Niesiołowski jest trendy, czyli psychiatria stosowana

Macierewicz jest kandydatem do badań psychiatrycznych.

Powiedział wicemarszałek Sejmu RP z ramienia Platformy Obywatelskiej, Stefan Niesiołowski. Jak zwykle w TVN24 powiedział.

Ja rozumiem, że Pan Niesiołowski alergicznie reaguje na Pana Macierewicza i nawet wiem, dlaczego i dlaczego tak bardzo:

W końcu to musi być frustrujące, jak to się teraz mówi  na maksa , że taki Macierewicz założył (wraz z Piotrem Naimskim) KOR.

Bo sam Pan Niesiołowski zasłynął (to właściwe określenie) tym, że bawił się w jakieś (nieudane, jak to u Pana Niesiołowskiego) próby wysadzania pomników, wychodząc najwyraźniej z założenia, że najbezpieczniej jest zwalczać wroga w postaci rzeźby czy innej lalki.

Ale jeszcze bardziej frustrujący dla Pana Niesiołowskiego musi być fakt, że na Antoniego Macierewicza nie zachowały się żadne kwity esbeckie, nawet te sfałszowane (a jak wiadomo, esbecji głównym zajęciem było fałszowanie kwitów na autorytety moralne i resztę konstruktywnej opozycji) i żadna narzeczona Pana Macierewicza nie oskarżyła go publicznie o to, że wysypał ją i kolegów w śledztwie, nawet po pysku raz nie oberwawszy.

Jeśli do tego wszystkiego dodać, że na Powązkach , zwykli Polacy  puścili Panu Niesiołowskiemu wiązankę wzbogaconą o porcję gwizdów, podczas gdy ci sami zwykli Polacy, Pana Macierewicza witają przyjaźnie, a nawet serdecznie, wszystko staje się jasne, jak logo Platformy.

Reasumując, nie wiem, czy nie znajdzie się jakiś niezawisły sędzia, który zdecyduje o wysłaniu Pana Macierewicza na badania psychiatryczne – skoro sam wicemarszałek Sejmu RP diagnozuje i rekomenduje jednocześnie, bo władza sądownicza jest wprawdzie niezależna, ale bez przesady.

Ja, w każdym razie, wbrew wszelkim, widocznym na ekranie mojego telewizora objawom,, nie uznam Pana Niesiołowskiego za – posłużmy się jego określeniem, kandydata do badań psychiatrycznych.

Natomiast pozwolę sobie uznać Pana Niesiołowskiego za kandydata do zrobienia mu lewatywy.

Ale żeby wszystko było elegancko, proponuję mu zrobić lewatywę z buzi.

Wyjdzie na to samo, a nawet - to samo (wyjdzie) .

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Gość

29-06-2011 [18:21] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

Tak dobra djagnoza ale nie wspomnial pan roku1970-jak stefek z czuma-na gotowke sie zasadzali-bo chlopcy ubowcy czyms wiecej go straszyli niz pomnikiem!

Obrazek użytkownika Ewaryst Fedorowicz

29-06-2011 [22:56] - Ewaryst Fedorowicz | Link:

.

Obrazek użytkownika stanczykblazen

30-06-2011 [07:39] - stanczykblazen (niezweryfikowany) | Link:

Ten pan profesor w swoich wypowiedziach używa zamiast przecinka wyrazu "Kaczyński" , a zamiast kropki"PiS".Ja już od tego dostaję obłędu ,a co ten pan? Redaktor pyta ;co na to PO" , a pan Niesiołowski odpowiada; "PiS nigdy tego nie zrobiło". Czy to jest rozmowa na temat, ze zrozumieniem pytania? Czy to ja jestem niewydarzona i nadaję się do badań psychiatrycznych , bo ni w ząb nie rozumiem takich wypowiedzi?

Obrazek użytkownika Sobiepan

29-06-2011 [18:42] - Sobiepan (niezweryfikowany) | Link:

Te ilosc jadu, to nawet zadna czarna mamba nie ma, chocby i miesiac zbierala. A Stefus w jedna noc kumuluje, rano wyziewa w TVN i znowu kumulacja!Ze mu sie te implantaty nie rozpuszcza, tez sie dziwie!
Poza tym, test na ignorancje wzieto do Moskwy i tam sie odbywa jego wprowadzanie w ...zycie (polityczne!). Czyli, nalezaloby Stefusia, za testem....wiadomo, ze zda! Na szostke! W Lodzi tez z zyciem uszedl....

Obrazek użytkownika Ewaryst Fedorowicz

29-06-2011 [22:55] - Ewaryst Fedorowicz | Link:

.

Obrazek użytkownika Gryzli (nie strielali)

29-06-2011 [21:38] - Gryzli (nie str... (niezweryfikowany) | Link:

Jeżeli dla profesora wybije ostatnia godzina, a jest chyba przecież katolikiem to chyba będzie wielka powódź, a może nawet morze łez do wylania za swe wielce niegodziwy żywot. Daj mu Boże to o co tak z zapamiętaniem walczy i niech żyje 100 lat i 5 dni.
Pozdrawiam Autora za przypominanie nam o "heroicznych" wyczynach "naszych milusińskich".

Obrazek użytkownika Rycho

30-06-2011 [09:36] - Rycho (niezweryfikowany) | Link:

Stefuś to taki rozrywkowy przerywnik w programach "poważniejszych". Bo tu przecież nie bardzo wypada walić Kupę Powiatową czy Szymkiem Zero. A propos narzeczonej, to przecież taki macho i bohater pewnie nie mógł się od bab ogonić i by się pozbyć namolnej narzeczonej sprzedał ją esbekom.

Obrazek użytkownika Gość Andrzej

30-06-2011 [11:18] - Gość Andrzej (niezweryfikowany) | Link:

lewatywę, ale ze żwiru i tłuczonego szkła. Jestem nawet gotowy się poświęcić, ubrać się w worek gumowy i osobiście wykonać ten zabieg. Niezbyt to przyjemne, ale widok jego szczęśliwej buźki PO tym zabiegu wynagrodzi wszystkie nieprzyjemności.

Obrazek użytkownika maja

30-06-2011 [15:04] - maja (niezweryfikowany) | Link:

Niesiołowskim szkoda sobie zaśmiecać komputer!! - to przecież nie człowiek! - mówi się że on bardziej nadaje się z robakami i owadami a nie z ludźmi - tu pasuje powiedzenie , że z kim przystajesz takim się stajesz!! - ciekawi mnie tylko dlaczego Tuska czy Komorowskiego nie razi chamstwo Niesiołowskiego , ale rażą ich żarty młodych ludzi i wysyłają o 6,00 rano do ich domów ABW ??!!! - znam na to częściowo odpowiedź ,a mianowicie : kiedy działacze PiS znając doskonale jakim wrednym osobnikiem jest Niesiołowski nie pozwolili mu startować do Sejmu z list PiS ,Niesiołowski poszedł do PO i tam Tusk zapewnił temu chrabąszczowi wejście do Sejmu , ale jak mniemam, za to Tusk zobowiązał Niesiołowskiego , żeby robił za PAŁKOWEGO PO przeciwko Braciom Kaczyńskim i PiS , z czego ten chrabąszcz się świetnie do dzisiaj odwdzięcza i dlatego w gębie ma gorzej jak w klozecie!! - TO się nazywa dozgonna wdzięczność! - prawda ?!

Obrazek użytkownika Jojo

30-06-2011 [16:47] - Jojo (niezweryfikowany) | Link:

Podobno Niesiołowski ma po wygranych wyborach zostac ministrem kultury i sztuki a jego zastępcą ma byc dorsz-pitera.

Obrazek użytkownika Ewaryst Fedorowicz

30-06-2011 [22:22] - Ewaryst Fedorowicz | Link:

.