Otrzymane komantarze

Do wpisu: O Albanii i rozszerzaniu Unii, o budżecie UE i ... „gołębiu"
Data Autor
Czy Wysoki Szczebel wie ,że w Albanii nie ma pojazdu chyba tylko poza rządowymi który byłby kupiony legalnie a cała reszta to łupy z kradzieży w całej Europie łącznie z maszynami  rolniczymi . Cz y wie Wysoki Szczebel i inni co chcą Albanii w Unii ,że tam nie ma rządu a istnieje tylko rodzina,ród i plemie a zemsta rodowa ma się tam tak dobrze jak nigdzie indziej. Czy Mniejszy Szczebelek wie ,że mafia albańska przebiła włoską a w okrucieństwie to na pewno i jest wszędzie nie wyłączając UK. Czy Szczebelek wie,że nielegalny napływ uzbroojnych albańczyków zdestabilizował na trwale Macedonię  Kosowie nie wspomnę enklawie bandytyzmy ,poczynając o mordach i pobieraniu od zabitych organów do przeszczepów i broni której w Albanii <Kosowie <Macedonii nikt ilości nie jest w stanie określić i taką Albanią chcą widzieć popaprańcy w Europie  .
Do wpisu: Czarna propaganda  totalnej opozycji ma krótkie nogi!
Data Autor
xena2012
,,Tymczasem nasz kraj najprawdopodobnie uniknie cięć w unijnym budzecie'' ,  ,,To jeszcze nie koniec rozmów dotyczacych budzetu''.Skąd więc to maksimum optymizmu i uspokajanie społeczeństwa?
Do wpisu: Czas na ostrą reakcję
Data Autor
Es
Jest pan viceprezesem rządzącej od dwóch lat partii,co to walkę o autorytet Polski i wstawanie z kolan Polaków niosło na przedwyborczych sztandarach.Proszę mi powiedzieć czy wypisywanie bzdur i pobożnych życzeń na blogach i tłiterze,to maksimum waszej aktywności i kres tego czego można się po was spodziewać.Bo konkretów to za cholerę nie widać.
Trzeba być wyjątkowym matołem politycznym aby oczekiwać od administracji rządowej USA aby ta skarciła działacza samorządowego ,to u putina a nie tam i nic do rzeczy nie mają nasze zakupy czy sojusze.Marszałek Karczewski chyba tez nie kuma i nie wie jak jest w stanach skoro pisze skargę do szefa Izby Reprezentantów  a on może tyle co i Prezydent. W osobie marszałka obrażono majestat RP i to państwo powinno już poszukać dobrej kancelarii prawniczej specjalizującej się w sprawach o rasizm a on nie postara się wybrać ławę przysięgłych, złożoną tylko z czarnych i sędziego też czarnego a skoro burmistrz to żyd to już po nim bo nienawiść czarnych do żydów w USA to nie bajki a real.
" Na potęgę kupujemy od Amerykanów broń. Sprowadzamy gaz, pokazując reszcie Europy sposób na dywersyfikację i energetyczne uniezależnienie się od Rosji. " ------------------------------------------------------------------------------------ W podziece za takie lizusostwo Kongres amerykanski przyjal ustawe 447, ktora Polakom w przyszlosci bokiem wyjdzie. " Amerykański Kongres przyjął ustawę 447, która pozwala Departamentowi Stanu na wspieranie walki organizacji żydowskich o odzyskanie majątków zagrabionych w czasie Holokaustu." No ale Polacy wiedza co robia, tylko niestety mądrzeją jednak dopiero po szkodzie. Mimo to zycze przyjemnej niedzieli.  
xena2012
To pan europoseł nazywa chamstwo tego burmistrzyny jedynie ,,takim numerem''? W tych dwu obcesowych,chamskich tweetach to indywiduum pokazalo skalę pogardy dla Polski a my rozdzieramy szaty skupiając się tylko na nazwaniu marszałka Karczewskiego antysemitą.Co to znaczy ..ten człowiek to żart''? ,,senator Stanisław''? To burmistrz nawet nie wie ,że Stanisław to nie nazwisko? W jakim sensie nazwał ten prostak  marszałka zartem?Nie znając osoby już ją obraza?Podejrzewam,że nie wie gdzie leży Polska ,bo tak nieokrzesani i niedouczeni ludzie wychodza dzisiaj z amerykańskich szkół ,nie potrafi merytorycznie uzasadnić swojej decyzji i napisac sensownego tweetu.A my bedziemy ,,rozważać'',,negocjować'' i wypłakiwać nad nazwaniem antysemitą marszałka Karczewskiego zamiast oskarżyc prostaka o naruszenie dóbr osobistych fałszywe oskarżenia.
Do wpisu: O budżecie, regulacji 447. i … sporcie
Data Autor
Dark Regis
Nie oddamy nawet guzika. Pan Hitler też poprosił tylko o korytarz do Gdańska. Ciekawe na mocy jakiego prawa?
Do wpisu: Walka o budżet – polski punkt widzenia
Data Autor
angela
Przeciez pan Juncker kocha wszystkich. U jednych  alkohol poteguje zlosc i agresje, u innych rozczulenie i milosc. On nawet na temat Polski zachowywal sie oglednie. Bo jest pozytywnie nastawiony do wszystkich. Jest tylko pytanie, dlaczego tacy ludzie zajmuja tak wysokie stanowiska. A nie da sie,  nie traktowac go powaznie.  
Do wpisu: Nasza tradycja i inność jest ważna, ale ...
Data Autor
xena2012
Polska w obecnej trudnej sytuacji otoczona wrogami ,atakowana ze wszystkich stron ma jeszcze rechrystianizowac kontynent? Litości!!!
Do wpisu: Amerykańskie 447 ...i co dalej?
Data Autor
Kalumet
Ciekawy artykuł dla Pana: wei.org.pl
dokładnie...Czarnecki, czy też mój ulubiony stanisław Janecki--- od dej pory są dla mnie kompletnie spaleni....Macierewicz też się niby obudził, ale dzień po, wcześniekj też rozmydlał, ze ta ustawa 447 to eeeee takeee tammmeeee
Dark Regis
O 18:46 było 11300. O 20:56 już 16300.
Dark Regis
Tu jest nowszy wykład i nowe treści: youtube.com
Czesław2
Na świecie kończą się zasoby darmowej siły roboczej. Wygląda na to, że trzeba zrobić kolejny globalny reset, czyli wyrżnąć wszystkich, którzy po poprzednim resecie w wyniku "negatywnej" selekcji naturalnej uzyskali IQ powyżej 100 i przejrzeli na oczka. Oczywiście reset na wybranym, ograniczonym terytorium.
Panie Czarnecki. Dajze pan nam spokoj I nie rob pan posmiewiska z siebie i PIS (Powsciagliwi I Spolegliwi).. Narod I my, juz wiemy ,ze jestescie zwyklymi Impotentami Politycznymi..'...przy tym "bijecie piane" rownie skutecznie jak wasi poprzednicy.. Chyba jeszcze do was nie dotarlo, gdzie to moze was zaprowadzic ?
Jan1797
Chłop swoje a baba.....;.
Jan1797
Nie liczę na zrozumienie, może jednak(wykład 2015 r), vide 32'+23''; youtube.com  
Dark Regis
No to teraz zobaczymy, czy PIS oskarży Tuska o zdradę i wycofa się z umowy, w której podmieniono paragrafy już po podpisaniu (pretekst), czy też pop... o Maryni jak zawsze i dołączy się cichutko do tej zdrady. Sami sobie gotujecie ten los, jak z niepełnosprawnymi, a wybory tuż tuż.
rolnik z mazur Waldek Bargłowski
No to wina Tuska i Bartoszewskiego pseudonim profesor bo to podpisywał w Terezinie. Wszystko wina Tuska i jego kamandy. Lepiej teraz ? Pozdrawiam ro z m  
rolnik z mazur Waldek Bargłowski
Nasi umilowani przy wódcy mają nas za idiotów i co najgorsze to maja rację. Jaki narod dałby się tak szlamowac i ciągle robić w bambujo ? Sumlinski spoko mówi co i tak kazdk myślący wie ale co z tego ? Wyświetleń raptem 7 500 Ca. Pozdrawiam ro z m.
rolnik z mazur Waldek Bargłowski
Nasi umilowani przy wódcy mają nas za idiotów i co najgorsze to maja rację. Jaki narod dałby się tak szlamowac i ciągle robić w bambujo ? Sumlinski spoko mówi co i tak kazdk myślący wie ale co z tego ? Wyświetleń raptem 7 500 Ca. Pozdrawiam ro z m.
Jan1797
Rolniku, Niemce tego nie pisali? pch24.pl cyklista.wordpress.com wykop.pl; - czytają co czasem? Co w takiej sytuacji, uraaaaa? gratuluję.  
Dark Regis
Sumliński mówi koniec z tym! youtube.com
Do wpisu: Macron w USA – Macron w Polsce?
Data Autor
xena2012
Berlin nie dlatego ostatnio ,,zaprzyjaźnił sie'' z Polską by nieco usadzić Macrona tylko z powodu  naszych wysiłków odnośnie odszkodowań za zniszczenia jakie ponieśliśmy w czasie okupacji. Rząd niemiecki liczy,że odstapimy od roszczeń tym bardziej że minister Czaputowicz nie jest tematem zainteresowany.
Merkel&Co w Niemczech za chwile bedzie historia, Trump natomiast ma druga kadencje zapewniona. Trump jest z pochodzenia Niemcem, Merklowa Polka. Poniewaz zgodnie z polskim przyslowiem: " Bliższa ciału koszula, niż sukmana ", ( to pod adresem Trumpa ) śpię spokojnie bo AfD rosnie w silę. ( to dotyczy niemieckiego spoleczenstwa. )