  poda rękę  i jednocześnie nowy regulamin do podpisania, w którym to regulaminie będzie stało jak byk, że trzeba obiektywnym być, i najlepiej – jak w Przekroju obiektywnym

I ci, co pozostaną, regulamin taki przyjmą do wiadomości i to będzie znaczyło, że  dadzą d…

PS. Przed chwilą, w TVN24, profesor (!) Śpiewak Paweł, obsobaczając rutynowo Kaczyńskiego i Macierewicza, użył określenia „tupające dzieci” –  wot, obrazowannyj czełowiek…

I jak tu się dziwić, że 25% zdających oblało maturę.

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Sobiepan

01-07-2011 [18:40] - Sobiepan (niezweryfikowany) | Link:

Zeby dac twarz, to najpierw musial miec plecy. Na gebe nie wydaje sie 80 milionow. Nowa glowa zrobia, bez watpienia, profesora , mamy na peczki takich znajacych sie na wszystkim: Jak Spiewak, co to tupajet i tupajet wsiegda i siuda! I jak juz oni tak Rzepe rzuca na kolana, to moga mi ....skoczyc, jak mowi Golas. A do grona bezrobotnych anatomistow dolacza RAZ, Skwiecinski, Fousette i jeszcze paru cennych. Niektorzy moga zostac, bede pasowac do zmienionego profilu, raklamowoprzekrojowego. Pozostale czesci by sie zgadzaly......

Obrazek użytkownika stanczykblazen

02-07-2011 [08:47] - stanczykblazen (niezweryfikowany) | Link:

W tej sytuacji musimy się zmobilizować i kupować wszyscy Polacy "Nasz dziennik " i "Gazetę Polską" i tylko!Mam nadzieję , że "Gazeta Polska przekształci się wkrótce w dziennik z nakładem milionowym.

Obrazek użytkownika krzyh

01-07-2011 [18:43] - krzyh (niezweryfikowany) | Link:

że wielu spośród publicystów Rzepy ma owe kredyty i bardzo chcą zaostać na swoich miejscach - sądzę tak po dziwnych ich ostatnio artykułach.

Obrazek użytkownika Ewaryst Fedorowicz

01-07-2011 [20:25] - Ewaryst Fedorowicz | Link:

(co to może i mają kredyty, ale i kręgosłup też) szkoda :(

Obrazek użytkownika nemo

01-07-2011 [19:09] - nemo (niezweryfikowany) | Link:

Pal licho red.nacz.Lisickigo.Faceta, który do dzisiaj nie rozumie jakie korzyści mają kacapy z zamachu smoleńskiego, nie żal mi wcale.Ale prawie napewno znikną znakomite komentarze rysunkowe A.Krauze.Ja to jakoś zniosę ,ale jak to wytłumaczyc wnuczce?

Obrazek użytkownika Jojo

02-07-2011 [09:34] - Jojo (niezweryfikowany) | Link:

Podobno naczelnym ma byc robal niesiołowski a wice kucyk.

Obrazek użytkownika wojtek

02-07-2011 [19:18] - wojtek (niezweryfikowany) | Link:

Co Pan taki antyseminik? Co panu przeszkadza "tupające"? Nie masz pan większego zmartwienia?