|
|
Jabe Co znowuż się stało? |
|
|
...Odkąd rzecznikiem PAD został ten BUC Łapiński, zaczęło się bardzo źle dziać w obozie prawicy!!!...Widać gołym okiem że jest to POdrzucone kancelarii kukułcze jajo, pytanie tylko przez kogo???...Ja osobiście obstawiam WSI-oków !!!...Nigdy nie występuje w TVP, którą wręcz bojkotuje, natomiast hula sobie po POlsatach i TVN-ach !!!...Faceta o takiej aparycji i mentalności powinno się chować do ostatniego szeregu a nie wystawiać do pierwszego rzędu !!!...Jego ciągłe pociąganie nosem i przełykanie przyprawia o mdłości ... czy nikt nie potrafi zwrócić mu uwagi ???...Jest to żenada a nie rzecznik !!!... |
|
|
xena2012 Jakie są intencje prezydenta chyba dowiedzieliśmy się wczoraj z ust jego rzecznika. Piszę chyba,bo być może była to tylko prywatna wypowiedź min.Łapińskiego,ale niezbyt w to wierzę bo rzecznik reprezentuje urząd .Wypowiedź rzecznika na temat premier Szydło arogancka i głupia wprawiła w zachwyt tabloidy i brukowce,może nawet trafi do Pudelka.Czy taka własnie popularnośc i takie uznanie jest szczytem marzeń Kancelarii Prezydenta ? |
|
|
michnikuremek Jakie są intencje prezydenta to dowiemy się z treści ustaw sądowniczych. Jeżeli pani o wyglądzie i manierach targowej przekupki będzie zadowolona - to znaczy, że koniec "dobrej zmiany". |
|
|
michnikuremek "Czasy się zmieniają, a pan zawsze w komisjach" - Franz Mauer "Psy". :D |
|
|
Swisspola Szanowny panie pośle, pan zawsze stoi 1,5 m obok na trybunie, bez względu na to, kto na tej trybunie wiedzie prym!
Jak celnie napisal to prezes Boniek, choćby z piwem dla pana Leppera!
|