|
|
Anonymous To zarobiony jest. Najważniejsza jest z tego przynależność do Komisji Trójstronnej i Europejskiej Rady Spraw Zagranicznych. Najbardziej wampiryczna. Reszta to chlebowe. |
|
|
Dark Regis Jest od czerwca 2015 przewodniczącym rady nadzorczej banku City Handlowy. Kadencja wynosi 3 lata, więc w tym roku na pewno się odezwie po więcej. Jest też członkiem rady dyrektorów spółki Euronet oraz członkiem rady nadzorczej spółki P4. Andrzej Olechowski zasiada również w komitecie doradczym Macquarie European Infrastructure Funds. Jest przewodniczącym Grupy Polskiej w Komisji Trójstronnej i członkiem Europejskiej Rady Spraw Zagranicznych. P4 to do października 2005 Netia Mobile. Zdaje się, że Cyfrowy Polsat wykupił zwykłą Netię, zaś P4 od dwóch lat chce sprzedać ciało, znaczy się 100% akcji na gwałt. Może się też skusi? Podobno też wykłada jako profesor w Akademii Finansów i Biznesu Vistula obok Longina Pastusiaka. To co prawda nie jest ten sam segment "nauki polskiej" co patriotyczno-katolicka Akademia Teologii Katolickiej , gdzie wykładał oraz w Colegium Civitas obok Miecugowa, Paradowskiej i Czaputowicza. Jak więc widać indukcja akademicka w gowinówkach działa świetnie i dalej kształtuje elyty na obraz i podobieństwo "swoich". Pracuje też dla Sorosa w Collegium Invisibile (goto Google). |
|
|
Anonymous Na trupie mówisz? Oglądam właśnie film Dracula: wampiry bez zębów z nieodżałowanym Lesli Nielsenem. Zawsze mi się z nim kojarzył Olechowski. Co on teraz porabia? |
|
|
Najlepszy merytorycznie , komentarz polityczny,jaki czytalem od 10 lat..
Niestety ,komukolwiek majacemu zrodla w "okraglo-stolowym " Ukladzie nie zalezy na merytorycznosci..
Przeciez wiesz ,ze PIS i Kaczynski rowniez ,doskonale zdaja sobie sprawe z rzeczywistosci polityczno-spolecznej w Polsce..
Poza Bogo-Ojczyznianymi deklaracjami , pustoslowiem I zlamanami obietnicami ,ktore to sa im potrzebne aby dorwac sie do wladzy,niewiele zrobili przez ostatnie 30 lat I niewiele zrobia...ot takie pudrowanie I male zabiegi kosmetyczne na rozkladajacym sie trupie jakim zaczyna byc Polska..
Klamia,ukrywaja prawde przed Narodem rownie skutecznie jak ich poprzednicy..Pzdr.
|
|
|
xena2012 Rozumiem,że pytania referendalne a ma być ich sporo poznamy dopiero w lokalu do glosowania.Chyba o to własnie chodzi aby to głosowanie robić bez zastanowienia,w pospiechu,w tłoku,który się wytworzy przy czytaniu i zapoznawaniu się z pytaniami..Kto wtedy będzie miał jeszcze czas iść na Marsz Niepodległości.? |
|
|
Anonymous "debata powinna określić, jakie pytania padną w referendum."
Odwrócenie tej kolejności to stawianie narodu jako żyranta cudzej polityki. Co w takiej sytuacji szkodzi dać się rozegrać prezydentowi w referendum kto z nim a kto przeciw? O intelektualnym szyderstwie z Polaków świadczy fakt, że nie znamy pytań referendalnych, a zagadnienia do poruszenia.
tvn24.pl
Jedyna propozycja "Rzeczpospolita Polska przestrzega wiążącego ją prawa międzynarodowego i europejskiego zgodnego z konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej" niewiele wnosi, bo czyż nasze prawo po konsultacjach z naszymi wrogami nie jest zgodne z ich potrzebami?
Może to propagandowo słuszny powód by Polaków zaskoczyć pytaniami, bo traktując nas poważnie należałoby zapytać czy jesteśmy za odzyskaniem suwerenności i za wypowiedzeniem zobowiązań z tym związanych, albo o nadrzędności prawa Polskiego na terytorium Polski (tak chyba to jest w konstytucji Niemiec)
Wprowadzanie do konstytucji zapisu podziału terytorialnego jest może formą ochrony terytorium przed obrywaniem po kawałku? Może.
Wprowadzanie szczególnej ochrony czegoś tam jest formą dyskryminacji. Chyba takiej niepoprawności prezydent nie chciał popełnić? Na tym polega istota konstytucji, że ujmuje kto równy, a kto równiejszy? By każdy mógł się poczuć roszczeniową mniejszością zamiast odpowiedzialną większością? Ten tok rozumowania jest szczególnie szkodliwy i prowadzi do degradacji społecznej, którą widzimy na tzw. Zachodzie. |