|
|
@jazgdyni.......Ja twierdzę,że PiS nie jest już w stanie kierować państwem''....No tu już pan mnie rozbawił dokumentnie. Przecież PiS już od 8 miesięcy nie kieruje państwem a tylko pan jeszcze tego… |
|
|
@jazgdyni,,,,,,do komentarza z 3:08......Nie czujemy bluesa, nie czaimy ,nie ogarniamy , stawiamy bariery, jesteśmy szkodnikami i bezrozumnymi patriotami.Sporo tego i nader dołujące.Pan natomiast… |
|
|
Grzecznie czyli w kajdankach zespolonych? |
|
|
@Jan1797.......Postawienie na rozwój jak to ZP zrobiła nie znalazło ani zainteresowania ani zrozumienia wtedy ani dziś. No tak ledwo na trójczynę jak przyznaje to lekceważąco dziś bloger. Każda… |
|
|
No tak może przed jest ta głębia ale w środku pustka. |
|
|
Wielka ulga że w Polsce przynajmniej jest jedna osoba która wszystko wie w skutek czego tuzy moga spokojnie siedzieć ,oglądać telewizor i czekać na koniec.Ale bywa że los jest przewrotny. |
|
|
Jak się nie ma argumentów a jedynie rzuca patetyczne hasła o wspólnym mianowniku i uderza w komentatorów mających inne zdanie to trudno nawet o dyskusję mającą cokolwiek wypracować.Dyskusja to nie… |
|
|
@jazgdyni......Widzę że mój komentarz zdenerwował i jeszcze bardziej zacietrzewił pana blogera. Zacżęły sie oskarżenia o moje rzekome inwektywy i kpiny których jako żywo nie widzę, nazywanie… |
|
|
@jazgdyni,,,,,,,,,MY to znaczy kto?,Dumnie to brzmi ,że WY chcecie dobra Polski a głupia sake nie pozwala WAM tego realizować i nazywa podobno agentami Tuska i onucami.Jak WY chcecie szukać tych… |
|
|
@Adam66......23:12......Wielu Polaków jest po prostu nieświadomymi zwolennikami Tuska i Koalicji.Pan też do takich własnie należy przez swoje nieustanne krytykanctwo PiS-u przy braku jakiegokolwiek… |
|
|
@Adam ,,,do komentarza z 21:54........Czy na NB czas stanął w miejscu czy tylko tak mi się wydaje? Od ośmiu miesięcy rządzi koalicja strachu a wszyscy na tym portalu zajmują się tylko ujadaniem na… |
|
|
@jazgdyn....Skoro sprawa jest przegrana to po co dyskusja? Jeszcze żeby PiS-owi dołozyć łatek i go skopać więcej? Tylko po to żeby z ,czystym sumieniem'' przejść na tę podobno jasna stronę mocy a… |
|
|
@Jazgdyni.....do komentarza z 3:45........Gdzie pan widzi tę gnuśność i oszustwa PiS? Może zamiast ochoczo rzucać kamieniem porównać jak ta gnuśność i oszustwa wyglądają na tle innych partii i rządow… |
|
|
Ale przeciw sobie UE, całą opozycję, media,kastę prawniczą ,zmanipulowane społeczeństwo,opłaconych aktorów i celebrytów i ordynarne babska. |
|
|
,,I nadal dzisiaj nic konstruktywnego prawica nie robi.Wyglądają tak jakby złamanie ich pychy i przekonania że już mają na zawsze Polskę sparaliżował ich dokumentnie''.....No własnie ,a co prawica… |