Rybnik psuje się od głowy.

Tak będzie brzmiało od dziś stare , polskie porzekadło, jeśli potwierdzą się medialne przecieki o nagrodzeniu pani Joanny (bo przecież jesteśmy dorośli nie będziemy udawać, że Władza daje dziś w Polsce coś za darmo – chyba, że z kopa albo pałą) pierwszym miejscem na rybnickiej wyborczej liście PO.

Mam tylko problem z tą głową (nie moją, oczywiście), bo głowa, to według mnie, coś więcej niż utrefiony włos, mrugające oczka i paplający banały (staram się być uprzejmym) język.

W głowie, żeby się przynajmniej mogła popsuć, coś jeszcze wewnątrz być powinno, a z tym w przypadku pani Joanny chyba nie najlepiej.

I nie dlatego tak twierdze, że się czepiam, ale dlatego, że durzyć się (politycznie oczywiście) całymi latami w politycznym nekrofilu  i  pedofilu i nie zauważyć tych wszystkich jego przypadłości, to jest oznaka mania głowy słabej (ja nie o piciu wina).

PS. Zainteresowanym językowymi niuansami pozostawiam jako zadanie do rozwiązania na niedzielne popołudnie, zdefiniowanie różnicy pomiędzy polityczną pedofilią  a  polityczną prostytucją.

Ja, w swoim ograniczonym, reklamiarskim rozumie, nie potrafię znaleźć innego wytłumaczenia, niż takie, że:

a/ autorem grepsu o politycznej pedofilii  (Jarkacza, oczywiście), jest prominentny polityk obozu  sytych i nachapanych,  czyli Pan Minister Tomasz Nałęcz, który napluł (oczywiście przenośnie, ale za to najsłuszniej!) na Jarkacza na antenie radia Zet, u Pani Olejnik w gościach.

b/ autorem aluzji i to do tego rysunkowej o politycznej prostytucji  jest jakiś tam niewolnik, którego już sam nick, z oczywistych względów sytuuje poza obozem wspomnianych sytych i nachapanych,  a jego rysunek został z Salonu24 (najsłuszniej oczywiście) usunięty.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Dirtyman1960

12-06-2011 [12:46] - Dirtyman1960 (niezweryfikowany) | Link:

PeO mieni się partią miłości. Ta sama PeO kupuje głosy (miłość) wyborców. Ta sama PeO kupuje 'polityków' (Kluzica Jarmułkowicz) którzy też chcą kochać ('jest im po drodze' w tak 'doborowym towarzystwie') tak jak PeO. Miłość za pieniądze to prostytucja.

Obrazek użytkownika Siwy

12-06-2011 [13:10] - Siwy (niezweryfikowany) | Link:

Pojawiają się ścierwa i zdrajcy polityczni jak Kluzik którzy za kasę,stołek i nienawiść są gotowi zdradzić każdego,a nawet swoją rodzinę.

Obrazek użytkownika elżbieta

12-06-2011 [13:09] - elżbieta (niezweryfikowany) | Link:

A ja tam sobie Nałęcza chwalę.Bo jak nie chwalić profesorunia,który w zapędzie lizania tyłka publicznie przyrównał pana "hrabia co psy obrabia" do Piłsudskiego.Do tego momentu zasługuję na wpis :"durna świnio idź do Onet.pl,tam twoje miejsce".Szlachetni użytkownicy Niezależnej,zmienicie zdanie,kiedy dowiecie się co będzie dalej.Otoż ten światły,szlachetny i miłujący prawdę historyk w 1986 roku wraz z Darią,prywatnie żoną,raczyli przyjąć zlecenie KC PZPR na napisanie książki o Piłsudskim.Komunie zależało,aby Marszałka przedstawić prawdziwie,po męsku,bez owijania kota w bawełnę.Chodziło o to,że wśród młodzieży zaczął odradzać się sanacyjny kult Ziuka.Partia chciala młodym szczerze pomóc i zwróciła sie z tym problemem do Nałeczów.PZPR rzadko kiedy dobrze trafiała,ale tym razem było inaczej.Tomasz i Daria się nie lenili / nie mylić z Leninem!/ i wzięli się do twardej roboty.Wkrótce w Młodzieżowej Agencji Wydawniczej /jakżeby inaczej/ ukazało się epokowe dzieło pt.Józef Piłudski - legendy i fakty.Nie będę recenzentem - odsyłam do lektury.Powiem tylko nie mającym czasu,że ogłupiała sanacyjnymi bzdetami młodzież dowiedziała się o micie jakoby P. coś dobrego dla Polski zrobił,czego zresztą konsekwencje doznaliśmy w 1939 roku.Szkodził Polsce jak mógł - tu biorą go w obronę - często dzialając w dobrej wierze,ale no cóż - był zakładnikiem swojej epoki i swojego szlacheckiego pochodzenia.Dodam od siebie:podobnie jak Komorowski.No i co, nie można chwalić Tomasza Nałęcza za takie porównanie K. do P.?

Obrazek użytkownika uff

12-06-2011 [14:02] - uff (niezweryfikowany) | Link:

Skoro swoją książkę o Piłsudskim wydał w Młodzieżowej Agencji Wydawniczej,to on też dokonał politycznej pedofilii.

Obrazek użytkownika Ewaryst Fedorowicz

12-06-2011 [14:26] - Ewaryst Fedorowicz | Link:

fakt !

Obrazek użytkownika Ewaryst Fedorowicz

12-06-2011 [14:29] - Ewaryst Fedorowicz | Link:

pamiętam, jak z młodymi "reformatorami" - Millerem i Kwaśniewskim, występował w schyłkowej, jaruzelskiej TVP, tłumacząc, że jest nieźle :)

Obrazek użytkownika kjuhygtfrde

12-06-2011 [15:56] - kjuhygtfrde (niezweryfikowany) | Link:

Kowal to agent PO. Wybrano go na przewodniczącego PJN, żeby dotrwał do wyborów i zabrał trochę głosów PiS-owi. Kowalowi nie zależy na miejscu w sejmie, bo ma stołek w europarlamencie przez następne 3 lata, dlatego przyjął to stanowisko. Inni jak Poncyliusz, Jakubiak mają sraczkę, bo grunt pod nogami im się zapada. Muszą szybko decydować, albo zostaja w PJN, albo przeskakują na listy do PO lub PSL. Po porażce PJN w wyborach do sejmu Kowal i Kamiński dostaną miejsca na listach PO do europarlamentu - zobaczycie. Kluzik nie mogła być przewodniczacą PJN, bo nie dostałaby się do sejmu z list PJN. Musiała zrobić zamianę z Kowalem - ja przechodzę do sejmu z list PO, a ty Kowal dostaniesz taką szancę z list PO za 3 lata. Taka jest niestety prawda o tych szubrawcach, kłamacach i oszustach. Kowal wziął ten burdel na własny kark, bo chodziło o ludzi, którzy są zaangażowani w PJN, żeby przed wyborami ich nie zostawiać. Po wyborach PJN się rozpadnie, wszyscy się rozejdą, a Kowal wróci do PO i znowu dostanie koryto w europarlamencie. Kluzik zarowno Kowalowi, jak i Kamińskiemu załatwi miejsca na listach PO. Taka jest cała zagadka o tych zdrajcjach Polski, którzy firmują, że Polska jest dla nich najważniejsza.

Obrazek użytkownika cogito

13-06-2011 [08:50] - cogito (niezweryfikowany) | Link:

Ja bym dodał jeszcze punkt 3/ Pani Joanna w poniedziałek nic nie wiedziała jakoby miała brać udział w konwencji PO ,w piątek milczała tylko w tej sprawie, w sobotę wzięła w niej udział, a w niedziele wylądowała na 1 miejscu listy wyborczej PO.
Cuda, czy kret PO?