Otrzymane komantarze

Do wpisu: Tusk grozi dintojrą
Data Autor
u2
Zapewni całkowitą swobodę tj. bezkarność i bezczelność - sądom. Wszak to jego koalicjanci. Jeśli koalicjanci, to nie tacy wolni. Muszą się podporządkować doktrynie Neumanna :-)
Zofia
Bardzo trafnie Pan ujął w słowach wyborców PO - "Ten naród w ten kraju, nie grzeszy pamięcią, nie wspominając o mądrości". Im wystarczy ciepła woda, grillowanie, gotowanie, tańczenie i śpiewanie. A jak im się dostarczy dostęp do burd ulicznych to są już spełnieni. Więc po co im Polska, nasza wiara i tradycja?
sake2020
@Ałtorytet......Myślę,że Tusk tak naprawdę chce być prezydentem to typ żądny władzy.Ale zabezpiecza sobie tyły na wypadek gdy inni byli mocniejszymi kandydatami.On przecież nie lubi porażek i przegranych Ale już sama obecność tego obrzydliwego kłamcy, krętacza i niemieckiego służalca w Polsce jest sygnałem ostrzegawczym Już wystarczająco dużo zła zrobił,a na światło dzienne wypływają kolejne kompromitujące go dokumenty.Resztki nadziei w oczekiwaniu na zdrowy instynkt narodu niech Pan raczej porzuci przyjrzawszy się sondażom i poparciu w nich dla PO.Narodowi nawet brak programu nie przeszkadza ani tacy kandydaci na prezydenta jak Spurek czy Biedroń czy Trzaskowski, Leszczyna,Nitras i Śmieszek na stanowiska rządowe.
AŁTORYDET
Z uporem będę powtarzał: Tusk nie został skierowany na "polski odcinek", po to by wygrać wybory i stworzyć sprawny rząd. To jest niemożliwe do spełnienia. Ale może całkiem skutecznie, zdemolować Polskę na wielu polach. I to jest zasadniczy cel. Będzie rządził (oby nie), z tylnego siedzenia, pospolitym ruszeniem, zarządzając emocjami. Będzie niszczył wszystko to, co z ogromnym trudem udało się ocalić i uzdrowić. Jak to ma we zwyczaju, postawi na kreatury i typy bez wiedzy i umiejętności. Jeżeli trafi się ktoś przytomny, to dostanie stanowisko, które nie leży w jego kompetencjach. Będzie świadomie defragmentował władzę rządową, przekazując prerogatywy i pieniądze, tzw. "samorządom". Zapewni całkowitą swobodę tj. bezkarność i bezczelność - sądom. Wszak to jego koalicjanci. Kroi nam się perspektywa końca I Rzeczpospolitej. Szkoda, że nie wydaliśmy popaprańcom żadnej walnej bitwy. Choćby o TVN, o sądy, czy też szkoły. Obecna sytuacja w Polsce i wokół nas, zmusza do łagodzenia stanowisk. Pokładam jeszcze resztki nadziei, w zdrowym instynkcie narodu, ale ten naród, nie grzeszy pamięcią, nie wspominając o mądrości. 
u2
Naga prawda, fakt, że serwowana lawinowo, sprawia, iż wódz Platformy nie może wytoczyć stacji procesu o zniesławienie Ktoś kiedyś twierdził, że nieważne co o polityku mówią, ważne, aby nazwiska nie przekręcali. Czyli wychodzi na to, że telewizornia specjalnie robi darmową "reklamę" dla firerka z Dancygu :-)
Do wpisu: Jak opozycja zamierza oszwabić wyborców
Data Autor
Darek
@ES Trafiłeś chyba w sedno. Każdą władzę, nawet "naszą", a może szczególnie "naszą" trzeba kontrolować i rozliczać. Władza deprawuje, bez względu na poglądy, wyznanie, światopogląd, itp. Czasami mi się wydaje, że to bardzo trudne do zrozumienia przez niektórych. Rzekłbym nawet - Chcecie, aby PIS rządził dalej, a PO i opozycja nie doszła do władzy ? To kontrolujcie PIS i wytykajcie mu najdrobniejszy błąd, uchybienie. Tylko presja ma sens.
keram
Wszystkie działania totalnej opozycji polegają na kłamstwie i próbie całkowitego odwrócenia sytuacji. Ci zdrajcy robią z siebie bohaterów, bohaterów nazywają zdrajcami i zbrodniarzami, złodzieje uczciwymi, a uczciwych oskarżają o kradzież. I to trwa nadal, bo i dziś prawda ma ogromne trudności by  przebić się do świadomości społecznej, pozostając wiedzą nielicznych. Komuniści i ich potomkowie, chodzą w glorii, żyją w dobrobycie, i  rzucają oskarżenia na swoje ofiary, zaś bohaterowie walki z komuną i ich potomkowie żyją, w biedzie i wciąż muszą się tłumaczyć, że nie są tacy źli jak o nich mówią ci pierwsi. I się nie wytłumaczą. Nie mają szans, bowiem Europę zachodnią, która nigdy nie przeżyła komunizmu, i którą broniliśmy przed komunizmem jak lwy, opanowała fala tęczowej i czerwonej zarazy.  Naturalną rzeczy koleją jest to,  że kiedy komuniści uznali się za dobrych,  a skoro oni są dobrzy to ich przeciwnicy muszą być źli. Taka jest ich dialektyka postępu. Mamy więc wiele pracy, musimy przejąć media i samorządy, musimy usunąć tych urzędników, którzy odmawiają posłuszeństwa państwu polskiemu, musimy się pozbyć zdrajców z europarlamentu i nauczycieli lewackich, a dopiero wtedy budować klasę średnią, bo siła narodu tkwi we wspólnocie !!!  
u2
Znowu się czepiasz. Źle spałeś ? :-)
Es
To, że oni będą próbować to zrobić po raz kolejn, to mamy ustalone już dawno. I jest to więcej niż pewne.  Najgorsze jest to, że w potoku stołków do obsadzenia i orderów za " zasługi" do przypięcia, wszyscy- z siłami przewodnimi na NB na czele( o zgrozo)  zapomnieli o dziecku guru tego portalu:  Ruchu Kontroli Władzy, czy o zwykłej potrzebie tej władzy kontroli. Co w efekcie daje przekonanie: hulaj dusza piekła nie ma.  Ja proponuję blogerom aby odkurzyć jednak RKW i przynajmniej próbować pilnować i ostrzegać rządzącym pupilom że wektory zaczynają im się przestawiać- czy już to zrobiły.  To, ze opozycja będzie oczy mydliła jeszcze bardziej ,to jak mówiłem, wiemy. A co z mydleniem oczu przez " naszych" ?   
Ijontichy
u2 8.42 Widać,że Bono jest twoim wodzem i bogiem...stąd nick u2. Tamten analfabeta i komuch,a ty...na pewno analfabeta po podstawówce na kursach dla aktywu ORMO.
u2
Gasi sie coś,co sie pali...kompa można wyłączyć...w przenośni i dosłownie. Oczywiste czepialstwo. Można jak najbardziej zgasić kompa, dosłownie i w przenosni.
Ijontichy
Podróże w czasie sa możliwe!!! Jest godzina 8.34 17 maja...a tu macie :17/05 [09:01] - Sekator :-))) Manipulacja...ale Einstein się w grobie przewraca!
Ijontichy
Notka przegadana,epatuje słownictwem medialnym i na końcu błąd logiczny:-" Głupi jesteś, mój Eustachy - gaszę go w przenośni i dosłownie" Gasi sie coś,co sie pali...kompa można wyłączyć...w przenośni i dosłownie.
u2
Oj, gdybyż losy kliki z Nowogrodzkiej zależały wyłącznie od unijnego Parlamentu, to po kaczystach nie pozostałaby do dziś mokra plama. Gdyby nie kaczyści, to Białystok i Lublin już dawno byłyby w rękach ruskich, nie wspominając o moich Suwałkach :-)
Do wpisu: Pożyteczni idioci w Barejlandzie
Data Autor
Edeldreda z Ely
Poseł Marek Suski z wykształcenia technik teatralny - złośliwi mówią, że technik perukarz - szczycący się, że zrobiłby Trumpowi lepszą perukę, niż ten ma fryzurę, bardzo zgrabnie wpisuje się w opisany wyżej świat przedstawiony... A słowa: "śniadanie mistrzów" wypowiadane były zawsze przed kelnerkę z powieści K. Vonneguta, w chwili, gdy stawiała przed klientem zamówione martini... No to - za Polskę!
MFW -ma Pan całkowitą rację. Dodam ,że papież Franciszek jest też uwielbianą osobą dla wszelkiej maści ekumenistów KK. (doświadczyłem osobiście peany zachwytu).
MFW
"Otóż progresorzy sekowali swego do niedawna idola, papieża Franciszka za brak potępienia rosyjskiej agresji na Ukrainę i za oburzające słowa o NATO szczekającym przy rosyjskiej granicy. I sny o teologii wyzwolenia diabli wzięli." Jest takie pojęcie  zwane "mądrością etapu". Jest to pogląd polityczny, który uznaje się za słuszny w danym czasie i w danych okolicznościach, a jego ocena może się zmienić w zależności od zmiany sytuacji. Z taką zmianą sytuacji mamy do czynienia w stosunku do oceny papieża Franciszka. Franciszek pasował owym progresorom w sytuacji geopolitycznej panującej w latach 2012-2013, gdy go forowano na następcę BXVI, bo ten nie pasował do planów globalistów dążących do budowy NWO razem z Rosją Putina i na czym szczególnie zależało niemiecko francuskiej UE. Obecnie okoliczności się zmieniły a gusta papieża Franciszka za tymi okolicznościami przestały nadążać(on był stały, tylko one- te okoliczności się zmieniały). Kiedyś Putin, "szczery demokrata" w oczach prezydenta G.W.Busha i darzącego go wielkim zaufaniem B.H.Obamy , w pewnym czasie się znarowił i stał się  samowolnym i zuchwałym, więc J.Biden,  wice Obamy z czasów resetowej miłości do Putina postanowił dać mu nauczkę a papa Franciszek nie zauważył zmiany tych okoliczności i następującej zmiany w  mądrości etapu i " bo w tym cały jest ambaras, żeby dwoje/dwóch chciało naraz".
u2
To już wolę obdarte ze złudzeń o człowieczeństwie paroksyzmy socjologicznego turpizmu Vegi czy Smarzowskiego. Akurat, to rzecz gustu. Mi się film Najmro podobał. Życiorys miał filmowy. A że idealizuje sie przestępcę ? PRL nigdy nie był moim idolem, a milicjantów w PRL-u to nikt za bardzo nie lubił. Film Najmro zrobiony perfekcyjnie, w stylu komiksowym. Przyjemnie się go ogląda i można odnaleźć ducha tamtej epoki. Podobnie jak w filmie Jack Strong :-)
Do wpisu: Wariacje na temat zbrukanej rosyjskiej duszy
Data Autor
paparazzi
Oby tylko znikali w samochodach milicji, oby. Paru moze juz nigdy nie wrocic do domu.
RinoCeronte
Rosyjska dusza nie zginęła, ale aktualnie trzęsie ze strachu, zwłaszcza, gdy ma coś do stracenia... Są też straceńcy, którzy próbują protestować na ulicach np. Moskwy, ale ich jest niewielu i znikają w samochodach milicji.
u2
gdy pierwsza obsada nie wróciła z tournee po Amazonii Zostali zestrzeleni striełką z zabójczą kurarą, wyprodukowaną w podmoskiewskich laboratoriach :-)
Pers
@sake //tylko całkiem powaznie opowiada że Ukraina podsyła do Rosji zatrute ptaki jako broń biologiczną// Jeszcze nie podsyła ale prowadzono takie zaawansowane badania w amerykańskich laboratoriach broni biologicznej na Ukrainie, których istnienie potwierdziła pod przysięgą pani V. Nuland przed Kongresem USA. Potwierdzają to także dokumenty znalezione w tych laboratoriach. Więc nie ma się z czego śmiać.
sake2020
Ależ się autor rozmarzył snując refleksje na temat rosyjskiej duszy.Jego komputer zresztą- też,wpływ księzyca czy leniuchowania pod lipą podczas tych świąt? Tej duszy już Pan dzisiaj nie znajdzie,ona zginęła w propagandzie choć ciągoty imperialne Putina powinny ją rozpalać. Bułat Okudżawa już niemodny,a taka postać jak aktor i piosenkarz Nikita Michałkow już nie śpiewa mojej ulubionej piesni cygańskiej ,,Kudłaty trzmiel'' tylko całkiem powaznie opowiada że Ukraina podsyła do Rosji zatrute ptaki jako broń biologiczną.Bredzenie starszego aczkolwiek dziś uznanego reżysera czy wpływ rosyjskiej propagandy? A polska dusza? Jak z nią?
Do wpisu: Macron rozdaje zeszłoroczne kalendarze
Data Autor
u2
V = PiS, gdzie V oznacza Victorię PiS = Peace  :-)
Do wpisu: Czy obietnica Raju dla łotra dotyczyłaby także Putina?
Data Autor
wielkopolskizdzichu
"znane są te nazwiska" To podajesz je gosiu.