Joanna Kluzik-Rostkowska w wersji IN-OUT.

Nie, nie pomyliłem się:

ja wiem, że większości  Czytelników, Pani Joanna kojarzy się z "OUT", a mając na myśli „OUT”, pamiętają majstersztyk w wykonaniu Pani Joanny et consortes, polegający na rozwaleniu Jaraczowi kampanii (nie, nie tej prezydenckiej, tam zastosowano inny patent, ale tej samorządowej) poprzez perfekcyjne wykonanie scenariusza wychodzenia z PiS pojedynczo, czyli, jak to pozwoliłem sobie nazwać –  metodą kropelkową.

I to jest ten „OUT”. Ale przecież zanim Pani Joanna (et consortes) wyszła z PiS , najpierw musiała doń wejść (czyli „IN”).

Kiedy to było, to pewnie pamiętają tylko sama zainteresowana i Prezes, dla którego musi to być wyjątkowo nieprzyjemne wspomnienie, no i może Grzechu, ale to już tylko moja niczym nieuprawniona supozycja.

A więc kiedyś tam był ten pierwszy „IN”, potem pamiętny „OUT”, a teraz – a teraz ma być kolejny, znów dawkowany, ale nie tyle metodą  kropelkową, co tasiemcową , „IN”.

Od tygodnia Pani Joanna wchodzi bowiem do Platformy, powolutku, dzień po dniu, godzina po godzinie. We wszystkich obiektywnych mediach wchodzi. I wejść, póki co, nie może.

Mimo listów , zawierających bardzo, nazwę to z reklamiarska,  spersonalizowane call to action  pt. „czekam na Ciebie”.

Mimo zapytywań podekscytowanych dziennikarzy.

Mimo, nie wahajmy się użyć tego sformułowania – oczekiwania Elektoratu.

Oczekiwania, żeby już w końcu przestała uczestniczyć w stworzonym przez siebie (et consortes) kabarecie pod nazwą PJN, cokolwiek ten skrót znaczy i poszła tam, skąd jej korzenie i kręgosłup (moralny).

Pani Joanno, Pani się nie wygłupia i Pani już do tej Platformy wstąpi!

Ile można walczyć w partyzantce, czy, jak by to historycy wojskowości określili -  za linią frontu ,  albo wręcz  na tyłach wroga

Czas wstąpić do regularnej armii, rangę od dawna należną otrzymać i ruszyć na bój ostatni   z otwartą przyłbicą i bojowym okrzykiem na ustach:

Urrrraaaaaa !!!!

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika kokon

11-06-2011 [12:42] - kokon (niezweryfikowany) | Link:

Mam żal do Kaczyńskiego, że tolerował ja w swoim otoczeniu.

Obrazek użytkownika Irena Jurand

11-06-2011 [18:00] - Irena Jurand (niezweryfikowany) | Link:

Po przegranych przez PO wuborach wyladuje w SLD ,albo na smietniku,czego jej z calego serca zycze.

Obrazek użytkownika stanczykblazen

11-06-2011 [18:12] - stanczykblazen (niezweryfikowany) | Link:

Ba! Wchodzi powolutku , bo żeby wejść trzeba się zasłużyć , co skwapliwie uczyniła odchodząc i metodą kropelkową wyciągając innych z PiS-u.A miała tak uderzyć w PiS ,żeby osłabiony PiS po tragedii Smoleńskiej już sie nie podniósł i żeby otworzyła się wolna droga dla tych ,którzy chcą Polskę zniszczyć. A teraz znów wchodzi , żeby jesienią odejść w niebyt polityczny. Tak to zwykle zdrajcom bywa!

Obrazek użytkownika Chudy

11-06-2011 [19:58] - Chudy (niezweryfikowany) | Link:

to zwykly zdrajca!.Malo kto wie,ze pan Jaroslaw Kaczynski wczesniej rozpoznal ze dziala na szkode parti,oraz chce sie odizolowac od PIS.Prowadzac kampanie wyborcza na prezydenta potwierdzila swoje judaszowskie cele!!.
Tylko ze Judasz bardzo zle skonczyl!!.
Takimi ludzmi mozna tylko gardzic,ale jako katolik,mozna miec do nich tylko wspolczucie!!!.

Dlaczego robia z tego taki wielki cyrk?,obok osoby,ktora jest zwyklym zdrajca?Wszystkie media od poczatku tygodnia nie mowia o niczym innym jak o tej osobie?Szczegolnie media,ktore sa podporzadkowane temu o oczach Liska hytruska.
Chca pokazac Narodowi ze byli ludzie prezesa Kaczynskiego nie zgadzaja sie z nim,chca Jego polityke takimi ludzmi upokorzyc,a tak w rzeczywistosci zatuszowac tymi marionetkami wlasna nieudolnosc w rzadzeniu!!.Ta nieudolnosc jest ale specjalnie robiona,zeby Nas Polakow na codzien okradac!!

Obrazek użytkownika Ewaryst Fedorowicz

11-06-2011 [21:31] - Ewaryst Fedorowicz | Link:

:)

Obrazek użytkownika stefan

12-06-2011 [12:08] - stefan (niezweryfikowany) | Link:

zdrajczyni teraz wiadomo ze kaczynski musial przegrac bo kampanie prowadzila pod dyktando po..

Obrazek użytkownika m7m

20-06-2011 [20:09] - m7m (niezweryfikowany) | Link:

Judasz oddał srebrniki, a potem...