|
|
spike @smieciu
"Gdybyś niedźwiedziu wiedział, że masz w dupie przedział, to byś cicho w zagajniku siedział!" |
|
|
Ryan Uuuu.... pani z Polsatu drżącym głosem pyta rudego chuja: - Za granicą źle o nas mówią.... - yyyy mmm yyyy mmmy... PiSsss, pisssu, pisssowi, Kaczyńskiemu, yyyyy mmm Duda. |
|
|
Ryan Z dewizy Sienkiewicza zostały jeszcze dupa i kamieni kupa. Bo chuja już widzimy.
pbs.twimg.com |
|
|
u2 pissss, pissu, pisssowi yyyy, mmm, Kaczyńskiego...
Ano, strach otworzyć lodówkę, bo wyskoczy Tusk z Sienkiewiczem, Kosiniak z Kamyszem, Hołownia z Czarzastym, Śmiszek z Biedroniem, ale nie z tym brodatym Wojciechem z wpolityce.pl :-) :-) :-) |
|
|
Ryan Rudy chuj i tak długo wytrzymał. Teraz się zaczęło "pissss, pissu, pisssowi yyyy, mmm, Kaczyńskiego... Czekam teraz na pytanie dziennikarza z TVNBiS.
Czekam tez na pytanie do tego kutasa z redakcji TVN Meteo: "panie przewodniczący jaka będzie pogoda na Sylwestra?". |
|
|
Ryan konferencja rudego CHUJA teraz
Ale cyrk.
Pierwsze pytanie do sukinsyna, redakcja TVN, drugie pytanie redakcja TVN24.
Wiecie, już że komuna wróciła, czy jeszcze nie? |
|
|
Ryan Co ukrywa MKiDN?
Resort kultury nie udostępnił posłom PiS kluczowych dokumentów!
Chodzi o zapisy z monitoringu.
A dlaczego? To chyba oczywiste. Mafia prymitywów wpadła we własne sidła. |
|
|
Ula Ujejska Ryan
Plus kompania zomowców dla ochrony rotacyjnego i rudej wrony. |
|
|
Ryan Zakład, że na najbliższe posiedzenie Sejmu 10-11 stycznia przyszłego roku, barierki będą już zamontowane wokół gmachu Sejmu? |
|
|
Zofia @śmieciu
Zadał pan wiele pytań. Ja mam te same dylematy ale odpowiadam sobie na pytania tak, aby zwyciężało dobro Polski i nas Polaków. Nie wiem dlaczego ale intuicyjnie za czasów PiS-u czułam się bezpieczna ufając tym ludziom, że chcą dobra Polski. Obecnie ten stan minął patrząc na bezprawie i na poczynania ludzi bez sumień i szacunku i dla rodaków jak i dla państwa polskiego. Moja sąsiadka za czasów rządów PiS , pisiorów ( jak ich określała )nazywała złodziejami i bandytami. Kiedy poprosiłam, żeby mnie uświadomiła i podała dowody, to się obraziła. A na końcu dodała , żeby Kaczyński zdechł. To nie była myśląca osoba lecz czerpała wiedzę z TVN i tym żyła. I żyje do dziś tą nienawiścią do wszystkiego co polskie. Pozdrawiam pana serdecznie i na Nowy Rok życzę pogody ducha i dobrych przemyśleń. |