Elżbiet Jakubiak – strong woman.

"Jarosław Kaczyński wielokrotnie mnie komplementował i nawet mi powiedział, dlaczego mnie wyrzuca z partii" - mówi w rozmowie z tygodnikiem "Wprost" Elżbieta Jakubiak z PJN.

Najpierw zdębiałem, ale (już  zdębiony) pomyślałem, że za inteligencję Panią Jakubiak Prezes komplementował.

Potem – że za zgrabne nogi.

Po chwili refleksji doszedłem jednak do wniosku, że choć wprawdzie z Prezesa jest znany , acz nie mający praktyki w kwestii oceny walorów przedstawicielek płci przeciwnej, szarmant (a choćby i ta Joanna od Grzegorza), uznałem, że aż tak się pomylić w ocenie Pani Jakubiak nie mógł.

Na szczęście, Pani Jakubiak sama wybawiła mnie przy pomocy niezawodnego redaktora Najsztuba z kłopotu i popełniła taki  kamingałt,   że newsweek’owa deklaracja znanego intelektualisty, Wojewódzkiego Jakuba:

TAK. JESTEM RASISTĄ,

to przy tym nie tylko  małe piwo,  ale mała, za przeproszeniem – kupa.

"Uważał, że jestem najsilniejsza, i że inni się przestraszą, kiedy wyrzuci najsilniejszą"

Tak, według Pani Jakubiak, powiedział Prezes wręczając jej jedną ręką list z podziękowaniem za wierną służbę (bo komuś wszak służyła wiernie) i ręką drugą, odbierając kluczyki do biura.

Mówiąc najpoważniej, chciałbym się bardzo od Pani Jakubiak dowiedzieć, jakie to zioło tak daje, żeby moc w sobie poczuć na miarę Agaty Wróbel, albo nawet kultowej Fibingerovej Helki i jeszcze w te halucynacje Prezesa wplątywać.

Chyba, że Prezesowi chodziło o to, że Pani Jakubiak jest  silna w buzi,  no, że pyskata jest, ale to akurat tyleż oczywiste, co względne:

Jej (eks) psiapsiółka, co ją i resztę wykonawców szewskiej usługi (szycie butów  – taką staropolską metaforę mam na myśli) do wiatru wystawiła, pyskata , że hej!
I wcale nie koniecznie  „po winku u Grzegorza”.

Brukselski Marek, na urodzinach Salonu24, stojąc obok rosłego ochroniarza, wykrzykiwał (sam słyszałem) blogerskiej tłuszczy prosto w twarz:

„Ja się was nie boję! Ja się nikogo nie boję!”  (wot maładiec…)

Brukselski Misiek,   z takimże Pawłem – elokwentni jak szafa grająca, po tym , jak jej (szafie, znaczy), w stosowną dziurkę odpowiednią monetę się wrzuci.

Moneta nazywa się chyba euro, szafa – o ile pamiętam, TVN, a płyta nosi nazwę  Jarosław Okrutny song,  czy jakoś tak.

A Paweł  krajowy  (w odróżnieniu od brukselskiego) , to jak sobie Jarkaczem buzię na początku (stosownego) programu wycierać zaczyna, to program trwa, i trwa, i trwa…a on sobie tę buzię wyciera, wyciera, wyciera…

I tu dochodzę do puenty:

ja naprawdę nie wiem, za co Prezes tę Panią Jakubiak wyrzucił.

I jedyne, co mi na myśl przychodzi, to to, że ją po prostu wyrzucił  za drzwi.

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Sobiepan

20-06-2011 [20:38] - Sobiepan (niezweryfikowany) | Link:

I tu jest pies pogrzebany. Drzwi nie zatrzasnal i laza w te i wewte! A to partyjka, palikocik, modlitwa Libickiego o wyrzucenie ojca z radia i w ogole o wyrzucenie PISu z Polski. Mareczek, teraz na lodzie, Rybnik chce Joasi Czerwonotusi, pokazywac, jeden taki, z Brukselki lata po tefauenach i luki zapelnia, Kurski jeden, balagan sie porobil!
A moglo byc tak pieknie! Wybral cie PIS, nie podoba sie, mandat i forsa do zwrotu i w tyl zwrot! Noooo, chyba, ze do wycierania sie nadadza! To rozumiem, niech poleza w sluzbowce platformianej, bedzie co czyscic, niedlugo!
Autorze, drogi Panie! Tak szarmancko? Wobec kobiet, jasne.

Obrazek użytkownika leszek hapunik

21-06-2011 [13:06] - leszek hapunik (niezweryfikowany) | Link:

Baba z wozu, koniom lżej . I tyle w tym temacie jak mawia Mycha

Obrazek użytkownika ksena

20-06-2011 [23:59] - ksena (niezweryfikowany) | Link:

jest wolnomyślący (nie mylić z wolnomyślicielem ),ale urodą gasi podobno wszystkich mężczyzn,nawet samego Sławomira Nowaka z pobrużdżoną gębą.Podejrzewam,że nawet nie zrozumiał zadanego pytania i grzecznie przytaknął.Jakubiakowa ze swą traumą nadal sie obnosi choć już najwyższy czas skończyć z okupacją kanapy i łażeniu po studiu telewizyjnym.Program pani Jakubiakowa,program proszę....

Obrazek użytkownika Ewaryst Fedorowicz

21-06-2011 [12:56] - Ewaryst Fedorowicz | Link:

ja jednak nie poproszę nawet o program :)

Obrazek użytkownika Gość

21-06-2011 [08:04] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

Pani elzbieta jakubiak -niechaj sie lepiej juz zamknie raz na zawsze-chyba ze jest na tyle t... ze nie rozumie czym jest zdrada ,kogos lub czegos w momecie gdy ten ktos tego kogos potrzebuje i naniego liczy.Jej wyjscie z pisu w tym dramatycznym momecie -mozna tylko porownac-do uderzenia na kraj napadniety-jak to było 17-09-39roku.A wsprawie tej jej nadprzecietnej inteligencji-gdyby była wysokich lotow-to nigdy by nie UKRADŁA-nazwy PJN-temu stowarzyszeniu-ktore gosciła w lokalu-a ukute przez J.Zaryna-co stwierdził sad.Moj kolega jak zorjetował sie jakimi metodami zaczyna sie posługiwac p Jakubiak-wykrzyjnał "moze sie gupia nie zna na sztuce"

Obrazek użytkownika Gość

22-06-2011 [14:21] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

tak mozna sie pocieszyc, ale...kiedys nie przeszkadzalo IQ (albo jego calkowity brak) tej paniusi, zeby pracowala w kancelarii prezydenckiej. Jezeli takich jak ta lomzynska lady pracowalo tam wiecej, to nie dziwi jakosc przygotowania wizyty smolenskiej, choc niezaprzeczalnie, wiekszosc zaniechan jest po stronie rzadu. Rada dla pana Kaczynskiego na przyszlosc - proponuje lepszego HR do rekrutacji i lepsze czytanie CV.
Notabene pani pielegniarka tez nie najwyzszych lotow, ale przynajmniej wierna.
Pyrzdalaby sie w PiSie moze druga pani Palin...???
Pozdrowienia dla PiS i zyczenia szampana po wygranych wyborach .