Komunikat agencji APA – gotowi na prezydencję !

28.06. Warszawa (APA) - Jak nieoficjalnie dowiaduje się agencja APA, przygotowania do pełnienia przez Polskę prezydencji zakończono przed terminem.

Dokonano niezbędnych zabezpieczeń na odcinku mediowym i kulturalno-naukowym.

Z czołowymi przedstawicielami niezależnych mediów, przeprowadzono szkolenia, mające na celu maksymalizację obiektywizacji przekazu mediowego.

W trakcie szkoleń, zasygnalizowano potrzebę skupiania się na kwestiach najistotniejszych i nierozdrabniania się w programach informacyjnych i publicystycznych, na takie wątki poboczne, jak budowa autostrad, stan służby zdrowia czy drożyzna.

Nie stwierdzono natomiast przeszkód dla informowania na bieżąco o postępach w procesie diagnozowania stanu psychicznego Jarosława K.

Przeprowadzono też stosowne rozmowy instruktażowe z przedstawicielami środowisk twórczych i naukowych, w wyniku których, wspomniane środowiska zadeklarowały pełne zrozumienie i nieustające poparcie dla polskiej prezydencji oraz głęboką wdzięczność za otrzymane wsparcie finansowe.

Na czas przetłumaczono także na język polski, z języków niemieckiego i rosyjskiego, niezbędne instrukcje i wskazówki.

Jak (nieoficjalnie) wypowiedziała się dla APA, osoba odpowiedzialna za sprawną realizację projektu PR pod nazwą Polska Prezydencja w Unii:

stan przygotowań można określić krótko - dopięte na ostatni guzik. Z pętelką.

Bogdan Rzetelny (APA)
APA br/

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika uff

28-06-2011 [14:17] - uff (niezweryfikowany) | Link:

Pętelkę ukradli nieznani sprawcy,no i mamy to,co mamy.Została jeszcze figa z MAK-iem.

Obrazek użytkownika Ewaryst Fedorowicz

28-06-2011 [21:07] - Ewaryst Fedorowicz | Link:

dla młodszych czytelników zdecydowanie bardziej przyswajalną konstrukcją jest figa z makiem :)

Obrazek użytkownika Sobiepan

28-06-2011 [15:27] - Sobiepan (niezweryfikowany) | Link:

Te przejada lasami z powrotem do Legnicy, wiec po zaraz autostrada? Luksusow sie zachciewa?
A protokolu z posiedzenia Rzeczywistego Zarzadu Unii Eurazji z Wroclawia, agencja nie zapodala! A bylo! W piatek, sobote, niedziele. Instrukcje wydawali.A, widze pisze Pan, ze tlumaczenia robia. Rozumiem, poczekam.
APA jest ok!
Tylko czy oni z tymi strzalkami zdaza? Kazali wszystkie na czerwono......

Obrazek użytkownika Ewaryst Fedorowicz

28-06-2011 [21:08] - Ewaryst Fedorowicz | Link:

.

Obrazek użytkownika Sobiepan

28-06-2011 [21:23] - Sobiepan (niezweryfikowany) | Link:

prosze popytac w APA, co oni teraz wysylaja.Bo kogo, to widac w tych tam palacach i urm-ach. Chyba, ze tez utajnili, ale ja wierze w dociekliwosc APA!
Pozdrawiam, bez choragiewki z OT-64 Skot. Tak normalnie.....

Obrazek użytkownika proxenia

28-06-2011 [16:47] - proxenia (niezweryfikowany) | Link:

"Nie stwierdzono natomiast przeszkód dla informowania na bieżąco o postępach w procesie diagnozowania stanu psychicznego Jarosława K."
Trawestując powiedzenie jednego z chyba francuskich historyków: w języku polskim brak słów, żeby napiętnować tego rodzaju działania.

Obrazek użytkownika ksena

29-06-2011 [07:46] - ksena (niezweryfikowany) | Link:

zwana szumnie prezydencja Polski w Unii będzie kosztować ? Może na tę radosną zabawę przesunięto środki z budowy autostrad,modernizacji kolei i innych ? Na razie wiadomo ,że wyprzedajemy na hurra majątek narodowy na bączki,ględzenia na idiotycznych spotkaniach,na leczenie naprężonych muskułów i pochylonych od poklepywania służalczych pleców.