Otrzymane komantarze

Do wpisu: Zobacz synku tak wygląda zorganizowana grupa przestępcza
Data Autor
Zofia
@Jabe Różnica polega na tym, że  niektórym jest wszystko jedno, czy rządzi "8 gwiazdek", "jebaćpisy", czy "13 grudzień". Czy  wg dyrektywy uni, Rosji, czy Niemiec.  A i obce są im rządy dbające o dobro Polski. To tak jak by nie urodzili się na polskiej ziemi lecz zerwani byli z drzewa. I to z drzewa które rosło korzeniami do góry. A wiadomo, że takie drzewo jest martwe.
smieciu
@Zofia W pewnym sensie ma pani rację. Bo właśnie - jaka jest różnica? Przyłóżmy tą samą miarę, te same zasady. Czy ludzie PiS nie organizują przekrętów? Czy nie są uwikłani w tajne gry służb, naszych i obcych? Czy nie mają poparcia nieznanych nam Układów? Ciągle wyliczam te siły zła żeby wykazać jak wykoślawiona jest wizja kreowana przez propagandę PiS. Mamy wierzyć że praktycznie wszystkie liczące siły świata walczą z PiSem. Ok. W takim razie jakim sposobem udaje mu się stawić opór? Dlaczego przykładowo nie wystrzelać ich jak kaczki? Tak powinno się zrobić zakładając że ta wizja jest prawdziwa, że za tymi siłami kryją się najgorsze demony, zło. Dodatkowo, ciągle pozostając w tym świecie przecież nie znajdzie się nikt by zaprotestować. Więc... do jakiej grupy mam należeć? W jaki świat mam wierzyć? Ten w którym do walki z potężną siłą potrzebna jest inna potężna siła? Czy ten w którym kreuje się wizję totalnego zła, z którym walczy garstka niezależnych, uczciwych, niezależnych ludzi bez zaplecza (mediów, pieniędzy, służb itp.), którzy nie tylko trwali, zwyciężali, Ukrainę jeszcze wspierali i jeszcze Polskę na lepsze zmieniali (to znaczy 500+ dali).
tricolour
Bardzo dobrze, że podnieśli ZUS - będziemy mieli wyższe emerytury. Oczywiście w ślad za wzrostem obciążeń pójdą ceny naszych usług i stąd pytanie: cieszycie się dowartościowani czy wydymani gdy więcej nam płacicie? 😁
Siberian Dog Husky
Ludzie Sienkiewicza planują prowokację!!! Wśród rozważanych opcji są fałszywy alarm bombowy czy antyterrorystyczny, wywołanie pożaru i przymusową ewakuację przebywających w budynkach osób, wywołanie awantury, zamieszek, podrzucenie jakichś substancji. Białoruskie i ruskie metody.
Siberian Dog Husky
Jak tam "przeciembiorcy" czujecie się dowartościowani czy wydymani przez Tuska? Może i nie podnieśli kwoty wolnej z 30 do 60 tysięcy, ale przynajmniej w zamian za to podnieśli ZUS o 250 zł. Myślę że oni to przeżyją w imię jebaćpis
sake2020
@smieciu....No jednak kac chyba pana dopadł i to przed 11-tym stycznia.Ten esej całe świeta pan płodził zamiast złożyć sake życzenia,zjeść karpia czy serniczek? Mam nadzieję,że chociaż Sylwestra pan spędzi bardziej ciekawie i powita Nowy Rok szampanem.na parkiecie.W związku z czym życzę w Nowym Roku zdrowia, pomyślności,szczęścia i fury pieniędzy ale z czegoś lepszego niż dotyczczasowe bzdety.
u2
Lepper do samej śmierci wałkował aferę, której nie było. Jasne, te masowe łapówki dla polityków, o których mówił na Wiejskiej przez 8 minut, to ich nie było :-) :-) :-)
Jabe
Na czym polega różnica?
Zofia
@śmieciu Jest pan człowiekiem z grupy ludzi o mentalności - "co za różnica kto nami rządzi" i dlatego nie pojął pan wpisu autora.
smieciu
Ale ja naprawdę nie muszę się wysilać. Przecież to wszystko wyjęte z tutejszych tekstów. Siły zła i dobra. Ja tylko naszkicowałem ostatni akapit, który, sądząc z waszych bojowych nastrojów, oddaje dobrze to co się stanie :)
Ula Ujejska
Śmieciu I to wszystko ma uzasadnić niemiecki rympał rudej wrony? Postaraj się pan lepiej - bo teraz robisz pan z siebie wsiowego głupka.
smieciu
Miałem w sumie nie komentować. Ale ... ten stan umysłu. Prawda dziwniejsza niż film :) Wyliczmy siły zła: Półgłówki, psychopaci, alkoholicy, degeneraci i jakieś żule, Ruskie, Niemcy, Macron, Filmowcy, LGBTowcy, prawnicy, nauczyciele, szkoły wyższe, rolnicy, transportowcy, UE, Seryjny, ateiści, Żydzi (choć nie wszyscy), Czarnuchy, Muzułmanie, Ciapaci, SBecy, ich potomokowie (za wyjątkiem Cenckiewicza), domy mediowe, agencje reklamy, NGO-sy i zarządy wielkich korporacji, ludzie związani towarzysko i politycznie, beneficjenci sukcesu polskiej stolicy, nadający jej ton i charakter, tresujący legiony aspirujących na lewicowo-liberalną modłę, dorobkiewicze, agenci komuszy, którzy się uwłaszczyli (nie mylić z uczciwymi Solorzem czy Sołowowem), ale i środowiska tzw. ludzi kultury, na których ktoś srał a teraz chcą swoim żalem zarazić Polaków (część zarażono skutecznie), dalej to także papież (który mianuje zarząd polskiego Kościoła), mieszkańcy dużych miast, beneficjenci 800+, komuchy wszelkie światowe, Soros, Schwab, Weber (ten od europejskiej partii Tuska), Sikorski i jego sponsorzy z Ameryki czy UAE, no i wieeelu innych. Siły dobra: Nieskazitelna partia PiS! Z wieloma dobrymi ludźmi! Np. Morawiecki, bankier z żydowskimi korzeniami ale tymi dobrymi. To ludzie pełni moralnych zalet jak Sasin, Terlecki, Kurski (promotor zdrowego polskiego disco-polo), błyskotliwa Szydło, Kamiński, którego czystość działań sprawiła że Lepper do samej śmierci wałkował aferę, której nie było. Błaszczak oddający wszystko co ma Ukrainie. A ostatnio także znany ze swoich wartości prawdziwego humanisty Michał Adamczyk nowy szef (lub antyszef - tak jak kiedyś byli antypapieże) TVP. Kogo lepszego PiS mógłby wyznaczyć na to stanowisko? Świadczącego swoją osobą o prawości i uczciwości? Wielu po prostu dobrych ludzi PiS. Myślących ciągle o Polsce. Wyjątkowym kraju na świecie, jedynym takim gdzie dobrzy ludzie potrafili stawić czoła tym wyżej. Jedyni tacy mądrzy, światli na świecie w jedynym takim kraju. Wprowadzili socjal! By uratować Polaków. Czyn największy w naszej historii. Świadczący o ich świętości. Która stawiała przez 8 lat czoła siłom zła. Wygrawszy wbrew wszystkim. Kukizowi! I wszystkiemu - Taśmom Kłamstwa z Sowy i nie tylko. Ale w końcu, niestety uległa. Na szczęście! Nic straconego. PiS obudził przecież naród. Natchnął. Zbudował w nim siłę. Pragnienie walki. Położył te fundamenty, które wydadzą owoce. Już 11 stycznia. Masy ludzi staną na wezwanie wielkiego przywódcy. Czynem ludzie poprą słowa! Tutejsi komentatorzy. Którzy wzywali Polaków do woja. Do walki o  Ukrainę. Rwali się! Teraz ruszą śmiało! Dostawszy okazję. Zerwą się z przed monitorów. Klawiaturą cisną w ścianę. Wcześniej jednak wyszukawszy jak się robi Koktajl Mołotowa (choć niektórzy o tym nie pomyślawszy). Dadzą przykład innym. Nie oddadzą Polski. Oderwą żuli od flachy. Nastanie w Polsce nowy dzień kiedy wreszcie z rana kaca nie będzie! :)
Do wpisu: Niczego już ci bandyci się nie boją. Niczego
Data Autor
Kaczysta
Noc 27/28.12.2023r. Wtedy się przewali. Wiem, co mówię. Świętujcie!!!
u2
nie będą mieli 3 mld z budżetu Taki był plan pełomafii, zniszczyć i zagłodzić. Scheuring mówiła w przeddzień zamachu stanu, że ona woli nas Polaków zagłodzić :-) PS. Pisałem kilka razy na NB, że nierządy pełomafii oznaczają brak kasy na wszystko. Przerabialiśmy to już w latach 2007-2015. Pełomafia ma tylko jedno hasło: śmierć frajerom!
Kaczysta
Wiecie jak się skończy "zamieszanie" z TVP? Wrócą Wiadomości, TVP Info i prezesa wskaże Rada Mediów Narodowych, ale nie będą mieli 3 mld z budżetu, a Tusk powie, że taki był plan.  Zapamiętajcie ten komentarz
Kazimierz Koziorowski
a czego bandyterka mialaby sie obawiac? to oni podaja sadom tresc wyrokow, ktore nastepnie urzadzaja teatr dla naiwnej publiki
Kaczysta
Zmiany w mediach publicznych okiem amerykańskiego magazynu „Ledwo tydzień po rozpoczęciu swojej misji rząd Donalda Tuska przypomniał czasy ery komunizmu. 20 grudnia Polacy byli świadkami przeprowadzonego w biały dzień zamachu stanu w TVP, państwowym nadawcy”  i.pl
Tomaszek
To się robi promując osoby , nie pytajac kogokolwiek . Błaszczak , Brudziński i Kamiński tu zawalili nie Mosbacher .
Ryan
Ruda wrona ORŁA nie pokona. twitter.com
Czesław2
Niestety  Mosbacher przekazała, kto tu fika i zmiana skończyła się.
Tomaszek
Osiem lat było na dobrą zmianę . Bez immunitetów i innych fanaberii .
Czesław2
To dlatego żadnych zmian nie było.
Ryan
Który TVN oglądacie dzisiaj: Fakty czy 19.30?  
Tomaszek
POlicja zawsze była milicją . Znam parę osób po Administracji czy Innych podobnych kierunkach . Najwyższy stopień to aspirant po ponad dziesięciu latach . Nieresortowość to sufit .
Czesław2
ZZ tzw Policji właśnie protestuje przeciw wetu Dudy. Resorty siłowe podobno były w rękach Pisu? Ale chyba tylko w biurze Błaszczaka. W terenie wszystkie inne obce służby. Szeregowy policjant wykonuje polecenia oficerów. Podwyżki miały być tylko dla betonu Tuska.