|
|
Kalumet Ciekawy artykuł dla Pana:
wei.org.pl |
|
|
dokładnie...Czarnecki, czy też mój ulubiony stanisław Janecki--- od dej pory są dla mnie kompletnie spaleni....Macierewicz też się niby obudził, ale dzień po, wcześniekj też rozmydlał, ze ta ustawa 447 to eeeee takeee tammmeeee |
|
|
Dark Regis O 18:46 było 11300. O 20:56 już 16300. |
|
|
Dark Regis Tu jest nowszy wykład i nowe treści: youtube.com |
|
|
Czesław2 Na świecie kończą się zasoby darmowej siły roboczej. Wygląda na to, że trzeba zrobić kolejny globalny reset, czyli wyrżnąć wszystkich, którzy po poprzednim resecie w wyniku "negatywnej" selekcji naturalnej uzyskali IQ powyżej 100 i przejrzeli na oczka. Oczywiście reset na wybranym, ograniczonym terytorium. |
|
|
Panie Czarnecki.
Dajze pan nam spokoj I nie rob pan posmiewiska z siebie i PIS (Powsciagliwi I Spolegliwi)..
Narod I my, juz wiemy ,ze jestescie zwyklymi Impotentami Politycznymi..'...przy tym "bijecie piane" rownie skutecznie jak wasi poprzednicy..
Chyba jeszcze do was nie dotarlo, gdzie to moze was zaprowadzic ? |
|
|
Jan1797 Chłop swoje a baba.....;. |
|
|
Jan1797 Nie liczę na zrozumienie, może jednak(wykład 2015 r), vide 32'+23'';
youtube.com
|
|
|
Dark Regis No to teraz zobaczymy, czy PIS oskarży Tuska o zdradę i wycofa się z umowy, w której podmieniono paragrafy już po podpisaniu (pretekst), czy też pop... o Maryni jak zawsze i dołączy się cichutko do tej zdrady. Sami sobie gotujecie ten los, jak z niepełnosprawnymi, a wybory tuż tuż. |
|
|
rolnik z mazur Waldek Bargłowski No to wina Tuska i Bartoszewskiego pseudonim profesor bo to podpisywał w Terezinie. Wszystko wina Tuska i jego kamandy. Lepiej teraz ? Pozdrawiam ro z m
|
|
|
rolnik z mazur Waldek Bargłowski Nasi umilowani przy wódcy mają nas za idiotów i co najgorsze to maja rację. Jaki narod dałby się tak szlamowac i ciągle robić w bambujo ? Sumlinski spoko mówi co i tak kazdk myślący wie ale co z tego ? Wyświetleń raptem 7 500 Ca. Pozdrawiam ro z m. |
|
|
rolnik z mazur Waldek Bargłowski Nasi umilowani przy wódcy mają nas za idiotów i co najgorsze to maja rację. Jaki narod dałby się tak szlamowac i ciągle robić w bambujo ? Sumlinski spoko mówi co i tak kazdk myślący wie ale co z tego ? Wyświetleń raptem 7 500 Ca. Pozdrawiam ro z m. |
|
|
Jan1797 Rolniku, Niemce tego nie pisali?
pch24.pl
cyklista.wordpress.com
wykop.pl; - czytają co czasem?
Co w takiej sytuacji, uraaaaa? gratuluję.
|
|
|
Dark Regis Sumliński mówi koniec z tym! youtube.com |