Komunikat agencji APA – jest opinia w sprawie Jarosława K.

23.06. Warszawa (APA) - Jak nieoficjalnie dowiaduje się agencja APA,

biegli ustalili już opinię w znanej sprawie kontrowersyjnego polityka Jarosława K., oskarżonego o zniesławienie powszechnie szanowanego obywatela Janusza K.

W wyniku osobistej interwencji Najwyższych Czynników, biegli wydali swoją opinię zaocznie, odstępując od badania oskarżonego oraz, mimo ewidentnych przesłanek do uznania Jarosława K. za całkowicie niepoczytalnego, opinia biegłych została złagodzona na korzyść badanego i ostatecznie orzeczono jedynie częściowe ograniczenie poczytalności:

Jarosław K, został uznany za w pełni poczytalnego, jeśli chodzi o odpowiedzialność karną przed sądem,

uznany został natomiast za całkowicie niepoczytalnego, gdyby chciał prowadzić działalność polityczną, ze szczególnym uwzględnieniem działalności partyjnej i startu w wyborach.

Gest Najwyższych Czynników spotkał się z powszechnym uznaniem szerokich rzesz obywateli.

Bogdan Rzetelny (APA)
APA br/
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Viilo

23-06-2011 [16:40] - Viilo (niezweryfikowany) | Link:

wystawaly lufy kałachow spod zakrwawionych fartuchow.
Sluzba nie druzba.

Obrazek użytkownika Sobiepan

23-06-2011 [17:41] - Sobiepan (niezweryfikowany) | Link:

Tzn.opinii, bo badanie odbylo sie zaocznie, zeby sie badany niepotrzebnie po komitecie nie szwendal.Zgadza sie? To ci sami naukowcy ,co Ignobel dostac mieli za wynalezienie "pomrocznosci jasnej"!
A pan Kaczynski uzasadnienie tez musi napisac sobie sam. Bo, wie Pan, ta terminologia, ta lacina, nie uczyli w moskowskoj szkole....
Ale ma Pan dojscia, w swieto, a tu do tajemnicy dopuscili! Albo te Najwyzsze Wladze akurat na procesji...

Obrazek użytkownika Ewaryst Fedorowicz

23-06-2011 [19:26] - Ewaryst Fedorowicz | Link:

Agencja APA ma i dojścia i wejścia i nawet miała kiedyś przejścia :)

Obrazek użytkownika Sobiepan

23-06-2011 [22:03] - Sobiepan (niezweryfikowany) | Link:

to nie jest ta "po przejsciach"? Bo z tymi obecnymi przejsciami(z partii do innej ferajny, tez partii), to ja mam juz przejsciowy ....no, powiedzmy, brak plynnosci w ocenie.Pozdrawiam, a gierki werbalne, cenie wysoko!

Obrazek użytkownika Ewaryst Fedorowicz

23-06-2011 [23:07] - Ewaryst Fedorowicz | Link:

;-)

Obrazek użytkownika Gość Andrzej

23-06-2011 [18:41] - Gość Andrzej (niezweryfikowany) | Link:

PeOwska perfidia,co się stało z polską,polakami że(postkomuchowsko-PeOwski motłoch niedokrztałciuchów wypaczonych przez lata niewoli,konfidentów różnej maści)teraz i tutaj w naszej udręczonej ojczyżnie mają jeszcze zwolenników to OJCZYŻNIANA TRAGEDIA

Obrazek użytkownika bolo

23-06-2011 [21:18] - bolo (niezweryfikowany) | Link:

kacapy wymyślili kiedyś bezobjawową schizofrenię. ciekawy co wymyślą ich pachołki?

Obrazek użytkownika Ewaryst Fedorowicz

23-06-2011 [23:16] - Ewaryst Fedorowicz | Link:

.

Obrazek użytkownika Gość

27-06-2011 [19:12] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

napisaliby do prokuratury,że odmawiają udziału w nagonce i zwracają się z wnioskiem do przełożonego tego prokuratora o przebadanie i obserwacje go w TWORKACH,BO ISTNIEJE UZASADNIONE PODEJRZENIE,ŻE CZŁOWIEK TEN NIE JEST ZDROWY.Choroba nie wybiera,może dotknąć i sędziego i prokuratora,a swoją drogą mylą się geniusze tylko nasi sędziowie są nieomylni i bezkarni.