ACTA STOP - Warszawa 27.01.2012

ACTA STOP - Warszawa 27.01.2012

Około tysiąca demonstrantów wzięło udział w pikiecie przed Pałacem Prezydenckim na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Następnie część manifestujących poszła przed kancelarię premiera i przed Sejm. Uczestnicy manifestacji przynieśli transparenty z hasłami:
"Nie dla ACTA", "Patrzymy wam na ręce", "Wolny internet".
Skandowali hasła: "Przecz z cenzurą", "Kto nie skacze, ten za ACTA", "Tu jest Polska nie Bruksela, tu się ACTA nie popiera", "Sprzedaliście świat realny, zostawcie wirtualny", "Tylko idiota głosował na Palikota"

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika deBunk

28-01-2012 [13:33] - deBunk (niezweryfikowany) | Link:

że widać około dwóch tysięcy ludzi. Nie chodzi o epatowanie liczbami, jakże popularne ostatnio i maniakalne przekłamywanie ilości demonstrantów ale jednak warto zaznaczyć, że nie było tak słabo, gorzej niż w pierwszej demo parę dni temu.

Obrazek użytkownika kalinka

28-01-2012 [13:34] - kalinka (niezweryfikowany) | Link: