Adam Hofman wymaga dokształcenia. Pilnie.

Pan Adam Hofman – sprawujący, przypomnę, funkcję rzecznika PiS, palnął idiotyzm, w wyniku którego media przyczepiły się do jego Szefa,  jak rzep do psiego ogona.

Żeby było wszystko jasne:

Pana Hofmana (pozostańmy w konwencji kynologicznej)  psim obowiązkiem,  było zareagowanie na podobnie idiotyczną zachętę , wrzuconą na Twittera przez najwyraźniej mocno rozbawionego wyskoczeniem nad Morze Śródziemne , Radosława Sikorskiego:

"Rodacy! Popierajmy arabskie demokracje. Odwiedzajmy Egipt i Tunezję. W kurortach jest bezpiecznie. Ich gospodarki potrzebują sterydu".

Ale zareagowanie na poziomie stosownym do funkcji rzecznika największej partii opozycyjnej w dużym , europejskim kraju, a nie , odwinięcie cepem:

„Sądzę, że w demokratycznym kraju, gdzie jest silna kontrola mediów, gdyby polityk w Niemczech czy Francji się wypowiedział w ten sposób, zostałby zlinczowany przez rodzime media”

Dalej, już poszło z przysłowiowej górki, bo prorządowe (bez wierzgania proszę - innych w Polsce praktycznie nie ma), natychmiast wyciągnęły wypowiedź Jarosława Kaczyńskiego z marca 2010, gdy zachwalał Polakom uroki wypoczynku nad Morzem Śródziemnym, między innymi w Egipcie.

Można oczywiście zakładać, że media w Polsce są antyplatformiarskie i z położonej na tacy okazji do przejechania się  po PiSie nie skorzystają, ale żeby tak sądzić, to trzeba być (obecnym) rzecznikiem PiSu.

No dobrze, to co w takim razie powinien Adam Hofman powiedzieć, po tym, jak mu się tak pięknie a głupio, Radosław Sikorski podłożył?

A na przykład to, że  to miłe, iż Radosław Sikorski korzysta z pomysłów Jarosława Kaczyńskiego, choć trochę szkoda, że potrzebował na przyswojenie ich sobie aż 15 miesięcy.

Proste? Hm..jak dla kogo - dla Pana Hofmana, najwyraźniej nie.

Aż prosiło się za to przyczepić do tych nieszczęsnych, twitterowych sterydów Pana Sikorskiego i wyrazić troskę, czy aby nasz Minister sam sterydów nie używa, skoro się ich propagowaniem trudni.

No dobra – co ja będę Pana Hofmana tutaj korepetycjami męczył; chłop sobie zarost zapuścił, i od razu mu z tymi paroma milimetrami szczeciny, tego, no… profesjonalizmu   przybyło, że ha!

To do następnej konferencji prasowej – może być jeszcze śmieszniej.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika kolarz

17-06-2011 [08:44] - kolarz (niezweryfikowany) | Link:

Przeczytałem ten wpis kilka razy i nie zrozumiałem o co chodzi. Może gdybym wiedział, co własciwie było powodem "przejechania się po PiS-ie"... Oprócz chęci przejechania się po PiS-ie, oczywiście.
Chciałem tylko zauważyć, że przez ostatnich kilkanascie miesięcy sytuacja w krajach północnoafrykańskich zmieniła się dość istotnie opinie na temat bezpieczeństwa, które były aktualne wtedy, dziś mogą wyglądać na żart, ironię lub celową dezinformację.
A życie poucza nas, że żaden rzecznik ani działacz PiS nie jest w stanie powiedzieć nic takiego, co nie byłoby natychmiast wykrętnie "zinterpretowane", przekłamane, zestawione z faszyzmem, pedofilią, chorobami umysłowymi itp. Dotyczy to również "błyskotliwych" podpowiedzi Autora wpisu.

Obrazek użytkownika Ewaryst Fedorowicz

17-06-2011 [13:02] - Ewaryst Fedorowicz | Link:

gratuluję dobrego samopoczucia, a "kolarz" może spokojnie odpedałować w celu zameldowania gdzie trzeba, wykonania (polemiczngo) zadania :)

Obrazek użytkownika Mikesz

17-06-2011 [16:16] - Mikesz (niezweryfikowany) | Link:

Pana dwie odpowiedzi; studentce i kolarzowi trudno nazwac merytorycznymi. Raczej blizej im do wypowiedzi w stylu Niesiolowskiego. Jesli nie potrafi Pan odpowiedziec kulturalnie na krytyke, to wez sie Pan za pisanie do GW.

Obrazek użytkownika Ewaryst Fedorowicz

17-06-2011 [16:31] - Ewaryst Fedorowicz | Link:

1. Byłbym zobowiązany za nieprzekręcanie mojego nazwiska - żeby tego uniknąć, wystarczy je uważnie przeczytać
2. Nic nie poradzę na to, że w kwestiach bardzo szczegółowych i fachowych, jak komunikacja, wypowiadają się osoby nie mające w tej materii zawodowej kompetencji.
Ale co gorsza, wypowiadają się nie przeczytawszy ze zrozumieniem niedługiego i klarownego tekstu.

Proszę darować, ale dyskusja z osobami nieuznającymi jakiejkolwiek, merytorycznej krytyki swojego idola, nie jest celem mojego blogowania.

Pozdrawiam,

EF

Obrazek użytkownika Sobiepan

17-06-2011 [16:54] - Sobiepan (niezweryfikowany) | Link:

Blog to nie zaliczenie! Moze nalezaloby polemicznie, nie dyrektywnie? Bedzie milej, a Pan zyska czytelnikow. Bo przypuszczam, ze dzis stracil Pan dwoch! Teksty dobre, pioro rowniez, tylko z tolerancja cos nie tak.Zycze humoru, choc dzis akurat temat drazliwy.
Pozdrawiam serdecznie , jednak sprawdze, czy w przyszlosci nalezy tu wrocic.

Sobiepan

Obrazek użytkownika Ewaryst Fedorowicz

17-06-2011 [17:31] - Ewaryst Fedorowicz | Link:

to liczba Czytelników - generowanie największej liczby kliknięć pozostawiam zainteresowanym tą dyscypliną sportu

teraz kilka uwag ad rem:

1. jestem reklamiarzem od 20 lat, znam fach komunikacyjny "na wylot", blog branżowy, na którym jestem rekomendowanym blogerem - jest tu: http://blog.wirtualnemedia.pl/

2. teksty poświęcone schrzanionej kampanii prezydenckiej, pisane W TRAKCIE tego , wykombinowanego przez JKR, Jakubiak, Migalskiego i innych cyrku (przepraszam wszystkich cyrkowców) i tuż po, są tu:

http://ewarystfedorowicz.salon...

http://ewarystfedorowicz.salon...

http://ewarystfedorowicz.salon...

http://ewarystfedorowicz.salon...

Wychodzi na to, że miałem rację - cóż, nie pierwszyzna

3. Dyskutować mogę z osobami mającymi minimum wiedzy komunikacyjnej - a jak się ktoś rzuca Rejtanem w bezsensownej obronie równie bezsensownej, a ewidentnej wpadki Hofmana - odwracam się i odchodzę do innych, sensownych zajęć.

4. Kadzenie wszystkim politykom PiS bez względu na to , co i jak zrobią mnie nie interesuje.

Pozdrawiam,

EF

Obrazek użytkownika Sobiepan

17-06-2011 [18:30] - Sobiepan (niezweryfikowany) | Link:

Dlatego bywa wielu, a swiatowi bywaja nieliczni. I Pan o tym wie, jak rowniez potrafi Pan ocenic , z jakich przyczyn wywolal Pan zupelnie niepotrzebna burze. Jakakolwiek wypowiedz, pisana, wygloszona, ktora osiagnela czytelnika, widza, istnieje w kontekscie autor-odbiorca. Nie moze wiec byc ta relacja Panu obojetna, bo tworzylby Pan do szuflady, a tym samym nie osiagal zamierzonych celow, dla ktorych wypowiada sie Pan w ogole. Dyskrepancja nie do przyjecia , przynajmniej przeze mnie, bo prowadzaca do paradoksu, ze literatura bez zamierzen spolecznych, jest pozyteczna. Pan sobie doskonale zdaje sprawe, ze pisze Pan na poziome, ktory nalezy docenic. Nie moze on jednak byc, nawet nieopatrznie, wiazany i mieszany z arogancja. Pewnosc siebie to jedno, niezwykle wazna cecha socjologiczna, ktora jednak, niezamierzenie, w obronie wlasnych pogladow, a z braku argumentow, pospiechu czy nonszalancji, mozemy przeobrazic w arogancje. Sadze, ze dzis to sie Panu zdarzylo, nie podejrzewam, ze mial Pan to na celu. Traktowanie czytelnika z wyzszoscia, graniczaca z przypisywaniem mu malosci i nieznajomosci rzeczy, to konwencja Dostojewskiego, Camus`a, Kafki, ktorych teksty dopiero po analizie specjalistow i glossach sa zrozumiale. Tyle, ze one pozostaly wielka literatura, ale dla niewielkiego grona czytelnikow zrozumiala.
Pan chce spelnic zadanie podniesienia poziomu pracy wokol prezesa Pana Jaroslawa Kaczynskiego. I, podkreslam ponownie, slusznie. Sam Kaczynski i jego praca dla Polski, powinny zostac odpowiednio docenione i publicznie wyborcom przedstawione. A to wymaga PR i scenariusza na miare Hitchkocka. Aby uniknac i zelzyc osaczenie przez zupelnie nieprofesjonalne, ale wlasnie aroganckie, media. Wobec tego oczekuje , ze Pan swa wiedze i umiejetnosci przedstawi w takiej formie, ktora harmonizowala bedzie z poziomem, jaki Pan reprezentuje, z uznaniem marginesu na blad w zrozumieniu lub interpretacji. Zycze spokojniejszych okazji do dyskursu, merytorycznie mozemy sie dalej mierzyc, tylko, czy osiagniemy cosensus, zalezy od poskromienia emocji.
Pozdrawiam i dziekuje za mozliwosc polemiki, ktora mi odpowiada.
Sobiepan

Obrazek użytkownika Roman

17-06-2011 [17:02] - Roman (niezweryfikowany) | Link:

Który kwękoli jak nadety indor. Pan Ewaryst stoi w tej chwili w rozkroku, czy na lewe nóżce, dołaczając do klangoru Antypisa?
P.S. Towarzysz Nałęcz również wychwala swoje kompetencje nauczycielskie,a czy z tego wynika,że każdy taki osobnik jest wzorem cnót, wiedzy i kultury?

Obrazek użytkownika Ewaryst Fedorowicz

17-06-2011 [17:36] - Ewaryst Fedorowicz | Link:

Mam tylko (nikłą, przyznaję) nadzieję, że coś Pan z mojego tekstu zrozumiał.

W kwestii Nałęcza - w przeciwieństwie do Pana, nie śledzę wypowiedzi tego Pana, więc nie mogę się do Pańskiej uwagi odnieść.

PS. Skomentowana przeze mnie wypowiedź Hofmana, była, jak to teraz młodzi ludzie mówią - zajebista.

Tak lepiej?

Obrazek użytkownika Mikesz

17-06-2011 [17:20] - Mikesz (niezweryfikowany) | Link:

Prosze wybaczyc przekrecenie nazwiska; to byla zwyczajna pomylka.
A teraz wracajac do sprawy. Czy mam rozumiec, ze o tym, kto w danej materii posiada zawodowa kompetencje, a kto nie, bedzie decydowal Pan? Zawsze mi sie wydawalo, ze ludzie maja sie prawo roznic w swoich pogladach, bez narazania sie na zarzut, ze nie rozumieja czegos, bo nie mysla tak jak np. Ewaryst Fedorowicz. To dosyc powazny zarzut w Pana kierunku i mam nadzieje, ze Pan go dobrze zrozumie. Oczywiscie, jesli bedzie Pan w stanie pokonac swoje ego.

A. Hoffman popelnil oczywisty blad, ale sprawa jest bardziej skomplikowana, niz to Pan przedstawil w swoim tekscie. Otoz wypowiedz Hoffmana nastapila juz po wypowiedzi J. Kaczynskiego, ktory rowniez skrytykowal Sikorskiego, choc w w znacznie ogolniejszym stylu. Nie mogl wiec Hoffman uzyc tego argumentu, ktory Pan proponuje, bo wtedy rowniez zaprzeczylby samemu J. Kaczynskiemu.
Mozna bylo jednak powiedziec cos innego. Otoz ta wypowiedz Kaczynskiego, chyba sprzed roku, dotyczyla ewentualnych wyjazdow Polakow do Egiptu w 2020 i nie po to, aby ratowac gospodarke Egiptu, przez Polakow, a wiec z kraju samego ogarnietego glebokim kryzysem. Jesli dobrze odczytalem wowczas slowa J. Kaczynskiego, to mial on na mysli, ze przy wlasciwym i uczciwym rzadzie w 2020 roku Polakow bedzie stac na wyjazdy gdziekolwiek tylko zapragna, chocby do Egiptu, a Polska bedzie miala tak silna pozycje ekonomiczna, ze nawet te ewentualne wyjazdy nic tej pozycji nie zaszkodza. Mysle, ze takie wyjscie z tej sytuacji byloby najlepsze. Ale moge sie oczywiscie mylic - errare humanum est - goraco Panu polecam te maksyme.

Obrazek użytkownika Ewaryst Fedorowicz

17-06-2011 [17:44] - Ewaryst Fedorowicz | Link:

"To jest rzeczywiście oryginalna wypowiedź, bardzo oryginalna. Mamy oryginalnego ministra spraw zagranicznych"

I spokojnie AH mógł w tej konwencji pozostać, wykpiwając Sikorskiego we wskazany przeze mnie sposób, czy jakikolwiek inny, w niczym nie dezawuując wypowiedzi JK.

Wybrał walnięcie cepem .

Czy ja jestem kompetentny czy nie - może się Panu przyda moja odpowiedź pod uwagami Sobiepana z 17:31

Pozdrawiam,

EF

Obrazek użytkownika ???

17-06-2011 [21:09] - ??? (niezweryfikowany) | Link:

Proponuję te wszystkie argumenty spisać, pójść do właściwego biura, albo i paru i zaproponować zamianę z ww. Hoffmanem :)

Obrazek użytkownika gość

17-06-2011 [08:48] - gość (niezweryfikowany) | Link:

No rzeczywiście , ale się narobiło jest o czym gadać... ( a tak na marginesie to wcale bym się nie zdziwiła gdyby cytowany fragment wypowiedzi został wyrwany z kontekstu, ale to sczegół).

Obrazek użytkownika Ewaryst Fedorowicz

17-06-2011 [12:58] - Ewaryst Fedorowicz | Link:

"wyrwany z kontekstu" - zawsze podziwiałem ludzi odpornych na logiczną argumentację. Ja tak , niestety, nie potrafię...

A pisać jest o czym - o nieprofesjonalizmie rzecznika, który nie potrafi skojarzyć, że jego wypowiedź z wczoraj, od razu będzie zestawiana z wypowiedzią Prezesa z marca 2010. Taki elementarz komunikacyjny.

Obrazek użytkownika Analityk

17-06-2011 [19:28] - Analityk (niezweryfikowany) | Link:

Może będę złośliwy, ale gdyby pan rzecznik poświęcał tyle czasu na ćwiczenie błyskotliwości wypowiedzi, ile poświęca na dbałość o wygląd ulizanego gogusia to zapewne byłoby lepiej. A tak to wyszło jak zawsze.
Ale może to dlatego, że biedak martwi się stanem zdrowia małżonki... od tyle lat na zwolnieniu, biedulka.

Obrazek użytkownika Ewaryst Fedorowicz

18-06-2011 [01:13] - Ewaryst Fedorowicz | Link:

:))

Obrazek użytkownika Sobiepan

17-06-2011 [10:30] - Sobiepan (niezweryfikowany) | Link:

Albo wypowiedzi beda przemyslane, albo konsultowane, jesli niepewnosc wiedzy i elokwencji wchodzi w gre! Panie Prezesie Kaczynski! Zaprosic urzednika Hofmana do biura i pouczyc, prosze! A jesli nie wie, ze kazde jego wystapienie, to zrodlo "wyskokow" PO, to musi sie nauczyc takiej reakcji, ze kropke na "i" Pan postawi! Nie zdawac sie na blogierow, rzecznik musi byc zdolny do natychmiastowej polemiki, ostrej, jesli trzeba i estetycznej jezykowo! A jezyk polski jest tak bogaty, ze inne narody tylko nam zazdroscic moga. Jesli trzeba, dam przyklady i porownam kilka jezykow! Zaczac powinien byl pan Hofman od bledu jezykowego Sikorskiego, "sterydy" maja tylko liczbe mnoga! Jesli bedziemy dyskwalifikowac tych "wyksztalconych, z duzych miast" ich wlasnymi niedomaganiami, mamy szanse wrocic do praestetyki jezyka polskiego, ktora po drodze do ekonomizacji zycia, wybrala inny kierunek i zostala z poetami!
Wolam wiec z panem, panie Ewaryscie! PIS musi w dziedzinie estetyki wyjsc na prosta! Musi stac sie miejscem dla wrazliwych, ktorzy swe emocje wykrzykuja pismem, wierszem, literatura w ogole!. To nowoczesnie myslaca generacja ludzi kultury, ktorej ekspansjonizm PO nie przekonal, obrobka mozgu przez "partie milosci" nie dotknela, a PIS, jak do tej pory, nie znalazl dla niej czasu. Nie ma wytlumaczenia, ze tragedia, polityka, opozycja...Oni stoja obok i tez czuja to samo:tragedie, polityke, opozycje. Te drogi musza sie zejsc. Tego kapitalu nie wolno zmarnowac, w imie prozaicznych marzen niektorych otaczajacych prezesa, by samemu miec wladze. Wladza, to zlozenie, spojnosc miedzy programem dla narodu, inteligencja wlasna i poczuciem estetyki, by zycie widziec globalnie.

Obrazek użytkownika Analityk

17-06-2011 [10:46] - Analityk (niezweryfikowany) | Link:

Może warto skorzystać ze słownika języka polskiego, Sobiepanie. Polecam hasło "steryd". Ot, praestetyka...

Obrazek użytkownika Sobiepan

17-06-2011 [11:09] - Sobiepan (niezweryfikowany) | Link:

Sam w sobie oznacza "zwiazek" i dlatego forma uzytkowa jest pluralna! Jezykoznawcy mozesz wierzyc, albo i nie! Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika Analityk

17-06-2011 [11:19] - Analityk (niezweryfikowany) | Link:

wierzę słownikowi języka polskiego PWN.

Obrazek użytkownika cogito

17-06-2011 [12:41] - cogito (niezweryfikowany) | Link:

A jak na płocie jest napisane d... to to jest płot, czy rzeczona d...?

Obrazek użytkownika Analityk

17-06-2011 [18:26] - Analityk (niezweryfikowany) | Link:

A co ma piernik do wiatraka? Jeśli dla ciebie płot jest równoważny słownikowi to słabe "cogito" uprawiasz.

Obrazek użytkownika cogito

17-06-2011 [18:46] - cogito (niezweryfikowany) | Link:

Wiatraki mielą nie słowa, ale mąkę ( zum Beispiel). A piernik jest ... brawo - z mąki.
Z moim "cogito" wszystko jest w porządku. Ale poddaję się. Niech inny próbują jakieś "cogito" z Ciebie wykrzesać.

Obrazek użytkownika Studentka:

17-06-2011 [12:56] - Studentka: (niezweryfikowany) | Link:

nie byl czlonkiem rzadu, a jedynie prezesem partii, co jest istotna roznica ,co bylo wolno prezesowi to, to samo zdanie w ustach ministra spraw zagranicznych jest niedopuszczalne.

Obrazek użytkownika Ewaryst Fedorowicz

17-06-2011 [13:01] - Ewaryst Fedorowicz | Link:

"studenci do nauki !" :)

Argument "prezes vs minister" , za całym szacunkiem, żałosny :)

Obrazek użytkownika Studentka:

17-06-2011 [14:44] - Studentka: (niezweryfikowany) | Link:

Pana uwaga.

Obrazek użytkownika Ewaryst Fedorowicz

17-06-2011 [15:13] - Ewaryst Fedorowicz | Link:

Szanowna Studentko, ale cytat z klasyka. A jako wieloletni nauczyciel akademicki, powtarzam ten cytat (studentom i studentkom) z życzliwością. :))

Obrazek użytkownika uff

17-06-2011 [17:55] - uff (niezweryfikowany) | Link:

Cóż,jestem zwolenniczką PiS od początku,ale Pan Ewaryst ma trochę racji i ujął to dowcipnie,studentka nie zrozumiała żartu.Przeżyłam szok,kiedy kluzikowcy odeszli z PiS.Nie mam dużej pewności siebie,nie krytykowałam zachowań sztabu wyborczego,ale czułam,że coś nie tak.Drażniła mnie Joasia,Migalskiego nie znosiłam,Poncyliuszowi nie wierzyłam,a Elunię rozszyfrowałam tuż po katastrofie,kiedy wystąpiła w TVP,w jakimś tam programie.Musimy uważać,zdrajców nie brakuje,cwaniaczków też.Z błyskotliwością różnie bywa,osobiście "błyskotliwość" Radka,Donka i innych lekceważę,bo kraj jest w trudnej sytuacji i żartami nie uzdrowimy gospodarki,co najwyżej zamęczymy Polaków.

Obrazek użytkownika Gość

17-06-2011 [19:30] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

Po sytuacji ktora wywineła luzik-rostkowska PIsowi nalezy uwazac!Ja mampotezne zastrzezenia do panow ktorzy sa w sztabie wyborczym.Tz uwazam ze szef jest ok! i beta szydło.Natomiast trzej wiceprezesi sztabu to mocno dwuznaczni panowie.Lipinski-kuchcinski-brudzinski---ci panowie w roznych wywiadch krytykowali pis.a lipinski to ten od tas begerowej-jaka on tam role i przez kogo grał? Jeszcze gorsi sa hofman-co zacikle krytykował kaczynskiego po wyborach---cymanski-był grabarzem ale w wywiadach tez dokłada pisowi.Ja bym tej V kolumnie waznych rzecz nie powierzał.SPRZENIE SIE NA TYCH PANACH BYŁOBY KATASTROFA DLA POLSKI.--Strateg doskonały wie ze lepiej odsunac 10 watpliwych a uczciwych niz dopuscic jednego kluzika-walese. lub gorzej dorna!

Obrazek użytkownika Ewaryst Fedorowicz

18-06-2011 [01:12] - Ewaryst Fedorowicz | Link:

powiem tak: ja za Panem Lipińskim, po jego dilowaniu z Begerową nie przepadam, ale skoro Prezes mu ufa - trzeba z tym żyć :)

Obrazek użytkownika ???

17-06-2011 [21:05] - ??? (niezweryfikowany) | Link:

Już bez przesady - rolą Hoffmana nie jest znajomość wszystkich wystąpień Jarka,
ciekaw jestem kto pamiętał to wystąpienie przed tą całą sensacją... Niech rzuci kamieniem.

Zresztą trzeba wziąć pod uwagę różnice w kontekście politycznym - to po pierwsze, a po drugie - to że gdyby chcieć mówić tak ,aby nie podłożyć się mediom trzeba by nic nie mówić.
Jakby powiedział że Sikorowi 15 miesięcy zajęło dotarcie do tego co powiedział Jarek, to zaraz ktoś by zapytał - "jakaż to patriotyczna partia która radzi wyjeżdżać za granicę na wakacje, zamiast spędzać je nad pięknym Polskim morzem czy w pięknych Polskich górach".
Bo przecież oni niczego innego nie robią , tylko właśnie takich haków szukają, wybierając dowolne wypowiedzi , wyrwane zwykle z konktekstu żeby tylko pokazać jacy to w PiSie są idioci...
Tym bardziej uważam że mówienie o Hoffmanie, którego osobiście bardzo cenię z wielu względów, jako o zdrajcy jest daleko zbyt pochopne. Tym bardziej że powiedział prawdę.

Smutne jest natomiast to że większośc komentatorów jak to często bywa zamiast dyskutować, poszła za słowem blogera, którego szczerze mówiąc prędzej bym o jakieś złe zamiary podejrzewał, nie mówię że podejrzewam, ale jeśli kogoś z tej dwójki miałbym wytypować to wybacz - Fedorowicz :)
Po prostu taki komentarz uważam za zbędny, bo niczego nie wnosi, bo , co drugi raz co najmniej powtarzam, niezależnie co kto powie tamci i tak to przeinaczą. A przede wszystkim - chyba nikt z nas, mam taką nadzieję przynajmniej, nie kieruje się tym co kto w tvnie powie...
Ja to mam serdecznie w dupie :) Jaka stacja telewizyjna takie słownictwo.

Obrazek użytkownika Ewaryst Fedorowicz

18-06-2011 [01:08] - Ewaryst Fedorowicz | Link:

Właśnie wróciłem z Fabryki Trzciny, z gali festiwalu reklamowego Golden Arrow (doskonały konkurs,świetna gala) i mam chwilę , żeby zrobić remanent na blogu:

1. Rolą KAŻDEGO rzecznika PiS "jest znajomość wszystkich wystąpień Jarka", - kto twierdzi inaczej to... - no dobrze, nie napiszę co.

2. "mówienie o Hoffmanie, którego osobiście bardzo cenię z wielu względów, jako o zdrajcy jest daleko zbyt pochopne." - no nie, to jest po prostu chore - ja o tym, że Hofman dał ciała, a Pan o zdradzie ; może jakieś kropelki na uspokojenie?

Ale pozdrawiam z nadzieją, na czytanie moich tekstów ze zrozumieniem

EF

Obrazek użytkownika ???

18-06-2011 [01:29] - ??? (niezweryfikowany) | Link:

Proszę nie być takim egocentrykiem i dać spokój kropelkom ;]
Wszak nie tylko Pańskie wypowiedzi tutaj komentuje i nie tylko na Pańskie wypowiedzi odpowiadam.
Proszę mieć to na uwadze i nie robić ze mnie oszołoma.

Nadal wedle mojego zdania nie miało znaczenia czy i co powiedział Hoffman,
raz na jakiś czas muszą się przyczepić, przeinaczyć, niezależnie czy mają okazję,
czy taż sami muszą ją wykreować. A jestem niemal pewny że mają bogatą wideografię wszelkich wystąpień Jarka na każdy możliwy temat, dokładnie sklasyfikowaną pod każdym względem , z masą słów kluczowych.
Co jakiś czas wybierają/losują jakiś temat i mamy newsa w tvnie, czy gdziekolwiek indziej - jeden pies.
Więc wg mnie nie ma się czym podniecać/przejmować, a już na pewno rzucać oskarżeniami, nawet jeśli chodzi o gafę, choć tytuł wpisu sugeruje jednak coś wręcz szokującego, jakby ów Hoffman zrobił coś niesamowitego...

Obrazek użytkownika leszek hapunik

19-06-2011 [19:11] - leszek hapunik (niezweryfikowany) | Link:

od rzecznika wymaga się finezji, polotu i celnych ripost. Niestety Hofman często zawodzi.Wolę Kurskiego.

Obrazek użytkownika Gość

18-06-2011 [09:31] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

powinien iść na dokształt. A może jakieś badania ?