Otrzymane komantarze

Do wpisu: Władysław "Rakieta" Kosiniak-Kamysz
Data Autor
u2
wróciła bo bracia Ukraińcy wzięli na krechę. Kacapy się kapnęli i zawrócili rakietu. Sytuacja przerosła K-K. Nie tak miało być, oj nie tak. Miało być wojsko śpiewa i tańczy razem z WOŚP, a tutaj bum-bum rakieta.
Do wpisu: Ta zabawa Polską źle się skończy
Data Autor
spike
Riposta powala z nóg i rąk :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) No i widzisz, tobie nie można już pogratulować błyskotliwości, jaką gratulujesz Pisowi :)))))))) Jakoś ciągle powtarza się ta sama płyta z wymądrzaniem się i krytyką, co kto źle zrobił, ale mało który poda rozsądne rozwiązanie, bo to wymaga wysiłku intelektualnego, tym bardziej, jak się ma za przeciwnika szulera i łachudrę.
Es
No. I po co się odzywałeś? Teraz wszyscy wiedzą.
spike
""Tusk i Kaczyński to dwie strony tej samej monety." nie dwie, a jedna strona, pewnie dla niepoznaki Tusk wysłał brata Jarosława, za jego zgodą i porozumieniem, Lecha Kaczyńskiego na śmierć. By wygrać z Tuskiem, PiS powinien wprowadzić stan wyjątkowy :)))))))))))))))))) lepiej było się nie odzywać, a tak wszyscy już wiedzą.
Es
O. Widzę kolejny tekst z oburzeniem, że Tusk robi dokładnie to, co on sam i jego środowisko obiecywali od kilku lat, że zrobią. Po raz kolejny niniejszym gratuluję samemu pisowi oczywiście, refleksu, byskotliwości strategii zmagań z przeciwnikiem i merytoryczej taktyki, a wszystkim zapatrzonym w wodza, "bezrefleksyjnym" od lat suporterom dużo dobrego samopoczucia. Bo się przyda. Prawdziwą dyskusję o Polsce Polacy zaczną wtedy, gdy w końcu zrozumieją, że Pis ze swoją taktyką" na żywioł" , nie jest siłą zdolną ani walczyć o zachowanie polskiej tożsamości , ani nawet skutecznie zmagać się z Tuskowym "gangiem Olsena" jak ich ktoś tu nazwał. Zdajcie sobie sprawę w końcu, że Tusk i Kaczyński to dwie strony tej samej monety.
Ula Ujejska
Siberian Husky Dog To prawda, ale ... ryży ma jeszcze kupę kasy do rozdania, do lata wystarczy, a później, choćby potop, bo odleci do Brukseli. Po drodze sprzeda Polskę Niemcom. Dlatego już dzisiaj trzeba mobilizować Polaków i pokazywać co robi w Brukseli i pisać o konsekwencjach.
Siberian Dog Husky
Może sobie rudy buc urządzać igrzyska aby zadowolić dzicz z Silni Razem ale na chleb dla ludu już mu nie starczy. Ideologią nie zamaże podwyżek ZUS-u czy cen prądu, gazu, paliwa a w Polsce to jest igranie z ogniem przy beczce z benzyną. Prędzej czy później wylatuje się w powietrze.
Ula Ujejska
W całej tej zadymie o TVP etc. od początku był tylko jeden cel: Całkowita likwidacja  tych mediów. To co zostanie w masie upadłościowej, po zapłaceniu odszkodowań różnym firmom, za bezcen wykupią tacy jak Soros czy esbecja z TVN.
Do wpisu: Bardzo smutna wiadomość
Data Autor
Ula Ujejska
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.
RinoCeronte
Szczere wyrazy współczucia Panie Redaktorze.
angela
Niech spoczywa w pokoju wiecznym Amen 
Tezeusz
Przyłączam się do kondolencji.Wspieramy w tych trudnych chwilach Pana Redaktora Sakiewicza
spike
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.
u2
[*] [*] [*]
NASZ_HENRY
R.I.P. [*]  
Do wpisu: Zobacz synku tak wygląda zorganizowana grupa przestępcza
Data Autor
spike
@smieciu "Gdybyś niedźwiedziu wiedział, że masz w dupie przedział, to byś cicho w zagajniku siedział!"
Ryan
Uuuu.... pani z Polsatu drżącym głosem pyta rudego chuja: - Za granicą źle o nas mówią.... - yyyy mmm yyyy mmmy... PiSsss, pisssu, pisssowi, Kaczyńskiemu, yyyyy mmm Duda.
Ryan
Z dewizy Sienkiewicza zostały jeszcze dupa i kamieni kupa. Bo chuja już widzimy. pbs.twimg.com
u2
pissss, pissu, pisssowi yyyy, mmm, Kaczyńskiego... Ano, strach otworzyć lodówkę, bo wyskoczy Tusk z Sienkiewiczem, Kosiniak z Kamyszem, Hołownia z Czarzastym, Śmiszek z Biedroniem, ale nie z tym brodatym Wojciechem z wpolityce.pl :-) :-) :-)
Ryan
Rudy chuj i tak długo wytrzymał. Teraz się zaczęło "pissss, pissu, pisssowi yyyy, mmm, Kaczyńskiego... Czekam teraz na pytanie dziennikarza z TVNBiS. Czekam tez na pytanie do tego kutasa z redakcji TVN Meteo: "panie przewodniczący jaka będzie pogoda na Sylwestra?".
Ryan
konferencja rudego CHUJA teraz Ale cyrk. Pierwsze pytanie do sukinsyna, redakcja TVN, drugie pytanie redakcja TVN24. Wiecie, już że komuna wróciła, czy jeszcze nie?
Ryan
Co ukrywa MKiDN? Resort kultury nie udostępnił posłom PiS kluczowych dokumentów! Chodzi  o zapisy z monitoringu. A dlaczego? To chyba oczywiste. Mafia prymitywów wpadła we własne sidła.
Ula Ujejska
Ryan Plus kompania zomowców dla ochrony rotacyjnego i rudej wrony.
Ryan
Zakład, że na najbliższe posiedzenie Sejmu 10-11 stycznia przyszłego roku, barierki będą już zamontowane wokół gmachu Sejmu?
Zofia
@śmieciu Zadał pan wiele pytań. Ja mam te same dylematy ale odpowiadam sobie na pytania tak, aby zwyciężało dobro Polski i nas Polaków. Nie wiem dlaczego ale intuicyjnie za czasów PiS-u czułam się bezpieczna  ufając tym ludziom, że chcą dobra Polski. Obecnie ten stan minął patrząc na bezprawie i na poczynania ludzi bez sumień i szacunku i dla rodaków jak i dla państwa polskiego. Moja sąsiadka za czasów rządów PiS , pisiorów ( jak ich określała )nazywała  złodziejami i bandytami. Kiedy poprosiłam, żeby mnie uświadomiła i podała dowody, to się obraziła. A na końcu dodała , żeby Kaczyński zdechł. To nie była myśląca osoba lecz czerpała wiedzę z TVN i tym żyła. I żyje do dziś tą nienawiścią do wszystkiego co polskie. Pozdrawiam pana serdecznie i na Nowy Rok życzę pogody ducha i dobrych przemyśleń.